» »

mBills v praksi

mBills v praksi

««
9 / 13
»»

Vetrolov ::

Če kdo uporablja skrill ali je zadeva res brez iban številke, torej elektronska denarnica kot mbills?

misek ::

RoccoC je izjavil:

Me prav zanima kakšen poslovni model mislite pa naj bi imeli tile ponudniki da naj bi po vaše kar zastonj vse imeli?
Saj imajo na voljo mojo gotovino. Pa še od koga. Naj s tem ustvarjajo dobiček.
Ker za 24€ na leto pa itak obstajajo drugi ponudniki, ki so cenejši (10€ kartica za 4 leta recimo). Torej mBills ne ponuja ničesar ugodnejšega pri uporabi kartice.

Gokeiken ::

Sem uporabljal zaradi brezplačne maestro masterkard kartice, kar bo po novem 2€ na mesec. To pa lahko tudi pri banki dobim zastonj. Ne rečem, da morajo z nečem služit, ampak ne potrebujem dodatnega stroška za nekaj, kar mi že banka ponuja. Bom preklical kartico, kar imam na računu bom porabil in potem izbrisal aplikacijo.

J.McLane ::

Evo sem bil že navdušen nad mBills da bom imel kartico na Fitbit Pay, pa sedaj vidim prihajajoči cenik, da bo to samo v paketu napredni za 2€/mesec, ne hvala.
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

Silver ::

A je že kdo naredil predlogo za "podpisan pisni dopis na to temo" kot so se sami lepo izrazili na https://www.mbills.si/faq/kako-izbrisem... :))

Vedran ::

mBills-u izgubo dela brezplačno plačevanje položnic in ne MasterCard kartica, saj od plačevanja s kartico bi morali kasirati kak procent od trgovcev.
Boljše da so vpeljali plačevanje položnic 0,10 EUR kot plačevanje uporabe kartice.
Saj večina bo ukinila kartico in še vedno zastonj plačevala položnice in to bo še večji minus naredilo mBills-u.
Če do konca januarja omogočijo Apple Pay bom plačeval za napredni paket drugače grem na enostavnega.

Dober dan ::

Silver je izjavil:

A je že kdo naredil predlogo za "podpisan pisni dopis na to temo" kot so se sami lepo izrazili na https://www.mbills.si/faq/kako-izbrisem... :))


Jaz sem jim poslal podpisan papir po mailu, javim jutri kaj bodo odpisali. Če me zavrnejo, jim bom odpisal, da lahko naložim na MBills račun 1€ pa si naj sprintajo PDF:))

bambam20 ::

Petrol se je s tem Mbilsom ustrelil v koleno, saj imajo sedaj provizijo na položnice nenormalno visoke. Bistri ravno niso.

slotech5 ::

Dober dan je izjavil:

Silver je izjavil:

A je že kdo naredil predlogo za "podpisan pisni dopis na to temo" kot so se sami lepo izrazili na https://www.mbills.si/faq/kako-izbrisem... :))


Jaz sem jim poslal podpisan papir po mailu, javim jutri kaj bodo odpisali. Če me zavrnejo, jim bom odpisal, da lahko naložim na MBills račun 1€ pa si naj sprintajo PDF:))


Bravo! Na odjavo preko priporočene pošte naj v letu 2020 kar pozabijo. Hkrati je epidemija s korona virusem, ko so priporočila države naj ne hodimo na pošto!

v8v8 ::

Ali je že komu uspelo odjaviti kartico ali izbrisati račun prek e-pošte? hvala

Glugy ::

Nisem ravno na tekočem. Mal sem preletel pa me popravte če sem kaj narobe razumel. Pri tem imam v mislih samo brezplačni paket Enostavni; druge plačljive variante me ne zanimajo:


Mbills vplačilo bo preko bančnega nakazila še vedno zastonj
Če imaš kartico boš avtoamtsko plačljivi razen če to ne urediš do 31.1
Če nimaš kartice boš avtomatsko na paketu Enostavni?
Ker jz sm do zdej mBills uporabljal normalno ampak brez da bi naročil kartico. Torej mi ni treba skrbet?

