» »

mBills v praksi

mBills v praksi

««
2 / 13
»»

Oberyn ::

Kako je s to mBills mastercard kartico, a lahko z njo opravljate spletne nakupe? Jaz sem pamža pripravil, da si je odprl mBills račun, da mu gor nakazujem žepnino in sredstva za šolanje, da potem sam skrbi za svoje stroške in imam jaz eno skrb manj. Ampak pravi, da pri spletnih nakupih ponekod rata, ponekod je pa plačilo zavrnjeno.
Jaz drugače te kartice ne uporabljam, pa v bistvu je zgleda nihče ne uporablja, kar ni čudno, če je pa pol plačil zavrnjenih. Od tle pa potem tudi pride njihova žalostna bilanca. Od zastonj plačevanja plačilnih nalogov in zastonj dvigov na bankomatih ne morejo imeti drugega kot zgubo.

misek ::

Kartica mi v povezavi s Paypalom deluje 100%. Direkt z njo pa sem plačal samo nekajkrat tudi uspešno.

Je pa v mbills aplikaciji ena nastavitev za kartico kjer omogočiš plačilo izven EU. Morda je to pri tebi problem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: misek ()

jocoj ::

Eno je MBills aplikacija, drugo pa njihova mastercard kartica za katero seveda skrbi Mastercard. Jaz jo uporabljam po spletu in nakupih doma ter tujini. Tudi na paypal jo imam registrirano. Vse deluje brez težav.

Bellzmet ::

Z mBills Mastercard do sedaj ni bilo niti ene težave. V appu si moraš limite nastavit in internetna plačila. Kartica sama deluje pač kot Mastercard mora.

Skyman ::

Moralo bi iti skozi,sam sem zadnic placal preko amazona ter seveda sem imel komplikacije ker je poskodovan paket bil so mi tudi brez problema vrnili in dobil notification na mbills app da je biv priliv na kartico torej ni tle nobenih komplikacij,deluje kot prava kartica mastercard kot jo poznas v SLo oz tujih bankah.Prav tako deluje ce je vezana na paypal placal se nisem nobenega nakupa

jest10 ::

Oberyn je izjavil:


Jaz drugače te kartice ne uporabljam, pa v bistvu je zgleda nihče ne uporablja, kar ni čudno, če je pa pol plačil zavrnjenih.

Jaz jo uporabljam brez težav.
Kot že rečeno preveri, če imaš omogočema plačila izven EU.

krneki ::

Jaz tudi nisem imel še težav s mBills kartico. Prilivi tudi delujejo.
Drugače pa z mBills plačujem vse hišne račune oz. upn naloge (večina jih sama pride v mBills, tako da samo dvakrat pritisneš in je plačano), ker je pač brez provizije. Moti me edino to, da ne moreš nastavit datuma kdaj naj se nek račun plača, če imaš dovolj sredstev.

dunda ::

Tudi sam lahko potrdim, da plačila z mBills delujejo. Imam njihovo Mastercard in praktično vse (od aplikacije naprej) lahko samo pohvalim.
https://www.kacnje.eu

Dag ::

Meni je zadnjič zavrnilo mBills Mastercard na avtomatu v garaži na Kongresnem. Potem sem dal Mastercard od DH in je šlo normalno skozi. To je bilo sicer prvič, da mi je zavrnilo mBills MC.

2dark ::

fuck_it_ je izjavil:

Skyman je izjavil:

Poleg telefona ne rabis prakticno NIC.


to je seveda laž.

V Sloveniji moraš vedno ob sebi imeti osebno izkaznico, da lahko dokažeš kdo si.

Če pa že neseš osebno izkaznico s sabo pa lahko tudi bančno kartico vtakneš tja kamor si osebno izkaznico.



če plačuješ položnice na bencinsih servisih, v trgovini ne potrebuješ zraven osebne. To zahtevajo samo na pošti. lol.

Ti si cela laž. Če tebi paše, da plačuješ provizijo za položnice je tvoja stvar.

Mare2 ::

2dark je izjavil:


če plačuješ položnice na bencinsih servisih, v trgovini ne potrebuješ zraven osebne. To zahtevajo samo na pošti. lol.

Ti si cela laž. Če tebi paše, da plačuješ provizijo za položnice je tvoja stvar.


