» »

Nadlegovanje ali spogledovanje

Nadlegovanje ali spogledovanje

««
«
1 / 14
»»

Pika na i ::

Moški sploh poznajo razliko?
Včasih se zdi, da ne ravno.
Če jo, zakaj jo tako radi "pozabijo" ?

Resnici na ljubo, imajo s tem probleme tudi ženske.
Zdi se, da se bodo kmalu kar dobro zlasale med sabo.
Tiste, ki menda ne poznajo flirta in je vse kar naredi moški, zgolj nadlegovanje in tiste, ki še ločijo med njima. Groza.
Še večja groza pa je, da se zdi, kot da moškim to ustreza.
In kdo nosi posledice?

Ne in Ja sta še vedno besedi s točno določenim pomenom.
V to kategorijo spadata tudi Nehaj in Daj.

Kdaj točno in zakaj, se tega ne ve več?
Kdo je kriv?

Komunikacija, ki je ni.

P.s.
Zaradi mojega pisanja, nimaš prav nobene pravice predvidevat, da ti bom rekla ja. Razumljivo?
  • zaklenil: Mavrik ()

Blinder ::

Nisem cisto razumel posta ampak, v glavnem,
Ce je fant lep je punci vsec ce pocne-karkoli. Ogledi spogledi dotiki pristopi ogovori komentarji.
Ce je fant grd pa ja, punca ga dojame kot kriminalca.
Treba se zavedat da nismo vsi enaki.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

Shegevara ::

Oblika izgleda kot ena pisem. No ja, danes je itak VSE umetnost.

harvey ::

Kdaj točno in zakaj, se tega ne ve več?

Ker smo izgubili osnovni občutek za stik in mero, kar so vloge moški-ženske samo še nek obris preteklosti in skorajda samo še literatura z zaprašenih polic in ko imaš v javnosti pismo francoskih žensk, da naj jih moški zapeljujejo, veš da je vse podrto...
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Unknown_001 ::

Ljudje so hoteli preklic vlog spolov, to je rezultat. Pač... če spogledovanje nekomu ustvari neprijetne občutke in se počuti ogroženega / užaljenega ne bom prav dolgo svetil zraven. Ljudje so občutljivi in nezaupljivi na to. Scat prot vetru pa ni pametno.

Mene šokira ko mi ženska reče da sem pogumen da si jo upam ogovort. Iskreno povedano ljudje... samo dolgcajt mi je blo in sem se hotel mal razpričat. Pol pa če komu paše klepetat... gemma brate, mahma šprahe üben.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Mitja223 ::

Pika na i je izjavil:

Moški sploh poznajo razliko?
Včasih se zdi, da ne ravno.
Če jo, zakaj jo tako radi "pozabijo" ?

Resnici na ljubo, imajo s tem probleme tudi ženske.
Zdi se, da se bodo kmalu kar dobro zlasale med sabo.
Tiste, ki menda ne poznajo flirta in je vse kar naredi moški, zgolj nadlegovanje in tiste, ki še ločijo med njima. Groza.
Še večja groza pa je, da se zdi, kot da moškim to ustreza.
In kdo nosi posledice?

Ne in Ja sta še vedno besedi s točno določenim pomenom.
V to kategorijo spadata tudi Nehaj in Daj.

Kdaj točno in zakaj, se tega ne ve več?
Kdo je kriv?

Komunikacija, ki je ni.

P.s.
Zaradi mojega pisanja, nimaš prav nobene pravice predvidevat, da ti bom rekla ja. Razumljivo?


Kaj ja potem problem? Tip te niti pogledat (v oči) ne sme ko gre mimo tebe? Da ne govorimo o tem, da če se bo stran obrnil, ko gre mimo, boš tudi spet pizdla.

Zato imamo potem ogromno žensk, ki nimajo treh čistih kaj hočejo.

vostok_1 ::

Osnovna postavka, ki je v večjem deležu pravilna je ta:
da ženske ne marajo pogledov od neprivlačnih moških (naj si bo status, izgled itd.).
To je nekako vcepljeno v njihov genski zapis.

