» »

kupil sem telefon na A1 nov. In tega (nov) bi rad prodal. To ni dovoljeno?

kupil sem telefon na A1 nov. In tega (nov) bi rad prodal. To ni dovoljeno?

Temo vidijo: vsi
«
1
2

shintaro ::

Na kratko sem preko nekih ugodnosti dobil poceni nov telefon. In jaz ga ne bi niti odprl. Bi ga kr prodal naprej.
To ne delam redno ampak edinkrat v like celem življenju.

Tisti k ga kupi, ima 200€ prihranka. Jaz nekaj profitiram. A1 dobi svoje in ne zgubijo nič. In kdo tle zgubi ,da tega ne smem naredit samo enkrat?

Če pa ga odprem , vžgem, uporabljam en teden. Pol pa ga lahko prodam al kaj?

(na mali oglasi slo tech mi je brisal oglas za telefon ker baje da to ni dovoljeno kar bi rad naredil)

shadeX ::

Zakaj nebi blo? Telefon si plačal oz. ga boš v roku 24 mesecev. Nobenega ne briga kdo je lastnik telefona, sam da ga tist k je podpisal pogodbo odplača.

Dimnik ::

Daj na letgo in bolho....

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: Mavrik ()

crniangeo ::

Prodaj ga, boli te gnjur** :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

shadeX ::

S9 ga dobiš že cenej isto zapakiranega.

Dost profita ne boš mel..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Dimnik ::

Iz s8 plus na s9 plus ne rabiš prenasat kaj dosti....slab izgovor, kopiraš v samsung račun in na s9 plus samo obnoviš iz samsung računa nastavitve in podatke, ki si jih imel na s8 plus....

shintaro ::

nimam nič od tega da ti dam za 620. Imam ponudbo za 750, takojšen odkup

shintaro ::

ne rabim kolegov k tok predpostavljajo

Dimnik ::

Pri prodaji ne izbiraš komu prodaš, glavno da gre....
Če boš ga imel še avgusta, ko pridem na dopust ga vzamem

Pazi, da ni takojšnji odkup, kakšn inšpektor..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dimnik ()

Vazelin ::

Toliko govora o S9, sedaj pa S8 zadostuje.:D

Dimnik ::

Na telemachu 816eur, odvisno od operaterja in paketa...tako ,da težka bo za 800eur...večina itak jemlje na obroke in vezavo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dimnik ()

Dimnik ::

Paket moraš odpret, kaj pa če ti dpd uturi ciglo v škatli....

shintaro ::

mam preveč sreče v življenju da bi dobil ciglo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

Vazelin ::

shintaro ::

Vazelin, te iščejo... Baje da v službi si preveč na forumih

Vazelin ::

http://www.bolha.com/telefonija/mobilna...

Samsung Galaxy S9 plus coral blue nov neaktiviran.
Aparat je praktično nov in se ni bil nikoli vklopljen odprt je bil samo za potrebe slikanja.

:D

shintaro ::

nisem to jaz. Sem pa imel oglas, plačal 1,3€ za objavit. In potem sm dal dol ko mi je un napisal da mi lahko težijo

Vazelin ::

če boš redno plačeval ti ne bo noben težil:)

shintaro ::

Očitno mi lahko TIRS neke trike zmeče... Tko da ne bom riskiral. Sicer pa imam 750€ sigurno. Če bi objavil na bolho bi verjetno dobil 800€, glede na to kako pa je tle, se ne upam.
Samo v LJ skočim pa mi odkupi za 750.

