» »

Nadlegovanje ali spogledovanje

Nadlegovanje ali spogledovanje

««
3 / 14
»»

oxyuranus ::

Unknown_001 je izjavil:



Kakšen red pill?


Poglej si dokumentarec, ne gre se za zarote, sovrazenje zensk itd. Samo govori o enakosti, s strani dolgoletne feministke.
Those who do not understand UNIX are condemned to reinvent it, poorly.
(hint: linux)

jype ::

oxyuranus je izjavil:

Poglej si dokumentarec, ne gre se za zarote, sovrazenje zensk itd. Samo govori o enakosti, s strani dolgoletne feministke.
Zanemari toliko dejstev, da je resnično red pill.

tikitoki ::

FireSnake je izjavil:

tikitoki je izjavil:


Sej vem, da si bolj neumne sorte.


2x hvala:
- hvala, da si mi pomagal takoj na začetku opustiti mojo misel, da bi sploh prebral, kaj si napisal in
- potrdil to, kar sem napisal jaz.

Mitja223 je izjavil:


To bo zdaj dobro... Obratno pa kaj?


Obratno pa: če si res tak pussy (ne leti nate, govorim splošno), da se ženske ne znaš ubranit pa naj te lama.
Enkrat ti bo že kapnilo :D


Kot sem rekel, bolj neumne sorte si, skoda casa zate.

next3steps ::

Mitja223 je izjavil:

next3steps je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

@3much5me,

ves, ko napises:

Resnica je pa taka, da bo oseba stremela k tisti osebi, ki ji ponuja največ.
Bodisi je to denar, premoženje, sreča, varnost, ljubezen, razumevanje, kakšna druga dobrina...


Zenskam ne delas usluge, ker s tem das motiv za nerazumno obnsanje, ces narobe me je pogledal napacni, ki ne dosega mojih standardov. Obnasala se bom "podjetno".

Ka pa izjavis:

Jaz ne bi kar tako posplošil na tebe, nekaj, česar ne zmorem, tako kot si ti.
Bom pa posplošil na vse: Ljudje ste golazen, ki razen tega, da vas kar velik del počne nerazumne stvari, na koncu še prelagate odgovornost ali pa se ji popolnoma umaknete.


pa diskvalificiras vse moznosti za iskanje resitev, ker izhajas iz predpostavke, ki ze na zacetku demantira upanje za spremembe. Ali pa si sebe postavil/a na pedestal nad vso ostalo clovestvo, kar pa ni kompliment za tvojo skromnost.

Vem, da ljudje v večini svoje inteligence ne znate izkoristiti. Trditev torej še vedno drži.
Rešitev že obstaja, tisti, ki išcete novo - tako ki ustreza vašim halucinacijam- pa prosim prenehajte. Spoštujte ženščeta. Jure vam je rešitev že parkrat dobesedno porinil v roke.
Kako drugače naj imenujem ljudi, kot ste vi ?


Kakšno rešitev? Jype samo trolla kot običajno.

Posnetek o čaju ti ne pove dovolj? Sedaj je vsaka trditev, ki nasprotuje tvojim halucinacijam troll post.
In da tebe ne bi imenovali med golazen ?

poweroff ::

Pika na i je izjavil:

Moški sploh poznajo razliko?
Včasih se zdi, da ne ravno.
Če jo, zakaj jo tako radi "pozabijo" ?

Ne. Ne razumeš.

Gre za to, da ženske moških nikoli ne boste razumele. Zato niti ne poskušajte, ker je to izven vašega polja dojemanja. (Tako kot verjetno drži tudi obratno).

Pika na i je izjavil:

Ampak obe bi ga pa imeli. Narejenega po svojih standardih. Moški pa tiho. Ja, super, take rabimo!

Še enkrat. Ne se trudit. Razumevanje moških je izven vašega polja dojemanja. Ni mišljeno žaljivo.

V taki situaciji je moškim povsem jasno zakaj je moški tiho. Ženskam pa še po nekajurni razlagi ne bo jasno.

Mitja223 je izjavil:

Ja ne, ji poveš samo, da se naj briga za sebe.