Dokler polagam denar preko bančnega računa nimam nobenega stroška s mBills plačevanjem položnic? ( ne mesečnih; ne stroškov z pologi; ne stroški pri plačilu položnic; vse totalno nula? ) Nočm pol februarja ugotovit da me bodo kr neankrat avtoamtsko prestavil v plačljivi paket pa poslal kartico čeprav tega nikol nisem in ne bom želel?

freetard ::

da naj bi po vaše kar zastonj vse imeli? Od česa pa naj služijo?

Kaj pa zastonj nudijo, če vedo da se ne izide? Pa naj spiskajo kapital

boolsheat ::

Sem zdaj pogledal ta novi cenik:
https://www.mbills.si/wp-content/upload...

Pa mi ni jasno tole:
Plačilo UPN ali e-računa z bančnega računa s SEPA DD (kadar uporabnik za
plačilo v mBills nima dovolj dobroimetja) - 0,50 €

Če nimaš dovolj denarja, stane položnica 0,50€, sicer je pa brezplačna? Ali kako je to mišljeno?

modelno1 ::

Če imaš nastavljen TRR za avtomatsko polnjenje, pa ti zmanjka stanja za položnico in ti bremenijo TRR?
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

GupeM ::

Glugy je izjavil:

Dokler polagam denar preko bančnega računa nimam nobenega stroška s mBills plačevanjem položnic?

Računaj nekje do maja. Maja bojo verjetno začeli zaračunavati vse + negativne obresti na denar na računu.

Mogoče do junija.

PARTyZAN ::

Moja izkušnja s supportom (info@mbills.si):

Pozdravljeni,

kot obstoječ uporabnik storitve mbills z naročeno kartico želim, da me ob uvedbi paketov prestavite v "Enostavni".

Ime in priimek: /
Telefon: /
Davčna številka: /

Lep pozdrav,
/


Njihov odgovor:
Pozdravljeni, /!

Odgovor na prijavo z oznako #031337:

Spoštovani,

hvala za vaše sporočilo.

V kolikor, kot trenutni imetnik mBills Mastercard kartice v prihodnosti ne želite uporabljati paketa Napredni, lahko vaš paket spremenite v Enostavni in s tem še vedno obdržite številne storitve, ki še naprej ostajajo brezplačne. Uporabniki paketa Enostavni lahko še naprej brezplačno plačujejo položnice in e-račune, nakazujejo denar na TRR v Sloveniji in v tujini, plačujejo z mBills mobilno denarnico na prodajnih mestih, nakazujejo denar na telefonsko številko, pregledujejo transakcije v analitiki in uporabljajo druge brezplačne funkcionalnosti. Vaša mBills Mastercard kartica pa bo 31.1.2021 preklicana v kolikor se odločite za brezplačni paket Enostavni.

V kolikor želite spremembo v paket Enostavni, boste te lahko naredili sami v aplikaciji januarja 2021.

Želimo vam lep dan,


Pomoč uporabnikom
Ekipa MBILLS


Wow, ne hvala:
Citiram iz vaše spletne strani na naslednjem naslovu:

https://www.mbills.si/paketi/?utm_sourc...

"Kako spremenim svoj paket?"
"V kolikor želiš spremembo paketa opraviti pred navedenim terminom, nam pošlji sporočilo na info@mbills.si.

Od januarja 2021 dalje omogočen v mBills aplikaciji. Če to želiš opraviti že prej, nam svojo zahtevo posreduj na info@mbills.si. Pri tem obvezno navedi svoje podatke (ime in priimek, telefonska in davčna številka)."

Poslal sem vse potrebne podatke, zatorej še enkrat prosim, da me takoj vmestite v paket "Enostavni".

Lep pozdrav,
/


Končno:
Pozdravljeni, /!

Odgovor na prijavo z oznako #031337:

Spoštovani,

hvala za vaše sporočilo.

Vaša sprememba paketa bo urejena v januarju 2021. Vaša mBills Mastercard kartica pa bo aktivna do 31.1.2021.

Želimo vam lep dan,


Pomoč uporabnikom
Ekipa MBILLS


Načeloma mi je vseeno za novo cenovno politiko, ampak zakaj je takle ping pong s supportom sploh potreben?

