» »

RoboCop (Sequel to 1987 Original)

RoboCop (Sequel to 1987 Original)

«
1
2

oo7 ::

The New Robocop Movie Will Ignore Remake, Exist in Original Continuity



Ed Neumeier, who wrote 1987’s RoboCop, has revealed that he’s working with MGM on developing a direct sequel to the film, ignoring the other movies in the franchise.

“I didn’t expect to be talking about [RoboCop] thirty years later. It was kind of the start of my career and later we did Starship Troopers – which was an enormous movie that took forever.” Neumeier told Zeitgeist Magazine. “I think all of that came out of that and it’s nice that people are still interested in RoboCop and they have me working on a new one at MGM right now so maybe we’ll get another one out of it.”

Asked for details on the movie, Neumeier said, “Well, here’s what I’ll say. We’re not supposed to say too much. There’s been a bunch of other RoboCop movies and there was recently a remake and I would say this would be kind of going back to the old RoboCop we all love and starting there and going forward. So it’s a continuation really of the first movie. In my mind. So it’s a little bit more of the old school thing.

https://www.cbr.com/new-robocop-movie-o...


New RoboCop Movie Will Be a Direct Sequel to 1987 Original
https://movieweb.com/new-robocop-movie-...

vostok_1 ::

A holivud lahko stopi še nižje?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

opeter ::

Resno?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

Kje je problem ?

MostWanted ::

ja nekaterim ni všeč da se obujajo novi filmimpa snemajo remaki čeprav tule naj ga ne bi.

oo7 ::

MostWanted je izjavil:

ja nekaterim ni všeč da se obujajo novi filmimpa snemajo remaki čeprav tule naj ga ne bi.



Tudi jaz sem večinoma proti remake filmom čeprav je kakšen tudi boljši kot original ampak tukaj naj bi šlo za nadaljevanje nekako tako kot novi film Terminator: Dark Fate (2019) kjer bi ignorirali vse od drugega dela naprej.

starboi ::

oo7 je izjavil:

MostWanted je izjavil:

ja nekaterim ni všeč da se obujajo novi filmimpa snemajo remaki čeprav tule naj ga ne bi.



Tudi jaz sem večinoma proti remake filmom čeprav je kakšen tudi boljši kot original ampak tukaj naj bi šlo za nadaljevanje nekako tako kot novi film Terminator: Dark Fate (2019) kjer bi ignorirali vse od drugega dela naprej.


Lahko napišeš katerega ali katere imaš točno v mislih ?

oo7 ::

starboi je izjavil:

oo7 je izjavil:

MostWanted je izjavil:

ja nekaterim ni všeč da se obujajo novi filmimpa snemajo remaki čeprav tule naj ga ne bi.



Tudi jaz sem večinoma proti remake filmom čeprav je kakšen tudi boljši kot original ampak tukaj naj bi šlo za nadaljevanje nekako tako kot novi film Terminator: Dark Fate (2019) kjer bi ignorirali vse od drugega dela naprej.


Lahko napišeš katerega ali katere imaš točno v mislih ?





Dredd 2012 je za 10 razredov boljši film kot Stalonejev Dredd z leta 1995




The Thing (1982) men osebno najboljši Sci-Fi/horror film vseh časov in veliko boljši kot original The Thing from Another World (1951)


Zdaj ne vem ali je to reemake ali ne potem še Nolanova trilogoija filmov Batman.


Če se spomnim še katerega ga napišem.

oo7 ::

Še enkrat sem naredil napako :)

Kot kaže je tudi The Thing reboot :|

Ampak vseeno reebot remake so izjeme, ki so boljše kot original.

vostok_1 ::

Reboot ja. Original je bil malo bolj inteligenten, ampak se ni najbolje postaral.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Vazelin ::

Carpenterjev The Thing je klasika.

vostok_1 ::

Že. Sam je bolj brainless kot prvi, ki je imel tistega dohtarja.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

bambam20 ::

Če pripeljejo nazaj še Paula Verhovena, ki je režiral prvi del Robocopa. Verhoven je bil režiser tudi odličnih Starship Troopersov in Total Recala.

Zakaj pa ne. Naj bo Rated-R s preprosto zgodbo. Robocop oz. Murphy pa naj bo pristen. Problem tega drekastega remakea, kjer tip, ki je igral Robocopa ni znal niti oponašati mašino, kot je iblo to v eniki. Tam je so naredili posebno koreorgafijo kako bi s enja človek- robot gibal in ves čas so loščili oklep, da je bil svteleč, da je oddajal občutek kovine, mogočnost in seveda tudi zvok...

