» »

mBills v praksi

mBills v praksi

««
7 / 13
»»

tabonir ::

Kdaj se lahko pričakuje, da bo zopet na voljo Garmin pay?

GupeM ::

Mislim, da so nekaj obljubljali (do?) septembra.

Kosek1 ::

mikhaair je izjavil:

Jup, ne vem kaj jim ostane po oktobru. Osebno uporabljam polog na Petrolu sem ter tja. Sedaj ne bom več.


A to začne s prvim oktobrom? Dvomim, če bo mbills takrat še aktualen. :) Sicer jih razumem, nekaj je treba zaslužit, vendar imamo tudi druge rešitve. :)

angello ::

mi lahko nekdo pomaga. pri polnjenju paypala mi napiše: Unfortunately, we have had to temporarily deactivate instant top-ups with PayPal in your country. Please use alternative options available in your country to add funds to your PayPal account. registrirano immam mbills kartico. Kako naj napolnim svoj paypal racun?

modelno1 ::

Zakaj bi nalagal gor? Plačaj s paypalom in ti bo avtomatsko pobralo z mbills kartice.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

Dober dan ::

A kdo uporablja mbills mastercard za na pltovanja? Npr Hrvaška, Anglija?

Karen ::

Jaz sem za novo leto izključno to uporabljal na Tajskem - vedno uspešno (recimo vsaj ene 2-3 transakcije na dan, tri tedne). Mastercard kot Mastercard, zakaj bi bilo kaj drugače? Baje edino te prepaid ne delajo za rezervacije rent-a-car-jev v ZDA - samo nisem sprobal. Mogoče še kakšna malenkost kje, povezana z rezervacijami ki se delajo na karticah, navadni nakupi pa niso problem.

Dober dan ::

Karen je izjavil:

Jaz sem za novo leto izključno to uporabljal na Tajskem - vedno uspešno (recimo vsaj ene 2-3 transakcije na dan, tri tedne). Mastercard kot Mastercard, zakaj bi bilo kaj drugače? Baje edino te prepaid ne delajo za rezervacije rent-a-car-jev v ZDA - samo nisem sprobal. Mogoče še kakšna malenkost kje, povezana z rezervacijami ki se delajo na karticah, navadni nakupi pa niso problem.


Vem, da za rentacar je kreditna. Torej uporabljajo mastercardov menjalni tečaj.

Vedran ::

Primož Zupan, direktor podjetja MBILLS je povedal:
'Zopet smo držali obljubo našim uporabnikom, ki sem jo z ekipo dal letos 30. junija, in kartici mBills Mastercard ponovno omogočili plačevanje z Garmin Pay, dodatno pa nadgradili možnost še za uporabnike naprav Fitbit. V MBILLS smo že pred več kot letom dni prvi v Sloveniji omogočili plačevanje z Garmin Pay v sodelovanju z zunanjim ponudnikom, zato smo se dobro zavedali, da je med Slovenci prisoten velik interes in afiniteta do plačevanja s pametnimi urami.'

sajmon ::

Vedran je izjavil:

Primož Zupan, direktor podjetja MBILLS je povedal:
'Zopet smo držali obljubo našim uporabnikom, ki sem jo z ekipo dal letos 30. junija, in kartici mBills Mastercard ponovno omogočili plačevanje z Garmin Pay, dodatno pa nadgradili možnost še za uporabnike naprav Fitbit. V MBILLS smo že pred več kot letom dni prvi v Sloveniji omogočili plačevanje z Garmin Pay v sodelovanju z zunanjim ponudnikom, zato smo se dobro zavedali, da je med Slovenci prisoten velik interes in afiniteta do plačevanja s pametnimi urami.'


Evo, uspešno dodana kartica v Garmin Pay, bo treba sedaj še dejansko plačilo preverit.

GupeM ::

Končno. Pa bo mBills spet uporaben.

Petrol Slo ::

tabonir je izjavil:

Kdaj se lahko pričakuje, da bo zopet na voljo Garmin pay?


Spoštovani,

vsem uporabnikom mobilne denarnice mBills smo ponovno omogočili uporabo sistema Garmin Pay, prav tako pa je kartico mBills Mastercard mogoče povezati s fitbit Pay.

Lep pozdrav,

Matic Žmuc
MBILLS d.o.o.