Osebni dokumet moraš itak imeti skoz pri sebi. Nima veze, ali kaj plačuješ s kartico ali ne. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

SaXsIm ::

Skratka, nekaj kar počne kar tudi banke že počnejo. Poleg tega pa bančni račun še vedno potrebuješ, saj plače ne moreš prejemati na mBills.

Primer - abankin app se obnaša kot bančna kartica. Se pravi, da ne rabim bančne kartice, da nekaj plačam. Položnico (če že dobim kakšno, ki ni eračun) pofotkam z appom. Hkrati pa se zaradi mBills (poleg vseh ostalih neumnosti, ki ne sodijo tam) še dodatno izogibam petrolovih bencinskih servisov. Ko pridem na pumpo, sem tam da natočim gorivo, ne da vplačujem športne stave, položnice, nakupujem špecerijo, sklepam življenjska zavarovanja in ne vem kaj še.
SaXsIm

Anney ::

Čokoladico kupi in dan bo lepši. ;)
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

no comment ::

Mare2 je izjavil:


Osebni dokumet moraš itak imeti skoz pri sebi. Nima veze, ali kaj plačuješ s kartico ali ne. :)

Da ga ne boš kdaj pustil 5m stran od sebe. Js ga mam tut v bazenu za kopalkami...

(včasih je blo še kr tečno, ko osebne še niso bile plastične)

jocoj ::

no comment je izjavil:

Mare2 je izjavil:


Osebni dokumet moraš itak imeti skoz pri sebi. Nima veze, ali kaj plačuješ s kartico ali ne. :)

Da ga ne boš kdaj pustil 5m stran od sebe. Js ga mam tut v bazenu za kopalkami...

(včasih je blo še kr tečno, ko osebne še niso bile plastične)
Ne rabiš, so izjeme. Če nisi polnoleten pa sploh ne rabiš

Petrol Slo ::

WhiteAngel je izjavil:

Če Petrol crkne ali se kaj naprdne, ostanete brez fedra. Upam, da se twga zavedate. Petrol ni banka, zato država ne jamči za vloge.


Spoštovani,

mBills je produkt podjetja MBILLS d.o.o., ki posluje z licenco Banke Slovenije za storitev izdajanja elektronskega denarja in plačilnih storitev. Denar uporabnikov je v vsakem trenutku varno shranjen na fiduciarnih računih, do njega pa brez izrecnega pooblastila uporabnika ne more nihče. Fiduciarni računi so ločeni od poslovnih računov podjetja, zato v morebitnem primeru stečaja podjetja, le-ta ne vpliva na razpoložljivost sredstev uporabnikov.

Ker ste uporabniki omenili tudi nekaj težav s plačevanjem s kartico mBills Mastercard, bi želeli pojasnili, da za to obstaja več možnih razlogov; uporabnik nima dovolj razpoložljivih sredstev, nastavljeni so prenizki limiti za spletna plačila, onemogočena so plačila izven EU ali pa je uporabnik v tekočem dnevu oziroma mesecu že dosegel maksimalno število plačil. Nekatera spletna mesta zahtevajo tudi potrjevanje z varnostnim standardom EMV-3D Secure.

V primeru, da imate na računu dovolj sredstev, so limiti nastavljeni ustrezno, do težav pa še vedno prihaja, vas prosimo, da nas lahko pokličete na +386 (0)1 200 33 36, ali nam pišete na info@mbills.si in rešimo težavo.

Lep pozdrav,

Matic Žmuc
MBILLS d.o.o.

Kosek1 ::

Petrol Slo je izjavil:

WhiteAngel je izjavil:

Če Petrol crkne ali se kaj naprdne, ostanete brez fedra. Upam, da se twga zavedate. Petrol ni banka, zato država ne jamči za vloge.


Spoštovani,

mBills je produkt podjetja MBILLS d.o.o., ki posluje z licenco Banke Slovenije za storitev izdajanja elektronskega denarja in plačilnih storitev. Denar uporabnikov je v vsakem trenutku varno shranjen na fiduciarnih računih, do njega pa brez izrecnega pooblastila uporabnika ne more nihče. Fiduciarni računi so ločeni od poslovnih računov podjetja, zato v morebitnem primeru stečaja podjetja, le-ta ne vpliva na razpoložljivost sredstev uporabnikov.


Tale del tvojega sporočila je sporen, neresničen. Prosim, ne nakladajte. Še na banki denar ni varen, pa čeprav zanj jamči država.

