» »

Goran Dragić gre na NBA ALL STAR!

Goran Dragić gre na NBA ALL STAR!

Temo vidijo: vsi
«
1
2

Gregor28 ::

Končno mu je uspelo!

Kako si je zaslužil!

ŽE leta nazaj, ko je prejel nagrado za najbolj napredujočega v sezoni in bil izbran v 3. petorko lige, se je govorilo o udeležbi na tekmi vseh zvezd. Pa je sedaj vendarle prišel na svoj račun.

Kolaž posnetkov, ki dokazujejo, da si je to vendarle zaslužil!!

gusto ::

Jaz mu privoščim, to je nekaj, česar se lahko potem z veseljem spominjaš in se pohvališ, je neka potrditev oz. priznanje. Gogi to vsekakor zasluži, je tudi prvi Slovenec, ki mu je to uspelo. Sam koncept All Stara in nabijanje točk do onemoglosti (vsako leto slabše) mi je pa čisto mimo, ampak to sedaj ni bistvo.

Gregor28 ::

Povsem se strinjam! Glavno je, da so opazili njegovo delo! Njegov talent in predanost, znanje ... uvrščenost zraven!

Vazelin ::


Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

IL_DIAVOLO ::

Lepa nagrada za trdo delo. Mislim, da ga ni cloveka, ki mu ne bi privoscil.

Scaramouche ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Lepa nagrada za trdo delo. Mislim, da ga ni cloveka, ki mu ne bi privoscil.


pejt brat rtvslo komentarje...

Vazelin ::

Saj se zavedaš da je tam ogromno trolov?

Scaramouche ::

Vazelin je izjavil:

Saj se zavedaš da je tam ogromno trolov?


ne ampak tudi veliko ksenofobov ki ga sovražijo ker je ić in seveda veliko ljudi ki ne privoščijo uspeha...

Zgodovina sprememb…

ProGo ::

gusto je izjavil:

... je tudi prvi Slovenec, ki mu je to uspelo...


Mislim, da se sam ne deklarira za Slovenca po narodnosti. Je pa slovenski državljan.

Smurf ::

ProGo je izjavil:

gusto je izjavil:

... je tudi prvi Slovenec, ki mu je to uspelo...


Mislim, da se sam ne deklarira za Slovenca po narodnosti. Je pa slovenski državljan.

Se deklarira.

St235 ::

ProGo je izjavil:

gusto je izjavil:

... je tudi prvi Slovenec, ki mu je to uspelo...


Mislim, da se sam ne deklarira za Slovenca po narodnosti. Je pa slovenski državljan.


In kaj točno ima njegova nacionalnost, delariranje le te ali državljanstvo s kvaliteto igre?

ProGo ::

Nič. Samo ljudje ne ločijo med Slovencem in slovenskim državljanom. Pa ne razumite me narobe. Dragić je zakon in se mu zahvaljujem za vse, je pač Srb s slovenskim državljanstvom. In to pravico, da se sam deklarira za katerokoli narodnost (ali Jedi viteza) mu ne smemo jemati.

Pa nehajte s tem, da je vsak slovenski državljan Slovenec! Tudi to je neka skrita oblika ksenofobije. Državljani Slovenije so lahko vsi, od Indijcev, Srbov, Slovencev in Inuitov!
Vsi čisto ok.
Čeprav: http://nova24tv.si/slovenija/poglejte-k...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ProGo ()

Veron ::

Rojstvo 6. maj 1986 (31 let)
Ljubljana

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Veron ()

ProGo ::

Kraj rojstva ne pomeni nič. Če bi bil jaz rojen v Beogradu očetu Slovencu in mami Srbkinji, bi se tudi deklariral za Slovenca (s srbskim državljanstvom). Moj frend iz mladosti je prav tak primer, mama Slovenka, oče Srb, se ima za Srba s slovenskim državljanstvom, tudi rojen tukaj. Vse ok.

ginekk ::

ProGo je izjavil:

Nič. Samo ljudje ne ločijo med Slovencem in slovenskim državljanom. Pa ne razumite me narobe. Dragić je zakon in se mu zahvaljujem za vse, je pač Srb s slovenskim državljanstvom. In to pravico, da se sam deklarira za katerokoli narodnost (ali Jedi viteza) mu ne smemo jemati.

