» »

Izbris kazenskih tock

Izbris kazenskih tock

Robi :P ::

Oj,

iz naslova razvidno me zanima po kakem času se zbrišejo in kako je z brisanjem če se udeležiš na vranskem varne vožnje? da razložim skratka mlad voznik danes fasal 3 pike (zajebal in prav mi je) z mojim avtom mi ne bo problema vozit po omejitvah nesreča pa nikoli ne počiva torej en feler 5pik v primeru nesreče po moji krivdi pa gre izpit. Pike bi brisal izključno zarad šihta ker mi pač izpit reže kruh vsak dan 8h na cesti si pa še tolk bol izpostavljen...

lp

bambam20 ::

Pike se drugače izbrišejo po 3 letah od pridobitve.

Glede udeležbe varne vožnje pa nimam pojma. Pokličeš na upravno enoto ali na vransko ?

shadeX ::

Kazenske točke, se izbrišejo po preteku 2.let od pravnomočnosti odločbe.

Kazenske točke v cestnem prometu se izbrišejo iz evidence po preteku dveh let od pravnomočnosti odločbe, s katero so bile izrečene, če v tem času storilec ne doseže števila kazenskih točk, zaradi katerega se izreče prenehanje veljavnosti vozniškega dovoljenja oziroma prepoved uporabe vozniškega dovoljenja na ozemlju Republike Slovenije, oziroma če v roku iz tretjega odstavka 22. člena tega zakona ni bila izdana odločba.


207 člen - 4

bambam20 ::

Izgleda, da so spremenili. Še ne dolgo nazaj je blo 3 leta.

šernk ::

leto ali dve je veljalo 3 leta, potem so spet spremenili na 2 leti kot je bilo po starem.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

bambam20 ::

šernk je izjavil:

leto ali dve je veljalo 3 leta, potem so spet spremenili na 2 leti kot je bilo po starem.


Kull. Hvala.

Mare2 ::

Jaz sem sedaj že nekaj let priden voznik. Mogoče sem pa imel le srečo. 5 (pet) metrov za tablo naselje bi me lahko še vedno ulovili s 5 km/h več kot 50.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

St235 ::

Robi :P je izjavil:

Oj,

iz naslova razvidno me zanima po kakem času se zbrišejo in kako je z brisanjem če se udeležiš na vranskem varne vožnje? da razložim skratka mlad voznik danes fasal 3 pike (zajebal in prav mi je) z mojim avtom mi ne bo problema vozit po omejitvah nesreča pa nikoli ne počiva torej en feler 5pik v primeru nesreče po moji krivdi pa gre izpit. Pike bi brisal izključno zarad šihta ker mi pač izpit reže kruh vsak dan 8h na cesti si pa še tolk bol izpostavljen...

lp


Z varno vožnjo lahko brišeš točke samo če imaš 4 ali več točk (in seveda manj kot 18 ozroma 7 kot mladi voznik). Brišejo pa se 4 točke enkrat v treh letih.

krneki0001 ::

Če greš sam na varno vožnjo se točke tudi brišejo?

Kolikor je meni znano, te morajo oni poslat v program za brisanje točk in se takrat odpraviš delat varno vožnjo. Ampak to je samo takrat, ko si že skoraj pri 18 točkah.

primoz4p ::

google + agencija za promet
dobimo
https://www.avp-rs.si/usposabljanja-pre...

krneki0001 ::

Ampak ta rehabilitacijski program ne vem če velja za tiste, ki imajo samo 4 pike in bi radi te 4 pike brisali. Vsaj včasih je bilo da stari vozniki morajo imet vsaj 12 pik, da se lahko udeležijo "rehabilitacije".

Zgodovina sprememb…

St235 ::

Po trenutni zakonodaji je dovolj 4 točke. Moraš pa na tečaj varne vožnje ki je namenjen točno temu kjer potem dobis potrdilo na podlagi katerega lahko zah te vas izbris. Lahko pa to naredi samo vsake tri leta in je na prostovoljni bazi. Lahko ti pa tudi sodišče naloži da moraš na tečaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

krneki0001 ::

Zanimivo. Nisem vedel, da se lahko sam prijaviš s tako malo točkami. Vedel sem za tistega, ko ti sodišče določi, da moraš iti.

šernk ::

krneki0001 je izjavil:

Zanimivo. Nisem vedel, da se lahko sam prijaviš s tako malo točkami. Vedel sem za tistega, ko ti sodišče določi, da moraš iti.



denarja se pa ja ne bodo branili :))
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

primoz4p ::

"
PLAČILO REHABILITACIJSKIH DELAVNIC in SKLIC:
Rehabilitacijske delavnice morajo biti ob prijavi plačane na naslov: Javna agencija za varnost prometa, Kotnikova 19 a, 1000 Ljubljana,
ŠT.RAČUNA - IBAN SI56 0110 0600 0034 943, SWIFT/BIC: BSLJSI2X, KODA NAMENA: OTHR, NAMEN: plačilo delavnice SKLIC:
- za edukacijske delavnice v znesku 140 EUR navedite sklic: 00 700-2016 - VAŠA DAVČNA ŠTEVILKA,
- za psihosocialne delavnice v znesku 480 EUR navedite sklic:00 1200-2016 - VAŠA DAVČNA ŠTEVILKA
"

vir:
https://www.avp-rs.si/file/2016/01/PRIJ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tečaj varne vožnje (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6831164 (17985) Twixz
»

Mladi voznik (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7018559 (15614) Zajec123
»

Vozniško dovoljenje

Oddelek: Loža
244293 (3895) St235
»

Brisanje prometnih kazenkih točk

Oddelek: Loža
329409 (8180) mat xxl
»

Nov zakon za mlade voznike. (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
29450371 (45763) balocom

Več podobnih tem