Ponavadi taki nakladači, ki samo z besedami jamčijo za varnost denarja, ob dejanski situaciji stisnejo rep med noge.

Sicer pa ja, ideja o Mbillsu in trenutno delovanje je samo pohvalno. A si pogledal bilanco dotične firme? Prosim za kak komentar. :)

Killermode ::

Edini "problem" ki ga jaz vidim pri mBills je ta, da ne morem nastavit evtomatskega plačila UPN za določen datum. Ampak je potrebno 9999x prtisnat na razorazne gumbe, da ga plačam tisti dan.

DePalmo ::

Petrol Slo je izjavil:

... ali pa je uporabnik v tekočem dnevu oziroma mesecu že dosegel maksimalno število plačil...


Se lahko kaj več zve o tem? Kakšne so omejitve?

Killermode ::

DePalmo je izjavil:

Petrol Slo je izjavil:

... ali pa je uporabnik v tekočem dnevu oziroma mesecu že dosegel maksimalno število plačil...


Se lahko kaj več zve o tem? Kakšne so omejitve?

Za kartico Mbills Petrol veljajo naslednji dnevni in
mesečni limiti transakcij. Ob uporabi kartice Mbills
Petrol morate te limite upoštevati.


Transakcije na
bankomatih
do 10
transakcij
dnevno
do skupno
400 EUR
dnevno

do 10 transakcij
mesečno
do skupno 1000
EUR mesečno

Transakcije na
prodajnih mestih
(POS)
do 20
transakcij
dnevno
do skupno
5000 EUR
dnevno

do 200 transakcij
mesečno
do skupno 10,000
EUR mesečno

Transakcije
spletnega
nakupovanja
do 5 transakcij
dnevno
do skupno
5000 EUR
dnevno

do 20 transakcij
mesečno
do skupno 5000
EUR mesečno

DePalmo ::

Hvala za info! Torej za večino več kot dovolj.

GupeM ::

Sam sem si mBills denarnico pred časom odprl, ker sem mislil, da bo uporaben. No, izkazalo se je, da zame ni bil kaj preveč uporaben. Položnic praktično ne plačujem, v trgovinah/menzah/drugje pa sem vedno uporabljal kartico od banke. Tako sem imel na računu mBills v bistvu samo nekaj malega denarja, za vsak slučaj, če mi recimo bančna kartica ne bi delala, ali da bi recimo na Petrolu nekaj plačal s telefonom, če denarnice nimam s sabo (se ni nikoli zgodilo).

Se je pa zadeva precej spremenila, ko sem kupil Garmin uro, ki podpira GarminPay. Ker imam že N26 račun, nisem odpiral še Revolut računa (ki je tudi podprt na GarminPay), ampak sem uporabil kar mBills. Sicer še vedno večinoma plačujem z bančno kartico, ker imam ponavadi denarnico pri sebi in bi rad čim manjkrat polnil mBills denarnico. Se pa pogosto zgodi, da grem malo peš "po vasi" brez denarnice (ja, vem, sem v prekršku, ker nimam osebnega dokumenta pri sebi). Nakar me pokliče punca, naj spotoma prinesem še kruh in mleko. Takrat pa me mBills in Garmin Pay rešita dodatne poti domov po denarnico in nazaj v trgovino.

Skratka, zame načeloma ne preveč uporabna zadeva, razen v povezavi z GarminPay.

slotech5 ::

meni je všeč debetna Mastercard, medtem ko načini plačevanja s telefonom so pa katastrofa.

DePalmo ::

Osebno sem že mislil da bi odprl račun in imel še eno kartico več, plus je plačavanje položnic pri katerih samo skeniraš QR. Nato sem pa začel razmišljat da itak ne rabim še ene kartice ker za manjša oz. sprotna plačila in položnice imam N26, za večja vzamem drugo kartico, denarja pa praktično ne dvigujem več razen če se najde kakšen kafič kjer ne sprejemajo kartic (nazadnje Merkur v BTCju, pred tem pa dolgo nobenega ...). Položnice vse dobivam elektronsko in jih izpolnim preko N26 web aplikacije in nato potrdim preko mobilne aplikacije. Se še zagrevam da bi si naredil trajnike (oz. kakorkoli se temu dandanes reče), tako da meni osebno tole ne pride prav, je pa fino vedet da obstaja alternativa in kakšne so omejitve.