Reboot ni štimal še iz vidika, da so izbrali enega kurca, ki nima kaj delat v takšni vlogi.

Ne pa neko jebanje o družinski tragediji.

A je že kdo vidu tole?

Super Rap o robocopu . Se splača poslušat. :)

Gregor P ::

Ta zadnji film o Robocopu bi bilo bolje, če ga sploh nikoli ne bi bilo. Večkrat se vprašam, kaj je v glavah teh ljudi, da realizirajo takšen projekt. Samo denar in zaslužek? Očitno potrošniki ne povežemo slabega filma takoj z dotično produkcijsko oz. distibucijsko hišo v ozadju, pa nam ti lahko kot po tekočem traku servirajo slabe filme in služijo denar naivnežev.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

c3p0 ::

bambam20 je izjavil:

Če pripeljejo nazaj še Paula Verhovena, ki je režiral prvi del Robocopa. Verhoven je bil režiser tudi odličnih Starship Troopersov in Total Recala.


Težka bo, vidim da od leta 2000 (Hollow Man) ni režiral nič spodobnega. Imajo pa njegovi filmi določen feel, ki ga takoj spoznaš. Vprašanje, kaj bi ustvaril zdaj.

Izi ::

RoboCop filmi:
RoboCop (1987) - IMDb ocena: 7,5
RoboCop 2 (1990) - IMDb ocena: 5,8
RoboCop 3 (1993) - IMDb ocena: 4,0
RoboCop (2014) - IMDb ocena: 6,2
RoboCop serije:
RoboCop (Serija 1994) - IMDb ocena: 5,9
RoboCop: Prime Directives (Serija 2001) - IMDb ocena: 4,7

Res je, da je bil originalni RoboCop iz prejšnjega stoletja najboljši od vseh RoboCopv, ampak predvsem zaradi časov, ki so bili takrat popolnoma drugačni kot danes.
Reboot iz leta 2014 je bil popolnoma gledljiv. Gledljiv film, ki ga pozabiš takoj ko ga pogledaš. Vsekakor pa MNOGO boljši od obeh nadaljevanj in od obeh serij.

Če pa smo čisto pošteni, RoboCop pač ni nekaj kar bi si moderni gledalci želeli gledati in karkoli bodo naredili se bo smatralo za zanič. Videli smo že nešteto filmov o vseh mogočih robotih, androidih in podobnih zadevah, zato ta patetična zgodbica o robotskem policaju v tem stoletju nima najmanjše možnosti za uspeh. Čudim se, da se že tako kmalu po rebootu spet nekdo ukvarja z RoboCopom za katerega je jasno, da bo deležen samo posmeha četudi bo imel največji budget v zgodovini filma.

opeter ::

Se stirnjam. Še najboljše novodobne "policaje" so imeli v Dreddu (3D) in v Eliziju.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

vostok_1 ::

Sir Mavrik, smem vprašat čemu si mi zaklenil cel forum? Ostalim PNGjem nisi. A sem morda Persona magis non grata?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: ahac ()

dronyx ::

IronMan ima vse kar RoboCop in še več. Zna letet, je inteligenten in kaj tudi sam sestavi, je del širše druščine Maščevalcev, kar mu omogoča pojavljanje praktično v vsakem Marvelovem filmu...:)

PunkDude ::

Le ene stvari IronMan nima in nikoli ne bo imel kar pa RoboCop ima.

Kultni status.

dronyx ::

PunkDude je izjavil:

Le ene stvari IronMan nima in nikoli ne bo imel kar pa RoboCop ima. Kultni status.

Ja, to drži za film iz leta 1987.

c3p0 ::

IronMan marsičesa nima, je še en generični superhero risankast crap, kjer fizika ne obstaja. Kar se mene tiče, pozabljivo.

PunkDude ::

Bolj se ne bi mogel strinjat.

ginekk ::

Izdelat remake (recimo Total Recall) po 20 ali 30 letih od uspešnega originala kaže na kreativno plehkost Holywooda. Sequel še gre nekako... če bi vsaj Verhovena pripeljali.

dronyx ::

c3p0 je izjavil:

IronMan marsičesa nima, je še en generični superhero risankast crap, kjer fizika ne obstaja. Kar se mene tiče, pozabljivo.

