» »

SNES (super nintendo entertainment system)

SNES (super nintendo entertainment system)

zlobnica ::

Pozdravljeni:D

Sem velika ljubiteljica SNESa ki ga imam doma, pravzaprav je od fotra, dobil ga je leta 1994 in je original. Ljubiteljica sem predvsem igrice Zelde a link to the past ki ga imam tudi doma in je prva najboljša igra vseh časov:) Ostale igrice Zelde so katastrofalne edino mi je všeč tista (The Legend of Zelda: A Link to the Past and Four Swords) in ne vem kje bi jo lahko dobila. Sem se prijavila v upanju, da mi boste fantje pomagali;)

In še nekaj, na aliexpressu so tudi fajne razne igrice za SNES a so verjetno fake? So marioti (all stars, brutal world, itd...)

Najlepša hvala za odgovore:D

Čaubaj

Baja ::

poglej na ebay za originale, kitajske pa tudi verjetno delajo, samo niso ble narejene 1994.

zlobnica ::

Sem gledala in so samo za gameboy :(

Ganon ::

Nič nisi gledala, na ebayu jih je ogromno. Za SNES, jasno.

djabi ::

Kitajske niso fake, so pač kopije in to nove. Več šans imaš, da bo delovala kitajska kopija kot pa 20+ let stari original, sploh, če je močno oksidirano ali pa so z njim slabo ravnali.

zlobnica ::

Ganon, potem pa prosim link? Sem se enkrat gledala jih je res ogromno vednar spet samo za game boy ali gamecube...

Djabi, hvala za informacije. Sicer so igrice ze 20+ let stare pa se dobro sluzijo.

meho7 ::

zlobnica ::

Se enkrat pravim, da te igrice ne najdem. Dal si link vseh igric, prosim direkt link do Four Swords.

meho7 ::

The Legend of Zelda: A Link to the Past & Four Swords je Game Boy Advance verzija

Aquafriend ::

zlobnica je izjavil:

Pozdravljeni:D

Sem velika ljubiteljica SNESa ki ga imam doma, pravzaprav je od fotra, dobil ga je leta 1994 in je original. Ljubiteljica sem predvsem igrice Zelde a link to the past ki ga imam tudi doma in je prva najboljša igra vseh časov:) Ostale igrice Zelde so katastrofalne edino mi je všeč tista (The Legend of Zelda: A Link to the Past and Four Swords) in ne vem kje bi jo lahko dobila. Sem se prijavila v upanju, da mi boste fantje pomagali;)

In še nekaj, na aliexpressu so tudi fajne razne igrice za SNES a so verjetno fake? So marioti (all stars, brutal world, itd...)

Najlepša hvala za odgovore:D

Čaubaj


Tukaj mas reprodukcijo za snes, priporocam da najprej preveris, ce je zanesljiv. Na prvo oko po ocenah in komentarjih sodec je uredu ampak preveri.

https://www.etsy.com/listing/577753843/...

zlobnica ::

Meho7, pa res, škoda. Hvala.

Aguafriend, ta je samo A link to the past brez four swords. Imam ze to doma:) zdaj sem skapirala, da je samo za game boy advance... vseeno hvala vsem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Top singleplayer.

Oddelek: Igre
456539 (3417) TheBlueOne
»

SNES Classic Mini (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
8516177 (9537) hojnikb
»

[Wii] Kul špili...?

Oddelek: Konzole
303361 (1963) Berserker
»

Super Nintendo

Oddelek: Konzole
224946 (4087) mojsterleo
»

Najboljše PC in konzolne RPG enoigralske igre

Oddelek: Igre
83022 (2877) BigWhale

Več podobnih tem