Ure pa ne nosim ;) Tako da razni GarminPay, ApplePay, Huawei Wallet in podobno odpade.

Killermode ::

GupeM je izjavil:

(ja, vem, sem v prekršku, ker nimam osebnega dokumenta pri sebi).



Zakaj bi bil v prekršku?

Osebno izkaznico ali drug uradni identifikacijski dokument, na katerem so navedeni točni osebni podatki, na katerem fotografija izkazuje imetnikovo podobo in ki ni poškodovan oziroma obrabljen, mora imeti državljan pri sebi, razen kadar bi bilo glede na okoliščine to nesmotrno, in ga na zahtevo uradne osebe, ki je po zakonu za to pooblaščena, dati na vpogled za preverjanje istovetnosti.


A ni sprehajanje po lastni vasi brez denarnice prav to? Glede na okoliščine nesmotrno nošenje osebnega dokumenta.

Iz policije so za siol.net:
Sporočili so, da je pojem nesmotrna uporaba nedoločen pravni pojem, ki se presoja od primera do primera glede na okoliščine primera. "Zato splošnega odgovora, ki bi veljal za vse primere, ni mogoče podati," pravi Menegalija.

Tudi če se odpravljamo na zabavo k sosedu, osebne izkaznice ne potrebujemo, je še povedal.

GupeM ::

Killermode je izjavil:

GupeM je izjavil:

(ja, vem, sem v prekršku, ker nimam osebnega dokumenta pri sebi).



Zakaj bi bil v prekršku?

Osebno izkaznico ali drug uradni identifikacijski dokument, na katerem so navedeni točni osebni podatki, na katerem fotografija izkazuje imetnikovo podobo in ki ni poškodovan oziroma obrabljen, mora imeti državljan pri sebi, razen kadar bi bilo glede na okoliščine to nesmotrno, in ga na zahtevo uradne osebe, ki je po zakonu za to pooblaščena, dati na vpogled za preverjanje istovetnosti.


A ni sprehajanje po lastni vasi brez denarnice prav to? Glede na okoliščine nesmotrno nošenje osebnega dokumenta.

Iz policije so za siol.net:
Sporočili so, da je pojem nesmotrna uporaba nedoločen pravni pojem, ki se presoja od primera do primera glede na okoliščine primera. "Zato splošnega odgovora, ki bi veljal za vse primere, ni mogoče podati," pravi Menegalija.

Tudi če se odpravljamo na zabavo k sosedu, osebne izkaznice ne potrebujemo, je še povedal.

Se popravljam: Mogoče v prekršku. Sploh, če vstopim v trgovino in tam nekaj kupim (ali pa ne kupim). Tudi če te zbije avto, je priročno imeti pri sebi nek dokument, da te lahko identificirajo če si nezavesten. Kakorkoli, to sem napisal bolj zato, ker se potem nekateri oglašajo da če imam prostor za osebno, imam tudi za bančno kartico. Lahko se pa preprosto zgodi, da denarnico pozabim. Tako kot sem jo že pozabil v pisarni, ko smo šli na malico. Pa je prišel GarminPay zelo prav.

slotech5 ::

lepo vas prosim, kolikokrat v življenju vas je pa že kdo povprašal za osebno izkaznico med sprehodom po vasi, mestu ipd

GupeM ::

slotech5 je izjavil:

lepo vas prosim, kolikokrat v življenju vas je pa že kdo povprašal za osebno izkaznico med sprehodom po vasi, mestu ipd

Enkrat. Bil sem sicer še mladoleten, ali pa ravno polnoleten. Bilo je zjutraj, ko sm šel peš od punčine šole do svoje. Policista sta za menoj pripeljala z avtom, zapeljala pred mene z dvema kolesoma na pločnik in ustavila. Izstopila iz avta, en je prišel do mene in hotel videti osebni dokument. Slučajno sem imel potni list pri sebi, osebne pa nisem imel. Policaj je pogledal, se zahvalil, vrnil dokument in smo šli vsak po svoje. Mogoče sem po opisu ustrezal komu, ki so ga iskali, ali pa sem jim samo izgledal sumljiv. Nimam pojma, zakaj so hoteli osebni dokument.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

