» »

Kaj kupiti za okrog 200€

Kaj kupiti za okrog 200€

solatjek ::

Kaj kupiti, nekako imam nagledano:
- Nokia 6
- Xiaomi Redmi Note 4
- Xiaomi Redmi 5 Plus
- Huawei P9 Lite

Kateri izmed teh ( ali pa tudi kaj drugega - predlagajte) je najbolje vzeti? Pomembna mi je kamera in baterija.

Hvala.
  • spremenilo: solatjek ()

Linko ::

Redmi 5 Plus!

Nokia in p9 imata slabo baterijo in kamero.

primozzzz ::

Xiaomi Mi A1
NI PODPISA

matobeli ::

Redmi 5 plus, Note 4 je krepko pod budgetom, ampak super telefon.

nerro32 ::

Že odprta praktično enaka tema. Tudi z G5S plus težko zgrešiš.

IL_DIAVOLO ::

Pol se pa 100 evrov poleg.

Black Dragon ::

Kupi si raje rabljeni LG G5 za 175€ na bolhi. Boljši procesor, kamera, zaslon...

Lp
Time will tell.

FlipeR ::

Xiaomi Mi A1
------------------
#Paranoja #Kučanjekriv #Putinjekriv #Prekletirdečkarji :)

Egidij88 ::

Če ti je pomembna baterija, kot praviš, potem Redmi Note 5 (5 Plus). Drugače jaz bi raje vzel Mi A1, ker je Android One.

damirez ::

Če boš kje dobil, je xiaomi redmi note 5 pro, precej precej precej precej boljši od xiaomi redmi 5, pa tudi drugače je najboljši telefon daleč daleč daleč daleč za ta denar.

stara mama ::

Xiaomi povozi vso našteto konkurenco (pa še katero drugo)
Ekologija™ in Trajnost™

Zgodovina sprememb…

MostWanted ::

ni res, sony xperia xa1 povozi vso konkurenco 23m kamera, 32giga spomina, 3giga pomnilnika, 2jedrn procesor. telefon dela ko raketa! 150eur.

jonystar ::

@gametech, baterija je pa 2300 mAh. Nevem kolk to kj zdrži. Se pa strinjam, da telefon sploh ni slab glede na specifikacije.

matobeli ::

Mejhna baterija, 8-core mediatek procesor. Le kaj gre lahko narobe.
Še dobro da ima 720p ekran, drugače bi avtonomija bila še slabša.

3/32 tudi ni neka specifikacija danes.

Je pa res da zih deluje čisto dobro ker tole tipkam iz podobnega telefona in mu nič ne manjka, sony ima tudi USB C in svojo tipko za fotelc.

Bi blo zanimiv en review prebrat kjer bi primerjali kamero z redmi note 5 pro

MostWanted ::

kar se mene tiče, torej ne posplošujem, od jutra ko ga nafilam na 100% pa do večera ga spraznem samo do 45%, pa sem po 5-6 na dsn na njem, internet, youtube, kakšna igrica. xperia z3 se mi je spraznala v 2h. poleg tega da se mi je pregrevala ko hudič.

Pezdicek ::

MostWanted je izjavil:

ni res, sony xperia xa1 povozi vso konkurenco 23m kamera, 32giga spomina, 3giga pomnilnika, 2jedrn procesor. telefon dela ko raketa! 150eur.

???
redmi note 4 povozi to xperio

Zaphod_B75 ::

Za svojo boljšo polovico zbiram Fon do 250EUR s spodobno camero (vsaj na nivoju Xiaomi redmi note 3, pa da slike v lowlight niso totalk krš) in dobrim gps_om za nadalnja 3 leta. Neobvezni (vendar kljub vsemu zaželjeni) bonusi bi bili headphone jack in capacitive buttons.
Xiaomi odpade (slabe izkušnje s kvaliteto izdelave RN3)

Ogledanega ima tega huaweija samo mi fuuuul ni všeč steklena zadnja stran
Huawei P10 Lite Smartphone, 13,2 cm (5,2 inch), full-HD-display, 32 GB, 4 GB RAM, Android 7,0 Nougat, zwart
in
tega Asus Zenphone3
ASUS ZE552KL Zenfone "3 DS" (dual sim 64GB, 4GB RAM, Kamera 16MP), 13,97 cm (5,5 Zoll) rosa

A obstaja kakšna boljša izbira??
PRIME B350+, Seasonic 750W, Ryzen 5 5600X, 16GB DDR4, Radeon 6650XT, WIN10

Zgodovina sprememb…

matobeli ::

Xiaomi redmi 3 serije so imele še švoh ohišje, sicer soliden HW, ampak ohišje se je z naslednjimi generacijami res precej popravilo.

Redmi note 5 pro bi bil verjetno precej ustrezen.

Zaphod_B75 ::

Saj bi lahko vzela tega iz nemškega amazona https://www.amazon.de/Xiaomi-A1-Dual-bl...

