» »

volan

volan

.smidge. ::

Pri vseh spilih mi volan stoji tako, da moram ga drzati malce v desno, da gre avto naravnost...Sicer ne dosti ampak dovolj da je opazno. žnikjer ne najdem kake nastavitve za to ustimat.
Je pa Logitech momo racing. Dva dni star.

To je moj prvi sploh volan, help, a ve kdo kdo ce lahko s cim to resim?
:'(
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

Xplicit ::

kolkr vem bi za kalibracijo mogu met v hardware nastavitvah v windowsih

drugac pa lahka neses nazaj v trgovino ce ni ql :\

ali3n ::

v Control Panel - Gaming options - označi volan - klikni Properties -> zavihek Settings - klikni Calibrate in sledi navodilom...

Lahko pa naložiš volanu priložen software....
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

dela ::

a) dobro ga kalibriraj
b) če si ga dobro kalibriral, pa ga vsakič (v špilu) preden začneš vozit obrni skrajno v levo in nato še skrajno v desno, da se naravna.

.smidge. ::

Ja glede control panela sem ze gledal tudi v readmeju pise isto ampak jaz sploh setting jezicka nimam, mam pa settings knof, ampak pod tistimi settings ni nikjer opije za kalibrirat, nevem a je to o cemer govorite?:

Tole je pa pod settings:

Hm prilozen software so poleg driverjev se neki demo spili al nek itakega, zakaj bi to nalagal...?

a) dobro ga kalibriraj
b) če si ga dobro kalibriral, pa ga vsakič (v špilu) preden začneš vozit obrni skrajno v levo in nato še skrajno v desno, da se naravna.

Ma problem je v temu da jaz ga ze kalibriram da je sredina sredina, in sicer ravno tako da ne obrnem v obe strani do konca, ampak samo do konca v levo, v desno pa malo manj ko do konca. Samo cez par ovinkov je spet ista:'(

Tudi ko je volan samo priklopljen (ce imam pc odprt ali delam kaj drugega) ne stoji glih, ampak malo v desno ima center tako da ni krivda od spilov to...

:'(
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: .smidge. ()

.smidge. ::

Hehej mislmim da sem ugotovil kje tici zajec... To se mi fenta vsakic ko pozenem lfs in zavrtim volan do konca v bilokero smer... To mi vse zbluzi. Ce grem potem spet v gaming options in zavrtim od enga konca do druzga je spet tam kjer ma za bit. :)

Kaj menite je mozno

Hvala za pomoc
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

.smidge. ::

Jst se bom smeju na sirokoooo ...

dela ::

sej nism reku da je kriv špil.
Jas sm pa mel od guilemota oni ferari volan, ki mi je tud u desno malo vleku pa sm pač v špilu pred prvo dirko (po vsakem vžigu kompa na novo) volan obrno čisto levo pol pa čisto desno pa je blo kul.

.smidge. ::

Ne ne sej cisto razumem kaj si reku samo tole je zgleda napaka pri teh volanih... Tudi tisti prog ki sem ga snel in ki naj bi popravil zadevo ne odstrani popolnoma, ker malo je se opazit ali se samo meni zdi:)
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

majk2000 ::

To je ze zelo stara tezava Logitech volanov, in je niso odpravili se od casov prvega Momo volana dalje. Resitev je uporaba posebnega programa (patcha) ki ga je wingman team naredil dobis pa ga tule pod rubriko Gadgets.
Wingman Team

Ce se nimas najnovejsih gonilnikov, samoumevno nalozi nove, verzije 4.25 ki jih dobis pod rubirko Latest Software. Drugace pa obvezno preberi Forum (Message Boards) kjer se skriva kopica nasvetov za optimalne nastavitve iger in vseh Logitechovih pripomockov.

lp in srecno !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: majk2000 ()

.smidge. ::

Hehe sej ta centering fix imam no driverjev pa res nisem menjal.

tnx
Jst se bom smeju na sirokoooo ...

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: OwcA ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

realistični volani

Oddelek: Kaj kupiti
191798 (1330) Pesimist
»

Volan (zavija v desno)

Oddelek: Pomoč in nasveti
81183 (1053) koyotee
»

Kako mocneje pritrditi hladilnik na K7 plato?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
211403 (1141) _godzila
»

Kompatibilnost NF4 Asus A8N-SLI plate z napajalcem!?

Oddelek: Strojna oprema
121149 (1027) Racunalnik
»

Splinter Cell Pandora Tomorrow_pomoč

Oddelek: Igre
351402 (956) ales85

Več podobnih tem