Točno tako. Če so ji všeč vezalke, naj gre v trgovino. Če ne ve kam, te lahko vpraša kje si kupil vezalke. Opazke, da so vezalke simpatične, je pa čisto nepotreben podatek. Morda celo zavajanje in laganje, ker v resnici mogoče hoče povedat nekaj drugega. Ampak ker smo moški vljudni, ji ne rečemo naj se briga zase, ampak smo zgolj tiho (in si mislimo svoje).

Kar se mene tiče, so take opazke "na suho", se pravi, da do tebe pristopi neznana ženska (ali moški, da se ne bo kdo vtaknil v to) in ti reče, da imaš simpatične vezalke, nadlegovanje.

Lahko pa še kaj povemo na temo razlike med moškimi in ženskimi možgani...
sudo poweroff

ginekk ::

En spolni organ ne more bit boljši od nasprotnega in ni nujno da imaš drugačen pristop do človeka ki se v tem razlikuje.

Spogledujem se tudi jaz in bil sem nadlegovan od žensk, kar se je nadaljevalo tudi ko sem rekel ne. Včasih sem se tudi malo nalašč igral in dajal vtis večje naklonjenosti, da vidim koliko oseba prenese preden ji prebije. Bistvo paritvenega obreda je itak v glavi, ne samem fizičnem koitusu.

Trdil bi, da več deklin kot decov misli, da si zaslužijo poseben tretma zaradi njihove lepote.
Krivi smo tudi moški, ki v testosteronski mladosti skačemo v njih brezglavo kot muhe na drek tako da ženske izbirajo večkrat kot moški.

Nekateri pravijo, da ženske znajo izkoristit libidinalno energijo. Vse prav, samo potem najkasneje v tretje-spolni dobi (po menopavzi) to več ne gre in lahko pride do težkih frustracij ter nesramnih potez. Kaj ji drugega preostane neuki revici, kot moškega izžet na sodišču.

Lahko bi razglabljali tudi o pretežno ženskih kolektivih, kjer se rado izraža en kup ljubosumnih nizkotno tekmovalnih frustracij.

oxyuranus ::

jype je izjavil:

oxyuranus je izjavil:

Poglej si dokumentarec, ne gre se za zarote, sovrazenje zensk itd. Samo govori o enakosti, s strani dolgoletne feministke.
Zanemari toliko dejstev, da je resnično red pill.


Si ga pogledal? Ker ocitno je bilo snemanje "drugih" dejstev dovolj, da avtorica sama sebe ne imenuje vec feministka (pa ima na tem podrocju precej sirse izkusnje kot ti, pac avtorica nekaj dokumentarcev pa to, a ves? Saj vem, da si sicer ti absolutno bolj pameten od kogarkoli, ampak mogoce pa vseeno kaj novega izves.)
Those who do not understand UNIX are condemned to reinvent it, poorly.
(hint: linux)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oxyuranus ()

Unknown_001 ::

Mislim da nekateri delate slona iz muhe.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

poweroff ::

jype je izjavil:

Vam mora bit pa res grozno v življenju, če ne zdržite napora nekomu prijazno povedati par besed.

Saj ne gre za to. Recimo primer od Raptorja. Sediš na busu, zraven tebe prisede gospodična in te vpraša, če je sedež prost.

Sure, ni problem prijazno odgovoriti, da je prost.

Problem pa nastopi, ko začne silit vate s pogovorom. S smalltalkom, pa kaj delaš, iz kje si, itd. Kaj jo to briga? Mogoče ti tudi ni do take komunikacije. Mogoče si imel za sabo naporen dan, pa ti paše skozi okno gledat. Mogoče v glavi rešuješ kakšne matematične probleme, pa tak pogovor zmoti tok tvojih misli. Ali pa kaj tretjega. Skratka, kar na prvo žogo začet tak pogovor se meni zdi nevljudno in nadlegovanje.

Pika na i je izjavil:

Ženske so ponorele, moški pa stojijo in gledajo. Dokler se kritična masa enih ali drugih ne zbrihta, bo tako.

Za ženske sicer ne vem. Ampak ko rečeš da moški "stojijo pa gledajo", hočeš reči, da so pasivni? Ne razumem.

Če da, potem je to spet nek ženski pogled na moške.