Karen ::

Karen je izjavil:

Ko človeku začnejo računat tisto zaradi česar je sploh bil razlog za uporabo, pač neha uporabljat. Mene recimo to ne tangira - še nikoli nisem dvignil ali položil keša na Petrolu. Ko bodo colali eračune ali transfer iz bančnega računa ali plačila bom pač prešaltal na n26, svojo spletno banko ali kakšno drugo alternativo, čisto simpl. In logično, nekje morajo dobit notri, Mastercard provizija je verjetno premalo.

Tole sem 30. jul 2020, 15:46 napisal (stran 6 threada). Bo pač treba premisliti ob dejstvu Mestro kartice in Mastercard-a od banke, pa prepaid Vise, če je sploh še kaj tukaj vredno 24 somov na leto (prepaid visa me je stala 10eur na 4 leta) - sej ni veliko, ampak ko pogledaš naokrog je pa veliko (mogoče bi človek premislil če bi rekli: garantiramo 2 leti isti cenik ali pa kaj takega, ampak če bo junija 2,20 na mesec, septembra 2,49, konec 2021 pa 2,99, se pa vprašaš). Jaz pogledujem za N26 al pa revolutom... moram pri kolegih pogledat kako izgleda aplikacija za managiranje. Revolut je baje iz GB, GB pa izven EU, kar zna bit problem, če imam prave informacije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Karen ()

carovnik1900 ::

Dober dan je izjavil:

Silver je izjavil:

A je že kdo naredil predlogo za "podpisan pisni dopis na to temo" kot so se sami lepo izrazili na https://www.mbills.si/faq/kako-izbrisem... :))


Jaz sem jim poslal podpisan papir po mailu, javim jutri kaj bodo odpisali. Če me zavrnejo, jim bom odpisal, da lahko naložim na MBills račun 1€ pa si naj sprintajo PDF:))


Jaz sem jim že včeraj pisal. Niso nič odgovoril. Po moje so dobil tolk zahtevkov, da tist en zaposleni ne zmore :)

Anney ::

Sem malo preletel tele nove naročnine, pa ko gledam svoje transakcije vplačil, mi pokrije naročnino, oz sem na boljšem, ker po novem do 500EUR nebo provizije. Verjetno si bom premislil in jim dal ta dva EUR. Če pa bi bila še provizija na vplačila, pa definitivno grem stran.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

PARTyZAN ::

Karen je izjavil:

Revolut je baje iz GB, GB pa izven EU, kar zna bit problem, če imam prave informacije.


Napačne informacije imaš. Revolut ima za evropejce registrirano podjetje v Litvi.

Skyman ::

Mbills bo podpiral Apple Pay!

suhi ::

Anney je izjavil:

Sem malo preletel tele nove naročnine, pa ko gledam svoje transakcije vplačil, mi pokrije naročnino, oz sem na boljšem, ker po novem do 500EUR nebo provizije. Verjetno si bom premislil in jim dal ta dva EUR. Če pa bi bila še provizija na vplačila, pa definitivno grem stran.

Ja, tudi jaz sem se po razmisleku in prespani noči mal umiril :) če za koristnike kartice do 500€ pologa ni provizije sem ob potegu črte konec leta v najslabšem primeru najbrž nekje na istem. Je pa seveda vprašanje, kako dolgo bo trajalo, preden si spet kaj novega izmislijo.

juve91 ::

Do zdaj še nimam kartice in me zanima naslednje:
- če si na mbills mastercard naložiš denar iz osebna računa (npr. iz NLB) je polnjenje računa BREZPLAČNO?
- ali se zaračuna v vrednosti 1,5% od zneska prenosa?

Ker na mbills piše:
Polnjenje mBills denarnice z bančnega računa je brezplačno
Prenos sredstev iz druge kartice v mBills denarnico pa je 1,5% od zneska prenosa

Sedaj pa mi ni glih jasno kako je to mišljeno:D

boolsheat ::

Prenos iz kartice na kartico ni prenos z bančnega računa. Prenos iz bančnega računa na mbills je brezplačen, za prenos iz kartice na kartico (instant top-up kot npr. na Revolutu ali Bunqu) pa ima provizijo.

spargelj ::

Kaj je sedaj s mbils ko je ratal plačljiv ? Se še izplača ali ga je bolje odjavit....sicer pa če ne posodobim aplikacije ostane zastonj ????

