» »

Zanikanje ocetovstva - pogodba

Zanikanje ocetovstva - pogodba

jype ::

noraguta je izjavil:

Priznam zašel sem s teme. Tista švedska me je zavedla.
Zašel si tudi iz resničnosti. V fantazijo ustaških pravljičarjev.

frudi ::

jype je izjavil:

frudi je izjavil:

Aha, hvala za razjasnitev. Do tvoje mizoginistične tirade proti splavu nisem bil siguren.
Da si homoseksualec?

Kako homofobno od tebe, da sploh pomisliš, da je tole žalitev.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

jype ::

frudi je izjavil:

Kako homofobno od tebe, da sploh pomisliš, da je tole žalitev.
Kdo pravi, da je žalitev? Vesel sem zate, da sprejemaš samega sebe.

PrihajaNodi ::

Kot partizani in domobramci tema

jype ::

Ja, saj si jo že začel tako. "Ženska je psihopat, ker tip noče skrbet za otroka!"

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

noraguta ::

jype je izjavil:

Ja, saj si jo že začel tako. "Ženska je psihopat, ker tip noče skrbet za otroka!"

Priznaj da prebereš kar ne piše

PrihajaNodi je izjavil:

Kot partizani in domobramci tema

Sej so sami banditi nerojen otrok pa brez doma, za primca gre.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: noraguta ()

frudi ::

jype je izjavil:

frudi je izjavil:

Kako homofobno od tebe, da sploh pomisliš, da je tole žalitev.
Kdo pravi, da je žalitev? Vesel sem zate, da sprejemaš samega sebe.

Slabo to jype, hudo slabo, s tako neprepričljivo zamaskiranimi poskusi žalitev samo promoviraš toksične heteronormativne stereotipe.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

noraguta ::

jype je izjavil:

noraguta je izjavil:

Priznam zašel sem s teme. Tista švedska me je zavedla.
Zašel si tudi iz resničnosti. V fantazijo ustaških pravljičarjev.

Drži se zanikanja. Konstruktiva ti ne gre.
Za naprej, tle na forumu smo itak sam domači.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

PrihajaNodi ::

Jure od te teme prosim da se odstranis ker ne prispevas cisto nic konkretnega.

jype ::

noraguta je izjavil:

Priznaj da prebereš kar ne piše
Kako si pa ti predstavljaš, da bom na to smiselno odgovoril, če sploh prebral nisem?

frudi je izjavil:

Slabo to jype, hudo slabo, s tako neprepričljivo zamaskiranimi poskusi žalitev samo promoviraš toksične heteronormativne stereotipe.
Nič ni narobe s tem, da ljubiš moške, ni pa nobene potrebe, da zaradi tega sovražiš ženske.

noraguta je izjavil:

Drži se zanikanja. Konstruktiva ti ne gre.
Cel Srečko Kosovel.

PrihajaNodi je izjavil:

Jure od te teme prosim da se odstranis ker ne prispevas cisto nic konkretnega.
Vse, kar je bilo konkretnega za povedat, je že bilo povedano. Od takrat naprej samo moški, ki jim je prenerodno, da bi se samozadovoljevali in so hkrati preveč ponosni na svojo moškost, da bi se zapletali z ženskami, pišejo grafite o tem, kako zaradi žensk propada civilizacija.

noraguta ::

Pazi zdele bluefisha da uleti....

Vse, kar je bilo konkretnega za povedat, je že bilo povedano. Od takrat naprej samo moški, ki jim je prenerodno, da bi se samozadovoljevali in so hkrati preveč ponosni na svojo moškost, da bi se zapletali z ženskami, pišejo grafite o tem, kako zaradi žensk propada civilizacija

Epsko abotno. Gre se okrog zaploditve ti pa o drkanju. Ti si nedajebliv kt primc
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: noraguta ()

frudi ::

SJWs always lie. SJWs always project. SJWs always double down.

