» »

Splinter Cell Pandora Tomorrow_pomoč

Splinter Cell Pandora Tomorrow_pomoč

G@MER ::

Men se je pa zataknilo pri misiji, kjer moraš pridit v podzemne jame.
S pomočjo tehnika naj bi dvignil podmornico. Problem pa je, kaj narediti potem. V vmesni sekvenci je videti podmornico, ki se dvigne iz vode, nato pa ne morem več nič naprej... Če tehnika udarim, se oglasi Lambert in neki tečnar zarad alarma, pol je pa Mission Failed??;((

Če kdo ve rešitev, naj mi jo pove! :\
Že vnaprej TNX!
LP! G@MER

Xplicit ::

pocakat mors da se po radiu en oglas pa vprasa zakaj vzdiguje un podmornico, pol ga pa prisils da odgovori po radiu da je en problem pa ne more nazaj potopit podmornice. pol ga pa lahko udars

Giller0 ::

Malo off topic..

Kakšen je špil? Se ga splača nabavt? Z ozirom na to, da mi je bil izvirnik všeč.. Pa je kej spremenjen al so sam misije druge? Ok, tnx.

LP, Legolas

Sydk ::

Legolas: špil je na las podoben 1vem delu z malenkost dodelano grafiko (še več light efektov, voda huda, bolj detaljni skini), ne ponuja pa prakticno nic kaj NOVEGA, moje mnenje je da jo raje poišči kar med cvetlicami, $$$ pa odštej raje za FAR CRY:D

Giller0 ::

Hehe :) Tnx Sydk! Za Far Cry pa bo žal prešvoh računalnik :( .. Athlon 1800+, DDR 512, Geforce MX440.. Grafa preslaba.. Za novo pa ni dnarja :( Drgač pa si mislim nabavt orginalen UT2k4. Ko bo dnar seveda :P

LP, Legolas

Mirč ::

Tud splinter cell ti nebo delal z toto grafično gfmx440,bo treba to prej zamenjat.
lp
mirč

G@MER ::

@Xplicit: Kuk dolg pa nej bi približn čaku?
Po tisti vmesni sekvenci, kjer se podmornica dvigne lahko kar ostanem na tistem mestu (pred tistim računalnikom; s katerim dvigne podmornico) al se morm kam premaknt?:\

LP!

kilergas ::

Ko se podmornica uzdigne,se mal sprehodi z mozickom okol, da ga po radiotu poklicejo,ces zakaj jo je uzdignil,...,po koncanem blebetanju pa kar pogumno mu prtisni eno po tintari :D

G@MER ::

No, tist problem sem že rešu in naredu cel level, zdej sem pa tam, ko morš v TV station pridit (natančneje v jašku)!:D

TNX za help!
Bom povedu, če se mi bo še kje zataknilo!:)
Sam tko, informativno pa me zanima, kolk vas je to igro že obrnlo; in kje ste, če je še niste!

LP! by G@MER8-)
Powered by: AMD Athlon XP 2500+ @ 3200+...
...nVidia nForce 2 Ultra 400...Hercules 3D Prophet 9600 PRO @ XT

Sydk ::

btw. a kermu dela Anti-aliasing v tem špilu? meni na Radeon 9800 ne:|

Giller0 ::

če mi je 1. del delal brez zatikanja(OK res da ne vse na high..) bo ta po moje tut delal.. bom pač tu in tam diapozitive gledal :O

LP, Legolas

G@MER ::

Jst sem zdele ta špil obrnu!!:))

Zdej bom pa še mal probu Multiplayer!