Pa nehajte s tem, da je vsak slovenski državljan Slovenec! Tudi to je neka skrita oblika ksenofobije. Državljani Slovenije so lahko vsi, od Indijcev, Srbov, Slovencev in Inuitov!
Vsi čisto ok.
Čeprav: http://nova24tv.si/slovenija/poglejte-k...


Upam le da nimaš otrok, da se ta tvoj bebavi vzorec čistunstva ne prenaša naprej. Sem ksenofob do bebcev.
Če se ima za Slovenca je Slovenec in konec.

ProGo ::

Torej, če se ima za Jedi viteza, je Jedi vitez? Slaba logika.

Drugače pa imaš po svoje prav, narodnost se določa po lastni presoji, tudi jaz bi se lahko deklariral kot Aboridžin, če bi se tako počutil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ProGo ()

Utk ::

Seveda. Ce je fotr srb, mama slovenka, rojen v sloveniji, se lahko deklarira za kar hoce. Po juznjasko morda res avtomatsko po fotru, ampak to je njegova stvar. Odvisno pac kdo je doma nosil hlace.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

darksamurai ::

ProGo je izjavil:

Nič. Samo ljudje ne ločijo med Slovencem in slovenskim državljanom. Pa ne razumite me narobe. Dragić je zakon in se mu zahvaljujem za vse, je pač Srb s slovenskim državljanstvom.

Mimogrede, njegova mama je Slovenka.

Za Ibrahimovića nihče ne reče da je Bosanec ali Hrvat, ampak vsi govorijo, da ima Bosansko-Hrvaške korenine.

IL_DIAVOLO ::

Scaramouche je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Lepa nagrada za trdo delo. Mislim, da ga ni cloveka, ki mu ne bi privoscil.


pejt brat rtvslo komentarje...


Tako se samo rece, vsepovsod pa se najdejo nevoscljivci oz...bolje receno nacionalisticni omejenci. Tudi v primeru Jakova Faka.

Sportni navdusenci pa se seveda veselimo ob dosezkih slovencev po krvi in tistih, ki imajo samo slovensko drzavljanstvo.

Samael ::

ProGo je izjavil:

Samo ljudje ne ločijo med Slovencem in slovenskim državljanom. Pa ne razumite me narobe. Dragić je zakon in se mu zahvaljujem za vse, je pač Srb s slovenskim državljanstvom.


Ti tudi ne. Zakaj mu odrekas to, za kar se sam deklarira? A ce bi se rodil, zivel in odrascal v Srbiji, bi pa rekel, da je Slovenec s srbskim drzavljanstvom? Ker je pac eden starsev slovenec? (nori svet...)

Tole je izjava Dragica za grško TV (povzela večina medijev širom balkana):

Još uvek čekam taj NBA prsten, ali ovo je nešto drugo. Ovo je za moju zemlju. Moja zemlja mi je dala sve. Rođen sam i odrastao tu. Drago mi je da mogu da uzvratim nešto narodu Slovenije. Videli ste koliko je publike bilo u hali, hvala im od sveg srca", rekao je Dragić za Grčku nacionalnu televiziju.

A ti prevedem?

Kakorkoli pac ze, saj takole ce clovek ne premisluje okoli tega NBA All Star showa si mogoce misli "pa kaj potem" ampak ko pa zacnem razmisljati, koliko odlicnih igralcev premore ta svet, da pa jih bo med vsemi temi lahko igralo manj kot 30 in med njimi Goran pa wow... kapo dol!

ProGo ::

Samael ti bom jaz prevedel:
"Ovo je za moju zemlju. Moja zemlja mi je dala sve. Rođen sam i odrastao tu. Drago mi je da mogu da uzvratim nešto narodu Slovenije."

To je za mojo DRŽAVO. Moja DRŽAVA mi je dala vse. Rojen sem in odrastel tukaj. Vesel sem, da lahko nekaj vrnem narodu Slovenije.

Saj sem že povedal, da sem mu hvaležen za vse, kar je naredil za svojo državo.
Pravim samo, da je narobe, da vsi pričakujemo, da bo/je Slovenec.

Si videl Indiro v biggest looserju? Pošteno je povedala, da ona NI Slovenka. (je pa slovenska državljanka), kar je edino pravilno. Jaz če bi emigriral kamorkoli, bi še vedno bil Slovenec po narodnosti, z državljanstvom x države.

slotechar ::

Verjetno je dost pripomoglo tudi to, da je izbran za najboljsega igralca v Evropi. Bi bilo ze cudno da ga ne bi izbral.