Ženska recimo sili v moškega s pogovorom, on "stoji pa gleda" in ženska verjetno začne sklepat, da je z njo nekaj narobe... da mora bolj aktivno (agresivno) nastopit. Moški pa v resnici razmišlja o popoldanski nogometni tekmi. Ali pa kako bo nek software scompajlal. Ali pa kaj tretjega, kar nima NIKAKRŠNE zveze z žensko. In to je nekaj, kar ženske v povprečju ne razumejo. Mislijo, da so središče moškega zanimanja, pa največkrat niso. Predvsem pa ne na način, ki si ga predstavljajo. Predstavljajo si, da če te nekdo zanima, da se mora to zanimanje odraziti na specifičen - ženski - način.
sudo poweroff

jype ::

poweroff je izjavil:

Problem pa nastopi, ko začne silit vate s pogovorom.
A je težko po pol ure pogovora prijazno rečt "A? Sorry, ravno sem nekaj razmišljal."

Unknown_001 ::

shadeX je izjavil:


Kul. Upam da dobiš tudi vsaj nek kontakt po vsem tem trudu :)


In nato se moram fuuuul trudit da zašvicam ko konj, ker je težko izustit "a lah telefonsko dobim, pa se kaj čujemo ko bo prilika? Ali pa še bolj classy: vzameš beležko, napišeš cifro, ji vročiš v roke in pomežikneš":D

Pač več kot ne ti ne bo rekla. Itak pa vidiš kok se komu dopadeš. Če te gleda v oči, kaj vpraša o tebi, se nasmeje je to to. Pol vidiš da se ji dopadeš. To je tudi bistvo spogledovanja, DA BEREŠ TELESNO GOVORICO. 50% vsega samo z gestami in kretnjami povemo.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

jype ::

Unknown_001 je izjavil:

In nato se moram fuuuul trudit da zašvicam ko konj, ker je težko izustit "a lah telefonsko dobim, pa se kaj čujemo ko bo prilika? Ali pa še bolj classy: vzameš beležko, napišeš cifro, ji vročiš v roke in pomežikneš":D
IMO je bolje uporabiti NFC, pa še vidiš lahko, če ima Apple telefon in ji rečeš "Hm, zgleda nisva kompatibilna."

shintaro ::

ja ženske ste nedolžne... meni pa kolegice pišejo kdaj greva sexat... majo tipa, pa neke pol nage slike in ljubčke dobivam ...
enkrat se sprehajam po eni poti, me ena 40 letnica po krajšem pogovoru povabi k njej
lahko bi cel dan nakladal....
in sploh ne bom omenjal kolko krat so se mi ženske zlagale da so samske...
Tko, se ljubimo.. in čez par dni... uhm.... Imam tipa,... ok?
Še hujše enkrat sm bil z eno in čez urco mi pove kolega da je to punca njegovega kolega..

shadeX ::

Unknown_001 je izjavil:

shadeX je izjavil:


Kul. Upam da dobiš tudi vsaj nek kontakt po vsem tem trudu :)


In nato se moram fuuuul trudit da zašvicam ko konj, ker je težko izustit "a lah telefonsko dobim, pa se kaj čujemo ko bo prilika? Ali pa še bolj classy: vzameš beležko, napišeš cifro, ji vročiš v roke in pomežikneš":D

Pač več kot ne ti ne bo rekla. Itak pa vidiš kok se komu dopadeš. Če te gleda v oči, kaj vpraša o tebi, se nasmeje je to to. Pol vidiš da se ji dopadeš. To je tudi bistvo spogledovanja, DA BEREŠ TELESNO GOVORICO. 50% vsega samo z gestami in kretnjami povemo.


In kakšen procentualni uspeh imaš pri pridobivanju kontaktov na tak način? (Honest please).

Unknown_001 ::

shadeX je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

shadeX je izjavil:


Kul. Upam da dobiš tudi vsaj nek kontakt po vsem tem trudu :)


In nato se moram fuuuul trudit da zašvicam ko konj, ker je težko izustit "a lah telefonsko dobim, pa se kaj čujemo ko bo prilika? Ali pa še bolj classy: vzameš beležko, napišeš cifro, ji vročiš v roke in pomežikneš":D

Pač več kot ne ti ne bo rekla. Itak pa vidiš kok se komu dopadeš. Če te gleda v oči, kaj vpraša o tebi, se nasmeje je to to. Pol vidiš da se ji dopadeš. To je tudi bistvo spogledovanja, DA BEREŠ TELESNO GOVORICO. 50% vsega samo z gestami in kretnjami povemo.