To je vse, kar je potrebno vedet za razvozlat jypetove zapise. Za vsako njegovo absurdnost je samo treba spregledati, da to v resnici misli o samemu sebi in kot obramben mehanizem projecira na druge moške.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Unilseptij ::

Nisem bral vsega... pol je tako neberljivo :D. Predvsem je treba razumeti, da nekakšne pogodbe med starši glede preživljanja otrok v realnosti niso zares mogoče, ker ne upoštevajo širše družbe. Če se moški zmeni z žensko, da ne bo imel nič z otrokom, to morda lahko vzdrži, če je ženska zelo premožna in potem kot samohranilka z otrokom ni v breme ostalim pripadnikom družbe. Takoj, ko pa taka ženska potem fura otroške dodatke, razne davčne olajšave, ipd., pri čemer potem neplačani očetov delež delno prispevam tudi jaz, se zadeva zalomi. Mene namreč nič ne briga, kaj se je oče otroka zmenil z mamo... če je froc njegov, naj plača on, ne pa jaz. Tako, da tukaj ni kaj dosti prostora za filozofiranje in predpostavka, ki jo država pri nas tako ali tako vedno upošteva, je, da oče plačuje preživnino za otroka. Če je ne, to naredi preživninski sklad, ki potem terja očeta po sodni poti itd., če pa mati pravi, da oče plačuje (ker sta se recimo tako dogovorila), potem je tudi OK, samo se to potem dejansko upošteva pri obračunu dohodka. Ni pa možno, da se formalno (brez mutenja) ne plačuje, kar je tudi edino smiselno, saj je razlog preživnine dejansko otrok, ki ga verjetno še manj zanima, kaj sta se dogovorila starša, in bi rad samo normalno in čim boljše živel.

PrihajaNodi ::

Unilseptij je izjavil:

Nisem bral vsega... pol je tako neberljivo :D. Predvsem je treba razumeti, da nekakšne pogodbe med starši glede preživljanja otrok v realnosti niso zares mogoče, ker ne upoštevajo širše družbe. Če se moški zmeni z žensko, da ne bo imel nič z otrokom, to morda lahko vzdrži, če je ženska zelo premožna in potem kot samohranilka z otrokom ni v breme ostalim pripadnikom družbe. Takoj, ko pa taka ženska potem fura otroške dodatke, razne davčne olajšave, ipd., pri čemer potem neplačani očetov delež delno prispevam tudi jaz, se zadeva zalomi. Mene namreč nič ne briga, kaj se je oče otroka zmenil z mamo... če je froc njegov, naj plača on, ne pa jaz. Tako, da tukaj ni kaj dosti prostora za filozofiranje in predpostavka, ki jo država pri nas tako ali tako vedno upošteva, je, da oče plačuje preživnino za otroka. Če je ne, to naredi preživninski sklad, ki potem terja očeta po sodni poti itd., če pa mati pravi, da oče plačuje (ker sta se recimo tako dogovorila), potem je tudi OK, samo se to potem dejansko upošteva pri obračunu dohodka. Ni pa možno, da se formalno (brez mutenja) ne plačuje, kar je tudi edino smiselno, saj je razlog preživnine dejansko otrok, ki ga verjetno še manj zanima, kaj sta se dogovorila starša, in bi rad samo normalno in čim boljše živel.


Govora ni o tem da plačuješ preživnino ali ne temveč o tem, da nisi podpisan kot oče, kar bi morala biti pravica vsakogar. Če mama ne želi otrok, jih da v rejo...

noraguta ::

Unilseptij je izjavil:

Nisem bral vsega... pol je tako neberljivo :D. Predvsem je treba razumeti, da nekakšne pogodbe med starši glede preživljanja otrok v realnosti niso zares mogoče, ker ne upoštevajo širše družbe. Če se moški zmeni z žensko, da ne bo imel nič z otrokom, to morda lahko vzdrži, če je ženska zelo premožna in potem kot samohranilka z otrokom ni v breme ostalim pripadnikom družbe. Takoj, ko pa taka ženska potem fura otroške dodatke, razne davčne olajšave, ipd., pri čemer potem neplačani očetov delež delno prispevam tudi jaz, se zadeva zalomi. Mene namreč nič ne briga, kaj se je oče otroka zmenil z mamo... če je froc njegov, naj plača on, ne pa jaz. Tako, da tukaj ni kaj dosti prostora za filozofiranje in predpostavka, ki jo država pri nas tako ali tako vedno upošteva, je, da oče plačuje preživnino za otroka. Če je ne, to naredi preživninski sklad, ki potem terja očeta po sodni poti itd., če pa mati pravi, da oče plačuje (ker sta se recimo tako dogovorila), potem je tudi OK, samo se to potem dejansko upošteva pri obračunu dohodka. Ni pa možno, da se formalno (brez mutenja) ne plačuje, kar je tudi edino smiselno, saj je razlog preživnine dejansko otrok, ki ga verjetno še manj zanima, kaj sta se dogovorila starša, in bi rad samo normalno in čim boljše živel.