Dober dan ::

Kaj pa Apple pay?

slotech5 ::

Apple pay leta 2030

Vedran ::

Baje so marca 2020 obljubili da bo do konca leta 2020 omogočen tudi Apple Pay.
Upam da se res držijo obljub.

tabonir ::

Se lahko mBills Mastercard poveže na dve Garmin Pay uri?

Petrol Slo ::

tabonir je izjavil:

Se lahko mBills Mastercard poveže na dve Garmin Pay uri?


Spoštovani,

na strani kartice mBills Mastercard ni omejitev pri povezovanju na eno oziroma več ur Garmin ali Fitbit, lahko pa, da so omejitve na strani Garmin oziroma Fitbit. Sklepamo, da lahko pride tudi do razlik glede na uporabo mobilne aplikacije, torej ali oseba uporablja dve različni uri prek ene aplikacije ali pa dve različni osebi uporabljata vsaka svojo uro prek svoje mobilne aplikacije Garmin Connect.

Lep pozdrav,

Matic Žmuc
MBILLS d.o.o.

Mare2 ::

Danes sem zadnjič položil nekaj denarja na Mbills na Petrolu. Vse druge poti nakazil so cenejše. Imam še nekaj drugih kartic (N26, Revolut, Mastercard) in ne vem, če mi Mbills še sploh kaj prav pride.

Ima kdo kako idejo? :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Anney ::

Nalagaš iz TRR. Malce zamudno, ampak zastonj.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Karen ::

Če imaš trr na Sberbank je nakazilo instant 24/7. Izjemno uporabna kombinacija.

Aja, še en plus je z mbills-i: zadnjič dobil odločbo za otroški dodatek, pa gledam da so mi med "prihranke" uturili tudi cca. 100 EUR na NKBM prepaid Visi, ker je pač TRR in imajo sledljivega. Mbills je mobilna denarnica in tega sranja ni (itak je mimo da dobiš plačo na TRR pa ti jo štejejo med prihranke... p**zde, ampak da ti na prepaid kartici štejejo prihranek je pa višek greznice).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Karen ()

FoxKnox ::

Karen je izjavil:

Če imaš trr na Sberbank je nakazilo instant 24/7. Izjemno uporabna kombinacija.

Aja, še en plus je z mbills-i: zadnjič dobil odločbo za otroški dodatek, pa gledam da so mi med "prihranke" uturili tudi cca. 100 EUR na NKBM prepaid Visi, ker je pač TRR in imajo sledljivega. Mbills je mobilna denarnica in tega sranja ni (itak je mimo da dobiš plačo na TRR pa ti jo štejejo med prihranke... p**zde, ampak da ti na prepaid kartici štejejo prihranek je pa višek greznice).


Pa denar na otroških hranilnih knjižicah so tudi prihranki za njih.;(

Karen ::

Ja, te sramote nisem niti omenjal. Sem ravno razmišljal a se mi da do banke pa da pozaprem to sramoto od otroškega TRRja z 20-30 EUR stanja, pa prepaid NKBM Visa je tudi že blizu odstrela (če bi moral še kako nadomestilo plačat razen tistih 10 EUR na začetku bi verjetno že stopil do šalterja na banki).
On-topics: Mbillsi so manj varni kar se tega tiče ker ni lastnega IBAN-a zadaj, ampak je dejansko oblika podračuna. Sicer bolj tvegano v teoriji, ampak tistih 100-200 k ima človek gor za sproti (itak je instant nakazilo) ravno ni velika verjetnost da bi bila katastrofa.

Utk ::

A je kak razlog, da otroški račun ali mBills ne bi bili "prihranki"? Vse kar je nad nekim zneskom, plača ali 2, kolk že, je "prihranek". Če se prihodek deli tudi na otroke, pa ne vidim razloga, da se njihovi "prihranki" ne bi upoštevali.

GupeM ::

Ne, ni razloga. Le dostop do stanja na mBillsu je verjetno precej otežen, pa ne preverjajo, ker nimaš svojega IBAN oz TRR. Če bi se odločili, pa bi tudi to lahko.

Drugače je pa to s temi prihranki totalna neumnost. Če že morajo biti različne cene za različne dohodkovne razrede, naj gledajo le dohodke, ne pa to, koliko imaš našparano. S tem samo še dodatno spodbujajo uporabo gotovine, hranjenje denarja "v štumfu," in delo na črno. Plačo namreč lahko dvignem in gotovino hranim "v štumfu," pa nihče ne bo vedel koliko imam. Tudi delo na črno se plačuje z gotovino, tako da nihče ne ve, koliko imam ...