BuDi79 ::

slotech5 je izjavil:

lepo vas prosim, kolikokrat v življenju vas je pa že kdo povprašal za osebno izkaznico med sprehodom po vasi, mestu ipd
https://www.dnevnik.si/11437

Steinkauz ::

Mene so enkrat zvečer v Ljubljani in enkrat sredi belega dneva v Novi Gorici, ko sem hodil proti Qlandiji.
Zvečer sm še nekak razumu, sred dneva je blo pa res sam what???

j4nm4n ::

A je kdo stestiral plačilo v tuji valuti z mastercardom? Zanima me menjalni tečaj:

Na strani piše: Pri plačevanju s kartico mBills Mastercard vedno prejmeš najboljši Mastercard menjalni tečaj, mBills pa ti ne zaračuna nikakršnega dodatnega pribitka na menjalni tečaj.

Vem da je recimo pri n26 mastercard bil dejansko najugodnejši tečaj, če primerjam z mojo banko. Je tu enako ker gre za Mastercard, al ni enotno (predvidevam da to)?

BuDi79 ::

j4nm4n je izjavil:

al ni enotno (predvidevam da to)?
Je enotno.

https://www.mastercard.co.uk/en-gb/cons...

Karen ::

Jaz trenutno na Tajskem plačujem z MBills mastercardom brez težav, tako online s pinom kot offline, podpišem listek ampak transakcija je takoj vidna v appu. Dela povsod bp, zaenkrat ni bilo ene zavrnitve. Bolj je problem ker je pol Tajcev nepismenih in te le redko vprašajo ali hočeš plačat v eur ali v bahtih, pa pač nekaj stisnejo na pos-u. Nisem pa se spuščal v detajle kolk je razlike v menjalnem tečaju, ampak na hitro pogledano je tudi tečaj v bahtih če dela mbills konverzijo boljši kot v lokalni menjalnici, mislim da imajo cca 33,40 če sem prav pogledal, v menjalnici pa dobiš od 31,50 na letališču pa do 32 oz. danes najbolje 33,20, tako da lahko samo pohvalim... imam jo pa zdaj šele kak mesec, skratka super zaenkrat.
Z neprovizijami pa delajo minus kolikor sem videl bilanco firme, tako da je vprašanje časa kdaj bo treba menjat... škoda, upam da naredijo en vzdržen poslovni model pri sedanjih oblikah storitev.

slotech5 ::

uporabljam mBills in zaradi plačevanja v tujini v tujih valutah sem želel narediti N26 ali Revolut. kot pišete, torej za ta namen nima smisla naredit N26 ali Revolut?

Killermode ::

V tujini je vedno pametno imeti za rezervo še kakšno kartico(če imaš prvo MC, potem recimo za drugo viso), ter mogoče kakšen kos gotovine. Sploh pa kreditno kartico za kakšne najeme avtomobilov... itd.
Se ne zgodi velikokrat da kartica ne zagrabi. Če se pa že zgodi pa ni prijetno če nimaš alternative.

GupeM ::

Killermode je izjavil:

V tujini je vedno pametno imeti za rezervo še kakšno kartico(če imaš prvo MC, potem recimo za drugo viso), ter mogoče kakšen kos gotovine. Sploh pa kreditno kartico za kakšne najeme avtomobilov... itd.
Se ne zgodi velikokrat da kartica ne zagrabi. Če se pa že zgodi pa ni prijetno če nimaš alternative.

This! V USA sva s punco imela več različnih kartic. Jaz debetno viso in debetni MC ter kreditni MC, ona maestro, kreditno Viso in predplačniški MC. Največ težav je povzročal predplačniški MC. Ali ni prijelo, ali pa so trgovci težili, ker na njem ni imena in priimka. Z maestrom ne vem, če je sploh kaj plačevala, večinoma je bila pa moje debetna visa dovolj. Debetnega MC nisem nikoli uporabil, kreditni MC pa samo kadar debetna visa ni šla čez. Je pa fajn plačevat z debetno kartico v restavracijah. Lahko napišeš napitnine kolikor želiš, pa je nikoli ne trgajo :) Dvakrat, ko sem plačal s kreditno, pa so obakrat tudi napitnino naknadno trgali.

Wolfie ::

A je nujno pri identifikaciji uporabljati šumnike?

