» »

Paysafe

Paysafe

loparček ::

Kako lahko nekomu v ameriko pošljem denar prek paysafa? Na trafiki sm isku smartpay in k sm že plaču sm vidu da mi je dou paysafe in pol prav da se smartpay že neki časa več ne more tko kupt (čeprov majo znak smartpay) in da je to itk isto, da loh za karkol uporabm. Pol pa doma vidm da je to večinoma za igrce kar pa ne kupujm niti rabm raznih dejting servisov.
Tko da bi prosu če gdo ve kako je najlažje in z minimalnim odbitkom.
  • spremenilo: loparček ()

Looooooka ::

Lahko prosim poveš v kateri trafiki so ti to rekli(vsaj približna lokacija), da jih kontaktiramo(v primeru, da imajo dejansko pogodbo za oba izdelka).
Sklepam, da si poskusil kupiti smartpaycard predplacnisko mastercard kartico za enkratno uporabo, prodali pa so ti paysafecard kartico, ki je cisto drug produkt.
Vcasih novi prodajalci dejansko ne vejo, da imajo v vmesniku moznost prodaje obeh izdelkov.

loparček ::

Da, hotel sem kupiti smartpay predplačniško mastercard kartico, pa sem dobil samo paysafe kodo na računu. Ko sem opazil da je paysafe in vprašal za pojasnilo, pa mi je odgovoril da je to skoraj enako, da lahko s paysafe prav tako plačam karkoli online in da smartpay kartico lahko dobim samo v banki. Ker nisem bil tako zelo informiran, sem jo sprejel (pa tudi rekel mi je, da vračilo ni možno), dejstvo pa je da je podpora mnogo manjša in uporaba zelo limitirana.
Kako pa lahko zdaj nekomu v tujino pošljem ta denar?

Stayerc ::

Denar pošlji preko Transferwise. Majhna provizija. Edina slabša stvar je, da denar hodi 1-2 dni.

Lp, S.

loparček ::

Ja, ampak ni možno s paysafe. Rad bi uporabil ta denar, ker sem kupil s tem namenom in nimam ga kje drugje porabit.

xda develope ::

Poveš mu številko iz paysafa in naj ga unovči. Simple as that?

loparček ::

Če bi bilo tako enostavno, kot praviš, potem ne bi po nepotrebnem odpiral nove teme. Moje vprašanje je kako poslati v tujino in paysafe kupljen v Sloveniji velja samo v Sloveniji.

Kaj, a pol se ne da?

Kaj, a pol se ne da?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: loparček ()

loparček ::

xda develope je izjavil:

Poveš mu številko iz paysafa in naj ga unovči. Simple as that?

Kaj, a pol se ne da?

XS!D3 ::

loparček je izjavil:

Če bi bilo tako enostavno, kot praviš, potem ne bi po nepotrebnem odpiral nove teme. Moje vprašanje je kako poslati v tujino in paysafe kupljen v Sloveniji velja samo v Sloveniji.

Kaj, a pol se ne da?

Kaj, a pol se ne da?


Kako pa to zgleda, da velja samo v Sloveniji, če je kartica namenjena plačevanju preko spleta? Res, da je število ponudnikov, kjer lahko zadevo uporabiš, omejeno in vprašanje če bo prejemniku to sploh zanimivo, ne vidim, pa nekih geolokacijskih omejitev (na slo strani piše, da lahko uporabiš za skype, steam, itd.).

Drugače pa, če ti fee ne predstavlja problemov, lahko naložiš denar iz paysafea na Skrill in potem pošlješ dalje.

loparček ::

Prvo kar je bilo, sem poklical paysafe in pravijo, da se koda lahko aktivira, le v državi v kateri jo kupiš.
Lahko z njo plačam na steamu, ampak ne more pa nekdo, ki ni iz Slovenije, s paysafeom kupljenim tu. Vsaj tako so men povedal.

AlienRR ::

Mene zanima kako vem kje je možno uporabiti te predplačnike paysafe kartice.
Uporaba bi bila za test spletnih servisev.

