» »

Nadlegovanje ali spogledovanje

Nadlegovanje ali spogledovanje

««
2 / 14
»»

Ales ::

oxyuranus je izjavil:

Ne vem, mogoce sem samo jaz, samo tale thread se mi zdi tako nameden, da nito ne vem kaj bi rekel.

Samo ti si, pa mogoče še kak izstrelek zraven.

Protagonistka ima pac cudne tezave in se bolj cuden stil pisanja, pa glede na spodaj napisano, obcutek, da njo pa tako ali tako vsi hocejo, samo da se pojavi. Ne vem zakaj ji sploh odgovarjate, ce ne razume, ji noben odgovor ne bo pomaga,

Bolj si ti tisti, ki ne razume.

ce pa isce pozornost, potrditev, clickbait, pa ne vem zakaj bi se sploh morali odzvati, dajte ji mir pa naj razmislja.

Meni se je zdelo, da na tvoj clickbait in iskanje pozornosti vseeno ima smisel odgovoriti. Čeprav se zdaj ravno tako sprašujem, ali ga res ima.

Mimogrede, vidiš, takale pack mentaliteta z delitvijo na "mi" in "ona" je dejansko vzrok, da se lahko neka oseba počuti diskriminirano v družbi. Ampak če nisi razumel niti uvodnega posta, potem nekako dvomim, da boš mene...

tikitoki ::

jype je izjavil:

kuall je izjavil:

ko jo enkrat poznamo skoraj povsem izgine ta želja, vsaj pri meni.
Kakšno srečo imajo nekatere ženske.

kuall je izjavil:

So pa ženske zelo prijetna bitja. Samo ko bi bile še malo bolj logične in znanstvene.
Moški so ko biki. Če bi malo uporabljali intelekt, bi lahko ustvarjali izjemne reči.


Ce bi bili vsi taki, k gti, bi ze zdavnaj izumrli.

TheBlueOne ::

Ales je izjavil:

oxyuranus je izjavil:

Ne vem, mogoce sem samo jaz, samo tale thread se mi zdi tako nameden, da nito ne vem kaj bi rekel.

Samo ti si, pa mogoče še kak izstrelek zraven.



No to je dejstvo, da je malo nerodno napisano in dokaj nerazumljivo.

V smislu, ce recem ja je ja, ampak ne vem, ce vse zenske recejo ja pomeni ja ali ne. Ce reces ne se ve kaj to pomeni, to kar pisem ne pomeni ja.

Naceloma se ve, da se govori o nedolocenih mejah zaradi razlicne interpretacije posameznika, ampak bere pa se kakor zensko pisarnisko blebetanje ob jutrnji kavici, ko govorijo samo da ni tiho.

oxyuranus ::

Ales je izjavil:

oxyuranus je izjavil:

Ne vem, mogoce sem samo jaz, samo tale thread se mi zdi tako nameden, da nito ne vem kaj bi rekel.

Samo ti si, pa mogoče še kak izstrelek zraven.

Protagonistka ima pac cudne tezave in se bolj cuden stil pisanja, pa glede na spodaj napisano, obcutek, da njo pa tako ali tako vsi hocejo, samo da se pojavi. Ne vem zakaj ji sploh odgovarjate, ce ne razume, ji noben odgovor ne bo pomaga,

Bolj si ti tisti, ki ne razume.

ce pa isce pozornost, potrditev, clickbait, pa ne vem zakaj bi se sploh morali odzvati, dajte ji mir pa naj razmislja.

Meni se je zdelo, da na tvoj clickbait in iskanje pozornosti vseeno ima smisel odgovoriti. Čeprav se zdaj ravno tako sprašujem, ali ga res ima.


Nima, move on. Obema je jasno pri cem sva, rekel sem bobu bob, pa je pes zacvilil.

Ales je izjavil:

Mimogrede, vidiš, takale pack mentaliteta z delitvijo na "mi" in "ona" je dejansko vzrok, da se lahko neka oseba počuti diskriminirano v družbi. Ampak če nisi razumel niti uvodnega posta, potem nekako dvomim, da boš mene...


O ti Vitez Na Belem Konju, daj ohrabri se, pa jo na PM povabi na kavo, pa bo mir. Prvic ne bos casa z mano in meni zapravljal, drugic pa bos vsaj vedel pri cem si. Ce bo tvoj PM sploh videla, verjetno jih je do sedaj dobila ze 20, kjer ji razlagajo kako je lepa (in ignorirajo moznost, da je morda samo bradati motorist v usnju).

TheBlueOne je izjavil:

Naceloma se ve, da se govori o nedolocenih mejah zaradi razlicne interpretacije posameznika, ampak bere pa se kakor zensko pisarnisko blebetanje ob jutrnji kavici, ko govorijo samo da ni tiho.


... z neznim pridihom "rape culture" in cetrtega vala feminizma.
Those who do not understand UNIX are condemned to reinvent it, poorly.
(hint: linux)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oxyuranus ()

next3steps ::

TheBlueOne je izjavil:

Ta tema je neko brezvezno posplosevanje. Dejstvo je, da vecina moskih cilja na sex in da je vecini zensk vsec, ce se zdijo vredne pozornosti.