In kakšen procentualni uspeh imaš pri pridobivanju kontaktov na tak način? (Honest please).


80%

Ker že v osnovi pristopam takim ki s telesno komunikacijo kažejo interes.

shintaro je izjavil:

ja ženske ste nedolžne... meni pa kolegice pišejo kdaj greva sexat... majo tipa, pa neke pol nage slike in ljubčke dobivam ...
enkrat se sprehajam po eni poti, me ena 40 letnica po krajšem pogovoru povabi k njej
lahko bi cel dan nakladal....
in sploh ne bom omenjal kolko krat so se mi ženske zlagale da so samske...
Tko, se ljubimo.. in čez par dni... uhm.... Imam tipa,... ok?
Še hujše enkrat sm bil z eno in čez urco mi pove kolega da je to punca njegovega kolega..


Ti si pa trapast. Priložnost zamujena, ne vrne se nobena.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

shadeX ::

80%


Vsaka čast.

Tega niti jype ne izenači, kaj šele izboljša.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

poweroff ::

jype je izjavil:

poweroff je izjavil:

Problem pa nastopi, ko začne silit vate s pogovorom.
A je težko po pol ure pogovora prijazno rečt "A? Sorry, ravno sem nekaj razmišljal."

Ne. Že na začetku pokažem, da hočem mir, pa je stvar rešena. 8-)

Unknown_001 je izjavil:

Ti si pa trapast. Priložnost zamujena, ne vrne se nobena.

In zakaj bi sploh hotel "priložnost"?
sudo poweroff

Unknown_001 ::

poweroff je izjavil:


In zakaj bi sploh hotel "priložnost"?


Npačno vprašanje. Pravo vprašanje se glasi zakaj sploh NE BI hotel priložnosti.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

jype ::

Unknown_001 je izjavil:

Npačno vprašanje. Pravo vprašanje se glasi zakaj sploh NE BI hotel priložnosti.
Da lahko še kdo drug pride do kakšne čedne ženske.

Kakšen bi pa bil svet, če bi taki kot jaz in Matthai kar vse v harem zložil?

Mitja223 ::

Unknown_001 je izjavil:

poweroff je izjavil:


In zakaj bi sploh hotel "priložnost"?


Npačno vprašanje. Pravo vprašanje se glasi zakaj sploh NE BI hotel priložnosti.


Je brezpredmetno, ne ti ne kakšna ženska (ali moški) niso tukaj, da ga posiljujejo.

jype je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Npačno vprašanje. Pravo vprašanje se glasi zakaj sploh NE BI hotel priložnosti.
Da lahko še kdo drug pride do kakšne čedne ženske.

Kakšen bi pa bil svet, če bi taki kot jaz in Matthai kar vse v harem zložil?


Kakšen? Koliko pa jih imaš zloženih btw? Pa kako sploh to deluje? So že hladne?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mitja223 ()

digitalcek ::

Zadeva je zelo enostavna.

Če imajo nekatere pravico "razstavljat", imamo mi VSI, tudi tisti 65+, ki nam že visi podbradek (pa tudi še kaj drugega) PRAVICO, da to razstavo pogledamo.
Vse ostalo bi bila diskriminacija. Starejših.

Vi filozofirate, teoretizirate in bluzite, jaz sem rad konkreten:

Lansko leto pozimi sta bili v busu dve punci v zimskih plaščih, na plaščkih odpeta spodnja dva gumba, spodaj pa ultra kratki minici, pod minicama pa kaj, ali pa tudi ne.

Sedeli sta ravno nasproti mene. Nisem se sklanjal, sem ju pa parkrat pogleda, ker me je ipak zanimalo, ali imata jajčnike za se vozit na busu brez hlačk.

Ena meni: "Kva buljiš, stari", jaz pa njej: "Gledam breplačno razstavo".

Zaključek: če bi kakšna priredila JAVNO razstavo/performans, ampak selekcionirala obiskovalce po starosti, ali čem drugim, naj raje ostane doma.