Skratka neumnost, da ji ni para. Ker imam plan v kratkem začet zidat, je logično, da imam nekaj našparano, ane? Najemnino in stroške plačujem na pol leta, tako da me lahko po žepu udari zadeva samo zato, ker so stanje na računu preverjali en dan preden sem plačal najemnino.

Dober dan ::

Jaz si nalagam prihranke na crypto.com. Dokler bo tako šlo, še bo nekako, ko pa se bo začelo še crypto svet obdavčevat in preverjat, smo pa v riti..

Utk ::

Drugače je pa to s temi prihranki totalna neumnost. Če že morajo biti različne cene za različne dohodkovne razrede, naj gledajo le dohodke, ne pa to, koliko imaš našparano. S tem samo še dodatno spodbujajo uporabo gotovine, hranjenje denarja "v štumfu," in delo na črno. Plačo namreč lahko dvignem in gotovino hranim "v štumfu," pa nihče ne bo vedel koliko imam. Tudi delo na črno se plačuje z gotovino, tako da nihče ne ve, koliko imam ...

Sej ne gledajo na prihranke kot na dohodek, ampak kolk dohodka bi lahko imel od prihrankov (tolk kot bi dobil za vezavo, to pa itak ni nič). Če imaš denar v štumfu, tega res ne vidijo, ampak štumf ti tudi ne daje obresti, tako da kar se njih tiče, jim je vseeno ali nimaš nič ali pa imaš v štumfu.

Le dostop do stanja na mBillsu je verjetno precej otežen, pa ne preverjajo, ker nimaš svojega IBAN oz TRR. Če bi se odločili, pa bi tudi to lahko.

Če oni ne preverjajo ali ne morejo videt, še ne pomeni, da tega nisi dolžan sam prijavit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

FoxKnox ::

Jaz sem že pred leti zaprl vse otroške varčevalne knjižice in nabavil Filharmonike, tiste Dunajske. Do danes so kar fajn zrasli

svetidej ::

GupeM je izjavil:

Ne, ni razloga. Le dostop do stanja na mBillsu je verjetno precej otežen, pa ne preverjajo, ker nimaš svojega IBAN oz TRR. Če bi se odločili, pa bi tudi to lahko.

Drugače je pa to s temi prihranki totalna neumnost. Če že morajo biti različne cene za različne dohodkovne razrede, naj gledajo le dohodke, ne pa to, koliko imaš našparano. S tem samo še dodatno spodbujajo uporabo gotovine, hranjenje denarja "v štumfu," in delo na črno. Plačo namreč lahko dvignem in gotovino hranim "v štumfu," pa nihče ne bo vedel koliko imam. Tudi delo na črno se plačuje z gotovino, tako da nihče ne ve, koliko imam ...

Skratka neumnost, da ji ni para. Ker imam plan v kratkem začet zidat, je logično, da imam nekaj našparano, ane? Najemnino in stroške plačujem na pol leta, tako da me lahko po žepu udari zadeva samo zato, ker so stanje na računu preverjali en dan preden sem plačal najemnino.

V ozadju je račun na Sberbanki. Tako da FURS enostavno dostopa do mBills računa (preko tvoje davčne številke).

Precej oteženo pa FURS dostopa do tujih računov (največ 1x na leto, pa še to vprašanje če lahko)
https://denar.svetidej.com/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: svetidej ()

Dober dan ::

Mi ne moremo skrit jurja, al pa dva, ki ga praskamo skupaj celo večnost, nekateri pa skrijejo miljone brez problema. Kje je tu logika?
Vse kar je slovenskega, furs vidi s prve. V to sem prepričan sigurno. Vprašanje, kako so kaj ti fintech accounti, če nebi vseh prijavil in enega imel tako "skrivaj". Recimo, Monese. Revolut in N26 je povsod..

Vetrolov ::

Na CSD ti v primeru prijavljenega računa na FURS posljejo, da jim poslji izpisek o stanju na racunu v tujini. Od prihrankov ti pa upostevajo navidezni dohodek cca 4%, zato je treba do konca meseca vedno spravit stanje na racunu cim blizje 0 eur.