J.McLane ::

OK, razumem jezo glede tega novega obračunavanja.

Pa vseeno, trenutno me MC kreditna stane 21 €/leto, kaj točno izgubim, če to prekličem in začnem plačevat mBills naročnino kar me stane 23,88 €/letno. Če prav razumem dobim debetno MC in možnost GarminPay/FitbitPay. Slabost je jasno to, da moraš denar v naprej nakazat na MC (stroški SEPA), sedaj pa to gre za nazaj (kreditna). Kako je z limiti, ali če nakažem 5k € na kreditno
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

carovnik1900 ::

Odgovor:
"Če pa kljub temu vseeno želite preklicati vašo pogodbo morate v ta namen storiti sledeče:

S priporočeno poštno pošiljko na naslov MBILLS d.o.o., Tržaška cesta 118, 1000 Ljubljana pošljite podpisan pisni dopis na to temo, v katerem navedite tiste podatke, ki ste jih navedli ob registraciji uporabe mBills: ime in priimek, osebno davčno številko, številko bančnega/transakcijskega računa (TRR/IBAN) in telefonsko številko ter razlog preklica ALI pa nam sken podpisanega dopisa posredujete na elektronski naslov info@mbills.si."

joze67 ::

Razlog preklica: drugo. Ne vem, zakaj bi se moral opravičevati.

GupeM ::

Razlog preklica: Ker ponujate nekaj zatonj, to oglašujete in s tem privabite stranke, kasneje pa oglaševano začnete zaračunavati. Torej ste navadne svinje.

Je to sploh legalno?

Drugo so ponudbe: prvo leto brezplačno, nato plačljivo. Tam že od začetka veš kje si.

LightBit ::

Dejte no. Šenkanemu konju se ne gleda v zobe.
To da moraš poslati priporočeno je trapasto. Zaenkrat ne vidim problema, če izbereš zastonj paket in sprazniš denarnico.
Jaz bom izbral zastonj paket in pač uporabljal samo za račune plačevat. Ko bodo začeli to zaračunavat pa pač ne bom več uporabljal. Januar še izkoristim.
Pač bodo izgubili stranke in šli po gobe.

FoxKnox ::

J.McLane je izjavil:

OK, razumem jezo glede tega novega obračunavanja.

Pa vseeno, trenutno me MC kreditna stane 21 €/leto, kaj točno izgubim, če to prekličem in začnem plačevat mBills naročnino kar me stane 23,88 €/letno. Če prav razumem dobim debetno MC in možnost GarminPay/FitbitPay. Slabost je jasno to, da moraš denar v naprej nakazat na MC (stroški SEPA), sedaj pa to gre za nazaj (kreditna). Kako je z limiti, ali če nakažem 5k € na kreditno


Z MC kreditno lahko za 21€ na leto zapravljaš vnaprej sredstva, ki jih nimaš, seveda do določenega limita in za obresti ter naslednji mesec poplačaš .MC od Mbillsa za 23,88€ na leto pa je navaden kos plastike in neuporabna dokler si na račun sam ne naložiš svojih sredstev. Ni primerjave.

Thazz ::

Jaz pa ne razumem fore teh kreditnih kartic. Zakaj bi nekaj kupoval če še nimaš denarja (razen stanovanja in recimo avta, kjer moraš vzet kredit)?

Zato mi je (bil) mbills ql. Z glavnega računa se mi je vsak mesec gor nakazalo kolikor mam okvirno namen na mesec zapravit, za te stvari vidiš analitiko in imaš svobodo nad nastavljanjem limitov za bankomat/spletna plačila (česar npr v Abamobiju od abanke, kjer imam sicer račun, ne moreš delat - je treba dejansko it v poslovalnico papirje podpisovat)

spargelj ::

Bom kar odpovedal mbills vsaj za idiota me nw bodo meli.

J.McLane ::

FoxKnox je izjavil:

J.McLane je izjavil:

OK, razumem jezo glede tega novega obračunavanja.