Tko kot moški, ki bi radi večjo pozornost od žensk, še posebej tako flirtajočo.

Outlier-ji pa bodo vedno.

Kako je že rekla ena woke baba, glede 50 shades of gray:

Podnevi ga grajajo, ponoči pa se naslajajo.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

next3steps ::

Trije protipi:
Get good
Get smart
Get lean
Spogledovanje kasneje še potrdiš.
Mimogrede ne pomeni, da v kolikor ženska flirta, da želi avtomatično tiča.

Unknown_001 ::

next3steps je izjavil:


Mimogrede ne pomeni, da v kolikor ženska flirta, da želi avtomatično tiča.


To je res. Lahko flirta le za zabavo, da si mal pusti na dušo pihat ko želi pozornost.

Ne mi rečt da to ne obstaja ker osebno poznam tak primer ki se celo pohvali s tem ravnanjem.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

Seveda ne.
Večina jih noče svoj status kar tako zapravit in karte pokazat.
Biološki apriori žensk, si je zrihtat komfortno življenje.

Se pa je danes to izrodilo na stotine različnih namenov.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Mehmed ::

Dvostransko spogledovanje, enostransko nadlegovanje.
Problem je, ko nekdo misli, da je dvostransko ampak je v resnici enostransko.

Stari maček ::

Če kateri ni jasno, kakšne so naravne vloge spolov, si naj na čelo vtetovira:"Sem glupa feministka!" Hm, a sploh obstajajo pametne?

vostok_1 ::

Včasih je bilo bolj jasno.

Baba flirta, tip mora pristopit.

Danes, baba flirta, pol kliče policijo.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Mehmed ::

Vcasih je bilo nekdo se poskusi spogledovat, druga stran izrazi nezainteresiranost nakar prvi ali preneha ali pa zadeva postane nadlegovanje.
V prihodnosti bo pa bolj optimizirano vse, izlocili bomo feedback tako da bos ali zadel iz prve in bo spogledovanje ali pa brcnil v temo in bo nadlegovanje.

next3steps ::

vostok_1 je izjavil:

Včasih je bilo bolj jasno.

Baba flirta, tip mora pristopit.

Danes, baba flirta, pol kliče policijo.

Če ti reče, da imaš v čevljih simpatične vezalke, je še ni treeba posiliti.

Mitja223 ::

next3steps je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Včasih je bilo bolj jasno.

Baba flirta, tip mora pristopit.

Danes, baba flirta, pol kliče policijo.

Če ti reče, da imaš v čevljih simpatične vezalke, je še ni treeba posiliti.


Ja ne, ji poveš samo, da se naj briga za sebe.

vostok_1 ::

next3steps je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Včasih je bilo bolj jasno.

Baba flirta, tip mora pristopit.

Danes, baba flirta, pol kliče policijo.

Če ti reče, da imaš v čevljih simpatične vezalke, je še ni treeba posiliti.


You obviously didn't hear about rape stare.


Sicer zakaj misliš, da emancipirane severnjakinje ne gledajo za svojimi moškimi?
Ker tam so le-ti že tako feminizirani, da jim ne vzbujajo nobenega poželenja.
Ta drugi pa niso vezani na njihove norme in si lahko privoščijo bit bolj tradicionalni.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Jarno ::

Pogosto je srž situacije tak. :D
https://www.liveleak.com/view?i=47c_151...
#65W!

pirat ::

Pika na i je izjavil:

Moški sploh poznajo razliko?
Včasih se zdi, da ne ravno.
Če jo, zakaj jo tako radi "pozabijo" ?

Resnici na ljubo, imajo s tem probleme tudi ženske.
Zdi se, da se bodo kmalu kar dobro zlasale med sabo.
Tiste, ki menda ne poznajo flirta in je vse kar naredi moški, zgolj nadlegovanje in tiste, ki še ločijo med njima. Groza.
Še večja groza pa je, da se zdi, kot da moškim to ustreza.
In kdo nosi posledice?