Ali pa naj se, če ji je nerodno, preseli na Kosovo, v Albanijo, ali v Arabske emirate. Tam bo namreč lahko pokrila celo lase, ne samo mednožje...

Mi, vseh postav in starosti, pa bomo na javnih mestih brez najmanjšega dvoma vsekakor gledali, dokler za take "predstave" ne bo - vstopnine...

Unknown_001 ::

jype je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Npačno vprašanje. Pravo vprašanje se glasi zakaj sploh NE BI hotel priložnosti.
Da lahko še kdo drug pride do kakšne čedne ženske.

Kakšen bi pa bil svet, če bi taki kot jaz in Matthai kar vse v harem zložil?


Ne bi bil dost drugačen.

A veš un vic ko sta bla Mujo pa Janez na sindikalni zabavi. Pa greta do pulta s torto pa sta dva talerja. En je mel večji kos en manjši kos. Pa Mujo normalno tavečga vzame. Pa janez reče... mislm si nesramen kaj kaj pa če bi odstopil večjega drugim?

Pa ga Mujo vpraša. A kojeg bi ti uzeo ako bi prvi birao? Pa Janez reče ja manjšega...

Mujo njemu. A ča sad pizdiš?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

vostok_1 ::

jype je izjavil:

pirat je izjavil:

Zakaj bi moškim ustrezalo "lasanje" med dvema skupinama žensk ? Lahko to pojasniš, jaz se pri najboljši volji ne morem spomniti razloga zakaj bi moškim to ustrezalo.
Verjetno se to nanaša na družbenokulturne pojave kakršna sta hikikomori ali MGTOW.

pirat je izjavil:

Tvoj post (je po mojem mnenju) zmeden. Če na takšen način moškim komuniciraš svoje "JA" in "NE", potem verjamem, da pride do kratkega stika. Izražaj se jasno in boš videla, da komunikacija ne bo več problem.
Tako jasen, kot tole:



Ta pravi se oglaša.

Jype spet govori iz svojega balončka.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

IL_DIAVOLO ::

shintaro je izjavil:

ja ženske ste nedolžne... meni pa kolegice pišejo kdaj greva sexat... majo tipa, pa neke pol nage slike in ljubčke dobivam ...
enkrat se sprehajam po eni poti, me ena 40 letnica po krajšem pogovoru povabi k njej
lahko bi cel dan nakladal....
in sploh ne bom omenjal kolko krat so se mi ženske zlagale da so samske...
Tko, se ljubimo.. in čez par dni... uhm.... Imam tipa,... ok?
Še hujše enkrat sm bil z eno in čez urco mi pove kolega da je to punca njegovega kolega..


Pol pa si se zbudil.

jype ::

digitalcek je izjavil:

Ena meni: "Kva buljiš, stari", jaz pa njej: "Gledam breplačno razstavo".
V Sloveniji velja družben dogovor, da mora biti sram oba - tistega, ki gleda in tistega, ki ga gledajo.

vostok_1 je izjavil:

Jype spet govori iz svojega balončka.
Eni balončki imajo odprte meje, drugi so pa inbred degenerates.

Unknown_001 je izjavil:

Ne bi bil dost drugačen.
Če jaz in Matthai ne bi bila izbirčna, bi bil svet bistveno drugačen.

vostok_1 ::

jype je izjavil:



vostok_1 je izjavil:

Jype spet govori iz svojega balončka.
Eni balončki imajo odprte meje, drugi so pa inbred degenerates.


Se vidi, da ti živiš v nekem drugem vesolju, kjer nima nič smisel.



Sicer pa danes ženske hočejo to, kar so moški nekoč želeli (in arguably, maybe, potentially, under contest, imeli). Same ugodnosti, nič obremenitev.
Zato pa hočejo na okoli hodit v miničih spodaj brez, ampak ne želijo, da sub-par samci lajajo za njimi, ali da bi si kdo kaj mislil o njih.

jype je izjavil:

Če jaz ne bi bil izbirčen, bi bil svet bistveno drugačen.