Zdaj razlagat zakaj ne Xiaomija, ma ajde naj bo; Je mela Xiaomi redmi note 3. In kvaliteta izdelave / trpežnost sta pri dotičnem telefonu očitno res podn. Vsegaskupaj ji je v Letu in pol 3x zletel na tla z višine od pasu in prvič je šel screenprotector, drugič so ble praske na ekranu, tretjič (tretjič je bil telefon v torbici in ji je torbica padla na tla) se telefon sam od sebe ugaša pa čudno obnaša, zmrzuje ipd burke. Rom je bil poln nekega bloatwarea, rootat se ga ni dalo. mislim da to pove vse. in o build quality Xiaomi 1a pove vse (nič lepega) 10 sekund googlanja. Prej je mela SGS 3 4 leta brez problemov - še danes zgleda kot nov. res ful pazi na stvari A so trenutni xiaomiji kaj boljši, al je še vedno isti krš od izdelave? Dvomim!
Sej še osel ne gre 2x na led. Xiaomi - never again!

Kaj ji drugega še preostane (če res ni drugega so lahko tud kinezi) ?
Hvala za morebitne predloge
PRIME B350+, Seasonic 750W, Ryzen 5 5600X, 16GB DDR4, Radeon 6650XT, WIN10

mat xxl ::

Eno dobro kosilo si privošči za ta denar !

matobeli ::

Black Raven:
Za rom si kriv sam. Očitno ti je trgovec podtaknil svojo verzijo in ne uradnega global. V tistih časih je bila to pogosta praksa, ampak smo v tej temi precej opozarjali na to.

To da je letel 3x na tla in počen protector ne gre skupaj z "ful pazi na stvari".

Lahko pa da se pričakuje za 150eur najnovejšega samsunga, kar ne bi bilo prvič. Telefoni zgolj ponujajo veliko za 150eur proti konkurenci, niso pa zlati.

Sej ni panike da ti ni všeč, se dobi precej boljših telefonov za višjo ceno. Ampak pisat kakšen crap je telefon ker je preživel samo 3 padce iz 1m na tla je pa navadno hejtanje ;)

Dimnik ::

matobeli je izjavil:

Black Raven:
Za rom si kriv sam. Očitno ti je trgovec podtaknil svojo verzijo in ne uradnega global. V tistih časih je bila to pogosta praksa, ampak smo v tej temi precej opozarjali na to.

To da je letel 3x na tla in počen protector ne gre skupaj z "ful pazi na stvari".

Lahko pa da se pričakuje za 150eur najnovejšega samsunga, kar ne bi bilo prvič. Telefoni zgolj ponujajo veliko za 150eur proti konkurenci, niso pa zlati.

Sej ni panike da ti ni všeč, se dobi precej boljših telefonov za višjo ceno. Ampak pisat kakšen crap je telefon ker je preživel samo 3 padce iz 1m na tla je pa navadno hejtanje ;)


Točno tako, žena in hcerka imata obe redmi note3, ena eu rom, druga global, oba telefona delata kot urca, res je hčerka razbila ekran, ampak za 27e nabavil novega, zamenjal in gremo dalje....ena bo dobila redmi note5 pro, ko bo naprodaj...

mat xxl je izjavil:

Eno dobro kosilo si privošči za ta denar !

Nimajo vsi za bmw pa ajfon....veš, enim pa je tudi škoda denarja zapravljat tam kjer ni potrebe...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dimnik ()

Zaphod_B75 ::

Oh wow, kakšno bombandiranje (mi je že žal, da sem njeno uporabniško izkušnjo sploh opisal) ker sem obrazložil zakaj noče še enkrat vzet določene znamke mobilnega telefona.
Ne, nisem mel s tem namena Xiaomija hejtat in blatit, mogoče sem kakšno opazko preveč napisal - Who cares…

back ontopic:
-huawei p smart
ali
-nokia 6
PRIME B350+, Seasonic 750W, Ryzen 5 5600X, 16GB DDR4, Radeon 6650XT, WIN10

Zgodovina sprememb…

Tomson ::

Precej podobno uravnotežena telefona, oba sta dober nakup, sicer pa Nokia z boljšo kamero, deluje bolj tekoče, a rahlo slabšo avtonomijo baterije ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

next3steps ::

Ne pozabi, da ima Nokia 6 tudi model 2018.

broken/link ::

jaz sem moji boljši polovici nabavil Huawei P10 Lite + ta ovitek: https://www.bigbang.si/torbica/ovitek-p...

odkar ima ta telefon niti ne vem več, da ima telefon :)

jusv ::

Samsung Galaxy J3 - TOP zadeva, pa pri telemachu je ta mesec v akciji za -50%
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

xiaomi telefoni in ostale naprave (strani: 1 2 3 4371 372 373 374 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
186633199099 (1750) kanarin
»

Telefon do max. 250 EUR (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5813402 (10075) toro69
»

Telefon do max 150eur

Oddelek: Mobilne tehnologije
334527 (2631) kanarin
»

Ne vem kateri telefon:) (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6315888 (14112) boris82

Več podobnih tem