Pa vseeno, trenutno me MC kreditna stane 21 €/leto, kaj točno izgubim, če to prekličem in začnem plačevat mBills naročnino kar me stane 23,88 €/letno. Če prav razumem dobim debetno MC in možnost GarminPay/FitbitPay. Slabost je jasno to, da moraš denar v naprej nakazat na MC (stroški SEPA), sedaj pa to gre za nazaj (kreditna). Kako je z limiti, ali če nakažem 5k € na kreditno


Z MC kreditno lahko za 21€ na leto zapravljaš vnaprej sredstva, ki jih nimaš, seveda do določenega limita in za obresti ter naslednji mesec poplačaš .MC od Mbillsa za 23,88€ na leto pa je navaden kos plastike in neuporabna dokler si na račun sam ne naložiš svojih sredstev. Ni primerjave.


To mi je jasno, ampak meni nič kaj ne pomeni, MC uporabljam itak samo za spletne nakupe. Limit pri kreditni je pa tudi kar velika omejitev, zdaj so sicer uvedli da si predčasno poravnaš dolg z internim nakazilom, ampka preko limita si ne moreš gor nakazat. Tako da za kakšne letalske karte moraš itak pošiljat za začasni dvig limita.

Zato me zanima ali imaš pri mBills kakšno omejitev koliko denarja si nakažeš gor in koliko ga porabiš z MC?
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

svetidej ::

Revolut bo drugo leto v Sloveniji začel ponujati brezplačno kreditno kartico do 3000 eur limita.
https://denar.svetidej.com/

J.McLane ::

Sem dobil v splošnih pogojih, dnevni limit je 5.000 €, mesečni limit pa 10.000 €
Simplicity is the ultimate sophistication - Leonardo da Vinci

spargelj ::

Če je tako si je mbills sam zabil žebelj v peto z uvedbo naročnine.

Vedran ::

1 EUR na mesec bi bilo čist dovolj za storitve katere ponujajo v paketu Napredni.

LeXani ::

LightBit je izjavil:

.
Jaz bom izbral zastonj paket in pač uporabljal samo za račune plačevat. Ko bodo začeli to zaračunavat pa pač ne bom več uporabljal. Januar še izkoristim.
Pač bodo izgubili stranke in šli po gobe.

Enako, uporabljam samo za položnice. Nisem pa pričakoval da bo šlo tako hitro dol..
Čas prve prijave 04.11.2005

Dober dan ::

Mbills omogoča Apple Pay. Je koga prepričal, da bo plačeval 2€ mesečno? :)

satfinder ::

Nimam pojma. -)
Poleg N26 bi rabil se eno kartico ... resno razmisljam
o Revolutu (Skrillu). Je se kaj primerljivega Skrillu
- drugega IBAN-a ne rabim, samo kartico. -)
Korak do konca in Naprej :).

Skyman ::

Dober dan je izjavil:

Mbills omogoča Apple Pay. Je koga prepričal, da bo plačeval 2EUR mesečno? :)

Ce tak gledas imas v paketu za 2EUR brezplacni polog do 500EUR kar nanese 4.50EUR sedaj in nekdo ki placuje oz uporabla mbills in mesecno cca 200EUR nalozi je ze na istem oz pokrije strošek 2EUR.Je pa res da se marsikomu ne da delati razne revolute oz n26.Oz narediti je drugo potem so 1001 vprašanja kako prijaviti racun.Tukaj samo naredis racun,gres na petrol se potrditi in veselo uporabljaš.

Drugo pa ja.. imas vsako leto 1000EUR+ za novi iphone nimas pa 2EUR na mesec.Danes 2EUR je kavica oz pol škatlice cigaretov.Jaz osebno ne eno ne drugo zadevo ne koristim tako da mi teh 2EUR ni tezko primakniti.Da ne bo pomoje koristim pa ze vec kot 1 leto n26 oz revolut,katere imam dodane kot apple pay.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

49106 ::