Bo pac vecina avantur zacasno sla preko Tinderja in podobnih zadev, kjer je jasno in prej razcistis za kaj se gre. Tipi, ki se ne znajo drzati nazaj se bodo vlekli po sodiscih, cistunske zenske, ki cakajo princa na belem konju z vgrajenim drzalom za knjigo, da lahko bere bonton, pa bodo se bolj zafrustrirane in bodo se bolj tezile kjerkoli ze imajo moznost.

Normlani ljudje pa se bodo naucili prepoznati ti dve kriticni skupini in bodo srecno ziveli dalje in se cudili kako nekateri zamujajo zivljenje zaradi principov in idealov.

Slaba stran vsega tega zna biti, da se bo zabrisala meja med tem kar je kaznivo dejanje in kaj je samo neprimerno obansanje, kar zna oteziti delo sodisc in bi lahko delovalo kontraproduktivno pri resnih kaznivih dejanjih.

Prvi problem je v tem, da pri nas ni neke elite, ni je že od davnega. Tako imaš na eni strani kmetavzarje, ki niso s kmetov in se delajo alfa samce ter si mislijo, da je treba vsako žensko nabrisati, če je to njej všeč ali ne. Na drugi strani imaš pobe, ki jih moti že sam rahel pogled s strani dečve
.
Potem smo tu ta tretji, zgoraj so me imenovali kar AI (ker je vaše razmišljanjezelo nazadnjaško), katerim nam je vseeno, kaj plebejci mislite.
Resnica je pa taka, da bo oseba stremela k tisti osebi, ki ji ponuja največ.
Bodisi je to denar, premoženje, sreča, varnost, ljubezen, razumevanje, kakšna druga dobrina...

Prej boste to sprejeli, lažje vam bo na tem svetu.

tikitoki je izjavil:

jype je izjavil:

kuall je izjavil:

ko jo enkrat poznamo skoraj povsem izgine ta želja, vsaj pri meni.
Kakšno srečo imajo nekatere ženske.

kuall je izjavil:

So pa ženske zelo prijetna bitja. Samo ko bi bile še malo bolj logične in znanstvene.
Moški so ko biki. Če bi malo uporabljali intelekt, bi lahko ustvarjali izjemne reči.


Ce bi bili vsi taki, k gti, bi ze zdavnaj izumrli.

Kar včasih ne bi bilo slabo, glede na napisano.

Zgodovina sprememb…

tikitoki ::

Meni se zdi, da ste dandanes zenske na zahodu velikokrat mocno premaknjene. Ne vse, precej pa brez dvoma.

Nasilja zensk nad moskimi je veliko, sam se o tem ne govori in dejstvo je, da ima druzba dvojna merila. K zenska moskega tepe je smeno, obratno pa nesprejemljivo.

K zenska nadleguje moskega je tudi smesno. K se je zenska, ki se ni zelela sprijazniti s tem, da mi ni zanimiva, fizicno spravila name, je bilo vecini smesno. Pomoci pa tko ni bilo nobene. In ja, to je nadlegovanje, da te nekdo zalezuje, ne sprejme zavrnitve in celo stopnuje v fizicno nasilje.
Ne pa glupace, k jokajo, k jih moski, ki jim ni vsec pogleda ali ogovori.

oxyuranus ::

tikitoki je izjavil:

Meni se zdi, da ste dandanes zenske na zahodu velikokrat mocno premaknjene. Ne vse, precej pa brez dvoma.

Nasilja zensk nad moskimi je veliko, sam se o tem ne govori in dejstvo je, da ima druzba dvojna merila. K zenska moskega tepe je smeno, obratno pa nesprejemljivo.

K zenska nadleguje moskega je tudi smesno. K se je zenska, ki se ni zelela sprijazniti s tem, da mi ni zanimiva, fizicno spravila name, je bilo vecini smesno. Pomoci pa tko ni bilo nobene. In ja, to je nadlegovanje, da te nekdo zalezuje, ne sprejme zavrnitve in celo stopnuje v fizicno nasilje.
Ne pa glupace, k jokajo, k jih moski, ki jim ni vsec pogleda ali ogovori.


Tole si poglej, zadeva je precej precej hujsa, pa film je narejen od feministke (ki po dokumentarcu to ni vec), jypu bi ga tudi priporocal, iz diametralno nasprotnega razloga.

Those who do not understand UNIX are condemned to reinvent it, poorly.
(hint: linux)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: oxyuranus ()

Mitja223 ::

jype je izjavil:

Mitja223 je izjavil:

Ko si punce privoščite otipavanje pa ni problema?
Kako značilno. Ko je 99% žensk posiljenih, so krive ženske, ko je 1% moških posiljenih, so pa krive ženske.

Mitja223 je izjavil:

Imam ravno poln call history
Zmedeno deluješ. Daj si najdi kakšno, da te zrihta, da ne boš težil po internetu. Ne veš kaj hočeš, potem so pa vse drugi krivi. Rad bi devico v belem ferariju, povprečnim pa jamraš, da ne najdeš nobene normalne.

In tako dalje.

Mitja223 je izjavil:

Mislim
Ma, v resnici niti ne.


Vem kaj bi rad in sem prepričan, da nočem 10 let starejše, ki so ji že vsi vlaki odpeljali in zdaj išče nekoga, ki jo bo preživljal. Ko takšni omeniš kakšno predporočno pogodbo ali kaj podobnega takoj zakuha od histerije, v istem trenutku pa sama nima kaj za pokazat za svojih 30 let življenja. Ampak to ni point.