LP!8-)

Mirč ::

zakaj pa je 4 cd pri tej igri ni mi jasno jaz sem jo instaliro z tremi cd-ji:In 3 je tud igralni.
lp

Xplicit ::

4 cd je za instalacijo multyplayerja - torej ce ga nisi izbral za instalirat, ne rabis cd-ja

muren ::

zdravo! Tud jest mam problem pr temu možiclju...dvigne podmornco, pol se pa nč ne zgodi...Pa zihr sm čaku dost cajta (sm šu na čik vmes-pa en per:D )pa še kr nč..A je to kakšen bug al kva??Sm šu ta level tud od začetka igrat, pa nč ne pomaga.. A ima kdo kakšen konkreten predlog??
LP

G@MER ::

@muren: jst sem imel točno tak problem!;(
Rešu sem ga pa tak, da sem šel tisti level čisto od začetka (ko si še zunaj - Autosave); pol sem pa tam, ko en vojak strela tiste steklenice, izklopil generator (v hiši na levo)!
To je men pomagal, lahk pa da gre za bug?!:\
Powered by: AMD Athlon XP 2500+ @ 3200+...
...nVidia nForce 2 Ultra 400...Hercules 3D Prophet 9600 PRO @ XT

Mirč ::

ni bug morš počakat,da nekdo pokliče tega možiclja ga vpraša zakaj je dvigno podmornico pa ga presiliš da pove-nekaj to je to pol pa ga lahko po glavi.
lp
mirč

muren ::

ja sej vem - počakat je treba. Ampak jest sm čakal full dolg, pa se sprehajal z unim tehnikom, pa nism se sprehajal - v glavnem vse živo sm poskusil pa nič...bom pa probal šeenkrat level igrat pa tist generator izklopit... Zanima me pa sledeče: KOLK časa traja, da unga, ki ga za kravateljc držim, pokličejo??
LP

Xplicit ::

pa ti sam unga primes pa prsils da vzdigne podmornico, pol pa pocakas, da se odvrti animacija, pol pa mislm da stops ksn korak nazaj, pa unga cez ene 5-10 sekund poklice en na radio, zakaj je vzdignu podmornico, pol pa sam se enkrat das 'make him use radio' in pol ga butnes po glavi :D

jastreb ::

jaz imam naslednji problem:

Mogoče kdo od vas zna kaj je treba narediti v tisti misiji ko si na letališču in moreš onesposobiti teroriste. Prišel sem do tja ko so dvoje tekoče stopnice ki vodijo do treh dvigal za ljudi in nobeno ne dela. Kaj morem narediti?

je komu znani ta prostor z visečim letalom?
kaj je potrebno tu narediti?



ali je potrebno še kakšno slikco?

kaj morem tu naret?

Xplicit ::

ce bi poslusu modela ki ti govori po radiu, bi zvedel da mors pogledat dol (cez ograjo) z thermo-visionom, da vids unga modela k je brez ene noge in pa dva 'pajdasa', pa vsi imajo kao povecano temperaturo :\

in pol gres v ta desn dvigalo

mit3k ::

jaz mam podoben problem sam ko hočem it v ta desno dvigalo mi napise lift not powered v bistvo mi to reče za vsa tri dvigala. A je to slučajno kaksen bug? al pa sem jaz tak glup. btw uporabo sem therma vision tak kot mi je reko ovi tip

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mit3k ()

jastreb ::

sem pogledal čez ograjo in videl tiste tri "teroriste" in potem sem šel v ta desno dvigalo in mi reče da ne dela. ko pogledaš tiste tri ti more kdo kaj po radio rečt ali kako?

jastreb ::

Apache Kid: mini je zdaj uspelo to narediti! tiste tri pogledaš čez ograjo z daljnogledom in thermal vision. daljnogled pa vklopiš tako ta pritisnes scroling gumb na miški in potem ga še zavrtiš, da ti približa sliko. zdaj ko sem pogledal s tem daljnogledom in thermal vision so mi takoj po radiju sporočili da jih moji nadrejeni vidijo in da lahko grem naprej in takoj sem lahko šel v desno dvigalo.

jastreb ::

BTW: to je zadnji level?8-O

WiseBear ::

Ja, zadnji je.;)

Bi se lahko kaj za multiplay zmenli. Jaz sem za.