Oberyn ::

Meni je mbills aplikacija po posodobitvi pred 2 tedni nehala delovati - sploh se več ne zažene. Prijavil sem napako, poslal sem jim celo stack trace, kjer se dejansko vidi ime metode v njihovi kodi, kjer je do napake prišlo. Od takrat sta bili že 2 posodobitvi, ki tega nista rešili. Drugim v okolici aplikacija deluje, samo meni ne. Problema v 2 tednih niso rešili. Najhuje je, da nimajo nobenega obvoza za take primere. Na računu imam ene 600 eur, dvig na bankomatu je blokiran. Medtem je v aplikacijo prišel niz e-računov, ki jih ne morem plačati, ker jih je nemogoče dobiti ven brez aplikacije, zato ne poznam niti zneskov niti sklicev, da bi jih plačal vsaj ročno. Kartica še deluje za plačila na terminalih, to je vse, kar je ostalo od storitev. Najhuje so e-računi, ki ostajajo neplačani.

To je totalna katastrofa od storitve! Če aplikacija enemu posamezniku neha delovati, tega ne znajo zrihtati očitno nikoli, nimajo nobenega obvoza za take situacije. Ne moreš do denarja, ne moreš do čakajočih plačilnih nalogov, ne moreš ničesar.

Imejte to v mislih.

Ashrack ::

Vetrolov je izjavil:

Na CSD ti v primeru prijavljenega računa na FURS posljejo, da jim poslji izpisek o stanju na racunu v tujini. Od prihrankov ti pa upostevajo navidezni dohodek cca 4%, zato je treba do konca meseca vedno spravit stanje na racunu cim blizje 0 eur.

Lahko malo vec poves o tem navideznem dohodku?

Oberyn je izjavil:

Meni je mbills aplikacija po posodobitvi pred 2 tedni nehala delovati - sploh se več ne zažene. Prijavil sem napako, poslal sem jim celo stack trace, kjer se dejansko vidi ime metode v njihovi kodi, kjer je do napake prišlo. Od takrat sta bili že 2 posodobitvi, ki tega nista rešili. Drugim v okolici aplikacija deluje, samo meni ne. Problema v 2 tednih niso rešili. Najhuje je, da nimajo nobenega obvoza za take primere. Na računu imam ene 600 eur, dvig na bankomatu je blokiran. Medtem je v aplikacijo prišel niz e-računov, ki jih ne morem plačati, ker jih je nemogoče dobiti ven brez aplikacije, zato ne poznam niti zneskov niti sklicev, da bi jih plačal vsaj ročno. Kartica še deluje za plačila na terminalih, to je vse, kar je ostalo od storitev. Najhuje so e-računi, ki ostajajo neplačani.

To je totalna katastrofa od storitve! Če aplikacija enemu posamezniku neha delovati, tega ne znajo zrihtati očitno nikoli, nimajo nobenega obvoza za take situacije. Ne moreš do denarja, ne moreš do čakajočih plačilnih nalogov, ne moreš ničesar.

Imejte to v mislih.

Si jih poklical ter povedal svoje tegobe?
....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ashrack ()

Vetrolov ::

Sm preveril in je točen izraz fiktivni dohodek iz premozenja (17. clen ZUPJS)

GupeM ::

Utk je izjavil:

Če oni ne preverjajo ali ne morejo videt, še ne pomeni, da tega nisi dolžan sam prijavit.

Vlogo je oddala partnerica, odločbo je dobila partnerica, ne ve pa, da imam jaz mBills. Kako naj potem prijavim, če ona ne ve za moj mBills, jaz pa tudi nisem videl odločbe???

Bančne račune imam pa vse prijavljene. Če jih zanima, naj preverijo, jaz za njimi ne mislim popravljat. Še celo podpisal sem, da jim dovolim vpogled oz pridobivanje podatkov. In spet, odločbe nisem videl, tako da niti ne vem, če je kaj narobe.

Pa nima veze, a sem odločbo v resnici videl, ali ne.

Ashrack je izjavil:

Vetrolov je izjavil:

Na CSD ti v primeru prijavljenega računa na FURS posljejo, da jim poslji izpisek o stanju na racunu v tujini. Od prihrankov ti pa upostevajo navidezni dohodek cca 4%, zato je treba do konca meseca vedno spravit stanje na racunu cim blizje 0 eur.