Potem je, da hočem popolnoma isto stvar kot OP in sicer, da bo med vrsticami razumela, da mi ni zanimiva, brez da ji moram to povedati. Ker kot sem že napisal na koncu običajno pride do tega in po direktnem feedbacku, da nekdo ni zainteresiran bodo tako ženske kot moški nehali težiti - problem je, da je nekaterim ljudem (oziroma kar večini) težko zavračati druge (ne glede na razlog) in v določenih primerih zna biti še neugodno, ker pač ljudje ne razumejo, da vsi ne sedemo vsem in potem kuhajo zamere ter podobne bedarije.

TheBlueOne ::

@3much5me,

ves, ko napises:

Resnica je pa taka, da bo oseba stremela k tisti osebi, ki ji ponuja največ.
Bodisi je to denar, premoženje, sreča, varnost, ljubezen, razumevanje, kakšna druga dobrina...


Zenskam ne delas usluge, ker s tem das motiv za nerazumno obnsanje, ces narobe me je pogledal napacni, ki ne dosega mojih standardov. Obnasala se bom "podjetno".

Ka pa izjavis:

Jaz ne bi kar tako posplošil na tebe, nekaj, česar ne zmorem, tako kot si ti.
Bom pa posplošil na vse: Ljudje ste golazen, ki razen tega, da vas kar velik del počne nerazumne stvari, na koncu še prelagate odgovornost ali pa se ji popolnoma umaknete.


pa diskvalificiras vse moznosti za iskanje resitev, ker izhajas iz predpostavke, ki ze na zacetku demantira upanje za spremembe. Ali pa si sebe postavil/a na pedestal nad vso ostalo clovestvo, kar pa ni kompliment za tvojo skromnost.

blay44 ::

Ej fantje. Ne podcenjujte Pikice na I.
Njeni rebusi skrivajo asociacije, trikrat zavite z rdečo tančico.
Po moje hoče, da informacija pride v točno določeno že v naprej selekcionirano skupino.
Tako da....Bi rekli, prava mačka.

Mitja223 ::

tikitoki je izjavil:

Meni se zdi, da ste dandanes zenske na zahodu velikokrat mocno premaknjene. Ne vse, precej pa brez dvoma.

Nasilja zensk nad moskimi je veliko, sam se o tem ne govori in dejstvo je, da ima druzba dvojna merila. K zenska moskega tepe je smeno, obratno pa nesprejemljivo.

K zenska nadleguje moskega je tudi smesno. K se je zenska, ki se ni zelela sprijazniti s tem, da mi ni zanimiva, fizicno spravila name, je bilo vecini smesno. Pomoci pa tko ni bilo nobene. In ja, to je nadlegovanje, da te nekdo zalezuje, ne sprejme zavrnitve in celo stopnuje v fizicno nasilje.
Ne pa glupace, k jokajo, k jih moski, ki jim ni vsec pogleda ali ogovori.


Misliš, da so naše svetnice?

http://www.delo.si/novice/kronika/fanta...
https://www.dnevnik.si/1042468717
...

FireSnake ::

tikitoki je izjavil:


K zenska nadleguje moskega je tudi smesno. K se je zenska, ki se ni zelela sprijazniti s tem, da mi ni zanimiva, fizicno spravila name, je bilo vecini smesno. Pomoci pa tko ni bilo nobene.


Zdaj si nam končno povedal, koliko jajc imaš (oziroma nimaš).

Zdaj vemo od kje tvoje frustracije.
Še ženski ne upaš nič reči, na internetu pa najbolj glasen (in žaljiv).

TipkovnicaNamrečVsePrenese.press

Edit: Ni čudno, da punce danes govorijo, da so fantje tako poženščeni, da bodo počasi dobili menstruacijo.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Mitja223 ::

FireSnake je izjavil:

tikitoki je izjavil:


K zenska nadleguje moskega je tudi smesno. K se je zenska, ki se ni zelela sprijazniti s tem, da mi ni zanimiva, fizicno spravila name, je bilo vecini smesno. Pomoci pa tko ni bilo nobene.


Zdaj si nam končno povedal, koliko jajc imaš (oziroma, nimaš).

Zdaj vemo, od kje tvoje frustracije.
Še ženski ne upaš nič reči, na internetu pa najbolj glasen (in žaljiv).

TipkovnicaNamrečVsePrenese.press


Kaj ji naj potem? Batino stisne? Potem pa bo kifeljce klicala? Potem najboljše, da jo kar knockoutira. Al bo moral tebi na čast vsako smet gor pobrat, da je ne prizadene? A ni ravno OP jamrala kako moški ne razumejo "ne" ... ženske pa lahko delajo kar hočejo? Nice, ti si že zaslužiš eno takšno.

FireSnake ::

Če v tebi ni toliko moškega, da jo s pogledom in enim stavkom ne umiriš pa naj te tepe.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Mitja223 ::

Pa sploh se ne gre za fizično nasilje, gre za točno to kar OP in jype s svojim čajem zagovarjata.

Če se meni od začetka ali od nekega trenutka naprej ali pa si vsakih 15 min premislim, ne da ukvarjati z njo se mi ni potrebno, niti mi je ni potrebno direktno zavrniti, niti ji razlagati kako in zakaj.