Vazelin ::

- 20 eur pot

Dimnik ::

Samo to je dosti manj profita kot 200eur...

shintaro ::

kaj pa prevozi.org? pol pa je že 5 eno smer, 5 drugo = 10EUR . Ne 20EUR

Profit je 150EUR + 132 = 282EUR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

Dimnik ::

Ko boš prišel v lj, ti bo ponudil samo 710eur....jeba bo tole, naj pride on do tebe, ker si bolj siguren, da ga vzame

next3steps ::

Se pravi, da ga daš 200EUR ceneje, kar je 400EUR?

shintaro ::

next3steps je izjavil:

Se pravi, da ga daš 200EUR ceneje, kar je 400EUR?

a?
prodam ga za 750

Jaz ga plačam 600

150€ quick profit.

+ 1 leto 50% popusta. dodatnih 132€.

Turnaround : 282€

S tem da je minus to , da pač nimam s9 plus. K je itak isti k s8 plus

Vazelin ::

torej boš mel nov phone šele leta 2020.:) če sedaj vežeš 2 leti

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

shintaro ::

Vazelin je izjavil:

torej boš mel nov phone šele leta 2020.:) če sedaj vežeš 2 leti


še vedno lahko vzamem S10 čez eno leto, ko pride. Bom mogel odplačat kakih 80EUR + obroke. Bom pa mel s10+.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

Dimnik ::

Haha, na koncu računice boš še v minusu, plus kao da si kupil po ugodni ceni...

shintaro ::

bo pa večji plus ko ga prodam za 400€ čez eno leto?

s8 plus s9 plus. IDENTIČNI. Kamero nabijem nekam boljšo, ne rabim je.

Edina razlika je profit

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

Dimnik ::

Na tvojem mestu bi prodal s8+...zgubiš najmanj pa še nov telefon imaš...

shintaro ::

ja sej to bom naredu verjetno... dobim 370EUR od soseda .. v bistvu ga že čaka da mu dam v torek, jaz pa neki mučkam s prodajo s9 plus lol.

problem pa ostane da je s9 plus krneki. isti je kot s8 plus. plus tega morem vse prenesti .. razen konktaktov , to mam na samsung/gmail acc.ju ful izi

upam da bom lepši na slikah/videu za mojo best frendico, vsaj nekaj.

NOTE8 je zelo lep telefon, problem je debelost in tisti USELESS stylus. Če ne bi note9 počakal. K je bolj kvadratna oblika pa nekaj večji, boljši dok un stylus in debelost ne pokvari vsega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

next3steps ::

Ma ti si ta pravi invalid.
Tisti k ga kupi, ima 200€ prihranka
Se pravi, če si ga kupil za 600 eur, ga prodajaš za 400EUR. Če to ne drži, in si ga kupil po maloprodajni ceni, si plačal zanj nekaj čez 800eur in ga prodajaš za 600.

Vazelin ::

zakaj trollaš, 3much5? :/

shintaro ::

I give up. takih smeti pa ne bom niti bral. ni kruha iz te moke

next3steps je izjavil:

Ma ti si ta pravi invalid.
Tisti k ga kupi, ima 200€ prihranka
Se pravi, če si ga kupil za 600 eur, ga prodajaš za 400EUR. Če to ne drži, in si ga kupil po maloprodajni ceni, si plačal zanj nekaj čez 800eur in ga prodajaš za 600.


Plačano A1 : 600€
Telefon brez vezave: 1.000€

Prodal bi za : 800€.

Si skadil nekaj al kaj to neki te številke iz riti potegneš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

shintaro ::

škoda da ne morem kako žaljivko napisat k pol bodo spet modi težili da ni dovoljeno, ker si me prav razjezil ker si toliko neumen

Lonsarg ::

Drgač tole se čist splača, dokler si na teh dragih paketih, počet, prodajat aneks smo temu včas rekli. Ampak jaz sem dal vedno oglas na bolho "prodam poljuben telefon iz ponudbe operaterja, gremo skupaj iskat", plačate telefon operaterju + 150EUR meni"(npr.). Raje kot da bi kar vnaprej kupoval in prodajal.

Sam potem ko porajtaš, da je ves ta "popust" skrit v dražji naročnini vseeno raje greš na cenejše pakete in raje telefone v prosti prodaji. Drek pa takole zgubljanje časa, samo da "pokriješ" to dražjo naročnino.