Torej kot si predstavljam, recimo mesečna naročnina na VPN stane 10€, jaz pa uporabim predplačniško paysafe kartico iz trafike na kateri je 10€. Tako za nadalne mesce ne morejo več trgat iz računa, povrh je še anonimno.
Kaj se zgodi v primeru, ko sprejemajo samo viso in mastercard? Kaj je v primeru ko je potrebno vstaviti ime lastnika kartice, ta pa je nima?

DeeCoy ::

Če sprejemajo samo viso in mastercard, potem lahko plačaš samo z viso in mastercard in ne s paysafe?! Ne vem kaj tukaj ni jasno?? Res kaka vprašanja...
Visa in mastercard nista anonimna, prav tako kot paysafe ni popolnoma anonimen. Verjetno se pri kreditnih karticah ne prekine sam od sebe subscription.

AlienRR ::

Paysafe ima mastercard karto.
https://www.paysafecard.com/en-mt/produ...
Tukaj navajajo, da je kot mastercard tista, ki potem po pošti pride na dom, kar res ni anonimno, ker deluje praktično enako kot tista iz banke. Torej obstaja kakšna varianta, ki jo lahko kupimo na keš v trafiki, pošti, bencinskh, itd. in deluje na istih mestih kot klasnična mastercard in/ali visa? Obstaja kaj drugega kot paysafe in to omogoča?

To bi rabil za male zneske, tam do 50EUR in ne rabi omogočati ponovnega polnjenja.

EDIT: Prav tako me zanima kje je paysafe uporaben, ima kak znak kot ima visa recimo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AlienRR ()

DeeCoy ::

Vse ostalo je z lahkoto sledljivo. Če se skrivaš pred policaji, pol te ne reši nič, če se skrivaš pred davčno pa malo pogooglaj.. Vem da so eni za športne stave uporabljali skrill.

Seveda imajo znak...
http://lmgtfy.com/?q=paysafe+logo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeCoy ()

AlienRR ::

Ne skrivam se pred policaji, davčno, niti me ne zanimajo igralnice.
Gre se za testiranje spletnih servisov. Pač, če bi prišlo do problema bi v najslabšem primeru bil oškodovan za tisti drobiž, ki bi bil gor. Da bi bilo anonimno, bi bil pa svetoven bonus.

rs1975 ::

a kdo ve koliko časa traja, da dokončno zaključiš z registracijo na my paysafecard? (Delno) registracijo sem opravil 6.1.2019, do danes pa še nisem dobil maila o dokončni potrditvi registracije.

Mare2 ::

rs1975 je izjavil:

a kdo ve koliko časa traja, da dokončno zaključiš z registracijo na my paysafecard? (Delno) registracijo sem opravil 6.1.2019, do danes pa še nisem dobil maila o dokončni potrditvi registracije.

Poglej v Spam folder. :)

Nesta ::

Kako lahko porabim ali prenakazem denar iz paysafe brez provizije?

Hvala

NoFear85 ::

A kdo uporablja morda AirCash?

V-i-p ::

Tudi AirCash, jp.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Route66 ::

Mogoče kdo ve če ti koda v primeru da je več mesecev nisi koristil poteče? Ali tista 16 mestna koda drži dokler jo nekdo ne uporabi?

V-i-p ::

Gugl takole pravi;
- Does a paysafecard code expire?
paysafecard PINs do not expire.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Route66 ::

V-i-p je izjavil:

Gugl takole pravi;
- Does a paysafecard code expire?
paysafecard PINs do not expire.


Hvala, sem ugotovil kje je bil problem, očitno sem kodo že uporabil enkrat Aprila samo sem očitno pozabil. Bom za drugim vedel.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Paysafecard

Oddelek: Loža
265468 (3500) V-i-p
»

Nakup paysafecard kode Online

Oddelek: Pomoč in nasveti
114512 (4058) V-i-p
»

Bančna kartica brez lastnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
288594 (5233) SaXsIm
»

Anonimne bančne kartice (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5214168 (8502) Mmmmm1
»

Nakup Steam iger z Paysafecard

Oddelek: Igre
72144 (1998) hojnikb

Več podobnih tem