FireSnake je izjavil:

Če v tebi ni toliko moškega, da jo s pogledom in enim stavkom ne umiriš pa naj te tepe.


Aaaa, pošteno, torej če ženska ne mora moškega z enim stavkom umiriti, potem je ok če jo posili?

Zanimivo razmišljanje...

Vazelin ::

Koliko od vas ima žensko v začetnem stadiju zveze samo za seks in koliko za smalltalk in podobno?

Mitja223 ::

Da ne omenimo, da očitno še nisi spoznal takšnega, ki nebo imela "ne" za odgovor, sicer verjamem, da so nasilni primerki bolj redki (tako pri ženskah kot pri moških) ampak osebki, ki se po mesecu jasnem "ne" in mesecu ignoriranja ne vdajo pa niso redki.

Vazelin je izjavil:

Koliko od vas ima žensko v začetnem stadiju zveze samo za seks in koliko za smalltalk in podobno?


Sej veš, najprej jo moraš sprobati, potem pa vidiš, če bo še za kaj več. Odkrito povedano, zdaj ko se 30tim približujem je vedno večkrat najprej smalltalk in mi potem včasih niti več ni do seksa, ko jo malo boljše spoznam.

Unknown_001 ::

Guys no offense ampak ob takih trenutkih sem med vami počutim kot marsovc o_O

Kakšen red pill?
Kakšna zarota proti moškim?
...

Sicer ne da na koga kažem s prstom a take debate samo podkrepijo stereotip "računalničarja". Ne le da je lesen z ženskami, še ne mara jih zapovrh.

Čudni ljudje ste to. Zdaj vem zakaj mam ves čas občutek, da ne spadam sem.

Abup.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Mitja223 ()

tikitoki ::

Mitja223 je izjavil:

tikitoki je izjavil:

Meni se zdi, da ste dandanes zenske na zahodu velikokrat mocno premaknjene. Ne vse, precej pa brez dvoma.

Nasilja zensk nad moskimi je veliko, sam se o tem ne govori in dejstvo je, da ima druzba dvojna merila. K zenska moskega tepe je smeno, obratno pa nesprejemljivo.

K zenska nadleguje moskega je tudi smesno. K se je zenska, ki se ni zelela sprijazniti s tem, da mi ni zanimiva, fizicno spravila name, je bilo vecini smesno. Pomoci pa tko ni bilo nobene. In ja, to je nadlegovanje, da te nekdo zalezuje, ne sprejme zavrnitve in celo stopnuje v fizicno nasilje.
Ne pa glupace, k jokajo, k jih moski, ki jim ni vsec pogleda ali ogovori.


Misliš, da so naše svetnice?

http://www.delo.si/novice/kronika/fanta...
https://www.dnevnik.si/1042468717
...


Sam stejem Slovence med zahodnjake, mogoce jih ti med posevnooke vzhodnjake?

tikitoki ::

FireSnake je izjavil:

tikitoki je izjavil:


K zenska nadleguje moskega je tudi smesno. K se je zenska, ki se ni zelela sprijazniti s tem, da mi ni zanimiva, fizicno spravila name, je bilo vecini smesno. Pomoci pa tko ni bilo nobene.


Zdaj si nam končno povedal, koliko jajc imaš (oziroma nimaš).

Zdaj vemo od kje tvoje frustracije.
Še ženski ne upaš nič reči, na internetu pa najbolj glasen (in žaljiv).

TipkovnicaNamrečVsePrenese.press

Edit: Ni čudno, da punce danes govorijo, da so fantje tako poženščeni, da bodo počasi dobili menstruacijo.


Sej vem, da si bolj neumne sorte. Ce se zenska fizicno spravi nate, to se ne pomeni nicesar. Razen, da nisem sorte, ki bi jo nato pretepel, konec koncev se nisem pocutil resno ogrozenga. Gre pa za osebno izkusnjo, ki leti tako na zenske, kot odnost druzbe do nasilja zensk do moskih.

Kdo je zaljiv se pa vidi iz tvojega ad homimen odziva in do take golazni, kot si ti, pac ne bom prijazen, le zakaj. Ne tu, ne nikjer drugje.


Mitja...
Sorry, eni nas res stejejo med vzhodnjake. Ocitno stvar percepcije. Sam svetovno gledano smo definitivno del zahodnega sveta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

Heavy ::

Unknown_001 je izjavil:

Guys no offense ampak ob takih trenutkih sem med vami počutim kot marsovc o_O

Kakšen red pill?
Kakšna zarota proti moškim?


To pa dela youtube. Pogledaš dovolj videotov o ravni zemlji, pa kmalu izgubiš ves smisel za logiko.
#TeamFelix

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Mitja223 ()

Unknown_001 ::

Heavy je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Guys no offense ampak ob takih trenutkih sem med vami počutim kot marsovc o_O

Kakšen red pill?
Kakšna zarota proti moškim?


To pa dela youtube. Pogledaš dovolj videotov o ravni zemlji, pa kmalu izgubiš ves smisel za logiko.


Sam to je skorajda res. Kot neko pranje možganov. Ti videi so hrana za ranjen samoponos. Kot za lasten neuspeh kriviti druge.