Lahko malo vec poves o tem navideznem dohodku?

V resnici je 0,4 %, ne 4 odstotke. Pa še to ne od vsega denarja, kar ga imata starša na računu, ampak se odšteje 19 tisoč tristo in nekaj evrov (48-kratnik minimalnega dohodka). Če imata starša recimo privarčevanih 30.000 EUR, se od tega odšteje 19.300 EUR, kar pomeni 10.700 EUR. Od tega se vzame 0,4 odstotka, kar nanese 428 EUR. To se potem prišteje k letnemu dohodku. Sem mislil, da našparano bolj udari po žepu, ampak očitno ni tako. Razen, če zaradi par evrov padeš v višji razred pri vrtcih/otroškemu dodatku. Potem se pa lahko precej pozna.

0,4 % je pa povprečna obrestna mera za gospodinjstva za vezane vloge.

Vir: https://financnahisa.si/otrosko-varceva...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

Utk ::


Vlogo je oddala partnerica, odločbo je dobila partnerica, ne ve pa, da imam jaz mBills. Kako naj potem prijavim, če ona ne ve za moj mBills, jaz pa tudi nisem videl odločbe???

Srečno na sodišču s tem. Če bi do tega lahko prišlo...

GupeM ::

Kje pa piše, da moram prijaviti denar v mobilni denarnici? Moram potem tudi prihranke v štumfu prijaviti?

Vetrolov ::

GupeM je izjavil:

Kje pa piše, da moram prijaviti denar v mobilni denarnici? Moram potem tudi prihranke v štumfu prijaviti?


Ja pa v denarnici v zepu tudi...

Glede fiktivnega dohodka me je zavedla odlocba, ker pri meni pise 4%. Se bom pritozil se glede tega.

GupeM ::

Vetrolov je izjavil:

Ja pa v denarnici v zepu tudi...

Ja, seveda ...

Utk ::

GupeM je izjavil:

Kje pa piše, da moram prijaviti denar v mobilni denarnici? Moram potem tudi prihranke v štumfu prijaviti?

Tu:

1. Ali imate vi in/ali katera izmed oseb, ki se upoštevajo pri ugotavljanju materialnega položaja, dohodke, prihranke ali drugo premoženje,
ki ni razvidno iz uradnih evidenc (življenjsko zavarovanje (navedite mesečno premijo, ki jo plačujete, in/ali izplačilo zavarovanja), lastništvo
nepremičnine, ki ni vpisana v zemljiško knjigo, nepremičnina v tujini, vozilo, registrirano v tujini, plačo v tujini, …)?


Pa kaj ste nekateri nepismeni, debili, otroci, niste še enga obrazca v življenju izpolnili?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

GupeM ::

Torej so vsi starši v Sloveniji v prekršku, ker ima vsak vedno kje vsaj kakšen bankovec, skoraj zagotovo pa kakšen kovanec.

Z debilom pa lahko sebe zmerjaš, mene ni treba.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

delavec44 ::

GupeM je izjavil:


V resnici je 0,4 %, ne 4 odstotke. Pa še to ne od vsega denarja, kar ga imata starša na računu, ampak se odšteje 19 tisoč tristo in nekaj evrov (48-kratnik minimalnega dohodka). Če imata starša recimo privarčevanih 30.000 EUR, se od tega odšteje 19.300 EUR, kar pomeni 10.700 EUR. Od tega se vzame 0,4 odstotka, kar nanese 428 EUR. To se potem prišteje k letnemu dohodku. Sem mislil, da našparano bolj udari po žepu, ampak očitno ni tako. Razen, če zaradi par evrov padeš v višji razred pri vrtcih/otroškemu dodatku. Potem se pa lahko precej pozna.



Kaj ni 42€? V glavnem meni se niti ne splača prihrankov skrivati, ker vse skupaj ne vpliva na nič.

Utk ::

GupeM je izjavil:

Torej so vsi starši v Sloveniji v prekršku, ker ima vsak vedno kje vsaj kakšen bankovec, skoraj zagotovo pa kakšen kovanec.

Z debilom pa lahko sebe zmerjaš, mene ni treba.