Jarno ::

ProGo je izjavil:

Si videl Indiro v biggest looserju? Pošteno je povedala, da ona NI Slovenka. (je pa slovenska državljanka), kar je edino pravilno. Jaz če bi emigriral kamorkoli, bi še vedno bil Slovenec po narodnosti, z državljanstvom x države.

Spet pomankanje doslednosti. Goran ni emigriral v Slovenijo in je gotovo vsaj napol Slovenec.
Sicer pa je to že skoraj neokusno, da mesarite tam, kjer bi Gorana gotovo bolelo, pa čeprav ne bi priznal.
#65W!

Samael ::

ProGo je izjavil:

Samael ti bom jaz prevedel:
"Ovo je za moju zemlju. Moja zemlja mi je dala sve. Rođen sam i odrastao tu. Drago mi je da mogu da uzvratim nešto narodu Slovenije."

To je za mojo DRŽAVO. Moja DRŽAVA mi je dala vse. Rojen sem in odrastel tukaj. Vesel sem, da lahko nekaj vrnem narodu Slovenije.

Saj sem že povedal, da sem mu hvaležen za vse, kar je naredil za svojo državo.
Pravim samo, da je narobe, da vsi pričakujemo, da bo/je Slovenec.

Si videl Indiro v biggest looserju? Pošteno je povedala, da ona NI Slovenka. (je pa slovenska državljanka), kar je edino pravilno. Jaz če bi emigriral kamorkoli, bi še vedno bil Slovenec po narodnosti, z državljanstvom x države.


Samo, da on ni emigiral, tako, da te res ne razumem.

Torej, če povzamema.
Slovenski materi se v sloveniji rodi sin Goran. V sloveniji nato odrašča, hodi v slovensko šolo, se tu v sloveniji prvič zaljubi, izgubi tu v sloveniji nedolžnost, se ga s sošolci prvič napije, trenira, odrašča itd ... dokler ga profesionalna kariera ne odpelje v tujino. Ampak tudi v tujini pravi, da njegovo srce bije za njegovo državo Slovenijo, itd... na igrišču pod zastavo te države, Slovenije, pušča kri in znoj itd... ampak po neki tvoji čudni logiki je zate še vedno Srb s slovenskim državljanstvom.

Lahko to razložiš? Kaj točno njega dela po tvoje Srba s slovenskim državljanstvom? Mogoče bele nogavice? No, saj Vidmar pa Rebec jih nosita tudi. Kaj torej? Bodi specifičen, kot sem bil jaz zgoraj, prosim (brez nekih posrednih osebnih teorij ipd).

Mislim folk, natančneje v tem primeru ti, kar nekaj bluzi svoje z ničemer podprte osebne teorije in jih predstavlja kot absolutno resnicno. Popolnoma skregano z zdravo pametjo.

A če bi se pa rodil v Srbiji srbski materi, tam živel in zase govoril, da je srbija njegova država ... bi ga pa ti oklical za slovenca? Ker si se ti pač tako odločil? Am, whatever...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

slotechar ::

Kraj iz katerega izhaja Goranov oce je bil poseljen z Madzari, ki so se tu naselili stoletja nazaj in so asimilirani. Verjetno ima tudi nekaj madzarske krvi. Ampak tudi to ne pove nic. Ce vas zanima kaj je, naredite genetsko analizo, pa je. Kaj ti pomaga oklicat nekoga za sveda ali africana ce ima npr. Azijske korenine z evropskimi haplogrup :) Je pa res da je vizualno podoben mami. Ki zgleda bolj dinarid, ki so uspesni v kosarki in recimo tenisu ali vaterpolo

Zgodovina sprememb…

ProGo ::

Samael dajva skrajšajva, da ne bova preveč bluzila. Najdi mi izjavo Gorana, kjer pravi, da je Slovenec.

slotechar ::

Goran Dragic lahk izjavi da je Nigerijec, ce zeli. To ne spremeni njegove genetike. Lahk rece da je slon, da je srb, da je slovenc, karkoli. To ne spremeni dejstva, kaj je. Bedarija se je prerekat o tem. Drugac sem slisal izjavo kjer pravi da je slovenec in ponosen. Ampak to ne spremeni nicesar.

Zgodovina sprememb…

ProGo ::

Slotechar, narodnost se določa po želji državljana. Jaz, če bi se odločil, bi se lahko deklariral kot Nigerijec, in vsi bi morali to spoštovati. In bi bil dejansko slovenski državljan nigerijske narodnosti. Samo glupi sports fani (a la Samael) mi to ne nikdar bi priznali, in bi rekli, ti si rojen v Sloveniji, ti si Slovenec. To ni pravilno.