Saj je res da ni vse v marjeticah in da vsi delamo napake. Ampak ne moreš si pa slike o drugih ustvarit samo iz teh videov. Vsak naj bi imel svojebmišljenje o ljudeh... tule pa se vsi sklicujejo na noname pamflet prispevke iz jubatube.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Cervantes ()

TheBlueOne ::

Heavy je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Guys no offense ampak ob takih trenutkih sem med vami počutim kot marsovc o_O

Kakšen red pill?
Kakšna zarota proti moškim?


To pa dela youtube. Pogledaš dovolj videotov o ravni zemlji, pa kmalu izgubiš ves smisel za logiko.


Je res, da je to mozna razlaga, ni pa edina. Previloma se postavijo na okope tisti, ki imajo slabo izkusnjo, ali pa poznajo koga, ki jo je imel. Imas 80% ljudi, ki jih to ne zanima, 10%, ki jih zanima in 10% ki imajo specificno izkusnjo iz katere posplosujejo.

Problem je, da zaradi Zaradi nestrinjanja dveh polov te teme nikoli nimajo nekih funkcionalnih zakljuckov. Podoben primer je politika, kjer ce nekaj naredi JJ ali ZJ se najdejo junaki, ki fokus mecejo na drug pol in seveda obratno. Vsak pol nato gre v ekstrem, ki pa je nesprejemljiv ostalim 80%.

Pravila igre pa so, da pravil v resnici ni, ker se spreminjajo gelde na situacijo in razmisljanje ljudi, ki pri dogodku participirajo. Jaz drugega zakljucka ne vidim.

Unknown_001 ::

Parreto efekt sabotiranja diskusije.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

FireSnake ::

Mitja223 je izjavil:


FireSnake je izjavil:

Če v tebi ni toliko moškega, da jo s pogledom in enim stavkom ne umiriš pa naj te tepe.


Aaaa, pošteno, torej če ženska ne mora moškega z enim stavkom umiriti, potem je ok če jo posili?

Zanimivo razmišljanje...


Govorim za relacijo ženska proti moškemu in ne obratno.
Ne mi polagat besed v usta in razumite prebrano.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Mitja223 ::

FireSnake je izjavil:

Mitja223 je izjavil:


FireSnake je izjavil:

Če v tebi ni toliko moškega, da jo s pogledom in enim stavkom ne umiriš pa naj te tepe.


Aaaa, pošteno, torej če ženska ne mora moškega z enim stavkom umiriti, potem je ok če jo posili?

Zanimivo razmišljanje...


Govorim za relacijo ženska proti moškemu in ne obratno.
Ne mi polagat besed v usta in razumite prebrano.


To bo zdaj dobro... Obratno pa kaj?

TheBlueOne ::

Unknown_001 je izjavil:

Parreto efekt sabotiranja diskusije.


Lahko bi se tako reklo. Problem je, da je postal naravni pojav in iz mojega stalisca ena najvecjih zavor razvoja. Dokler ne pade in zavlada razum bo vladal ego in kaos.

FireSnake ::

tikitoki je izjavil:


Sej vem, da si bolj neumne sorte.


2x hvala:
- hvala, da si mi pomagal takoj na začetku opustiti mojo misel, da bi sploh prebral, kaj si napisal in
- potrdil to, kar sem napisal jaz.

Mitja223 je izjavil:


To bo zdaj dobro... Obratno pa kaj?


Obratno pa: če si res tak pussy (ne leti nate, govorim splošno), da se ženske ne znaš ubranit pa naj te lama.
Enkrat ti bo že kapnilo :D
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Mitja223 ::

FireSnake je izjavil:

tikitoki je izjavil:


Sej vem, da si bolj neumne sorte.


2x hvala:
- hvala, da si mi pomagal takoj na začetku opustiti mojo misel, da bi sploh prebral, kaj si napisal in
- potrdil to, kar sem napisal jaz.

Mitja223 je izjavil:


To bo zdaj dobro... Obratno pa kaj?


Obratno pa: če si res tak pussy (ne leti nate, govorim splošno), da se ženske ne znaš ubranit pa naj te lama.
Enkrat ti bo že kapnilo :D


Ne govorim o tem, sprašujem kaj takrat ko ženska ne zna "dovolj" jasno pokazati moškemu, da ni zainteresirana? Če sklepamo po tvoji logiki, lahko moški kar nadaljuje po svoje.

Pika na i ::

Meni se ne da.
Že davno sem se nehala zagovarjat za svoje besede. Stojim pa za njimi vedno. Blay44 to ve.
Jasno, najlažje je nerazumevanje nečesa, označiti za zmedeno. Ja, ker reči, da česa ne razumeš, je nesprejemljivo, boš izpadel menda neumen. Neumni so tisti, ki ne vprašajo in raje predvidevajo.
Je pa kar noro, da bi se morala zaradi prijaznosti kar naenkrat začet zagovarjat. No, nimam namena. Kogar bo motila, mi bo že povedal.
Tako kot je noro, da je strinjanje z mano, nič manj kot lezenje meni v rit.
A smo spet pri predvidevanjih? A je tako neverjetno, da se moški in ženska strinjata? A lahko prosim meni pustite, da presodim, kaj je? A lahko?


Kdo je kriv, da smo kjer smo? Oboji. Ženske so ponorele, moški pa stojijo in gledajo. Dokler se kritična masa enih ali drugih ne zbrihta, bo tako. Zgleda pa, da obojim tako paše.
No, meni ne. Neumno, da moram dodati, da je to jasen NE.