LP

mit3k ::

Apache Kid: mini je zdaj uspelo to narediti! tiste tri pogledaš čez ograjo z daljnogledom in thermal vision. daljnogled pa vklopiš tako ta pritisnes scroling gumb na miški in potem ga še zavrtiš, da ti približa sliko. zdaj ko sem pogledal s tem daljnogledom in thermal vision so mi takoj po radiju sporočili da jih moji nadrejeni vidijo in da lahko grem naprej in takoj sem lahko šel v desno dvigalo.


vse to sem naredil pa se vedno se ne odpre dvigalo. Nevem ne...verjetno je res bug. Še pa malo pa bom izbral uninstall.

jastreb ::


najprej lepo postrelaš luči na stropu, da te kamera ne vidi...

pol pa pritisneš scroling gumb na miški in se ti pojavi takšen daljnogled in potem samo približaš in vklopiš thermal vision.

ko prideš dol po stopnicah, poglej dal od tam. od tam sem jaz pogledal pa je vse šlo, pa sem zdaj že večkrat poizkusil pa mi vedno gre.

west: nimam ADSL pa si ne morem privoštič multiplaya! na tej analogni povezavi ne vem če bi vse laufalo brez problema.

mit3k ::

jastreb hvala za podrobna navodila 0:) sam vseeno mi ni slo.. no potem pa sn se odločo it level še enkrat znova igrat pa je šlo vse tak kot mora tak da sem ga končno končal 8-)

jastreb ::

no, vidiš da gre!:D
mogoče kdo igra far cry?
pri far cryu pa je grafika 1A!

mAsA ::

Imam en problem. V tisti sobi ko moraš "Infiltrate the caves", to je una soba ko laserji z stolpov svetijo. Pridem do tja kjer je un pes v boxu, zdaj pa ne vem kako naprej. Pobil sem vse ljudi (tudi psa), vendar ne najdem poti naprej. Prosim če mi lahko pomagate.

Hvala

LP
mAsA
AMD Athlon(tm) 1700+@1.47 GHz, K7T266 Pro, DDR 512 Ram,
ATI Radeon 8500, 60+120GB HD, LG 775FT

ales85 ::

Glede špila lahk rečem edino da zažiga. Res da je bil prvi del velik bolši (vsaj meni osebno), toda tudi ta je v redu. Grafika je bolša vendar ne pretirano, mi je pa všeč da se je dogajanje prestavilo bol v zunanjost.
Sedaj čakam tretji del, da bodo stražarji le malo bol "človeški" :\
Upam vsaj no. Zato, ker dosedaj je bilo vse prelahko. Drugi del je celo na hard lažji od prvega na easy.... Zraven tega je pa še prekratek grrr :)

Dva dneva igranja sta več kot dovolj in lahko igro narediš.... lajk puf :)

Reloaded ::

Aloha.
Zakon špila, tale splintera!
Zanima pa me, kako ste kaj sence v pandori imeli. Jaz mam grafiko na high pa mam neke kockaste sence, grafa je 9500PRO. V prvem se mi zdi, da sence niso ble tako kockaste.
CIAO
Reloaded!!!

mojsterleo ::

Zanima pa me, kako ste kaj sence v pandori imeli. Jaz mam grafiko na high pa mam neke kockaste sence, grafa je 9500PRO. V prvem se mi zdi, da sence niso ble tako kockaste.

>Imam 9800pro in so bile tudi sence grde ja. Sicer so atijevci nekaj popravljal z driverji potem, ampak se mi zdi da so bile sence normalne samo na prvi stopnji, potem pa kockaste. Samo sem igro igral pred pol leta tako da ne vem če so najnovejši driverji v celoti popravli grde sence.

Mirč ::

ATI,ATI-................
;( ;( ;( ;(

ales85 ::

hja... js mam na gf4ti 4200 super grafiko na 1024x768 pa vse max. Ni mi neč štekal pa to.

Ne mislim žalt ATI kartic!! ampak nvidia je za igre ne pa ati ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Eclipse

Oddelek: Programiranje
71434 (1077) _davidM
»

Kako mocneje pritrditi hladilnik na K7 plato?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
211352 (1090) _godzila
»

Firefox videi

Oddelek: Programska oprema
251252 (899) abstinent
»

nov model alpino in mf power

Oddelek: Loža
102437 (2317) Goldee
»

Nakup novega monitorja LDC oz. CRT

Oddelek: Kaj kupiti
111142 (974) _WilL_

Več podobnih tem