Ne in Ja sta še vedno besedi s točno določenim pomenom.
V to kategorijo spadata tudi Nehaj in Daj.

Kdaj točno in zakaj, se tega ne ve več?
Kdo je kriv?

Komunikacija, ki je ni.

P.s.
Zaradi mojega pisanja, nimaš prav nobene pravice predvidevat, da ti bom rekla ja. Razumljivo?


Ti bom poskušal dati iskren feedback.
Ne poznam te, edino interpretacijo o tebi sem si ustvaril na podlagi tvojega pisanja na ST forumu. Glede na slog napisanega posta, se najprej vprašam, ali bi si recimo jaz osebno želel, da bi ti k čemerkoli meni rekla "ja". Iskreno ne, ne čutim nobene želje po tem.
Ali moški poznamo razliko med nadlegovanjem in spogledovanjem ? Ja, jo poznamo. Ne bom pa trdil, da jo vedno vsak moški spoštuje.
Zakaj bi moškim ustrezalo "lasanje" med dvema skupinama žensk ? Lahko to pojasniš, jaz se pri najboljši volji ne morem spomniti razloga zakaj bi moškim to ustrezalo.
Praviš, da ni komunikacije in da je to krivo za to, da se ne več kaj pomenita "NE" in "JA". Kaj točno pa bi v zvezi s tem želela komunicirati? Komu ? Moškim ali ženskam ali obojim ?

Tvoj post (je po mojem mnenju) zmeden. Če na takšen način moškim komuniciraš svoje "JA" in "NE", potem verjamem, da pride do kratkega stika. Izražaj se jasno in boš videla, da komunikacija ne bo več problem.

next3steps ::

TIL žensko, ki me je pogledala, je treba posiliti.

jype ::

pirat je izjavil:

Zakaj bi moškim ustrezalo "lasanje" med dvema skupinama žensk ? Lahko to pojasniš, jaz se pri najboljši volji ne morem spomniti razloga zakaj bi moškim to ustrezalo.
Verjetno se to nanaša na družbenokulturne pojave kakršna sta hikikomori ali MGTOW.

pirat je izjavil:

Tvoj post (je po mojem mnenju) zmeden. Če na takšen način moškim komuniciraš svoje "JA" in "NE", potem verjamem, da pride do kratkega stika. Izražaj se jasno in boš videla, da komunikacija ne bo več problem.
Tako jasen, kot tole:

Mitja223 ::

Make them drink it!!

jype ::

No thanks.

Mitja223 ::

Kaj pa če hoče čaj, pa noče, pa bi in nebi, mogoče zdaj bi, mogoče potem nebi? Sicer je takšne potrebno s prve naterat nekam v 3 krasne in jim sploh ne več dati možnosti za nič, ampak nekateri pa verjetno dobijo napačne predstave.

kuall ::

Ženske imajo predsodek, da moški mislimo samo na seks. Že že, ampak to bolj ko ženske še ne poznamo, ko jo enkrat poznamo skoraj povsem izgine ta želja, vsaj pri meni.

Vedno ko vidim ženske, ki so pretirano flirtljive z vsemi naokoli si pomislim, da ta pa še ni doživela kakšnega spolnega nadlegovanja.

In ko vidim ženske, ki zgledajo preveč boječe si mislm, da je to najbrž zarad spolnega nadlegovanja v preteklosti.

Ker "spolnega nadlegovanja" je najbrž kar veliko.
Stalno se bati, da te bo eden posilil ni ravno prijetno. Še jaz ko sem močan moški se kar malo bojim ko vidim kakšne razposajene mladeniče kje. Kako se jih morajo šele ženske. Iz tega vidika je bolje biti moški, vsekakor.

Drgač pa ja, post je zmeden, sem ga 10x prebral pa mi ni jasno o čem govoriš.