Karen ::

Če misliš če na kakem Aliexpressu vneseš plačilo s kartico, pa imaš šumnike v imenu/priimku, potem vedno pišeš brez šumnikov. Jaz imam povsod šumnike pa vedno pišem brez strešic. Ista fora kot pri nakupu letalskih kart. A si to mislil?

Wolfie ::

Karen je izjavil:

Če misliš če na kakem Aliexpressu vneseš plačilo s kartico, pa imaš šumnike v imenu/priimku, potem vedno pišeš brez šumnikov. Jaz imam povsod šumnike pa vedno pišem brez strešic. Ista fora kot pri nakupu letalskih kart. A si to mislil?


Ne, nisem mislil na to. Za registracijo nisem uporabil šumnikov (pač nisem vedel kako) in glede na to, da sem naročil kartico, me je samo zanimalo, če pri mBills kaj komplicirajo na to temo. Sicer pa je vseeno, itak ko bo kartica prišla in bom videl, če so šumniki naknadno dodani ali ne. Vseeno hvala za odgovor.

katimm ::

Nevem ce je ze kdo omenil ker nisem bral teme, vendar s to kartico Mastercard se ne da nalagati denarja na stavnice, poker itd niti za kriptovalute, pise pa vse to v drobnem tisku. Ce poizkusis z nakazilom je vedno zavrjeno.

Karen ::

Wolfie: jaz sem se registriral s šumniki, kreditno kartico sem dobil brez šumnikov, tako da ni panike.

krneki ::

Omejitev mBills Debetne Mastercard je tudi, da ne podpirajo "Mail/phone order transaction". Sicer se bolj redko uporablja, ampak sem ravno včeraj naletel na tole :)

tnt ::

Živjo,

Bom izkoristil temo za vprašanje...

Imam Android LG. Samo v Mbills aplikaciji bi rad izklopil prijavo s prstnim odtisom (tako, da bi moral vnesti PIN). Ali je to možno in kakšen je postopek? Sem vse preiskal, pa nisem našel rešitve.

Hvala za odgovor.

misek ::

tnt, poglej pod Nastavitve/Samodejni vstop v aplikacijo s prstnim odtisom.

tnt ::

To imam izklopljeno, pa se še vedno lahko logiram tudi s prstnim odtisom.

misek ::

Imaš prav.
Ko sem jaz naložil aplikacijo sem moral posebej omogočiti vstop s prstnim odtisom. Se pa več ne spomnim kje in kako :(
Morda bi odstranitev in ponovna namestitev aplikacije pomagala.

Dajarra ::

Kakšni so kaj stroški nakazila denarja na mBills?

Prenos sredstev iz druge kartice v mBills denarnico1,5% od zneska prenosa

Kaj za vas pomeni slednje?

Opcije so sicer tudi:

Polnjenje mBills denarnice z bančnega računa brezplačno
Vplačilo gotovine brezplačno

krneki ::

Z bančnega računa je brezplačno, če imaš tako banko kjer ni provizije za nakazilo :)

Če polniš s kreditno te pač mBills opali za 1.5%.

Skyman ::

Najboljse da gres na najblizji petrol kjer napolnes svojo mbills kartico je instant nakazilo ter free

Karen ::

Zakon je če imaš kombinacijo s TRR-jem od Sberbank... zastonj prestaviš direkt iz aplikacije mbills iz TRR-ja na Mbills... v sekundi... sem že na blagajni prestavljal neposredno pred plačilom. Dela k urca (to Sberbank aplikacijo sicer prenavljajo vsakih 14 dni, ponavadi sicer za vikende, ampak vnaprej napovejo... torej če ne šraufajo ravno sistema na Sberbanki, kar je pogosto:-/ - potem tudi povezava ne dela, dela neverjetno dobro). Drugače pa kot so ti že rekli, nakazilo iz drugega TRR (kolikor imaš pač provizijo za nakazilo če jo imaš plus kaka urca da pride do prenakazila med delovnikom), ali pa na Petrolu (takoj ko vplačaš).
««
2 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

VALÚ vs. Mbills

Oddelek: Mobilne tehnologije
225101 (1633) Badwolff
»

Placevanje s telefonom (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14943500 (16072) Excavator
»

Osebni račun katera banka? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8521282 (11321) kriko1
»

Plačevanje z mobilnim telefonom

Oddelek: Mobilne tehnologije
204618 (3081) LitralSM
»

Placevanje poloznic (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8921111 (16700) drekodovce

Več podobnih tem