Bebec če je ne berljivo ne piš berljivih traparij. Na začetku oz prvi strani vse napisano,... Prhran

PrihajaNodi je izjavil:

Unilseptij je izjavil:

Nisem bral vsega... pol je tako neberljivo :D. Predvsem je treba razumeti, da nekakšne pogodbe med starši glede preživljanja otrok v realnosti niso zares mogoče, ker ne upoštevajo širše družbe. Če se moški zmeni z žensko, da ne bo imel nič z otrokom, to morda lahko vzdrži, če je ženska zelo premožna in potem kot samohranilka z otrokom ni v breme ostalim pripadnikom družbe. Takoj, ko pa taka ženska potem fura otroške dodatke, razne davčne olajšave, ipd., pri čemer potem neplačani očetov delež delno prispevam tudi jaz, se zadeva zalomi. Mene namreč nič ne briga, kaj se je oče otroka zmenil z mamo... če je froc njegov, naj plača on, ne pa jaz. Tako, da tukaj ni kaj dosti prostora za filozofiranje in predpostavka, ki jo država pri nas tako ali tako vedno upošteva, je, da oče plačuje preživnino za otroka. Če je ne, to naredi preživninski sklad, ki potem terja očeta po sodni poti itd., če pa mati pravi, da oče plačuje (ker sta se recimo tako dogovorila), potem je tudi OK, samo se to potem dejansko upošteva pri obračunu dohodka. Ni pa možno, da se formalno (brez mutenja) ne plačuje, kar je tudi edino smiselno, saj je razlog preživnine dejansko otrok, ki ga verjetno še manj zanima, kaj sta se dogovorila starša, in bi rad samo normalno in čim boljše živel.


Govora ni o tem da plačuješ preživnino ali ne temveč o tem, da nisi podpisan kot oče, kar bi morala biti pravica vsakogar. Če mama ne želi otrok, jih da v rejo...

Pa sej ni nuč prebral... Kurac k kao ne zna, k cankar mati kave bi pa še suhe hruške.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: noraguta ()

Unknown_001 ::

Pomir se dec.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

jype ::

PrihajaNodi je izjavil:

Govora ni o tem da plačuješ preživnino ali ne temveč o tem, da nisi podpisan kot oče, kar bi morala biti pravica vsakogar.
Saj je. Meni ni treba plačevati preživnine za tvoje otroke.

Edina majhna izjema je tisti, ki je otroke zaplodil. Tisti naj pa kar plačuje, če je že delal otroke.

PrihajaNodi ::

Idealno bi bilo, da je identiteta moškega lahko zakrita, le ta pa plačuje vsakomesčni obrok kot neke vrste dolžnik materi, preko xx urada.

jype je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Govora ni o tem da plačuješ preživnino ali ne temveč o tem, da nisi podpisan kot oče, kar bi morala biti pravica vsakogar.
Saj je. Meni ni treba plačevati preživnine za tvoje otroke.

Edina majhna izjema je tisti, ki je otroke zaplodil. Tisti naj pa kar plačuje, če je že delal otroke.



Jure odstrani se iz te teme, ker smetiš.

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

Kakšen človek si da ne čutiš obveze do lastnega potomca? Kri ni voda.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

noraguta ::

Pdeber od začetka namo ponavljal.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

PrihajaNodi ::

Unknown_001 je izjavil:

Kakšen človek si da ne čutiš obveze do lastnega potomca? Kri ni voda.



Bomo šli sedaj v moralne diskusije ali bomo gledali racionalno. Zveniš kot cerkev: "življenje je sveto", bruh, bruh. Sicer pa ja beri od začetka.

Zgodovina sprememb…

jype ::

Unknown_001 je izjavil:

Kakšen človek si da ne čutiš obveze do lastnega potomca? Kri ni voda.
80% je vode.

Neodgovoren je. Jaz smetim temo, on bi pa rad družbo prepričal, da ni mislu, ampak ga je ženska začarala.

PrihajaNodi ::

Neodgovoren je. Jaz smetim temo, on bi pa rad družbo prepričal, da ni mislu, ampak ga je ženska začarala.