Že samo dejstvo, da ga tlačite, da mora biti Slovenec (po narodnosti), dokazuje, da mislite, da je to kaj bolje, kot da bi bil Srb. Prikrit nacionalizem.

slotechar ::

Ok. Po zelji drzavljana. Lol. Se prav sem v teoriji lahko karkoli. Vzemem drzavljanstvo in sem lahk japonec, , norvezan, nigerijec, karkoli. Genetika pa vedno ostane enaka.

Zgodovina sprememb…

Samael ::

ProGo je izjavil:

Najdi mi izjavo Gorana, kjer pravi, da je Slovenec.

Sure. Glede na to, da ti ne poves nicesar s cimer bi stal za svojimi izjavami.

Ponosen sem, da sem Slovenec.

Vir: https://siol.net/sportal/kosarka/junak-...
Na cca 20 sekundi imaš tudi posnetek, kjer to izjavi.
Ti bo dovolj ali pa boš še vedno neosnovano trmoglavil svoje?

Žal mi je, da sem se ti pustil izzvati in pripomogel zasrati temo, ampak upam, da sva vsaj ta del zdaj za nadaljne razčistila ali pa boš še kar mlel neke svoje osebne teorije in jih naokoli razglašal kot dejstvo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Tarzan ::

Toliko retardinizma pa že lep čas isem prebral. No saj sem nehal. Nacionalisti tipa trololo iz zgonjih odsekov teme me silijo na bruhuhu.

Pojdi do hrvaške. tam je to moderno, tukaj pa upam da imamo vseeno malo več pameti.

Aja pozabil zaradi prostaka zgoraj, čestitke Goranu! Sicer ne bi bilo nič narobe, če bi tudi letos izvisel, ampak tudi to je priznanje. Bravo!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tarzan ()

ProGo ::

https://www.domovina.je/goran-dragic-ne...

"Moj oče Marinko je rojen v Republiki Srbski, mama Mojca se Slovenka. Oče je s 15. leti odšel na delo v Slovenijo, spoznal mamo in evo mene - pol Srb, pol Slovenec, rojen v Sloveniji," je pripovedoval naš košarkar za srbski časopis."
Tukaj vam je vsem nacionalistom povedal, kako se sam počuti, in kar je tudi najbolj pravilno. Ampak vi ga vztrajno tlačite, da je 100% Slovenec. Nacionalisti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ProGo ()

Samael ::

Tale naš trol je neumoren :)

slotechar ::

Nacionalnost je bedarija. Ljudje iz iste "nacije" so lahko med sabo genetsko zelo razlicni. In potem npr. Ti nacionalisti napovejo vojno nekomu ki je po "nacionalnosti" drugacen vendar po genetiki blizje. To je vse kuhinja manipulatorjev iz sence. Bedarija. Je dost primerov kjer so bratranci v razlicnih nacinalnostih. Samo zato ker je njegov stric prevzel drugo vero.

Zgodovina sprememb…

Samael ::

slotechar, nikar mu ne nasedaj :) Saj vidiš, da je podal neko neumno izjavo, zdaj mu pa ego ne dopušča narediti koraka nazaj in recti "ok, tu sem pa res malce zabluzil" in v svojih nesmislih raje tone in tone ... problem vidi pa v vseh ostalih.
Skoda, da smo mu nasedli in zasrali temo s temi njegovimi bedarijami.

ProGo ::

Pravi človek, ki uporablja fraze kot so: na igrišču je pustil kri in znoj... :))

Vazelin ::



8-)

dope1337 ::

Gogi care!!! Res si tole zasluzi. Mislim, da ze dejstvo, da nihce resno ne izpostavlja tega, da je prisel notri kot zamenjava za poskodovane igralce, pove marsikaj.

Sem ga imel cast parkrat gledati v zivo v NBA, in moram reci, da sem se vsakokrat ob njegovih akcijah, brez kancka sramu drl kot zival, da so me americani gledali kot nekaksnega primitivca xD (roko na srce, pojma nimajo kako se navija). 1x mi je celo prisel varnostnik teziti, da je to kosarkaska tekma ter da motim ostale :)) biach plz!

