» »

Popravilo vetrobranskega stekla - pooblaščenec?

Popravilo vetrobranskega stekla - pooblaščenec?

vaskovas ::

Peljem po avtocesti, spredaj nikogar, nasproti vrsta kamionov, in naenkrat naredi pok, kamenček.. ok, ni panike, naslednje jutro vidim pikico in nekje ~1.5cm razpoko na vetrobranskem steklu, v vidnem polju voznika. Steklo imam zavarovano pri zavarovalnici Sava (bivši maribor), tako da ni panike, reklam za menjavo je povsod dost, bom peljal nekam. Dam malo eno izmed teh firm (ki se dosti reklamira po radiu.. "tiriri" popravi "tiriri" zamenja - ne bom delal reklame), in vidim kritike na račun stekla, da je slabo, da je tanjše, da ni original, da je neravno in popačeno,... (medtem ko kasko seveda plačaš na ceno novega avta in original delov).

Sedaj me pa zanima, za tiste, ki ste že menjali, a moraš nujno k enemu od teh "šalabajzerjev" (po mnenju forumašev, tudi s tega foruma), ali pa se lahko dogovoriš, da ga pelješ na enega od pooblaščenih servisov za svoj avto, da ti vgradijo original fabriško steklo. Nisem danes dobil agenta, da ga vprašam direktno, samo tako za info, kaj ste drugi naredili.

Nikonja ::

če je novejši avto (do 5 let) na pooblaščeni servis, nimaš kaj razmišljat. Za starejše ne vem kolk bo zavarovalnica priznala in bo treba agenta poklicat.

spenstar ::

Jaz sem menjal steklo na pooblascencu Renaulta (6 let star avto), v bistvu je Carglass storitev drazja. Pri mojem servisu sploh nisem rabil agenta, ti ze oni poslikajo in posljejo zahtevek na tvojo zavarovalnico, ce imajo pogoodbo seveda.
SPENSTAR--builder

Miha 333 ::

Na Novomatu sem se lahko dogovoril za originalno steklo. Sem pa moral čakati 1 teden, da so ga dobili. Imal sem kasko pri Triglavu, oni pa so pogodbeni cenilec, tako da nisem rabil še posebej na zavarovalnico hodit.

Izvijač ::

Malo bolj razbij šipo,tako da jo ne bodo več popravljali ampak samo menjali.

IL_DIAVOLO ::

Kaj naredis? ja poklices mehanika da naroci drugo, ti pa gres na zavarovalnico.

Miha 333 ::

Tole je bolj domena ličarjev kot mehanikov. Pa jaz bi najprej šel na zavarovalnico, kaj če odobrijo samo popravilo in ne menjave?

pero50 ::

pri carglasu dajo neoriginalno steklo, če jim izrecno ne rečeš.So dali saint goban securit, ampak gor ni logotipa proizvajalca avta. Ne opazim nobene deformacije ali slabše kvalitete, tako da ni panike, se mi pa zdi butasto :) Sem opazil šele 2 leti kasneje, ko sem tukaj videl neko debato o tem.

Ko sem menjal pri drugem avtu (ne mojem), sem peljal drugam, seveda so dali gor neoriginalno steklo, sicer tudi saint goban securit, pogledam na steklo in jim rečem, "tole pa nebo uredu, kr djte original gor" pa se tip posmeje in reče zakaj nisem prej rekel. So zamenjal bp za OEM

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: pero50 ()

c3p0 ::

Probajo pač...

bastadu ::

Izvijač je izjavil:

Malo bolj razbij šipo,tako da jo ne bodo več popravljali ampak samo menjali.

Če je poškodba v vidnem polju, se stekla ne popravlja ...

r3dkv1c4 ::

naslednje jutro vidim pikico


Aha...se pravi se je pojavila šele naslednji dan.
BUllshit.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

Zgodovina sprememb…

xda develope ::

r3dkv1c4 je izjavil:

naslednje jutro vidim pikico


Aha...se pravi se je pojavila šele naslednji dan.
BUllshit.

Če ni videl ni videl.

K0l1br1 ::

Kot da ni mogoče, da se razpoka širi.... mater, ste eni abervezniki


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Menjava vetrobranskega stekla (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6837910 (5906) BCSman
»

Pozor pri Carglassu "originalni" nateg stoletja (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7318966 (15073) mihec500
»

Carglass in "original" steklo

Oddelek: Na cesti
378977 (7427) bastadu
»

Ko ti avtohiše po toči nočejo popravljat avta...

Oddelek: Loža
204288 (3495) c00L3r
»

Od peska poškodovano vetrobransko steklo

Oddelek: Loža
103234 (2829) Ejsi_Disi

Več podobnih tem