» »

sonyericsson xperia ray

sonyericsson xperia ray

Skarje ::

dober dan,
zanimam me kako bi rootal telefon st18i, ko ga rutam s kingrootom mi o je telefon prižgan in znotraj original sistema deluje tako kot je potrebno, tudi računalnik zazna rootan telefon, ko pa telefon nastavim v fastboot pa isti programi na računalniku zahtevajo da rootam telefon, probal se že vse mogoče. uporabil sem programe od android studia in sony mobile flasher (oboje uporablja root dokler ne grem v fastboot). s flasherjem lahko flešam samo .ftf file ker to flešam prek flashmode(to čudežno ne potrebuje roota). prav bi mi prišlo tudi kaj podobnega twrp-ju.
hvala

pixelzgaming ::

uf ta telefon sem flashal 6 let nazaj.. se ne spomnim točno stvari. najprej moraš odklernit bootloader. Drugač pa mislim da za to xperio obstaja TWRP, če ne pa clockworkmod. na XDA forumu se bi moralo najti vse. Torej najprej flashas custom recovery (clockwork/twrp) in potem znotraj tistega inštaliraš rom, gapps in supersu če ni rom že rootan v osnovi. ADB, fastboot in driverji za telefon od sonyja bi morali biti vse kar potrebuješ. Na prejšnjem telefonu vem da sem imel probleme v win10 ko sem želel usposobit fastboot
kako odziven pa sploh je tak telefon v 2018?
Komp: 2600X | 16GB DDR4 | 500GB NVMe | 10 + 10 + 6 + 4 TB HDD | GTX 1060 6GB
Telefon: S23 Ultra
Avto: Megane MK4 GTLine

Zgodovina sprememb…

Skarje ::

sam en program naenkrat pa še gre

Skarje ::

problem imam pa tu da ne morm nič namestit brez roota ker fastboot ne dela

facepalm ::

Opisi postopek, kako poizkusas dostopati do fastboota.
Kolikor se spomnem, mores drzat vol- (ali+) ko je telefon ugasnjen. Med pritiskom tipke ga povezes s pcjem in zasveti modra dioda nad zaslonom.
V fastbootu odklenes bl in flashas recovery oz kernel z recoveryjem (boot particija). Nato v recoveriju flashas supersu in to je to. Rom in programi ostanejo. Bodi pa previden, da flashas pravi kernel za obstojeci rom.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Flashanje Xiaomi naprav (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
496103951 (20367) _ssd_sata
»

Zaobid touch-screena

Oddelek: Mobilne tehnologije
6741 (614) Malcolm_Y
»

Bootloop telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
81265 (1080) Bizkit45
»

OnePlus One - obtičal pri Cyanogen logotipu

Oddelek: Mobilne tehnologije
241858 (1528) vilonja
»

HTC DESIRE 820 - bricked?

Oddelek: Pomoč in nasveti
231839 (1639) FX6300B

Več podobnih tem