Mitja223 ::

Pika na i je izjavil:

Meni se ne da.
Že davno sem se nehala zagovarjat za svoje besede. Stojim pa za njimi vedno. Blay44 to ve.
Jasno, najlažje je nerazumevanje nečesa, označiti za zmedeno. Ja, ker reči, da česa ne razumeš, je nesprejemljivo, boš izpadel menda neumen. Neumni so tisti, ki ne vprašajo in raje predvidevajo.
Je pa kar noro, da bi se morala zaradi prijaznosti kar naenkrat začet zagovarjat. No, nimam namena. Kogar bo motila, mi bo že povedal.
Tako kot je noro, da je strinjanje z mano, nič manj kot lezenje meni v rit.
A smo spet pri predvidevanjih? A je tako neverjetno, da se moški in ženska strinjata? A lahko prosim meni pustite, da presodim, kaj je? A lahko?


Kdo je kriv, da smo kjer smo? Oboji. Ženske so ponorele, moški pa stojijo in gledajo. Dokler se kritična masa enih ali drugih ne zbrihta, bo tako. Zgleda pa, da obojim tako paše.
No, meni ne. Neumno, da moram dodati, da je to jasen NE.


To pomeni, da si končno prišla iz "moški ne poznajo razlike" na "moški in ženske ne poznajo razlike"?

FireSnake ::

Mitja223 je izjavil:


Ne govorim o tem, sprašujem kaj takrat ko ženska ne zna "dovolj" jasno pokazati moškemu, da ni zainteresirana? Če sklepamo po tvoji logiki, lahko moški kar nadaljuje po svoje.


Nima prsta (nohta), da bi mu ga zarinila v oko?
Po moje bo takrat razumel.

Ne je ne, kaj tu ni jasno?

P.S. in zopet mi skušaš polagati besede v usta. Kake vrste probleme imate vi? Razumevanje prebranega ali kaj več?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Pika na i ::

Mitja223 je izjavil:


To pomeni, da si končno prišla iz "moški ne poznajo razlike" na "moški in ženske ne poznajo razlike"?

Lej, prav nikjer nisem nikdar trdila česa podobnega.
Ali pa ti mogoče misliš, da so ločila sama sebi namen?

TheBlueOne ::

@Pika na i

Sem radoveden, ce lahko das primer sprejemljivega pristopa moskega in primer kako pokazes, da lahko gre korak dlje, da ne bo vse v zraku in bo bolj praktincim ljudem jasno kaksna so tvoja pricakovanja.

Seveda pa se ne da tebi pustiti presoje kaj lahko in kaj ne, ker je tema zajadrala v splosne vode, kjer je treba upostevati tudi mnenje drugih. Glede na to, da je bilo postanih kar nekaj drugacnih zgodb tema ni vec samo o tebi, ceprav si avtorica in temu primerno bi lahko razumela kometarje.

Invictus ::

Če baba misli, da jo vsak nadleguje, ima ona problem, ne vsi ostali.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Mitja223 ::

Pika na i je izjavil:

Mitja223 je izjavil:


To pomeni, da si končno prišla iz "moški ne poznajo razlike" na "moški in ženske ne poznajo razlike"?

Lej, prav nikjer nisem nikdar trdila česa podobnega.
Ali pa ti mogoče misliš, da so ločila sama sebi namen?


Preberi svoj prvi post v tej temi, v veliki meri če ne v celoti kriviš moške.

Drugače moški in ženske stojijo in gledajo, dejstvo je, da v kolikor je bil posameznik prikrajšan za dobro vzgojo in vzornike (as in očeta in mamo, ki dejansko to sta) je že prišlo do skoraj nepopravljive škode. V kolikor posameznima nima želje, da se spremeni in VEČINA NIMA, ker je to težko in neprijetno ipd, je vsak trud zaman, razen če si mazohist. Potem je lažje, če greš naprej in najdeš osebo, ki ima glavo na mestu (za tvoje pojme).

FireSnake je izjavil:

Mitja223 je izjavil:


Ne govorim o tem, sprašujem kaj takrat ko ženska ne zna "dovolj" jasno pokazati moškemu, da ni zainteresirana? Če sklepamo po tvoji logiki, lahko moški kar nadaljuje po svoje.


Nima prsta (nohta), da bi mu ga zarinila v oko?
Po moje bo takrat razumel.

Ne je ne, kaj tu ni jasno?


Ja in tudi klical policijo, fuck, jaz bi še v tožbo šel če mi katera ženska ali moški kaj podobnega naredi, predvsem zato ker imam sredstva in mu lahko zagrenim življenje. In ko bi končal, bi za mano ostal Nagasaki. Now, beat that!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mitja223 ()

Mitja223 ::

Je pa še ena stvar tukaj, ni niti najmanjšega razloga, da se ženske ali moške obravnava drugače ali kakorkoli priviligira, čeprav je to posebej pogosto med tehničnim kadrom (ker je tam pomanjkanje žensk) in v poslovnem svetu (ne finančno priviligira ampak drugače, tisti, ki imate izkušnje razumete).

Povsem nepotrebno, še toliko hujše, če ženske mislijo, da so po defaultu upravičene do tega in potem se je težko sprijaznit z realnostjo, ko vidijo, da nebo nič.

Ko vzameš to v račun je malo ironično, da imamo ravno takšno debato na forumu kjer prevladujejo moški. Go figure...

