» »

Sony XA - power gumb ne dela, kako vklopiti telefon

Sony XA - power gumb ne dela, kako vklopiti telefon

AlienRR ::

Kot je iz naslova razvidno, mi je crknil power gumb, kasneje pa se je telefon ugasnil.

Zanima me kako bi lahko telefon prižgal, da bi si prenesel podatke.

mat11 ::

Nekateri telefoni se prižgejo, ko jih daš polniti.
mat

BladE_ ::

Če delajo tipke za glasnost povežeš v fastboot potem pa preko cmd "fastboot reboot"...
Akcija - Reakcija

swift ::

Na Samsungu zaženeš takole;

http://shagunakarsh.blogspot.co.at/2014...

AlienRR ::

prižge se če ga dam polnit, ampak če držim tipke za glasnost se nič ne zgodi.

Sem pa ugotovil da Xperia telefoni nimajo Recovery Mode, samo "safe mode", ki se ga lahko vklopi samo ko je telefon prižgan.

Za fastboot sploh nisem vedel. V fastboot uspem priti s telefonom, prav tako mam inštalirane stvari na pc, samo ne zazna telefona.
Če dam komando "fastboot devices" nič ne najde, če dam "fastboot reboot" mi izpiše "wating for any device".

XIIT ::

Meni je Oneplus One vžgal tako, da sem držal tipko za nižanje glasnosti in ga priklopil na elektriko.

AlienRR ::

Mater uspelo je! :D Edino nisem ziher kaj sem naredil. Sprobal sem isto finto kot je za fastboot, samo da sem držal še tipko za nižanje glasnosti, pa je naložil neke driverje na pc (nisem uspel prebrati kaj), isto sem probal še z tipko za kamero. Naslednjič, ko sem ga priklopil na pc se je zagnal. Cel čas je cmd z fastboot reset komando bil prižgan. Nekaj od tega je delovalo.

Hvala za pomoč!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Flashanje Xiaomi naprav (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
496100098 (16514) _ssd_sata
»

Galaxy S2 - pomoč rabim

Oddelek: Mobilne tehnologije
241659 (673) kiFni
»

OnePlus One - obtičal pri Cyanogen logotipu

Oddelek: Mobilne tehnologije
241770 (1440) vilonja
»

HTC DESIRE 820 - bricked?

Oddelek: Pomoč in nasveti
231762 (1562) FX6300B

Več podobnih tem