Čemu neodgovoren?

noraguta ::

Nič noč prepričat. Samo da se je baba fukarla okrog in okrog sedaj bi pa pamž atka nucal. Babi pa ni jasno aj krava al žirafa.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Unilseptij ::

PrihajaNodi je izjavil:

Unilseptij je izjavil:

Nisem bral vsega... pol je tako neberljivo :D. Predvsem je treba razumeti, da nekakšne pogodbe med starši glede preživljanja otrok v realnosti niso zares mogoče, ker ne upoštevajo širše družbe. Če se moški zmeni z žensko, da ne bo imel nič z otrokom, to morda lahko vzdrži, če je ženska zelo premožna in potem kot samohranilka z otrokom ni v breme ostalim pripadnikom družbe. Takoj, ko pa taka ženska potem fura otroške dodatke, razne davčne olajšave, ipd., pri čemer potem neplačani očetov delež delno prispevam tudi jaz, se zadeva zalomi. Mene namreč nič ne briga, kaj se je oče otroka zmenil z mamo... če je froc njegov, naj plača on, ne pa jaz. Tako, da tukaj ni kaj dosti prostora za filozofiranje in predpostavka, ki jo država pri nas tako ali tako vedno upošteva, je, da oče plačuje preživnino za otroka. Če je ne, to naredi preživninski sklad, ki potem terja očeta po sodni poti itd., če pa mati pravi, da oče plačuje (ker sta se recimo tako dogovorila), potem je tudi OK, samo se to potem dejansko upošteva pri obračunu dohodka. Ni pa možno, da se formalno (brez mutenja) ne plačuje, kar je tudi edino smiselno, saj je razlog preživnine dejansko otrok, ki ga verjetno še manj zanima, kaj sta se dogovorila starša, in bi rad samo normalno in čim boljše živel.


Govora ni o tem da plačuješ preživnino ali ne temveč o tem, da nisi podpisan kot oče, kar bi morala biti pravica vsakogar. Če mama ne želi otrok, jih da v rejo...


Pa saj to je že zdaj... Če nisi poročen z materjo in če ne mati in ne otrok (ko malo odraste) ne vložita tožbe za ugotavljanje očetovstva, potem pač nisi nikjer zaveden kot oče in v rojstnem listu piše, da je oče neznan. Kaj je tu za debatirati?

noraguta ::

Vmes ma pa še kompulzivno obcesivne motnje.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

PrihajaNodi ::

noraguta je izjavil:

Vmes ma pa še kompulzivno obcesivne motnje.




Očitno vsaj nekdo bere. Kar pristala bo na to. Ona bi dejansko rada biološkega očeta v "knjigi", živela sicer ločeno, ampak nekdo drug bi pa vzgajal pamža, (second dady) da o vedenju ne izgubljam besed. Takšna je situacija.

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

noraguta je izjavil:

Nič noč prepričat. Samo da se je baba fukarla okrog in okrog sedaj bi pa pamž atka nucal. Babi pa ni jasno aj krava al žirafa.


Forc se ni sam naredu jebelacesta. Al mamo pa novga jezusa z marijo v kompletu. Čudež, ko otrok rata brez polaganja semena v brazdo.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

noraguta ::

Sej pravm poznam to. Kolega sej zapletu z neko kao neplodno. Na konc sva bla latentna geja če smo šli na pir. Morš da vrjamš jer je res.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

PrihajaNodi ::

noraguta je izjavil:

Sej pravm poznam to. Kolega sej zapletu z neko kao neplodno. Na konc sva bla latentna geja če smo šli na pir. Morš da vrjamš jer je res.



Ma froca z njo in je bil čudež?

Zgodovina sprememb…

noraguta ::

Ja je pa je bila kao neplodna.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

PrihajaNodi ::

noraguta je izjavil:

Ja je pa je bila kao neplodna.



;(:'(:'(sožalje

Vazelin ::

vse 30 letnice so neplodne. potem pa hopla:D

noraguta ::

Bejž stran, če ni ni. Tud če je tvoj pamž. Pa še to nisi zihr.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

jype ::

Zakaj je mel pa spolne odnose z njo? A ker mu je rekla, da je neplodna?

Jaz sem tudi neploden, a bo šel še z mano enkrat na led?

Neumnost se plača.

noraguta je izjavil:

Bejž stran, če ni ni. Tud če je tvoj pamž. Pa še to nisi zihr.
Če si moški, si tok glup, da itak v nč ne morš bit zihr.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

PrihajaNodi ::

noraguta je izjavil:

Ja je pa je bila kao neplodna.



Najhuje od vsega pa je da se je to zgodilo osebi o kateri pišem. S tem da mu je pokazala še kao neke izvide da ima problem in bo težko zanosila.

Zgodovina sprememb…

Unknown_001 ::

Alo. Zgleda da bo treba organiziratvtečaj varnosti pri delu khm. Sexu.