Neumni moški narobe razumejo prijaznost in mislijo, da je flirtanje. Zato je kar dost primerov psihotov, ko jim je neka ženska pomagala iz usmiljenja, on je pa narobe razumel, da je zaljubljena v njega.
Neumne ženske ne znajo predvidet, da bodo neumni moški pretirano prijaznost narobe razumeli.
Mogoče zato ženske zgledajo bolj nesramne kot v resnici so, iz obrambe.
So pa ženske zelo prijetna bitja. Samo ko bi bile še malo bolj logične in znanstvene.

jype ::

Mitja223 je izjavil:

Kaj pa če hoče čaj, pa noče, pa bi in nebi, mogoče zdaj bi, mogoče potem nebi?
Nič za to. Greš pit čaj s kom, ki je bolj jasen glede tega.

noraguta ::

Ženske imajo predsodek, da moški mislimo samo na seks.

To ni predsodek to je evolucijsko desjtvo.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

jype ::

kuall je izjavil:

ko jo enkrat poznamo skoraj povsem izgine ta želja, vsaj pri meni.
Kakšno srečo imajo nekatere ženske.

kuall je izjavil:

So pa ženske zelo prijetna bitja. Samo ko bi bile še malo bolj logične in znanstvene.
Moški so ko biki. Če bi malo uporabljali intelekt, bi lahko ustvarjali izjemne reči.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: kuall ()

noraguta ::

Saj smo jih, v prostem času.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

shadeX ::

Unknown_001 je izjavil:


Mene šokira ko mi ženska reče da sem pogumen da si jo upam ogovort. Iskreno povedano ljudje... samo dolgcajt mi je blo in sem se hotel mal razpričat. Pol pa če komu paše klepetat... gemma brate, mahma šprahe üben.


Kako pa to izgleda, da ogovoriš naključnega človeka? Kje, kako, kaj rečeš?

pirat ::

Jype, zakaj odgovarjas namesto avtorice prvega posta?
Jaz sem ji dal feedback na njen post in verjamem, da ce bo ona zelela nadaljevati to debato, bo odgovorila. Ce ne bo, pac ne bo in je zadeva zakljucena. Ne zelim pa debatirati s teboj o tej temi. Razumes? Nocem, da mi namesto avtorice originalmega posta kuhas caj sedaj ti. Ne zelim piti caja s teboj, mogoce pa bi mi bil vsec caj z OP. Je bilo dovolj jasno?

Yacked2 ::

shadeX je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:


Mene šokira ko mi ženska reče da sem pogumen da si jo upam ogovort. Iskreno povedano ljudje... samo dolgcajt mi je blo in sem se hotel mal razpričat. Pol pa če komu paše klepetat... gemma brate, mahma šprahe üben.


Kako pa to izgleda, da ogovoriš naključnega človeka? Kje, kako, kaj rečeš?


Ko prideš na postajališče LPP lahko prašaš če je 6tka že odpeljala, recimo :)
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

next3steps ::

Hey, what's up? I'm here to do this, can you help me ?
Primitivci istotako mislijo ( in s tem mislim navadne moške), da se zapeca vsako ženšče, ki ti pomežikne. Uspeh se šteje v enoštevčnih procentih.

pirat je izjavil:

Jype, zakaj odgovarjas namesto avtorice prvega posta?
Jaz sem ji dal feedback na njen post in verjamem, da ce bo ona zelela nadaljevati to debato, bo odgovorila. Ce ne bo, pac ne bo in je zadeva zakljucena. Ne zelim pa debatirati s teboj o tej temi. Razumes? Nocem, da mi namesto avtorice originalmega posta kuhas caj sedaj ti. Ne zelim piti caja s teboj, mogoce pa bi mi bil vsec caj z OP. Je bilo dovolj jasno?

Noče čaja s tabo. Kar je tebi všeč, nikogar ne zanima. No, morda kakšnega policista, ko te bo obravnaval glede spolnega nadlegovanja.