Kar se pa legalnosti tiče, prodat en sam telefon na več let je ok, problem je zgolj če gre za pogosto zadeva, al pa bohnedaj več telefonov hkrati. Skratka če je v oglasu napisano nov je to kvečjemu podlaga za sum.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

shintaro ::

Lonsarg je izjavil:

Drgač tole se čist splača, dokler si na teh dragih paketih, počet, prodajat aneks smo temu včas rekli. Ampak jaz sem dal vedno oglas na bolho "prodam poljuben telefon iz ponudbe operaterja, gremo skupaj iskat", plačate telefon operaterju + 150€ meni"(npr.). Raje kot da bi kar vnaprej kupoval in prodajal.

Sam potem ko porajtaš, da je ves ta "popust" skrit v dražji naročnini vseeno raje greš na cenejše pakete in raje telefone v prosti prodaji. Drek pa takole zgubljanje časa, samo da "pokriješ" to dražjo naročnino.

Kar se pa legalnosti tiče, prodat en sam telefon na več let je ok, problem e zgolj če gre za pogosto zadeva, al pa bohnedaj več telefonov hkrati.

Ja je tako?

No ker omenjaš dražjo naročnino, jaz sem še v večjem plusu. Zato ker imam 50% popusta na naročnino še 1 leto. Torej se mi še bolj splača.

Lonsarg ::

Operater nikoli ne gre v misu, VSAK popust za telefon je skrit v dražji naročnini. ;) Če res redno kupuješ in koristiš ta popust si tirej lih na nuli, v povprečju.

Drugo je, če si slučajno našel tako 50% akcijo, to je pač zakon in spremeni računico. Vseeo pa se, ko mine popust, malo pozanimaj o vseh paketih tako tu kot pri konkurenci.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

next3steps ::

shintaro je izjavil:

I give up. takih smeti pa ne bom niti bral. ni kruha iz te moke

next3steps je izjavil:

Ma ti si ta pravi invalid.
Tisti k ga kupi, ima 200€ prihranka
Se pravi, če si ga kupil za 600 eur, ga prodajaš za 400EUR. Če to ne drži, in si ga kupil po maloprodajni ceni, si plačal zanj nekaj čez 800eur in ga prodajaš za 600.


Plačano A1 : 600€
Telefon brez vezave: 1.000€

Prodal bi za : 800€.

Si skadil nekaj al kaj to neki te številke iz riti potegneš?

Brez vezave je 850EUR.

shintaro ::

next3steps je izjavil:

shintaro je izjavil:

I give up. takih smeti pa ne bom niti bral. ni kruha iz te moke

next3steps je izjavil:

Ma ti si ta pravi invalid.
Tisti k ga kupi, ima 200€ prihranka
Se pravi, če si ga kupil za 600 eur, ga prodajaš za 400EUR. Če to ne drži, in si ga kupil po maloprodajni ceni, si plačal zanj nekaj čez 800eur in ga prodajaš za 600.


Plačano A1 : 600€
Telefon brez vezave: 1.000€

Prodal bi za : 800€.

Si skadil nekaj al kaj to neki te številke iz riti potegneš?

Brez vezave je 850EUR.


S9 PLUS PLUS PLUS PLUS, ABECEDA. PISANJE. BRANJE. BREZ VEZAVE ... Kaj tebi dela človek?? Kaj imaš od tega da prbijaš take?