Da, veliko več žensk bi imelo modrice.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

next3steps ::

Torej zahvala nam, vi jih namreč pretepate in posiljujete.

jype ::

Ja, vostok je že tak, da ve, kaj imajo ženske rade, tudi ko jokajo in ga prosijo, da jih spusti.

vostok_1 ::

Mamo vedno safe-word za te reči.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

Ja, ti ga maš, ženske ga pa ne poznajo. Super finta, če nisi žrtev.

MasterTade ::

Na spogledovanje se moški in ženska odzivata nekoliko različno, vsak naj si misli sam kako to mislim ampak nekaj je na tem da ženska čaka princa, ki pa ga ni in ni, ker si je ne upa ali ne vidi smisla v tem da bi jo nagovoril ;)

poweroff ::

Unknown_001 je izjavil:

Npačno vprašanje. Pravo vprašanje se glasi zakaj sploh NE BI hotel priložnosti.

Zato ker je na svetu dosti drugih bolj zanimivih stvari za počet, kot se ukvarjat z osvajanjem žensk?
sudo poweroff

jype ::

MasterTade je izjavil:

Na spogledovanje se moški in ženska odzivata nekoliko različno, vsak naj si misli sam kako to mislim ampak nekaj je na tem da ženska čaka princa, ki pa ga ni in ni, ker si je ne upa ali ne vidi smisla v tem da bi jo nagovoril ;)
Vostok čaka princeso, na primer.

pirat ::

Pika na i je izjavil:


@pirat...najbolje da vprašaš moške. Zakaj jim je tako všeč, ko se dve ravsata za enega. Prvi je všeč, da jo grabi za rit, drugi ne. Ampak obe bi ga pa imeli. Narejenega po svojih standardih. Moški pa tiho. Ja, super, take rabimo!
Se oproščam, če je zmedeno napisano. Ampak saj nisi edini, ki ne boš razumel.
.

Ne vem zakaj bi vprasanje, da je nekomu vsec, da na dva pripadnika/pripadnici nasprotnega spola naredi tak vtis, da se ravsata za enega... omejili samo na moske. Po moje gre za povsem egoisticni obcutek ugodja ob taksnem dogodku, ki pa ni omejen na moske, ampak je (po mojem mnenju vsaj) celo bolj opazen pri zenskah. Marsikatera je vsaj na skrivaj zadovoljna, ce ji dvori vec posameznikov hkrati. Skratka, osebnostna lastnost, ki je ne bi pripisoval apriori spolu.

Vnaprej tudi pricakujes, da ne bom edini, ki ne bo razumel. Kot kaze imas izkusnje s tem, da te drugi ne razumejo... Ce tvojega sporocila veliko ljudi ne razume, kje je bolj verjetno tezava: toliko neumnih ljudi, ki te ne razumejo, ali pa je tezava na izvoru samega sporocila?

vostok_1 ::

jype je izjavil:

Ja, ti ga maš, ženske ga pa ne poznajo. Super finta, če nisi žrtev.


Se vedno egalitarno dogovoriva.
Včasih pa tud noče, ker je tako bolj adrenalinsko.

jype je izjavil:

MasterTade je izjavil:

Na spogledovanje se moški in ženska odzivata nekoliko različno, vsak naj si misli sam kako to mislim ampak nekaj je na tem da ženska čaka princa, ki pa ga ni in ni, ker si je ne upa ali ne vidi smisla v tem da bi jo nagovoril ;)
Vostok čaka princeso, na primer.


Cuntess.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

gus5 ::

Unknown_001 je izjavil:

Kakšen red pill?
Kakšna zarota proti moškim?
...
Zarota kapitalizma in militarizma, ne oseb, ki jim družba pripisuje žensko identiteto. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gus5 ()

Unknown_001 ::

poweroff je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Npačno vprašanje. Pravo vprašanje se glasi zakaj sploh NE BI hotel priložnosti.

Zato ker je na svetu dosti drugih bolj zanimivih stvari za počet, kot se ukvarjat z osvajanjem žensk?


Seksat na primer. Tip je mal minđo že nastavljeno pa se zgraža. In potem sem jaz čudak.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Pika na i ::

Hvala modom, da so tokrat z brisalci šli mimo.
Če bi še Vzhodu odklenili dostope....