Pika na i ::

TheBlueOne je izjavil:

@Pika na i

Sem radoveden, ce lahko das primer sprejemljivega pristopa moskega in primer kako pokazes, da lahko gre korak dlje, da ne bo vse v zraku in bo bolj praktincim ljudem jasno kaksna so tvoja pricakovanja.

Seveda pa se ne da tebi pustiti presoje kaj lahko in kaj ne, ker je tema zajadrala v splosne vode, kjer je treba upostevati tudi mnenje drugih. Glede na to, da je bilo postanih kar nekaj drugacnih zgodb tema ni vec samo o tebi, ceprav si avtorica in temu primerno bi lahko razumela kometarje.

Oprosti, to pa res ni tema o meni.
Kako naj bo kaj v zraku, če jasno rečeš Ja ali Ne?
In prav nikjer ne vidim, da bi kateremu komentatorju branila njegovo mnenje. Ali ga želela utišat. Enako pričakujem tudi od vas.
Ni treba da se strinjamo, poslušat in poskušat razumet, pa ni tako zelo težko.

No ja, očitno je. Mitja je po ne vem kakem čudežu našel, da za vse krivim moške.
A se ti ne zdi precej trapasto, da še karkoli napišem?

TheBlueOne ::

Pika na i je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

@Pika na i

Sem radoveden, ce lahko das primer sprejemljivega pristopa moskega in primer kako pokazes, da lahko gre korak dlje, da ne bo vse v zraku in bo bolj praktincim ljudem jasno kaksna so tvoja pricakovanja.

Seveda pa se ne da tebi pustiti presoje kaj lahko in kaj ne, ker je tema zajadrala v splosne vode, kjer je treba upostevati tudi mnenje drugih. Glede na to, da je bilo postanih kar nekaj drugacnih zgodb tema ni vec samo o tebi, ceprav si avtorica in temu primerno bi lahko razumela kometarje.

Oprosti, to pa res ni tema o meni.
Kako naj bo kaj v zraku, če jasno rečeš Ja ali Ne?
In prav nikjer ne vidim, da bi kateremu komentatorju branila njegovo mnenje. Ali ga želela utišat. Enako pričakujem tudi od vas.
Ni treba da se strinjamo, poslušat in poskušat razumet, pa ni tako zelo težko.

No ja, očitno je. Mitja je po ne vem kakem čudežu našel, da za vse krivim moške.
A se ti ne zdi precej trapasto, da še karkoli napišem?


Lahko das primer?

Pika na i ::

TheBlueOne je izjavil:


Lahko das primer?

Ne.
Dovolj dober primer?

TheBlueOne ::

Pika na i je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:


Lahko das primer?

Ne.
Dovolj dober primer?


Pravzaprav ja, je bil pricakovan. :) Na tej tocki je tema zame zakljucena.

Zgodovina sprememb…

Heavy ::

Velika večina normalnih moških in žensk razume in se umakne, četudi z malo ranjenim egom. Potem pa so izjeme, kot pri vsaki stvari.

Imaš pa potem še tretjo vejo; mešane znake :))
#TeamFelix

Unknown_001 ::

Heavy je izjavil:

Velika večina normalnih moških in žensk razume in se umakne, četudi z malo ranjenim egom. Potem pa so izjeme, kot pri vsaki stvari.

Imaš pa potem še tretjo vejo; mešane znake :))


Bila je neka punca ki mi je oddajala mešane signale. Da bi jih bil zmožen preučiti sem naredil Fourierjevo analizo. :D
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

jype ::

Pomoje je dovolj čisto navadno drseče povprečje.

Mitja223 je izjavil:

Preberi svoj prvi post v tej temi, v veliki meri če ne v celoti kriviš moške.
To si domišljate tisti moški, ki imate psihične težave, težave s samopodobo in praviloma patološko nizko samozavest. V tej temi vas nastopa kar precej, jasni simptomi vaših težav se pa kažejo takole:

Invictus je izjavil:

Če baba misli, da jo vsak nadleguje, ima ona problem, ne vsi ostali.

next3steps ::

TheBlueOne je izjavil:

Heavy je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Guys no offense ampak ob takih trenutkih sem med vami počutim kot marsovc o_O

Kakšen red pill?
Kakšna zarota proti moškim?


To pa dela youtube. Pogledaš dovolj videotov o ravni zemlji, pa kmalu izgubiš ves smisel za logiko.


Je res, da je to mozna razlaga, ni pa edina. Previloma se postavijo na okope tisti, ki imajo slabo izkusnjo, ali pa poznajo koga, ki jo je imel. Imas 80% ljudi, ki jih to ne zanima, 10%, ki jih zanima in 10% ki imajo specificno izkusnjo iz katere posplosujejo.

Problem je, da zaradi Zaradi nestrinjanja dveh polov te teme nikoli nimajo nekih funkcionalnih zakljuckov. Podoben primer je politika, kjer ce nekaj naredi JJ ali ZJ se najdejo junaki, ki fokus mecejo na drug pol in seveda obratno. Vsak pol nato gre v ekstrem, ki pa je nesprejemljiv ostalim 80%.

Pravila igre pa so, da pravil v resnici ni, ker se spreminjajo gelde na situacijo in razmisljanje ljudi, ki pri dogodku participirajo. Jaz drugega zakljucka ne vidim.

