» »

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri (2017)

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri (2017)

Kurzweil ::



Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

A mother personally challenges the local authorities to solve her daughter's murder when they fail to catch the culprit.

Director: Martin McDonagh
Writer: Martin McDonagh
Stars: Frances McDormand, Woody Harrelson, Sam Rockwell
Budget:$15,000,000
Release Date: 10 November 2017
Povezave: IMDB | Rotten Tomatoes | Uradna spletna stran | Facebook



---

Na kratko, glede na bero filmov v letu 2017, eden redkih katerega resnično priporočam!

oo7 ::

Hvala za predlog bom vsekakor pogledal :)

Egidij88 ::

Tu bodo padali oskarji.

Kurzweil ::

Ja bi se skoraj spodobil kakšen Oskar. Je pa sicer še treba pogledati par filmov, ampak veliko večino smo jo že... zaenkrat še nisem videl ene same slabe ali povprečne kritike na ta film. Ne bi pa rad vzbujal nekega hype-a, ker potem folk (tako kot jaz) po večini gre film gledat s prevelikimi pričakovanji in iščejo napake. Mogoče sem presenečen zato, ker sem ga šel gledat povsem brez kakšnih informacij, kar zadnja leta rad počnem, zadnje čase niti igralske zasedbe, režiserja, ocene, tistega kratkega opisa ali česar podobnega ne preberem, da si seveda sam ustvarim mnenje.

Kurzweil ::

Danes ponoči bodo podelili Zlate globuse, največ nominacij imajo:

7 nominacij - The Shape of Water
6 nominacij - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
6 nominacij - The Post
... vse nominacije najdete tukaj!

...bi si Three Billboards Outside Ebbing, Missouri skoraj zaslužil kakšnega. Bi spremljal, ampak žal služba ne dovoljuje. Kaj več pa ne bom napisal, dokler si ne ogledam vsega.

arnecan1 ::

Ne vem, saj ne da je slab film, ampak oskarjevski material mi ne izgleda.

Razen za igralske dosežke, igra obeh glavnih protagonistov je bila dobra. Od Frances McDormand celo zelo dobra.

Kurzweil ::

Se strinjam, da ni nek "all time" top film. Je pa glede na vse do sedaj videno iz leta 2017 tole presežek. Še posebej pa me je presenetilo, ker sem ga gledal povsem brez pričakovanj. Ne pravim, da bi moral dobiti nevem koliko Zlatih globusov, kakšnega pa bi vendarle lahko.

Sarkozy ::

že njegov In Bruges
je bil mojstrovina
Ils sont fous ces Slovenes!

Kurzweil ::

Sarkozy je izjavil:

že njegov In Bruges
je bil mojstrovina


Res je. Takrat sem ga gledal v kinu in se spomnim, da mi je bil zelo všeč, iskrano povedano pa sem 90% pozabil za kaj gre in točno ta film grem sedaj gledat, pred začetkom delovnega tedna. Drugače pa če koga zanima je podelitev danes ob 2:00 po našem času na NBC in še miljon drugih virih. Če pa koga zanima tisti kič od rdeče preproge, pa je stream že eno uro prej in sicer kar na uradni FB strani od Golden Globes.

jype ::

Still leaves you being a cunt.

Kurzweil ::

jype je izjavil:

Still leaves you being a cunt.


To se pa spomnim, da je bil dialog v filmu in Bruges. Drugače pa me je par minut nazaj skoraj pobralo, ko sem videl kakšen je prevod filma In Bruges. Prevod je "Morilca na kolektivca". :))

Kurzweil ::

Huge congratulations to #ThreeBillboards on its 4 Golden Globes including Best Picture, Best Original Screenplay, Best Actress Frances McDormand, and Best Supporting Actor Sam Rockwell!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

Sarkozy ::

Tole si moram pa ogledat
Ils sont fous ces Slovenes!

NonPlusUltra ::

Kurzweil je izjavil:

and Best Supporting Actor Sam Rockwell!

Tole si pa zasluži.
"For a long time now I haven't existed. I'm utterly calm.
No one distinguishes me from who I am."

gus5 ::

Sarkozy je izjavil:

Tole si moram pa ogledat
Zgodba o rasistični, homofobni, mizogini, sadistični (južnjaški?) zabiti, kjer probleme 'rešujejo' na svoj način.

Egidij88 ::

NonPlusUltra je izjavil:

Kurzweil je izjavil:

and Best Supporting Actor Sam Rockwell!

Tole si pa zasluži.



Ja, pričakovano.

oo7 ::

Sem pogledal dober film.


Tistega, ki naj bi šla koncu ubiti naj ne bi bil kriv po DNK dokazu samo zakaj ji je takrat prišel težit v trgovino?

jizzer ::

Pomoje je bil on kriv, ampak ona ni vedela da sta se v gostilni tepla z Dixonom, in da je to dejansko isti človek ki je njej gnjavil.

oo7 ::

jizzer je izjavil:

Pomoje je bil on kriv, ampak ona ni vedela da sta se v gostilni tepla z Dixonom, in da je to dejansko isti človek ki je njej gnjavil.


Ja saj to :)

Sarkozy ::

konec je ful dobr :D
Ils sont fous ces Slovenes!

dronyx ::

Sarkozy je izjavil:

konec je ful dobr :D

Meni je tole sicer soliden film, še zdaleč ni pa na nivoju Farga in po moje precenjen. Čeprav je nominiran kot vidim za oskarja 2018 tudi za scenarij je kar nekaj nelogičnosti v scenariju. Policaj zabriše šefa oglaševalske agencije skozi okno, ga pretepe da konča v bolnici in to pred novim šefom policijske postaje pa dobi samo suspenz? Resno? Potem tip, ki se pride pohvalit, da je posiljevalec? Konec pa sploh nima smisla.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vpliv socialnih medijev, na splošno mnenje ljudi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
11111661 (8479) vostok_1
»

Filmski kritiki in ocenjevanje filmov (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
699330 (8129) FormerUser
»

Oscars 2019 [Nominations Out Now]

Oddelek: Sedem umetnosti
374710 (3421) Vazelin
»

Lista dobrih filmov

Oddelek: Loža
184441 (3481) Vitez
»

TOP filmi 2017

Oddelek: Sedem umetnosti
408522 (6121) bambam20

Več podobnih tem