@Matthai...ko mene kdo moti med tekmo, se mu ne piše dobro. ne vidim pa nič tako strašnega v tem, če skušam razumet moške. in jih ne krivit za vse gorje na svetu. da jih zato dobim po nosu, od moških in žensk, sem vzela v zakup. ampak tudi zaradi tega, spim ko top. tako da, tvojega priporočila, se zagotovo ne bom držala.
če ti je težko reči nekomu, ki te sili v pogovor - ne želim se pogovarjat - si si kriv sam. a ja, morda se pa ne spodobi, da rečeš. potem pa trpi!
@pirat...nerazumevanje se je nanašalo na odziv. kdor se ni zaletel, je razumel prav dobro.ženske uživajo na skrivaj, moški pa odkrito? oboji kar dobro kažejo, kako so zašli.
@thetilko....:) edino prav. vse ostalo bi bilo nadlegovanje.

Lep večer vsem

Vazelin ::

Nekaj me zelo zanima. Bodite iskreni. Koliko se kaj pogovarjate s svojimi partnericami na dan?

Unknown_001 ::

Vazelin je izjavil:

Nekaj me zelo zanima. Bodite iskreni. Koliko se kaj pogovarjate s svojimi partnericami na dan?


Preveč. Legitimno gledano lahko klepetam tudi 4 ure v eno s tem da se izmenja ogromno vsebine. Beat me if you can.

So tud tihi denve ko zarad lastnga dela nisem dostopen sicer se pa vse nadoknadi kasneje. Zelo hitro.

Mamo popucan prag.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Unilseptij ::

jype je izjavil:

Tako jasen, kot tole:



Kako je s tem čajem? Ali je zadeva res tako preprosta in enostavna? In ali si res želimo, da bi bila?

next3steps ::

Unilseptij je izjavil:

jype je izjavil:

Tako jasen, kot tole:



Kako je s tem čajem? Ali je zadeva res tako preprosta in enostavna? In ali si res želimo, da bi bila?

Ja, je. Posiljevalci sicer pravijo nasprotno, ko so na zatožni klopi.

Ej, Matej! Saj ni teško gospodični na troli, ki se vpičila vate, z zdolgočasenim glasom odgovoriti. Saj to se ti pa ja zgodi le 2x na ljet, de.

next3steps ::

Kuall, pomanjkanje inteligence. Dobro pomni!
Če nisi prepričan, vprašaj, pa ne boš rabil biti v spremstvu modrih.

Battle-ox ::

Eh zakaj? Ja moški smo logična, ženska pa čustvena bitja. Case close.

Bolj kot so (ženske) čustvene manj so logične in obratno. Posledično se ne razumemo najbolje. Malo komunikacije, če že sploh. O flirtanju nebi, ker je današnji dejting svet fucked up. Polno izkoriščanja, neiskrenosti, laži z obeh strani.

In še zadnje kar mene osebno najbolj moti. Igranje nekih igric zato da nekoga "dobiš". Primer: Poznam eno punco, ki je dala kar nekaj "kolegom", ker pač se ji je zluštalo. Ampak tistemu, ki ji je bil pa res všeč in ji je dvoril pa vse, pa ni dala, ker je od njega hotela nekaj "več". Hotela je biti nedostopna, da se malo potrudi; same igre. Fucked up.

Potem pa google in "How to make her/him to ..." Pa se kolo sreče zavrti in se zgodovina ponovi.

poweroff ::

Unknown_001 je izjavil:

poweroff je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Npačno vprašanje. Pravo vprašanje se glasi zakaj sploh NE BI hotel priložnosti.

Zato ker je na svetu dosti drugih bolj zanimivih stvari za počet, kot se ukvarjat z osvajanjem žensk?


Seksat na primer. Tip je mal minđo že nastavljeno pa se zgraža. In potem sem jaz čudak.

In kaj boš imel od tega? Razen če si seveda 20-letnik, ki dlje od svojega *** ne vidi...
sudo poweroff

Unknown_001 ::

poweroff je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

poweroff je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Npačno vprašanje. Pravo vprašanje se glasi zakaj sploh NE BI hotel priložnosti.

Zato ker je na svetu dosti drugih bolj zanimivih stvari za počet, kot se ukvarjat z osvajanjem žensk?


Seksat na primer. Tip je mal minđo že nastavljeno pa se zgraža. In potem sem jaz čudak.