Glede ProGo vs Samael&CO flame war: ProGo, moram reci, da si izgubil, pa se to v pogojih, ki si si jih sam postavil xD Zahteval si, da ti naj dokazejo, da Gogi izrazi dejstvo, da je Slovenec (posnetek prilozen iz strani Samaela, jasno prikazuje njegovo SUBJEKTIVNO mnenje, da je ponosen, da je slovenec). Nakar si ga hotel kontrirati, (z zelo slabim poskusom, ce lahko dodam) z njegovimi navedbami, da je (cisto OBJEKTIVNO) 50/50 - do tega zakljucka lahko prides brez, da bi Gogija vprasal za njegovo mnenje - so dejstva, ki se jih da preveriti na papirju, docimer se njegove obctuke ne da pridobiti drugace, kot z njegovimi izjavami/reakcijami na situacijo/ipd.

Gogi je NAS in ne damo ga!!
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Gregor28 ::

Doživlja pa tudi Zoran Dragić svoj preporod v Anadolu Efesu!

Gregor28 ::

ALL STAR potrjuje svojo kvaliteto!

33 točk proti Pistonsom včeraj, a žal premalo za zmago.

Vazelin ::

boste gledali danes to ponoči?:)

mmc troli se bodo požrli jutri v komentarjih ob članku

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

MostWanted ::

sevedaa bomo. prenos na sk1 ob 2. po polnoči bo tekmovanje v tricah zabijanju in vodenju. iz nedelje na pon pa all star tekma.

ZaphodBB ::

ProGo je izjavil:

https://www.domovina.je/goran-dragic-ne...

"Moj oče Marinko je rojen v Republiki Srbski, mama Mojca se Slovenka. Oče je s 15. leti odšel na delo v Slovenijo, spoznal mamo in evo mene - pol Srb, pol Slovenec, rojen v Sloveniji," je pripovedoval naš košarkar za srbski časopis."
Tukaj vam je vsem nacionalistom povedal, kako se sam počuti, in kar je tudi najbolj pravilno. Ampak vi ga vztrajno tlačite, da je 100% Slovenec. Nacionalisti.

A to te je Mesec poslal, da poskušaš ustvarjati vtis ksenofobije kjer je v resnici ni?
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Sopomenka ::

Kdaj in kje bo danes prenos tekme?

MostWanted ::

sk1 ob 2.

Sopomenka ::

Hvala!

Gregor28 ::

Goran Dragić. Zgodba o uspehu, ime uspeha, znamka trdega dela, odločnosti in predanosti. Le kako bi drugače prezentiral vsa prej našteta dejstva. Ponosni smo lahko nanj in na delo, ki ga opravlja. Hkrati pa daje upanje, da je mogoče prav vse. Tudi nastop na NBA ALL STARSU, ki je nekoč, kar se Evropejcev tiče, bil oddaljen SVETLOBNA LETA!
Goran in njegova zgodba ... od začetka NBA do ALL STARJA!

Vazelin ::

https://www.zurnal24.si/sport/kosarka/d...

"Because, like a Dragon, his breath will kill you."

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

Drevesce ::

Vazelin je izjavil:

https://www.zurnal24.si/sport/kosarka/d...

"Because, like a Dragon, his breath will kill you."


Folk je malo preveč občutljiv.. Hart ni samo Dragića užalil s tem svojim čudnim humorjem.
Še zasmejal sem se, ko je napovedal Irvinga in mu zavpil, da zemlja ni ravna 8-)

Brez veze sedaj v ospredje potiskate "slabo" stran dogodka. Med drugim je povedal tisto najbolj bistveno, da je Dragić prvi Slovenec, ki je zaigral na Allstar.

Edino res za v pozabo, pa je bila izvedba ameriške himne. Tisti ženski se je pol dvorane smejalo, ostala polovica pa se je zgražala.
Še Daymond Green se ni moral zadržati :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drevesce ()

dope1337 ::

Mah, Kevin Heart si je pac moral izmisliti neko salo na njegov racun ... Bolje to, kot pa da bi ga oznacil, kot najveckrat tepenega igralca v NBA - roko na srce, ga imajo velikokrat kar grdo xD
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v košarki 2017 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Šport
914156318 (34997) bambam20
»

Dvojno državljanstvo v sloveniji

Oddelek: Problemi človeštva
229808 (8578) Red_Mamba
»

Uvedba srbščine v OŠ - jezikovno in kulturno nasilje? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12915906 (13766) w00tnes

Več podobnih tem