Par bankovcev ni prihranek.

delavec44 je izjavil:

GupeM je izjavil:


V resnici je 0,4 %, ne 4 odstotke. Pa še to ne od vsega denarja, kar ga imata starša na računu, ampak se odšteje 19 tisoč tristo in nekaj evrov (48-kratnik minimalnega dohodka). Če imata starša recimo privarčevanih 30.000 EUR, se od tega odšteje 19.300 EUR, kar pomeni 10.700 EUR. Od tega se vzame 0,4 odstotka, kar nanese 428 EUR. To se potem prišteje k letnemu dohodku. Sem mislil, da našparano bolj udari po žepu, ampak očitno ni tako. Razen, če zaradi par evrov padeš v višji razred pri vrtcih/otroškemu dodatku. Potem se pa lahko precej pozna.



Kaj ni 42EUR? V glavnem meni se niti ne splača prihrankov skrivati, ker vse skupaj ne vpliva na nič.

Ma tisti, ki skrivajo 10 jurjev v štumfu ali jemljejo avto za 20 na lizing, ker se bolj splača zarad vrtca, itak ne zna noben računat. Niti brat. Ne vem kdo jim obrazce izpolnuje...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

GupeM ::

Utk je izjavil:

GupeM je izjavil:

Torej so vsi starši v Sloveniji v prekršku, ker ima vsak vedno kje vsaj kakšen bankovec, skoraj zagotovo pa kakšen kovanec.

Z debilom pa lahko sebe zmerjaš, mene ni treba.

Par bankovcev ni prihranek.

Aha, kje pa je potem meja? Vsi, ki imajo 3 bankovce? 4? vsaj 2 bakovca in vsaj 5 kovancev?

Utk je izjavil:

Ma tisti, ki skrivajo 10 jurjev v štumfu ali jemljejo avto za 20 na lizing, ker se bolj splača zarad vrtca, itak ne zna noben računat. Niti brat. Ne vem kdo jim obrazce izpolnuje...

In koliko takšnih poznaš, da lahko to trdiš, gospod nezmotljivi?

Utk ::

Aha, kje pa je potem meja? Vsi, ki imajo 3 bankovce? 4? vsaj 2 bakovca in vsaj 5 kovancev?

Če je nekdo tako neumen, da ima večje količine gotovine doma, sploh če je vzrok za to cena vrtca, bo itak kmalu ostal brez te gotovine, na tak ali drugačen način.
In v resnici imaš primerke, ki pridejo na banko, dvignejo 100 jurjev in več v gotovini, odnesejo domov, in čez 3 mesce prinesejo nazaj. Med tem naj bi CSD preveril njihovo stanje. Ne zavedajo se, da bojo, če bojo to delali dovolj dolgo, ostali brez teh 100 jurjev. 100 jurjev je pa na dohodek vplival z jurjem ali dvema v prejšnih časih, danes pa še tolk ne.

In koliko takšnih poznaš, da lahko to trdiš, gospod nezmotljivi?

Ne veliko, se pa kar sami javljajo ko pride tema na to. Tu ali pa v gostilni.

GupeM ::

Utk je izjavil:

Aha, kje pa je potem meja? Vsi, ki imajo 3 bankovce? 4? vsaj 2 bakovca in vsaj 5 kovancev?

Če je nekdo tako neumen, da ima večje količine gotovine doma, sploh če je vzrok za to cena vrtca, bo itak kmalu ostal brez te gotovine, na tak ali drugačen način.
In v resnici imaš primerke, ki pridejo na banko, dvignejo 100 jurjev in več v gotovini, odnesejo domov, in čez 3 mesce prinesejo nazaj. Med tem naj bi CSD preveril njihovo stanje. Ne zavedajo se, da bojo, če bojo to delali dovolj dolgo, ostali brez teh 100 jurjev. 100 jurjev je pa na dohodek vplival z jurjem ali dvema v prejšnih časih, danes pa še tolk ne.

Še vedno ne vem, kje je ta meja, kdaj je nekaj prihranek in kdaj ne.

Utk je izjavil:

In koliko takšnih poznaš, da lahko to trdiš, gospod nezmotljivi?

Ne veliko, se pa kar sami javljajo ko pride tema na to. Tu ali pa v gostilni.

Če je to letelo name, naj te potolažim, da vozim avto za manj kot 20 jurjev. Če bi bil tako brihten kot misliš da si, bi lahko po starejših temah že ugotovil kaj vozim in koliko me je to stalo. Pa še to naj te potolažim, nisem ga vzel na lizing, ker raje plačam v kosu.

