» »

E davki

E davki

oo7 ::

Pozdrav eno vprašanje.

Imamo nov certifikat na računalniku, ki je veljaven, do 2023. Smo ga uvozili sicer ne vem zakaj ga ni uvozilo pod osebno ampak pod druge osebe ampak tam je viden. Problem je, ko gremo na e davke ga ne pokaže mogoče kdo ve zakaj ?

Hvala

Ales ::

Kateri OS in kateri brskalnik?

oo7 ::

Win 7 in explorer

ToniT ::

Ne dela zato ker je pod druge osebe. Uvozi ga še enkrat.

harvey ::

ToniT je izjavil:

Ne dela zato ker je pod druge osebe. Uvozi ga še enkrat.

Točno to, pa potrebno je potem opraviti ponovno prvo prijavo.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

flameir ::

Bom kar sem vprašal. Se komu sanja, kaj naj bi tole pomenilo? Sem član PGDja, ampak ne razumem čisto, kaj ta podatek dela v e-davkih. To zavarovanje verjetno pomeni, da sem zavarovan od gasilcev, ker imamo nezgodno zavarovanje za primer intervencij. Ter kaj naj bi pomenilo delodajalčeva davčna, sej PGD ni moj delodajalec, kvečjemu mu jaz kdaj kaj plačam haha?

 edavki

edavki



Hvala za pomoč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: flameir ()

dash_wallace ::

oo7 je izjavil:

Pozdrav eno vprašanje.

Imamo nov certifikat na računalniku, ki je veljaven, do 2023. Smo ga uvozili sicer ne vem zakaj ga ni uvozilo pod osebno ampak pod druge osebe ampak tam je viden. Problem je, ko gremo na e davke ga ne pokaže mogoče kdo ve zakaj ?

Hvala


1. Od kje ste ga uvozili?
2. A ste ga Izvozili z osebnim ključem?? To bi lahko bil problem, ker ni pravilno izvožen in uvožen...

krucymucy ::

Mislim da so uspeli resit tezavo v zadnjih dveh letih.

WhiteLenate ::

flameir je izjavil:

Bom kar sem vprašal. Se komu sanja, kaj naj bi tole pomenilo? Sem član PGDja, ampak ne razumem čisto, kaj ta podatek dela v e-davkih. To zavarovanje verjetno pomeni, da sem zavarovan od gasilcev, ker imamo nezgodno zavarovanje za primer intervencij. Ter kaj naj bi pomenilo delodajalčeva davčna, sej PGD ni moj delodajalec, kvečjemu mu jaz kdaj kaj plačam haha?

Hvala za pomoč.


Pozdravljen, več informacij o zavarovanju tukaj.
Kot delodajalec je naveden tisti, preko katerega imaš zavarovalno podlago in ne pomeni nujno, da moraš biti tam zaposlen. Upokojencem tako npr. piše, da je delodajalec ZPIZ.

flameir ::

WhiteLenate je izjavil:


Pozdravljen, več informacij o zavarovanju tukaj.
Kot delodajalec je naveden tisti, preko katerega imaš zavarovalno podlago in ne pomeni nujno, da moraš biti tam zaposlen. Upokojencem tako npr. piše, da je delodajalec ZPIZ.



Hvala!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Digitalni certifikat SIGENCA

Oddelek: Programska oprema
428868 (3444) Yossarian
»

Odprtje normiranega spja (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16442033 (16908) Recordman
»

nezgodno zavarovanje

Oddelek: Loža
103062 (2348) Mare2
»

Avstrija in delo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9745929 (32143) invisuu
»

eDavki certifikat

Oddelek: Loža
3112050 (10465) lopov

Več podobnih tem