Saj to velja potem za vse stripovske filme (Spider man, iron Man, Avengers, Thor, Batman...). Je pa dejstvo, da ti filmi očitno prinašajo največje zaslužke v kinodvoranah in jih je vsako leto več.

starboi ::

dronyx je izjavil:

c3p0 je izjavil:

IronMan marsičesa nima, je še en generični superhero risankast crap, kjer fizika ne obstaja. Kar se mene tiče, pozabljivo.

Saj to velja potem za vse stripovske filme (Spider man, iron Man, Avengers, Thor, Batman...). Je pa dejstvo, da ti filmi očitno prinašajo največje zaslužke v kinodvoranah in jih je vsako leto več.


Če bi vsi rebooti bili v rangu trilogije The Dark Knight, se prav nihče ne bi pritoževal , ampak ker se to štancanje filmov o superherojih kjer je poudarek na CGI, posiljenem humoru in pomanjkanju kvalitetne zgodbe...nadaljuje, potem se trenutno nahajamo kjer se ... Holivud je postal tak, ker so tudi gledalci postali povprečni in nezahtevni . Vsako s*****, ki se jim servira, z užitkom zagrabijo in prebavijo.

Gregor P ::

Ok Batman pa res vsaj malo izstopa med vsemi temi junaki (tudi Superman, pa morda se najde še kakšen). Tako da povsem v en koš jih pa tudi ne moreš vreči.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

dronyx ::

Resda večinoma niso to neki presežki med filmi, ampak kot rečeno gre za zelo dobičkonosne franšize in ljudje imajo občutek, da so dobili v kinu veliko za tistih 6 EUR (ker se veliko bliska, CGI, eksplozije itd.). S takim tempom bo čez par let premierno prikazan vsak mesec nov superhero film.

Za RoboCop bi bilo pa bolje, da bi bil posnet samo en film, ker vse ostalo ni omembe vredno. Tudi verzija iz 2014, čeprav ne vem točno kaj je z njo narobe. Pogledaš in takoj pozabiš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

starboi ::

dronyx je izjavil:

Resda večinoma niso to neki presežki med filmi, ampak kot rečeno gre za zelo dobičkonosne franšize in ljudje imajo občutek, da so dobili v kinu veliko za tistih 6 EUR (ker se veliko bliska, CGI, eksplozije itd.). S takim tempom bo čez par let premierno prikazan vsak mesec nov superhero film.

Za RoboCop bi bilo pa bolje, da bi bil posnet samo en film, ker vse ostalo ni omembe vredno. Tudi verzija iz 2014, čeprav ne vem točno kaj je z njo narobe. Pogledaš in takoj pozabiš.


Si si kar sam odgovoril. Odgovor na vprašanje o trenutnem stanju Holivuda in sami kvaliteti filmov. Se pravi smo prišli do zaključka da spadaš v rang gledalcev o katerih sem govoril v prejšnjem prispevku. Škoda, sem mislil, da jih je bolj malo v naši državici. :|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: starboi ()

opeter ::

Najboljši del tazadnjega Robocopa je tale:
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

RoboCop is coming back (again), this time from District 9 director Neill Blomkamp


https://www.theverge.com/2018/7/11/1756...


Tapravga direktorja so zbrali :)

vostok_1 ::

Oh man.

Neila je holivud povsem kastriral.
Robocop pa ne potrebuje spet nove franšize.
Kljub temu, da IMO zadnji film ni bil totalen fail, ampak kvazi gledljiv. Definitivno pa nima tistega čara.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

bambam20 ::

Blomkamp je sposoben pričarati kadre bede in umazanosti. Upam, da ga posnamejo znova v Detroitu, ki je rpavi prostor za to in da bo Robocop res tisti pravi half cop- half machine ..

Vazelin ::

V Detroitu ne rabjo sploh scen postavljat.:))

bambam20 ::

Vazelin je izjavil:

V Detroitu ne rabjo sploh scen postavljat.:))


Seveda ne. Saj jih tudi 1987 niso potrebovali. Ima pa Blomcamp izjemen občutek za prikaz okolja v bedi. Mi je že pri Elysiumu in Chapiju prišlo na misel, da bi on bil odlična izbira za Robocopa.

c3p0 ::

Chappie je bil hud miscast, a ne slab, D#9 odličen film. Verjetno en redkih režiserjev, ki je sposoben pričarat pravo vzdušje.

doctor78 ::

Tist ki trdi, da je Dredd 2012 boljši od izvirnika s Stallonom v glavni vlogi je na neki čudni drogi.

