» »

Problem s tabelami v Wordu

Problem s tabelami v Wordu

jamiroq ::

Torej, v wordu imam ležeč list in tabelo, ki se razteza cez 3 strani; problem je, da ko vpisujem tekst in le-ta preseže spodnji rob strani mi vse razen glave tabele vrže na naslednjo stran, namesto, da bi enostavno nadaljeval s celico na naslednji strani (potem sicer nadaljuje tako kot je treba - prelamlja tabelo na dnu strani)...
V "Lastnosti tabele" -> "Vrstica" imam vklopljeno "Dopusti prelom vrstice prek strani". Če isti tekst odprem v OpenOfficu se ravno tako ne da popravit... ima kdo kakšno idejo, kaj bi lahko to bilo, oz. kako bi lahko to popravil?:|

gumby ::

imaš to vlopljeno za *vse* vrstice?

jamiroq ::

imam (vsaj tam kjer lahko vklopim)...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jamiroq ()

gumby ::

čudno... imaš mogoče kakšno sliko ali kaj takega v tabeli?

jamiroq ::

v tabeli ni nič razen teksta...

gumby ::

sori, ampak zmanjkalo mi je idej:(

jamiroq ::

sva že dva :)

sej problem ni toliko s tekstom in tabelami, kot z mojo mamo, ki pop*zdeva, ker ne ratuje tako kot je treba :D

tejka ::

Če ti vrže na naslednjo stran ves tekst, imaš po vsej verjetnosti v lastnostih odstavka vklopljeno "obdrži skupaj z naslednjim". Preveri tako, da najprej vklopiš prikaz skritih znakov - povsod, kjer imaš črne pikice na začetku odstavka, pomeni, da imaš nastavljene dodatne možnosti za oblikovanje odstavkov.

Oz. najboljše, da greš pogledat v oblikovanje odstavkov --> Oblika --> Odstavek--> zavihek Potek besedila in tam poglej pri možnosti Obdrži skupaj z naslednjim.

Če imaš ANG Office, pač ustrezno prevedi :D

jamiroq ::

hvala tejka :D, works like a charm :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Word 2010 pomoč

Oddelek: Programska oprema
174072 (3767) prtenjam
»

Word ali writer eksperti

Oddelek: Pomoč in nasveti
313128 (2639) echoman
»

Izšel OpenOffice.org 2.1 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Pisarniški paketi
6411623 (9255) Jst
»

Kako se izdelujejo taksne strani v ASP?

Oddelek: Izdelava spletišč
291869 (1495) njok
»

Dreamweaver MX

Oddelek: Izdelava spletišč
351573 (1138) Tarzan

Več podobnih tem