» »

Nakup Steam iger z Paysafecard

Nakup Steam iger z Paysafecard

treshold2 ::

Rad bi da kupim igre z Wishlist in zanima me, kak da naredim nakup z Paysafecard? Ko grem da kupim igro, nimam možnost izbira Paysafecard. Hvala za pojasnilo, tudi imam debit, ampak rad bi da kupim z Paysafecard.
N2820 2.13 Ghz,4GB DDR3,500GB,Windows 10 Pro x64,Intel HD Graphics Mobile

Sami ::

Preveri, če podpirajo plačila preko Paysafecarda, v kolikor ni med možnimi načini plačila ne bo šlo.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

oo7 ::

Steam podpira Paysafe jaz sem še čisto vsako igro na Steamu kupil z Paysafekartico.

Tisto igro, ki bi rad kupil daš Add to chart + purchase for my self ali Purchase as gift potem pa imaš možnosti plačila in zbereš Paysafe in to je to.

Najbolje pa, da si narediš račun https://www.paysafecard.com/sl-si/ in tukaj naložiš denar z listka, ki si ga nprimer kupil na bencinski in potem plačuješ povsem varno :)

Jaz vse stvari na internetu če je le možno plačujem preko Paysafa pa ne rabim dajati nobenih številk kartice ne nič.

Machete ::

oo7 je izjavil:


Jaz vse stvari na internetu če je le možno plačujem preko Paysafa pa ne rabim dajati nobenih številk kartice ne nič.


Al pa če si narediš PayPal in ne doktoriraš.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

oo7 ::

Machete je izjavil:

oo7 je izjavil:


Jaz vse stvari na internetu če je le možno plačujem preko Paysafa pa ne rabim dajati nobenih številk kartice ne nič.


Al pa če si narediš PayPal in ne doktoriraš.



Ne hvala.
Uporaba Paysafe je najbolj enostavna in varna tako, da ni treba doktorirat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

treshold2 ::

oo7 je izjavil:

Steam podpira Paysafe jaz sem še čisto vsako igro na Steamu kupil z Paysafekartico.

Tisto igro, ki bi rad kupil daš Add to chart + purchase for my self ali Purchase as gift potem pa imaš možnosti plačila in zbereš Paysafe in to je to.

Najbolje pa, da si narediš račun https://www.paysafecard.com/sl-si/ in tukaj naložiš denar z listka, ki si ga nprimer kupil na bencinski in potem plačuješ povsem varno :)

Jaz vse stvari na internetu če je le možno plačujem preko Paysafa pa ne rabim dajati nobenih številk kartice ne nič.


Hvala za pojasnilo. :)
N2820 2.13 Ghz,4GB DDR3,500GB,Windows 10 Pro x64,Intel HD Graphics Mobile

Heavy ::

oo7 je izjavil:

Ne hvala.
Uporaba Paysafe je najbolj enostavna in varna tako, da ni treba doktorirat.



1x urediš in imaš za vse mogoče nakupe preko spleta.

1) Greš do banke in si narediš predplačniško Vizo Electron
2) Na najo vreš X€ dobroimetja
3) greš na paypal stran in kreiraš uporabniški račun, povežeš kartico

In nimaš te provizije 1€ na vsake 10€ kot ima paysafe, pa stanje ti ne zastara (že večkrat kupil kakšno bedno igro na steamu, da ni šlo par € v nič).
#TeamFelix

hojnikb ::

oo7 je izjavil:

Machete je izjavil:

oo7 je izjavil:


Jaz vse stvari na internetu če je le možno plačujem preko Paysafa pa ne rabim dajati nobenih številk kartice ne nič.


Al pa če si narediš PayPal in ne doktoriraš.



Ne hvala.
Uporaba Paysafe je najbolj enostavna in varna tako, da ni treba doktorirat.

je pa tudi najdražja.
#brezpodpisa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Paysafe

Oddelek: Omrežja in internet
225542 (975) Route66
»

Nakup iger preko SMS-a?

Oddelek: Igre
121638 (1409) Machete
»

Nakup paysafe

Oddelek: Loža
132765 (2554) hojnikb

PayPal, PaySafeCard...

Oddelek: Loža
78586 (8250) Tilen
»

bwin športne stave - davek... je ali ga ni?

Oddelek: Loža
209341 (3095) telexdell

Več podobnih tem