Vsak ima 2 evra na mesec, le da jih ne bo porabil za reči, ki se mu zdijo neumne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

satfinder ::

mBills je prvo e-Mail-al neko anketo z bolj ali manj 'push-up'
vprasanji z 0 moznosti, da bi se v zvezi s tem kaj lahko
predlagalo. Cez 2 dni pa ze objavil cenik. Krasen odnos do
uporabnika. -) Za 'premetavati' max. 500 - 1200 EUR (za sproti)
so N26, Revolut, ... ok. Za bolj 'resne' zadeve so pa tu SI
banke ... Visokih vsot fintech 'sceni' vsekakor, da ne bi zaupal
(prevec 'raznih' zgodb v reviewih na TrustPilotu). Prednosti
mBillsa ne vidim (UPN-ji se brez posebnosti placujejo z N26,
Revolutom, ...). Kar se pa slikanja QR kode tice, naj bi pa link
spodaj deloval za Revolut, Bunq, ... - za N26 pa ne vem, ali
ima slikanje EPC QR kode ze v app-u ali ne (pac se rocno vpise,
oz. se uredi SEPA direktno obremenitev (direct debit), oz. trajnik.

Generiraj EPC QR kodo (deluje na Revolutu, Bunqu, ...):
https://tinyurl.com/y4437j6d
(denar.svetidej.com)

mBills bi placal max. 1,40 EUR, da podprem developerje. 2 EUR smatram, da mi je vsiljenih. Ker v bistvu, vse to, kar mi mBills
nudi, mi omgoca N26 (Revolut). Ne vidim nobene prednosti pri stvareh, za katere ga uporabljam. Bom pa se razmislil, ali ga bom
obdrzal ali pa povsem opustil. Imam cas do konca januarja. 1/2 UPN-jev, Bank Transferjev sem pa v namene privajanja ze preusmeril na
N26. Pustimo se presenetiti, mogoce bom pa mBills obdrzal, se ne
vem - za mene deluje kot 'svicarska' ura, tako kot to mora. -)
Korak do konca in Naprej :).

satfinder ::

mBills v pridobivanju uporabnikov
https://tinyurl.com/yxz8ex5b
(svetkapitala.delo.si)
Korak do konca in Naprej :).

tabonir ::

Sem predvideval, da bom naredil napako z izbiro mBills-a. Pogosto spreminjajo pogoje po slovensko (beri balkansko) seveda, pa še Petrol je zraven. Trajnik me pride manj kot 2€, tako da,.... Sicer pa glede na poslovne rezultate iz Ajpes-a bodo hitro v stečaju. Grem na Revolut.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tabonir ()

Kosek1 ::

LightBit je izjavil:

Dejte no. Šenkanemu konju se ne gleda v zobe.
To da moraš poslati priporočeno je trapasto. Zaenkrat ne vidim problema, če izbereš zastonj paket in sprazniš denarnico.
Jaz bom izbral zastonj paket in pač uporabljal samo za račune plačevat. Ko bodo začeli to zaračunavat pa pač ne bom več uporabljal. Januar še izkoristim.
Pač bodo izgubili stranke in šli po gobe.


Nihče ti ne garantira, da ne bo po 01.02.2021 treba plačat 9 EUR za zapiranje računa.
Ali morda tale Matic Žmuc iz MBILLS d.o.o. garantira?

jest10 ::

Kosek1 je izjavil:



Nihče ti ne garantira, da ne bo po 01.02.2021 treba plačat 9 EUR za zapiranje računa.
Ali morda tale Matic Žmuc iz MBILLS d.o.o. garantira?


Mogoče bo potrebno. A to morajo najaviti v naprej, tako da boš lahko "pobegnil" brez plačila.

Dober dan ::

Ko bi na mail tako hitro odgovarjali, kot spremninjajo cenik8-O

misek ::

Kosek1 je izjavil:

Nihče ti ne garantira, da ne bo po 01.02.2021 treba plačat 9 EUR za zapiranje računa.
Pa lahko to kar tako naredijo?
««
9 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

VALÚ vs. Mbills

Oddelek: Mobilne tehnologije
225101 (1633) Badwolff
»

Placevanje s telefonom (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14943498 (16070) Excavator
»

Osebni račun katera banka? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8521282 (11321) kriko1
»

Plačevanje z mobilnim telefonom

Oddelek: Mobilne tehnologije
204617 (3080) LitralSM
»

Placevanje poloznic (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8921108 (16697) drekodovce

Več podobnih tem