» »

kontrola prometa - zgodovina prekrškov

kontrola prometa - zgodovina prekrškov

shintaro ::

mene zanima kaj gre delat policaj v svoj avto, ko te ustavi in vzame tvoje dokumente. Podatke pregleda , da mu je znana vsa zgodovina prekrškov?

Vedno isto.. dober dan bla bla in potem gredo v avto z dokumenti. In kaj tam delajo z njimi?

me zanima tudi ,ker vedno isto ,po temu ko pregledajo dokumente v službenem avtu, me takoj odslovijo. Zadnja kazen je bla l.2005 za nekje 15 kmh čez limit. torej sm nekje 13 let brez prekrškov, me zanima če 1. oni to vidijo 2. če to vpliva kaj kako te obravnavajo. (oz če maš ful neke stvari te pol 'nadlegujejo')
  • spremenilo: shintaro ()

Apple ::

V centrali preverjo tvoje podatke, veljavnost dokumentov, prekrskein ce si v kazenski evidenci.
Ce si bil kaznovan samo za prometni prekrsek v preteklosti, ti ne bo tezil... Ce pa si v kazenski evidenci zarad drog, orozja, etc... ti bo pa verjetn reku, da mu mal pokazi obvezno opremo :)
LP, Apple

shintaro ::

aha, kot sm predvideval, hvala.

GrimReaper ::

shintaro je izjavil:

torej sm nekje 13 let brez prekrškov, me zanima če 1. oni to vidijo

To še ni bilo odgovorjeno in tudi mene zanima. Ker sem dobil 3 pike 2015 in 3 pike 2016, katere se mi letos brišejo.
Potem me pa samo za naprej zanima, če lahko dostopajo do teh podatkov. Vem da ne bi smelo nič vplivat, pač če greš 65 na 50, bo enaka kazen, ali si šel prvič, ali pa že prej 10x. Pač samo zanima me.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

harvey ::

Potem me pa samo za naprej zanima, če lahko dostopajo do teh podatkov.

Evidenca o kazenskih točkah je na skrbi Ministrstva za pravosodje do nje lahko dostopaš osebno s pisnim zaprosilom za ostale pa če imajo upravičen zakonski interes. Taka da je nakako logično, da policaj lahko direktno vpogleda v to evidenco, ker ima ta evidenca tudi pravnomočne odločbe o prenehanju vozniškega dovoljenja.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

;-) ::

Imajo tudi t.i. "zaznamke" ki ti ga lahko doda policaj ki te je ustavo ali rejonski npr.: sum razpecevanja drog

In lotem te vedno se premecejo.

noraguta ::

Ko se brišejo kazenske pike se briše vse. Ni vpogleda v to.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

FTad ::

GrimReaper je izjavil:

shintaro je izjavil:

torej sm nekje 13 let brez prekrškov, me zanima če 1. oni to vidijo

To še ni bilo odgovorjeno in tudi mene zanima. Ker sem dobil 3 pike 2015 in 3 pike 2016, katere se mi letos brišejo.
Potem me pa samo za naprej zanima, če lahko dostopajo do teh podatkov. Vem da ne bi smelo nič vplivat, pač če greš 65 na 50, bo enaka kazen, ali si šel prvič, ali pa že prej 10x. Pač samo zanima me.


a ni tako, da ko nazadnje dobis pike, da moras potem 2 leti biti brez prekrska, da se ti vse izbrisejo. Torej, tebi bi morali letos avtomatsko brisati 6 pik na datum + 2 leti, ko si dobil leta 16 tri pike-

GrimReaper ::

Možno, tega nisem vedel, sem mislil da imam že pol leta samo še 3 pike.

EDIT:
Vidim zakaj sem tako mislil, in sem očitno imel prav, ker sem enkrat že gledal:
https://e-uprava.gov.si/podrocja/osebni...

Drugače ga pa ni za srat, zadnjič je enega pred mano poklical k sebi, pa sva šla normalno 55 po števcu, na merilcu hitrosti je kazalo 43, ampak to je moral že zavirat.
Zdaj da bi se jih kar povsod tako bal, seveda ni treba, kot se nekateri, pač v svoji okolici mora vsak poznat tipične lokacije.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Zgodovina sprememb…

feryz ::

harvey je izjavil:

Evidenca o kazenskih točkah je na skrbi Ministrstva za pravosodje do nje lahko dostopaš osebno s pisnim zaprosilom za ostale pa če imajo upravičen zakonski interes.
A elektronska evidenca jim ne dela!?
Ali redarji ne vpisujejo noter?
Jaz bi moral imeti 3 pike, pa imam prazno. Ali lahko še kdo drug preveri, če na e-upravi kaže pike?

fikus_ ::

2 . . . normalno 55 po števcu, na merilcu hitrosti je kazalo 43, . . . "

Te table so slabo umerjene (niso merodajne) oz. po zahtevi naročnika, lahko kažejo celo več! Imamo eno takšno v naši občini in na željo župana kaže več. Postavljena je pa poleg šole.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izbris obsodbe iz kaz. evidence ?

Oddelek: Loža
2312567 (2631) St235
»

Izbris kazenskih tock

Oddelek: Na cesti
142876 (2346) primoz4p
»

Morebitna kazen

Oddelek: Loža
438003 (6540) St235
»

oduzem izpita ali placilo 5000eur... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
569118 (6945) Bor H
»

zanima me tole...

Oddelek: Loža
364325 (3020) redo

Več podobnih tem