Delavec je dolžan poskrbeti za zaščitno opremo in skrbno ravnanje v vseh pogojih.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

noraguta ::

PrihajaNodi je izjavil:

noraguta je izjavil:

Ja je pa je bila kao neplodna.



Najhuje od vsega pa je da se je to zgodilo osebi o kateri pišem. S tem da mu je pokazal še kao neke izvide da ima problem in bo težko zanosila.

Ista zgodba... Na las

Unknown_001 je izjavil:

Alo. Zgleda da bo treba organiziratvtečaj varnosti pri delu khm. Sexu.

Delavec je dolžan poskrbeti za zaščitno opremo in skrbno ravnanje v vseh pogojih.

Ti najprej švas aparat. Pol pa fuk
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: noraguta ()

Unknown_001 ::

Ko jebe tvoje švasanje. Je v kakovosti večji gnar.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Vazelin ::

dali ste mi idejo za blockchain projekt lp

PrihajaNodi ::

noraguta je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

noraguta je izjavil:

Ja je pa je bila kao neplodna.



Najhuje od vsega pa je da se je to zgodilo osebi o kateri pišem. S tem da mu je pokazal še kao neke izvide da ima problem in bo težko zanosila.

Ista zgodba... Na las


Smešno je kako sedaj vsi tu dajejo nasvete in modrujejo zakaj to, zakaj ono. Si pač zaupal šel na led, mogoče si tudi mislil če bo otrok, saj pa oseba ni slaba, amapak glej ga zlomka stvar se spremeni za 180 stopinj.

Vazelin je izjavil:

dali ste mi idejo za blockchain projekt lp



;((:))

Zgodovina sprememb…

noraguta ::

F16 vsebobdelan že prej preden nas boš ti fukat naučil. Ne gre za to niti ne nazadnje. Ampak kaj storit, ko se zafukaš če si sploh se.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Unknown_001 ::

PrihajaNodi je izjavil:

noraguta je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

noraguta je izjavil:

Ja je pa je bila kao neplodna.



Najhuje od vsega pa je da se je to zgodilo osebi o kateri pišem. S tem da mu je pokazal še kao neke izvide da ima problem in bo težko zanosila.

Ista zgodba... Na las


Smešno je kako sedaj vsi tu dajejo nasvete in modrujejo zakaj to, zakaj ono. Si pač zaupal šel na led, mogoče si tudi mislil če bo otrok, saj pa oseba ni slaba, amapak glej ga zlomka stvar se spremeni za 180 stopinj.


A ti bi tud črn kabl šlatal če bi ti en reku da ni faze?

Bi si namazal bremze z WD jem če bi ti mehanik reku?

Bi se vrgu z mosta če bi žuonk reku?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

PrihajaNodi ::

@norguta sedaj živita skupaj?

Unknown_001 ::

noraguta je izjavil:

F16 vsebobdelan že prej preden nas boš ti fukat naučil. Ne gre za to niti ne nazadnje. Ampak kaj storit, ko se zafukaš če si sploh se.

Ko si zafukal si zafukal.

Bolje spriječiti nego liječiti. Ka pa če bi baba mela sifilis / kladimijo / hepatitis?

Eni res bolj s kurcem mislite kot z glavo
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

noraguta ::

Ne bvala bogu, bi unru revež. Požrla bi ga sinetanvudeva rad ga ma. ..
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

PrihajaNodi ::

noraguta je izjavil:

Ne bvala bogu, bi unru revež. Požrla bi ga sinetanvudeva rad ga ma. ..



Pa baba ma že drudzga al je sama?

noraguta ::

Je pa njegov že na uč.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: noraguta ()

PrihajaNodi ::

noraguta je izjavil:

Je oa njegov že na uč.



Ampak boli že ko verjetno tip pride na obisk pa ga baba oblaja, zaradi xy razlogov, al ga jemlje drugam?

Zgodovina sprememb…

noraguta ::

Ne vem, sam ni blo luštn. No ja je blo tko na hitr pa mlad smo bli. Ni mu grozn. Ma drugo familijo. Je blo pa grdo od nje.
Mi smo merkal, on pa... Jst sm pa na varnem..
Pa še sova od babe... Ok če bi bli okrog 30 pa smo bili 10 let mlajši. Butasti k noč.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

hipotetično pravno vprašanje

Oddelek: Loža
267552 (6982) Mehmed

odgovornost do otroka...

Oddelek: Loža
377163 (6569) Gandalfar

Več podobnih tem