Utk ::

Še vedno ne vem, kje je ta meja, kdaj je nekaj prihranek in kdaj ne.

To bi odločil sodnik, če bi prišlo do tega. Pa ne bo.

Če je to letelo name, naj te potolažim, da vozim avto za manj kot 20 jurjev. Če bi bil tako brihten kot misliš da si, bi lahko po starejših temah že ugotovil kaj vozim in koliko me je to stalo. Pa še to naj te potolažim, nisem ga vzel na lizing, ker raje plačam v kosu.

Letelo je na to, da ne znaš računat, kolk je 0,4%, ne pa na to kaj voziš.

GupeM ::

Utk je izjavil:

Še vedno ne vem, kje je ta meja, kdaj je nekaj prihranek in kdaj ne.

To bi odločil sodnik, če bi prišlo do tega. Pa ne bo.

Aja, potem pa ni problema.

Utk je izjavil:

Letelo je na to, da ne znaš računat, kolk je 0,4%, ne pa na to kaj voziš.

Ma tisti, ki skrivajo 10 jurjev v štumfu ali jemljejo avto za 20 na lizing, ker se bolj splača zarad vrtca, itak ne zna noben računat. Niti brat. Ne vem kdo jim obrazce izpolnuje...

Hmm ... Dve tvoji izjavi, ki potrjujeta, da si navaden lažnjivec, ki izkrivlja resnico in ne stoji za svojimi izjavami.

Petrol Slo ::

Oberyn je izjavil:

Meni je mbills aplikacija po posodobitvi pred 2 tedni nehala delovati - sploh se več ne zažene. Prijavil sem napako, poslal sem jim celo stack trace, kjer se dejansko vidi ime metode v njihovi kodi, kjer je do napake prišlo. Od takrat sta bili že 2 posodobitvi, ki tega nista rešili. Drugim v okolici aplikacija deluje, samo meni ne. Problema v 2 tednih niso rešili. Najhuje je, da nimajo nobenega obvoza za take primere. Na računu imam ene 600 eur, dvig na bankomatu je blokiran. Medtem je v aplikacijo prišel niz e-računov, ki jih ne morem plačati, ker jih je nemogoče dobiti ven brez aplikacije, zato ne poznam niti zneskov niti sklicev, da bi jih plačal vsaj ročno. Kartica še deluje za plačila na terminalih, to je vse, kar je ostalo od storitev. Najhuje so e-računi, ki ostajajo neplačani.

To je totalna katastrofa od storitve! Če aplikacija enemu posamezniku neha delovati, tega ne znajo zrihtati očitno nikoli, nimajo nobenega obvoza za take situacije. Ne moreš do denarja, ne moreš do čakajočih plačilnih nalogov, ne moreš ničesar.

Imejte to v mislih.


Spoštovani,

žal nam je za situacijo v kateri ste se znašli. Težava, ki jo opisujete se je res pojavljala, a pri izjemno majhnem številu uporabnikov, ki uporabljajo določen model telefona in različico operacijskega sistema. Napako smo uspešno odpravili pri vseh uporabnikih, ki so se obrnili na naš kontaktni center. ČE se težava pri vas še vedno pojavlja, nam to, prosim, sporočite na info@mbills.si.

Lep pozdrav,

Matic Žmuc
MBILLS d.o.o.

Map ::

Mene pa zanima, zakaj mi praktično vsa nakazila kaže kot čakajoče transakcije in kot neplačane, čeprav so bile vse transakcije uspešno izvršene in plačane?

Ales ::

Kaj če vprašaš njih direktno, ne na forumu?

Sicer bo tale Petrol Slo ti prišel povedat, kako je vse super in je samo pol uporabnika od sto tisoč imelo podoben problem in cela polovica je zdaj vsaj 99% presrečna in nima težav. >:D
««
7 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

VALÚ vs. Mbills

Oddelek: Mobilne tehnologije
225145 (1677) Badwolff
»

Placevanje s telefonom (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14943795 (16367) Excavator
»

Osebni račun katera banka? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8521479 (11518) kriko1
»

Plačevanje z mobilnim telefonom

Oddelek: Mobilne tehnologije
204668 (3131) LitralSM
»

Placevanje poloznic (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8921294 (16883) drekodovce

Več podobnih tem