Zaključek je jasen. Če ga nočeš razumeti, ne krivi nas.

D3m ::

jype je izjavil:

Pomoje je dovolj čisto navadno drseče povprečje.

Mitja223 je izjavil:

Preberi svoj prvi post v tej temi, v veliki meri če ne v celoti kriviš moške.
To si domišljate tisti moški, ki imate psihične težave, težave s samopodobo in praviloma patološko nizko samozavest. V tej temi vas nastopa kar precej, jasni simptomi vaših težav se pa kažejo takole:

Invictus je izjavil:

Če baba misli, da jo vsak nadleguje, ima ona problem, ne vsi ostali.


Bomo isto rekli babi nazaj naj nas neha nadlegovati. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

next3steps ::

TheBlueOne je izjavil:

@3much5me,

ves, ko napises:

Resnica je pa taka, da bo oseba stremela k tisti osebi, ki ji ponuja največ.
Bodisi je to denar, premoženje, sreča, varnost, ljubezen, razumevanje, kakšna druga dobrina...


Zenskam ne delas usluge, ker s tem das motiv za nerazumno obnsanje, ces narobe me je pogledal napacni, ki ne dosega mojih standardov. Obnasala se bom "podjetno".

Ka pa izjavis:

Jaz ne bi kar tako posplošil na tebe, nekaj, česar ne zmorem, tako kot si ti.
Bom pa posplošil na vse: Ljudje ste golazen, ki razen tega, da vas kar velik del počne nerazumne stvari, na koncu še prelagate odgovornost ali pa se ji popolnoma umaknete.


pa diskvalificiras vse moznosti za iskanje resitev, ker izhajas iz predpostavke, ki ze na zacetku demantira upanje za spremembe. Ali pa si sebe postavil/a na pedestal nad vso ostalo clovestvo, kar pa ni kompliment za tvojo skromnost.

Vem, da ljudje v večini svoje inteligence ne znate izkoristiti. Trditev torej še vedno drži.
Rešitev že obstaja, tisti, ki išcete novo - tako ki ustreza vašim halucinacijam- pa prosim prenehajte. Spoštujte ženščeta. Jure vam je rešitev že parkrat dobesedno porinil v roke.
Kako drugače naj imenujem ljudi, kot ste vi ?

shadeX ::

Unknown_001 je izjavil:

Yacked2 je izjavil:

shadeX je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:


Mene šokira ko mi ženska reče da sem pogumen da si jo upam ogovort. Iskreno povedano ljudje... samo dolgcajt mi je blo in sem se hotel mal razpričat. Pol pa če komu paše klepetat... gemma brate, mahma šprahe üben.


Kako pa to izgleda, da ogovoriš naključnega človeka? Kje, kako, kaj rečeš?


Ko prideš na postajališče LPP lahko prašaš če je 6tka že odpeljala, recimo :)


Petek, sončen dan , s trolo počasi lezem proti fletu da spakiram za domov... iščem prost sedež... pa ena prikladna deklina mojih let. Vprašam, "Smem prisesti?" z nasmehom. Mi pokima nasmejano in se lepo zicenm zraven.

Pol pa na random... konec za ta teden ? :D in debata teče.


Kul. Upam da dobiš tudi vsaj nek kontakt po vsem tem trudu :)

jype ::

shadeX je izjavil:

Kul. Upam da dobiš tudi vsaj nek kontakt po vsem tem trudu :)
Zagorski knapi so se za poklic odločili zato, ker je bila komunikacija z dekletom na avtobusu veliko bolj težaško in preslabo plačano delo!

Vam mora bit pa res grozno v življenju, če ne zdržite napora nekomu prijazno povedati par besed.

Mitja223 ::

next3steps je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

@3much5me,

ves, ko napises:

Resnica je pa taka, da bo oseba stremela k tisti osebi, ki ji ponuja največ.
Bodisi je to denar, premoženje, sreča, varnost, ljubezen, razumevanje, kakšna druga dobrina...


Zenskam ne delas usluge, ker s tem das motiv za nerazumno obnsanje, ces narobe me je pogledal napacni, ki ne dosega mojih standardov. Obnasala se bom "podjetno".

Ka pa izjavis:

Jaz ne bi kar tako posplošil na tebe, nekaj, česar ne zmorem, tako kot si ti.
Bom pa posplošil na vse: Ljudje ste golazen, ki razen tega, da vas kar velik del počne nerazumne stvari, na koncu še prelagate odgovornost ali pa se ji popolnoma umaknete.


pa diskvalificiras vse moznosti za iskanje resitev, ker izhajas iz predpostavke, ki ze na zacetku demantira upanje za spremembe. Ali pa si sebe postavil/a na pedestal nad vso ostalo clovestvo, kar pa ni kompliment za tvojo skromnost.

Vem, da ljudje v večini svoje inteligence ne znate izkoristiti. Trditev torej še vedno drži.
Rešitev že obstaja, tisti, ki išcete novo - tako ki ustreza vašim halucinacijam- pa prosim prenehajte. Spoštujte ženščeta. Jure vam je rešitev že parkrat dobesedno porinil v roke.
Kako drugače naj imenujem ljudi, kot ste vi ?


Kakšno rešitev? Jype samo trolla kot običajno.
««
2 / 14
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Na FDV odstranili pisoarje (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
64071647 (62636) vostok_1

Več podobnih tem