Zgodovina sprememb…

windigo ::

Dear clueless prince Valiant of the Seas, če želiš komunicirati samo z OP, odpri zasebno temo.

Mitja223 ::

next3steps je izjavil:

Trije protipi:
Get good
Get smart
Get lean
Spogledovanje kasneje še potrdiš.
Mimogrede ne pomeni, da v kolikor ženska flirta, da želi avtomatično tiča.


Kaj pa hoče? Cajt zapravljat? Ker moja ura je 200+ EUR.

SmeskoSnezak ::

Huh? Zenske so primarno zmedena bitja, in vsakega moskega se da zmest. Razn, ce si Sheldon. Potem pa se imas variacije spogledovanja, ki ga vecina moskih niti ne opazi in mors met lupo. V nasprotnem primeru je pa nadlegovanje dobesedno opazno in vidno sirsi okolici. konec zgodbe
@ Pusti soncu v srce... @

next3steps ::

Mitja223 je izjavil:

next3steps je izjavil:

Trije protipi:
Get good
Get smart
Get lean
Spogledovanje kasneje še potrdiš.
Mimogrede ne pomeni, da v kolikor ženska flirta, da želi avtomatično tiča.


Kaj pa hoče? Cajt zapravljat? Ker moja ura je 200+ EUR.

Playboyi temu rečejo The Game. Gre v bistvu za igro osvajanja nasprotnika.

Alien123 ::



Pazite na kaj drkate

jype ::

pirat je izjavil:

Jype, zakaj odgovarjas namesto avtorice prvega posta?
Jaz sem ji dal feedback na njen post in verjamem, da ce bo ona zelela nadaljevati to debato, bo odgovorila. Ce ne bo, pac ne bo in je zadeva zakljucena. Ne zelim pa debatirati s teboj o tej temi. Razumes? Nocem, da mi namesto avtorice originalmega posta kuhas caj sedaj ti. Ne zelim piti caja s teboj, mogoce pa bi mi bil vsec caj z OP. Je bilo dovolj jasno?
Ne moreš z njo piti čaja sredi internetne promenade. Če bi rada sama pila čaj, se morata umakniti v kak bolj intimen kotiček interneta, ali pa sprejmita komentarje mimoidočih.

Pika na i ::

Spogledovanje je čisto delo dveh, ki se spustita v to po svoji volji. A kdo koga sili v to? Ne.Potrpežljivo čakata, na odziv, na razplet. Ta je lahko pozitiven ali pač ne. Če ni, je vsako teženje - nadlegovanje.
Saj pa menda je dovolj rib v morju, ne?
Pa časa, ki je menda denar, tudi ne gre izgubljat, berem.

@harvey...pismo, ja. za zjokat. samo ne vem še točno nad kom bolj, nad ženskami ali moškimi
@3much5me....všeč mi je, kar si napisal
@Vzhod.....Severnjaki niso nič bolj zmevžani kot Slovenci. Tudi danes velja isto kot včasih - če boš prišel mimo in me prijel za rit, ti bom tako pripeljala, da ti bo še 3 dni zvonilo v glavi
@RaptorF16....prosim, ne še ti puške v koruzo vršt.
@pirat...najbolje da vprašaš moške. Zakaj jim je tako všeč, ko se dve ravsata za enega. Prvi je všeč, da jo grabi za rit, drugi ne. Ampak obe bi ga pa imeli. Narejenega po svojih standardih. Moški pa tiho. Ja, super, take rabimo!
Se oproščam, če je zmedeno napisano. Ampak saj nisi edini, ki ne boš razumel.
@jype in bpbpbp....nikarta. Sem zadovoljna s tistim kar že imam.

Res je. Ne da se mi zdajle kaj preveč pisat.
"Morala" pa sem odgovoriti še na eno vprašanje - ali nadlegujem ali se spogledujem s slotechovci?
Nič od tega.