Ne na pr tvojih ali baba kitajcih. Na A1 = 1000€ , Na telekomu pa poglej si, s9 plus = 950€

next3steps ::

shintaro ::

v sloveniji so pač cene 1000€ in 950€

pa poštnina je đabe? pa se jajcat z ebayjem je đabe? kok je tam nategov? a ni dosti lažje ga kupit v sloveniji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

next3steps ::

Ne, v Sloveniji so cene iste. Le operaterji dajo redne cene večje, da izgleda, kot da več profitiraš.

shintaro ::

dobro ti naročaj pr unih nazijih in vmes plačaj tok poštnine in paypal feeja da boš na istem k v sloveniji pa na koncu boš še dobil kamen v paketu

kaj pa tista prejšna računica da ga prodajam za 400€ ? je udaril alkohol al kaj drugega , ne razumem kakšna mojstrovina od posta je bla tole. Zdej kr prešaltal na nemce

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

next3steps ::

Praviš, da je njegova vrednost 600 eur in ga prodajaš 200 eur ceneje.

Vazelin ::

next3steps je izjavil:

https://geizhals.eu/samsung-galaxy-s9-d...
850EUR je nov.

za 800 ga dobiš od shintarota jutri lahko:D ne da se jajcaš po tujini. raje dam shintarotu 900, kot da se zezam naokoli za 850

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

shintaro ::

njegova vrednost je 600€, TO JE MOJA VREDNOST. NABAVNA CENA, PRODAJNA CENA. Toliko sem jaz plačal, kar ni pa cena novega v prosti prodaji.

for sending €850.00, the amount that will go to fees is €16.50 and the recipient will receive €833.50. That's 1.94% going to fees, effectively.


€16.50 + poštnina = je res vredno za 50€ naročat preko teh nategatorjev namesto it v telekom al kej in ga kupit?

Vazelin je izjavil:

next3steps je izjavil:

https://geizhals.eu/samsung-galaxy-s9-d...
850EUR je nov.

za 800 ga dobiš od shintarota jutri lahko:D ne da se jajcaš po tujini. raje dam shintarotu 900, kot da se zezam naokoli za 850

ti dej meni dej ves tvoj denar, saj je tvoje življenje nepomembno

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

mmcmmc ::

Pa koj kurac je to neki bullshit.

Prvo treba kupit novi telefon, zdaj pa treba novi telefon prodat. Impulzivno kupovanje kot da se kupujejo čigumiji pred blagajno ko zlagaš na tekoči trak.

Pa koliko je ta človek star?

shintaro ::

mmcmmc je izjavil:

Pa koj kurac je to neki bullshit.

Prvo treba kupit novi telefon, zdaj pa treba novi telefon prodat. Impulzivno kupovanje kot da se kupujejo čigumiji pred blagajno ko zlagaš na tekoči trak.

Pa koliko je ta človek star?


nbeno impulzivno , ampak premišljen nakup. sm ga prednaročil 1 mesec nazaj or so. sm že mel temo kdaj pride pred 8 mesci pa so modi brisali. tko da nč impulzivno. Star sem pa 16

blackbfm ::

dobro ti naročaj pr unih nazijih in vmes plačaj tok poštnine in paypal feeja da boš na istem k v sloveniji pa na koncu boš še dobil kamen v paketu


če kupiš od normalne trgovine ni nobenih kamnov v paketu, poštnina za telefone je pa ranga 20e

ti to dopovej moderatorju , kateri mi je napisal da sm proti TIRS pravilom s tem dejanjem. In da to kar delam je 'preprodaja' , kao TIRS ne dovoli.

A en telefon ne smeš prodat v tej državi?


ne smeš pisat v stilu PRODAM NOV ZAPAKIRAN telefon, ampak če napišeš v stilu da gre NERABLJEN telefon, ki si ga dobil za darilo, ti ni všeč barva, velikost, model,znamka whatever, in da je to razlog prodaje.. in ti TIRS nima kej piskat
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Galaxy S8 v 2019 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
534887 (3959) ziga1990
»

Izbira novega GSM (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
645940 (4252) Buljan
»

Nakup iphone 8 - kdaj? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
23730870 (24384) shadeX
»

Mnenja o trgovinah za odkup mobilnikov (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7011677 (10164) jero_no1

Več podobnih tem