In kaj boš imel od tega? Razen če si seveda 20-letnik, ki dlje od svojega *** ne vidi...


Wait, do I even have to explain, if you already answered instead of me?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

poweroff ::

Battle-ox je izjavil:

Eh zakaj? Ja moški smo logična, ženska pa čustvena bitja. Case close.

Malce poenostavljeno, ampak drži.

Simon Baroh-Cohen (sicer je brat od tistega igralca), je naredil kar nekaj raziskav na to temo. Dokazal je, da se ženski in moški možgani razlikujejo. To seveda nima nič z enakopravnostjo, da ne bo kdo skočil. Pomeni pa, da smo si moški in ženske različni.

Pri dojenčkih starih nekaj dni je dokazal razlike. V raziskavi so fantje (statistično značilno) veliko raje gledali zobnik, dekleta pa obraz. To se kasneje kaže tudi pri izbiri poklica. Fantje se odločajo za bolj tehnične poklice, dekleta za delo z ljudmi. Zanimov je podatek, da je med vrhunskimi matematiki le 10% žensk. In dokazali so, da temu ni kriva diskriminacija pri izbiri poklicev. Ta sicer vpliva, ampak osnovna razlika je v interesih posameznika, ki pa so biološko in ne družbeno definirani.

Seveda nihče nima 100% moških ali 100% ženskih možganov. Ampak moške načeloma veliko bolj zanimajo sistemi in delovanje stvari, ženske pa odnosi med ljudmi in čustva.

Ekstremni primer so avtisti in ljudje z Aspergerjem (ASD). Baroh-Cohen pravi, da imajo ekstremno moške možgane. To poenostavljeno pomeni, da veliko bolje razumejo številke in računalnike kot čustva in ljudi.

Raziskave so tudi pokazale, da ko je nekdo v težavah (npr. pred težko medicinsko preiskavo, pred težko odločitvijo, itd.) je ženska rada v družbi, rada se o zadevah pogovori in deli svoja čustva. Moški pa je raje sam. Seveda je tukaj problem da je pritisk družbe na moške zeli intenziven, češ "treba se je pogovarjati", "ne smeš biti sam", "treba se je odpreti". To, da je moški raje sam in v tišini, se predstavlja kot nekaj negativnega.

Pri tem se zanemarja dejstvo, da so moški možgani v osnovi narejeni tako, da smo moški raje sami, kot da se udeležujemo social chit-chata. Zato je po mojem mnenju ta pritisk (npr. "tudi moški se mora odpreti in zjokati") v resnici nasilje (družbe) nad moškimi.

Ženske seveda vidijo samo da moški "samo stoji, pa gleda", ker ne razumejo kako delujejo moški možgani. Ali pa vidijo, da se "ukvarja z nekimi svojimi zadevami" oz. "ga zanima samo fuzbal" in potem mislijo, da jih nima rad. Zato, ker ves svet dojemajo zgolj skozi svoje izkustvo in večinoma niso sposobne empatije v smislu, da bi svet pogledale skozi "moške" oči.

Še ena za razmislek. Pes, ko začuti, da se mu bliža zadnja ura, se zavleče nekam na samo in pogine. Ženske to dojemajo kot nekaj žalostnega ("kar sam je bil na koncu"). Pa je res?
sudo poweroff

Unknown_001 ::

@Matthai

Point je zanimiv. Se strinjam da se M bolj zatekajo logiki kot čustvom in obratno Ž .

Ko sta moški in ženska na točki negotovosti dogodke pojasnjujeta večinoma takole:
Moški: "jaz mislim..."
Ženska: "jaz čutim..."

Sam če moški ve in ženska razume... zakaj bi to predstavljalo problem?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

poweroff ::

Problem je, ko se ne razumeta. Ko družba moške sili v to da nehajo misliti in pričnejo čutiti. ;)
sudo poweroff

Unknown_001 ::

poweroff je izjavil:

Problem je, ko se ne razumeta. Ko družba moške sili v to da nehajo misliti in pričnejo čutiti. ;)


Meni ni še nihče flinte na čelo tiščal.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt
««
3 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Na FDV odstranili pisoarje (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
64071636 (62625) vostok_1

Več podobnih tem