Mitja223 ::

Izhajaš pa iz stališča, da smo vedno moški svinje in ne poznamo mej? Ko si punce privoščite otipavanje pa ni problema? Tudi težit znate do daske in naprej, ko med med vrsticami ne razumete, da ni interesa, da nebo nič pa če se razpočite. Mislim, da razmerje ni daleč od 1:1 mogoče so samo taktike malo drugačne...

Mitja223 ::

Imam ravno poln call history ene takšne, mogoče je malce moja krivda, ker sem ji še od začetka pustil nekaj upanja, pač ni od začetka kazala, da je 7 let starejša kasneje sem še ugotovil, da podstrešje ni ravno kul in zdaj jebiga, ni več zanimiva. To potem rešiš kako? Če nisem ravno tip, ki si bo sovražnike delal, ker pač vsako poznanstvo pomaga v življenju pa naj bodo še tako bežno, hkrati pa vem, da nočem z njo nič več kot da sva kolega, ona tega seveda več kot očitno ne razume in dnevno najde, no pravi izraz bo teži, nadleguje.

Seveda bi to takoj rešil če bi ji direkt v fris povedal kaj mislim ampak potem bo verjetno zamerila, vsej to če nebo še kakšno sranje za bvz. No, jaz to vem in razumem, vprašanje pa je koliko direktno ti tipom, ki ti težijo poveš kakšno je stanje. Mislim, da v kolikor ne zahajaš v največje beznice se moški ustavijo, ko jim jasno poveš da nebo nič.

jype ::

Mitja223 je izjavil:

Ko si punce privoščite otipavanje pa ni problema?
Kako značilno. Ko je 99% žensk posiljenih, so krive ženske, ko je 1% moških posiljenih, so pa krive ženske.

Mitja223 je izjavil:

Imam ravno poln call history
Zmedeno deluješ. Daj si najdi kakšno, da te zrihta, da ne boš težil po internetu. Ne veš kaj hočeš, potem so pa vse drugi krivi. Rad bi devico v belem ferariju, povprečnim pa jamraš, da ne najdeš nobene normalne.

In tako dalje.

Mitja223 je izjavil:

Mislim
Ma, v resnici niti ne.

next3steps ::

Mitja223 je izjavil:

Izhajaš pa iz stališča, da smo vedno moški svinje in ne poznamo mej? Ko si punce privoščite otipavanje pa ni problema? Tudi težit znate do daske in naprej, ko med med vrsticami ne razumete, da ni interesa, da nebo nič pa če se razpočite. Mislim, da razmerje ni daleč od 1:1 mogoče so samo taktike malo drugačne...

Jaz ne bi kar tako posplošil na tebe, nekaj, česar ne zmorem, tako kot si ti.
Bom pa posplošil na vse: Ljudje ste golazen, ki razen tega, da vas kar velik del počne nerazumne stvari, na koncu še prelagate odgovornost ali pa se ji popolnoma umaknete.

c3p0 ::

>>Ljudje ste golazen

Ti si pa AI ali alien?

stjan ::

Včasih so se plodili najboljši primerki, danes pa se razmnožujejo zmeraj slabši.
Kolikor toliko inteligentni moški ugotavljajo, da se danes ne splača več ukvarjati z ženskami.
Za malo sexa je toliko problemov...
Odnosi med moškimi in ženskami so nejasni, ženske naj bi bile emancipirane, so pa samo zmedene, ne vedo več kaj hočejo, nič ni dovolj, rade bi nekaj več.
Zanimivo je videti, da ženska, ki ima dobro situiranega in urejenega moškega išče nekaj drugega. Praktično nastavi češpljo nekomu, ki je v vseh pogledih krepko slabši od moža :)
Tisti, ki išče samo, po kranjsko fuk, ima danes veliko dela.

