» »

kupil sem telefon na A1 nov. In tega (nov) bi rad prodal. To ni dovoljeno?

kupil sem telefon na A1 nov. In tega (nov) bi rad prodal. To ni dovoljeno?

Temo vidijo: vsi
1
2
»

Vazelin ::

a garancija za samsung je international al ga moraš pošiljat nazaj v nemčijo, če se zjebe?

fak 16 letniki in že eni high end telefoni...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Dimnik ::

next3steps je izjavil:

Ne, v Sloveniji so cene iste. Le operaterji dajo redne cene večje, da izgleda, kot da več profitiraš.


Točno tako, ampak eni še vedno verjamejo

shintaro ::

Vazelin je izjavil:

a garancija za samsung je international al ga moraš pošiljat nazaj v nemčijo, če se zjebe?

fak 16 letniki in že eni high end telefoni...


uf lej kakšen detajl je mojster Vazelin prinesel na plan! To sm pa spregledal. Noobzorji ne štekajo da je boljš v slo kupit

next3steps ::

Slovenski servisi so znani po tem, da delajo tebi podobni modeli tebi podobno kvalitetno.

Dimnik ::

Imam izkušnje z servisom za s8+.....rajši pošiljam v tujino, kot pa k našim kekcem....mimogrede v treh tednih poslal 2xnazaj...stvarno napako zavračali, da je s telefonom vse ok in samo ponovno naložili ooeracijski sistem ter brez testiranja pošiljali nazaj.....po prijavi na tržni inšpektorat se je čudežno popravil odnos

Shintaro za ene, ki vedo kako je z samsung servisi v slo, si še na slabšem...

shintaro ::

to si ti mona neki čira čaral s telefonom in pol so oni krivi (si sam rekel da v službi itd. delavnici bogvekaj delaš z njim) pa glede na to da si dost ga popraskal spet pejd znat

naslednjič ko odprem temo že vem kdo bo not

Ale123, 3much5me, Vazelin, Lakotnik99 , shadeX .. pa še kdo se najde k sm pozabil napisat

Se mislite še kaj prerekat če je legalno al ne če ne pa, spet vaše neke scene, se mi ne da poslušat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

Vazelin ::

Pejt ti raj na iphone X če hočeš neki novga. Pri 16ih boš gazda z X-om

next3steps ::

Shintaro: Popraskan ekran ni razlog za softwersko napako.

Dimnik ::

Ščaram te jaz po tvoji buči.....

Telefon sem kupil nov, enak primer kot tvoj, zapakiran iz A1, po treh mescih pa hokuspokus, tri tedne sem prenašal, potem pa še tri tedne cirkusa z servisom in poslovalnico.....adijo samsung

Glej, govorimo ti iz izkušenj.....vem kako ste mladi...mislite, da vse veste in imate vse prav....no ko si starejši vidiš, da si bil en zaleten mulc

shintaro je izjavil:

to si ti mona neki čira čaral s telefonom in pol so oni krivi (si sam rekel da v službi itd. delavnici bogvekaj delaš z njim) pa glede na to da si dost ga popraskal spet pejd znat

naslednjič ko odprem temo že vem kdo bo not

Ale123, 3much5me, Vazelin, Lakotnik99 , shadeX .. pa še kdo se najde k sm pozabil napisat

Se mislite še kaj prerekat če je legalno al ne če ne pa, spet vaše neke scene, se mi ne da poslušat.


Ti si mangup....v gozd sem ga nesel v pedertaši, da ga ne poškodujem, v delavnici oz garaži sem si najprej umil roke in ga potem prijel...ja delal sem z njim kot z otrokom, pa si mislim, služi telefon meni ali jaz njemu..imel sem ga v original etuiju in nilkin zaščitno steklo, tako da je ekran bil kot nov, aja pa še steklo sem moral odstranit pred pošiljanjem na servis....telefon je bil ob prodaji kot nov, brez ene same praske...mikropraske....tvoj pa jih ima že ogromno

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dimnik ()

shintaro ::

ko bi ti pa nemci poslali 2x telefon nazaj in isto rekli kaj bi pol? a plačal bi samo poštnine veš kolko.. HA HA eeee.. Kje pa je post kjer imaš izkušnje z servisom iz tujine?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

Vazelin ::

shintaro: when iphone X?:D

Dimnik ::

S tujine ti pošljejo enkrat in to delujočega oz. novega....

Vazelin, pocakaj ko proda s9+, ampak x mu bo kupil shadex, mu nebo potrebno pisat oglasa in se mučit, profit takoj

Vazelin ::

mimogrede... kot 16 letnik komot lohka štopaš iz Obale do LJ in nazaj

shintaro ::

shadexu ni za zaupat , bi me pretepel in vzel telefon

Dimnik je izjavil:

S tujine ti pošljejo enkrat in to delujočega oz. novega....



Res , vse iz tujine pride. Ti še pripelje genetsko perfektno žensko zraven k bo tvoja največja fenica cel lajf, nisi vedel?

Tam majo iste kriterije kot povsod. Tudi tam bi te verjetno zavrnili in pol bi se šel komu pritoževat? še posebej če ne veš nemščine (al pa veš ,še vedno) .. TROLL NOOB

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

Dimnik ::

Alo ej..zdaj že 300, pa pusti ti enoletni popust na naročnino...če bi se malo pozanimal, bi itak dobil ta popust brez nakupa telefona......

Dimnik ::

Napisal si popust na naročnino eno leto 132e plus telefon 200e dobička če prodaš.....ampak če,če,če....

Ocitno več ne veš kaj govoriš...

shintaro ::

ja in to je 332€ denarja na koncu. in kaj bi rad mel.

mene ful skrbi da je Vazelin odšel za dans. Jaz tud grem za dans l8rz

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

bambam20 ::

shintaro je izjavil:

nimam nič od tega da ti dam za 620. Imam ponudbo za 750, takojšen odkup



Potem pa prodaj takoj, da ti bo kasneje žal.

otago ::

@shintaro
si pogledal po cem se prodajajo s9+ po nemskem ebayu, od 650 do 750. to ti je max.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Galaxy S8 v 2019 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
534903 (3975) ziga1990
»

Izbira novega GSM (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
645943 (4255) Buljan
»

Nakup iphone 8 - kdaj? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
23730902 (24416) shadeX
»

Mnenja o trgovinah za odkup mobilnikov (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7011686 (10173) jero_no1

Več podobnih tem