» »

Katero verzijo Windows 2000 Professional? (Nujno!)

Katero verzijo Windows 2000 Professional? (Nujno!)

mare87 ::

Zanima me če obstajajo različne verzije Windowsov 2000 in kateri je najboljši za igranje iger ipd? Sprašujem zato, ker je brat študent in si lahko sposodi nekaj Microsoftove programske opreme.

kuglvinkl ::

Pro. Za špile ostalo ne rabiš. Tudi obliž v obliki SP4 ne more škoditi.
Your focus determines your reallity

[SkA] ::

Načeloma obstajajo retail verzije, VLK verzije in še kakšna bi se našla. Razlika? Glede na licenco. Recimo retail verzija pomeni da dobiš ključ, ki velja za tvoj računalnik. VLK pomeni da dobiš en kluč ki velja za namestitev na več računalnikov itd.

Potem imaš pa še tiste SP1, SP2, SP3, SP4. To so okrajšave za service packe. Dejansko to pomeni koliko popravkov je že integriranih v sam inštalacijski CD. Razlika zate je edino ta, da boš po inštalaciji manj časa poganjal Windows Update :D

Drugih razlik ni. Če je Windows 2000 Prof. je WIndows 2000 Prof, kar se tebe tiče.

Aja..da ne pozabm ja ne.. sm površn. Maš še ene par verzij za razvijalce ki zate niso interesantne. Stick to plane ol Win2k Prof. 8-)

PS: Zakaj pa ne raj WinXP, če boš že igrice poganju?

mare87 ::

Ok hvala za info. V windows XP mi slika malo "trza" cuka (po domače) , ampak ne šteka. Recimo v 3d Marku 2001 SE (pod Windows XP), ko je test dragothic mi teksture malo "skačejo", v 98SE pa mi lepo dela, zato bi rad probal 2000. Poleg tega pa je v XP-ju osveževalna frekvenca zjebana (vseeno mam nastavljene "prepise frekvenc" na 100 hz) in v nekaterih igrah slika malo "utripa".


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Znane cene za Visto II. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
10710746 (7415) CWIZO
»

Windows 2000 SP4 Update Rollup 1 je tu

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
223874 (3411) B-D_
»

Mreža z več kot 10 računalniki

Oddelek: Operacijski sistemi
71222 (1102) Lith
»

Microsoftova neumnost pri xp home edition

Oddelek: Operacijski sistemi
191975 (1580) jlpktnst
»

Stabilnost Durona????

Oddelek: Pomoč in nasveti
81041 (899) Nightmage

Več podobnih tem