Že 1000x ali več omenjeni film Idiocracy lepo prikazuje "napredek" človeštva v zadnjih stoletjih.
Pametni se ne bodo toliko razmoževali, kar se pa bo pa .... :(

FireSnake ::

Blinder je izjavil:

Nisem cisto razumel posta ampak, v glavnem,
Ce je fant lep je punci vsec ce pocne-karkoli. Ogledi spogledi dotiki pristopi ogovori komentarji.
Ce je fant grd pa ja, punca ga dojame kot kriminalca.
Treba se zavedat da nismo vsi enaki.


Enako lahko napišemo za polno denarnico.

Punco, za katero to ne velja, pa lahko iščeš z lučjo po belem dnevu.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

TheBlueOne ::

Ta tema je neko brezvezno posplosevanje. Dejstvo je, da vecina moskih cilja na sex in da je vecini zensk vsec, ce se zdijo vredne pozornosti.

Bo pac vecina avantur zacasno sla preko Tinderja in podobnih zadev, kjer je jasno in prej razcistis za kaj se gre. Tipi, ki se ne znajo drzati nazaj se bodo vlekli po sodiscih, cistunske zenske, ki cakajo princa na belem konju z vgrajenim drzalom za knjigo, da lahko bere bonton, pa bodo se bolj zafrustrirane in bodo se bolj tezile kjerkoli ze imajo moznost.

Normlani ljudje pa se bodo naucili prepoznati ti dve kriticni skupini in bodo srecno ziveli dalje in se cudili kako nekateri zamujajo zivljenje zaradi principov in idealov.

Slaba stran vsega tega zna biti, da se bo zabrisala meja med tem kar je kaznivo dejanje in kaj je samo neprimerno obansanje, kar zna oteziti delo sodisc in bi lahko delovalo kontraproduktivno pri resnih kaznivih dejanjih.

Unknown_001 ::

Yacked2 je izjavil:

shadeX je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:


Mene šokira ko mi ženska reče da sem pogumen da si jo upam ogovort. Iskreno povedano ljudje... samo dolgcajt mi je blo in sem se hotel mal razpričat. Pol pa če komu paše klepetat... gemma brate, mahma šprahe üben.


Kako pa to izgleda, da ogovoriš naključnega človeka? Kje, kako, kaj rečeš?


Ko prideš na postajališče LPP lahko prašaš če je 6tka že odpeljala, recimo :)


Petek, sončen dan , s trolo počasi lezem proti fletu da spakiram za domov... iščem prost sedež... pa ena prikladna deklina mojih let. Vprašam, "Smem prisesti?" z nasmehom. Mi pokima nasmejano in se lepo zicenm zraven.

Pol pa na random... konec za ta teden ? :D in debata teče.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

oxyuranus ::

Ne vem, mogoce sem samo jaz, samo tale thread se mi zdi tako nameden, da niti ne vem kaj bi rekel. Protagonistka ima pac cudne tezave in se bolj cuden stil pisanja, pa glede na spodaj napisano, obcutek, da njo pa tako ali tako vsi hocejo, samo da se pojavi. Ne vem zakaj ji sploh odgovarjate, ce ne razume, ji noben odgovor ne bo pomaga, ce pa isce pozornost, potrditev, clickbait, pa ne vem zakaj bi se sploh morali odzvati, dajte ji mir pa naj razmislja.

Mimogrede, zaradi takega obnasanja tipov imajo zenske danes vecvrednostni kompleks. Je enako kot v druzbi, zenska nekaj nared (karkoli, se samo pojavi npr.) pa priletijo tipi kot muhe na drek. Ne ker bi bila kaj posebnega,ne ker bi napisala kaj pametnega, ampak ker je zenska.

Nehajte jih ze uciti, da so nekaj posebnega, so ze helikopterski starsi in idiotski mediji naredili dovolj skode.
Those who do not understand UNIX are condemned to reinvent it, poorly.
(hint: linux)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oxyuranus ()
««
«
1 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Na FDV odstranili pisoarje (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
64072823 (63812) vostok_1

Več podobnih tem