Gregor P ::

Tisti ta zadnji RC film je bil bolj za otroke in zaradi tega povsem vseeno, če ga nisi nikoli videl v množici vseh filmov. Medtem ko RC87 pa že spada med filme, ki si jih preprosto moraš ogledati za splošno razgledanost:D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

opeter ::

Gregor P je izjavil:

Tisti ta zadnji RC film je bil bolj za otroke in zaradi tega povsem vseeno, če ga nisi nikoli videl v množici vseh filmov. Medtem ko RC87 pa že spada med filme, ki si jih preprosto moraš ogledati za splošno razgledanost:D


V zadnjem RC-ju ni bila niti kapljica krvi.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Vazelin ::

doctor78 je izjavil:

Tist ki trdi, da je Dredd 2012 boljši od izvirnika s Stallonom v glavni vlogi je na neki čudni drogi.

Dredd 2012 je noro dobra zadeva. Sem se otepal z ogledom več let.:D ampak dejansko je noro gledljiva zadeva

Gregor P ::

Zaradi mene lahko naredijo novega Dredda s Stallonom in Urbanom skupaj 8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

oo7 ::

doctor78 je izjavil:

Tist ki trdi, da je Dredd 2012 boljši od izvirnika s Stallonom v glavni vlogi je na neki čudni drogi.



Sploh ni primerjave. Tisti Dredd z Stalonetom je pohanje tisti z Urbanom je dober akcijski film.

Judge Dredd - I Am The Law Speech


Dredd - I am the law.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

doctor78 ::

Ma rajši ti nehaj "pohat" :-) Original je klasika, nadaljevanje je pa neuspešno Urbanovo posnemanje Stallona in pri tem izpade smešno, otroško, nedodelano. Nekaj podobnega, kot ko smo se kot otroci igrali na dvorišču in smo ga posnemali. Lahko je CGI boljši, igralska zasedba je kvalitetnejša ampak original je klasika. In noben remake ga ne more izboljšati za tiste, ki smo original doživeli. Vi, ki ste se rodili kasneje in se v tem času lotite gledat original pa verjamem, da vam ni všeč. 20 let je vseeno veliko obdobje v filmski industriji in CGI.

oo7 ::

Filmi Dredd so posneti po stipu z leta 1977 tako, da ni nobeden posnemal Staloneta.
In tisti Urbanov Dredd je mnogo bolj podoben Dreddu z stripov kot va Stalonejev, ki zgleda kot nekakšna parodija :)
Dredd nikoli ne sname čedale Urban je ni nikoli medtem, ko je bil Stalone 90% filma brez čelade.
Sem gledal velikokrat Dredd-a od Staloneta ko sem bil majhen in film mi je bil dober zdaj mi je pa smešen.

D3m ::

Dredd s Stallonom je zakon.

Krepaval sem do smeha.


|HP EliteBook|R5 6650U|

Vazelin ::

aj em da laauuuuuuuuuw. klasična scena:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

D3m ::

I am...the LOL. :))
|HP EliteBook|R5 6650U|

bambam20 ::

doctor78 je izjavil:

Tist ki trdi, da je Dredd 2012 boljši od izvirnika s Stallonom v glavni vlogi je na neki čudni drogi.


Tisti, ki trdi, da je izvirnik s Stallonom dober film nima sploh okusa!

D3m je izjavil:

Dredd s Stallonom je zakon.

Krepaval sem do smeha.





Judge Dredd ni mišljen kot komedija.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

oo7 ::

Neil Blomkamp v tweetu potrdil, da bo film R rated >:D

https://twitter.com/NeillBlomkamp/statu...

vostok_1 ::

Ni problem v R ratingu. Problem je ker danes je nasilje drugače prikazano. Prikazano je bistveno preveč ekscesno in brez konteksta. Samo sebi namen.
Razkosanje robocopa in tistega pokvarjenega policaja je vse imelo nek namen zadaj.
Pa tud 80' leta so bila bolj nasilna že v RL, igralci tudi so bili dejansko bolj hardcore prepričljivi.




Ta drugi zlgeda kot nek fotomodel, ki so ga mal porihtali, da izpade mal tough.
Originalni murphy pa deluje tak bolj scruffy že originalno.

Druga estetika, druga atmosfera, drugi časi.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Igre (brez lastne teme) (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Igre
1001129830 (220) jijetelu
»

Sci-fi predlogi (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
579209 (1936) Apofis
»

Transcendence (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5621842 (10063) oo7
»

Robocop (2013) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5411330 (8917) vostok_1
»

RoboCop je dobil brata - spoznajte RoboGrunta! (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
797960 (6219) Brane2

Več podobnih tem