» »

Hairstyle

Hairstyle

BivšiUser2 ::

Rad nosim dolge lase, imam pa velike probleme z njimi - če se počešem, me za 30minut vožnje, stara mama vpraša če sem danes že počesal (!!!). Seveda sem se, dejstvo pa je, da več tako ne zgleda. Lase imam spuščene (nikoli v čopu), je pa mogoče tudi rešitev, če si jih dam nekako oblikovat, ne Vem pa kako. Bi šel nekako v dread, samo če mi ne paše si jih bom moral porezati na kratko, kar pa se mi zdi grdo in generično.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Unknown_001 ::

Bundesliga frizura. Top kek !
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Vazelin ::

bodi vesel, da imaš tako sladke skrbi z lasmi. poglej tipe v tisti drugi temi, kako mrzlično iščejo sveti gral za plešo.:D

BivšiUser2 ::

Vazelin je izjavil:

bodi vesel, da imaš tako sladke skrbi z lasmi. poglej tipe v tisti drugi temi, kako mrzlično iščejo sveti gral za plešo.:D

(Postopna) Lasulja?

Je kakšen studio, ki se ukvarja s tem? Mič?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Unknown_001 ::

@Vazelin

Bingo ! :D

Sicer pa. @OP Dred ne priporočam ker si boš uničil lase. Pa tud ne zgleda čisto. Pojdi do frizerja "malo boljšega" pa ti bodo tam povedal kak se da narest. Ni pa treba it k enim ki so "kao" frizerji.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

BivšiUser2 ::

Unknown_001 je izjavil:

@Vazelin
Sicer pa. @OP Dred ne priporočam ker si boš uničil lase. Pa tud ne zgleda čisto. Pojdi do frizerja "malo boljšega" pa ti bodo tam povedal kak se da narest. Ni pa treba it k enim ki so "kao" frizerji.
Dedno tudi meni grozi pleša...
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Unknown_001 ::

Ne sekirajbse pa ne bo problemov.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

shadeX ::

če se počešem, me za 30minut vožnje, stara mama vpraša če sem danes že počesal (!!!)


Jaz sem se nehal česat, ko sem bil sit ravno takih vprašanj... in takrat mi je skuštrana frizura začela tudi izjemno odgovarjat, ker sem zgledal bolj starejši in ne več priden fantek lol.

zee ::

Nazadnje sem se počesal pred več kot tridesetimi leti. :))
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

BivšiUser2 ::

Pa kaj se imate sploh česati s kratkimi lasmi?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Eni damo nekaj na sebe in ne hodimo po svetu, kot klosarji.

jype ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Eni damo nekaj na sebe in ne hodimo po svetu, kot klosarji.
Pretvarjate se, da niste, namesto obratno?

Kul.

shintaro ::

BivšiUser2 je izjavil:

Rad nosim dolge lase, imam pa velike probleme z njimi - če se počešem, me za 30minut vožnje, stara mama vpraša če sem danes že počesal (!!!). Seveda sem se, dejstvo pa je, da več tako ne zgleda. Lase imam spuščene (nikoli v čopu), je pa mogoče tudi rešitev, če si jih dam nekako oblikovat, ne Vem pa kako. Bi šel nekako v dread, samo če mi ne paše si jih bom moral porezati na kratko, kar pa se mi zdi grdo in generično.


jaaa se strinjam z vsem povedanim... kot si rekel, kratka frizura grda in generična.. sm imel sicer zdej nekje 4 leta kratke, po obdobju dolgih. bom pa zdej spet dolge mel. (pa tud sebi boljše zgledam z dolgimi) , s kratkimi sm si grd. ženske pa polovica mi reče boljš dolge pa druga polovica boljš kratke.
če bi pa mogu neko službo tako pa dolge ne bi mogel met, nevem kako bi to zgledalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

BivšiUser2 ::

Unknown_001 je izjavil:


Sicer pa. @OP Dred ne priporočam ker si boš uničil lase. Pa tud ne zgleda čisto. Pojdi do frizerja "malo boljšega" pa ti bodo tam povedal kak se da narest. Ni pa treba it k enim ki so "kao" frizerji.

Pa mogoče znaš za koga? V Prekmurju ne poznam nikogar, frizerja imam na Hrvaškem (MS), je pa res da redkeje hodim, ko hodijo ostali člani familije. Vidim, da imam Mič učilnico v Rožni, nevem pa na kakem glasu je.
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

Invictus ::

Vazelin je izjavil:

bodi vesel, da imaš tako sladke skrbi z lasmi. poglej tipe v tisti drugi temi, kako mrzlično iščejo sveti gral za plešo.:D

Če še ne veš, so v modi pobrite frizure ;).

Lasje so samo še za gaye in metroseksualce.

So pa brade in...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Baja ::

shadeX je izjavil:

če se počešem, me za 30minut vožnje, stara mama vpraša če sem danes že počesal (!!!)


Jaz sem se nehal česat, ko sem bil sit ravno takih vprašanj... in takrat mi je skuštrana frizura začela tudi izjemno odgovarjat, ker sem zgledal bolj starejši in ne več priden fantek lol.


tudi sam mam dolge lase, razpuščene, glavnik pa vidijo vecina le ob umivanju :) meni zgleda vredu, za druge pa se ne sekiram

HighBane ::

Težko se svetuje samo z informacijo, da imaš dolge lase in jih občasno počešeš... Drugače pa Pinterest, napiši ključne besede in scrollaj dokler ne najdeš kaj všečnega. Natisneš in greš do frizerja. Pa sigurno, ni potrebno hoditi k istemu frizerju kakor ostala družina.

shotalick ::

Imam razmeroma dolge lase, vedno razpuščene, počesane nikoli, razen, ko mi jih frizerka razčeše. Moja jutranja poteza, preden stopim iz bajte, da z roko skuštram in to je to :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prhljaj v laseh

Oddelek: Loža
398317 (6833) bvt
»

Urejanje frizure (brez želeja)?

Oddelek: Loža
274960 (3388) Steinkauz
»

Iščem žele za lase ki je trd kot beton

Oddelek: Loža
455959 (4736) bozicek
»

moško striženje-čas

Oddelek: Loža
409385 (7873) energetik

Več podobnih tem