» »

Robin Hood (2018)

Robin Hood (2018)

Temo vidijo: vsi
1
2
3

oo7 ::

ROBIN HOOD | Official HD UK Trailer | 2018

opeter ::

Haha, izgleda čisto okej pop-koruzni film.
Ampak, ker so v trailerju že pokazali celo zgodbo in vse fore, sploh ne rabim it v kino.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

D3m ::

Bom dljal, da me bo lažje uspavalo ponoči. :P
|HP EliteBook|R5 6650U|

Nikec3 ::

Za to zadevo definitivno ne dam denarja. (pa sem ga dal za Oceans 8)
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

MostWanted ::

jah pa ka rinete v kine? dome maš zaston maš tv maš zvočnike maš wc ležišče pa babo. na partisu pa povlejčeš filem.

aja morte bit medprvimi ko pogledate film? je pretržko čakat 2-3 mesce? resno, dandanes ni obisk kina čisto noben oh in sploh. to je gardaland in podobno ker tega nimaš in ne morš met doma.

bambam20 ::

Dej, dej. Tip strelja z lokom, kot da bi imel pištolo.. tako po hitrosti vlečenja puščic in natančnosti. Kr neki. FLOOOOOOPPPPPP:::

Poznamo vrhunske lokostrelce, a da bo delala prevale in salte in pri tem imel 100% kill shot. Lol.

MostWanted je izjavil:

jah pa ka rinete v kine? dome maš zaston maš tv maš zvočnike maš wc ležišče pa babo. na partisu pa povlejčeš filem.

aja morte bit medprvimi ko pogledate film? je pretržko čakat 2-3 mesce? resno, dandanes ni obisk kina čisto noben oh in sploh. to je gardaland in podobno ker tega nimaš in ne morš met doma.



Sej ni mišljen, da bomo rinal v kino. "ni vredno denarja oz. kino vstopnice" pomeni, da je že po trailerju sodeč drek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Vazelin ::

keremu revežu je dejansko še zanimiva ta že 1000x zlajnana zgodba o Robin hoodu?:))

Unknown_001 ::

Vazelin je izjavil:

keremu revežu je dejansko še zanimiva ta že 1000x zlajnana zgodba o Robin hoodu?:))


Ja frocom, ki jim je vse novo.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

opeter ::

Vazelin je izjavil:

keremu revežu je dejansko še zanimiva ta že 1000x zlajnana zgodba o Robin hoodu?:))


Vsaki novi generaciji.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Bwaze6 ::

Sem bil na setu pred skoraj dvema letoma v Dubrovniku. Mi ni bilo čisto nič jasno, kakšno bizarno arhitekturo se grejo z osmojenimi kolibami, ki so bile mešanica standardnih "Hollywood srednjeveških" in tistih iz setov divjega zahoda. Ko sem videl prvi trailer, mi je pa postalo rahlo bolj jasno - post-apokalipsa / alternativen timeline. Še vedno bo verjetno kr neki. :)

D3m ::

opeter je izjavil:

Vazelin je izjavil:

keremu revežu je dejansko še zanimiva ta že 1000x zlajnana zgodba o Robin hoodu?:))


Vsaki novi generaciji.


Moji začetki Robin Hooda v mladosti.







Potlej se pa konča.
|HP EliteBook|R5 6650U|

MostWanted ::

ja se konča ker si"zrasu" in " dozorel" . pač si prerasu. ka jamraš pol, enim nam je pa še zmeri fajn pa kul.

D3m ::

Si me zamešal z drugim.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Unknown_001 ::

MostWanted je izjavil:

ja se konča ker si"zrasu" in " dozorel" . pač si prerasu. ka jamraš pol, enim nam je pa še zmeri fajn pa kul.


Prežveču pa res.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

oo7 ::

D3m je izjavil:

opeter je izjavil:

Vazelin je izjavil:

keremu revežu je dejansko še zanimiva ta že 1000x zlajnana zgodba o Robin hoodu?:))


Vsaki novi generaciji.


Moji začetki Robin Hooda v mladosti.







Potlej se pa konča.




Od Rusla Krova nisi gledal ?

D3m ::

Sem. Samo so mi omenjeni boljši. Crow mi je bil všečen v Gladiatorju.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

opeter ::

Jaz se spomnim enega - meni osebno bolj zanimivega - Robina Hooda, v kateri je igrala še mlada Uma Thurman.
Žal pa film že dolgo nisem videl. Takrat sem izposodil še kaseto v videoteki. Ah, dobri stari časi.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

Robin Hood Final Trailer (2018)



21 november

DamijanD ::

Ta risanka je (vsaj meni) še vedno top

oo7 ::

Han ::

Je že na 18%. :P

D3m ::

Kdaj bo 20%? :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Nikec3 ::

oo7 je izjavil:

Trenutno 14% na RT https://www.rottentomatoes.com/m/robin_...

Šok! :))
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Vazelin ::

gre gledat kdo te smeti v kino?

Han ::

Padec na 15%.

D3m ::

Ko delnice.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Han ::

13%

Vazelin ::

To so težke smeti očitno

PunkDude ::

Pričakovano.

oo7 ::

Tole bo najbrž hud flop čeprav budget ni med najvišjimi 90-100 mio $

oo7 ::

'Robin Hood' Already Being Labeled as One of the Biggest Blockbuster Bombs of the Year

According to The Wrap, the film had a "$14 million five-day opening against a budget of just under $100 million." This puts the movie in the running to be "this year's biggest blockbuster bomb." Unfortunately for Lionsgate, the movie "had the worst start for any film this year with a budget of $90 million or higher." Ouch.

https://comicbook.com/movies/2018/11/26...

Vazelin ::

Morda pa kitajci rešijo:D:D

oo7 ::

Vazelin je izjavil:

Morda pa kitajci rešijo:D:D


Tudi to je možno.

msjr ::

Evo, sem ga včeraj pogledal na premieri v ZG. Paaaaa niti ni tako slab, kot bi človek pričakoval po kritikah. Meni recimo so bili kostimi všeč, saj Robin Hood filmi niso bil nikoli neka referenca avtentičnost. Sam film je dobra mešanica akcije v smislu Black Hawk Down / Star Wars / Mad Max / Bušiji vs. Savdijci... Ma takole, za ljubitelje akcije bo, kamera je dobra, akcijske sekvence - dobro narejeno, odmislimo slabo Marian in to je to. Film bi bil še boljši, če bi bil dolg recimo 88 minut. Vseeno mu dajem 7.3 / 10 - ima potecnial da ne bo pozabljen.

oo7 ::

No potem za pogledat je :)

MostWanted ::

saj je vsak film za pogledat. odvisno je kako ga boš ti vzel.

recimo gola pištola, ali je pilot v letalu, ko mi je foter sredi 90 ko sm bil star 9-10 let dal za gledat se je un režal pasmeju na ves glas js pa tak 8-O ka je smešn

no čez samo leto dni ko je bilo na akanalu sem se jazisto režal.

Vazelin ::

keri zanikrn spored ta teden v kinu. Zgleda so tut tisti Fahrenheit totalne smeti glede na oceno.:|

oo7 ::

Vazelin je izjavil:

keri zanikrn spored ta teden v kinu. Zgleda so tut tisti Fahrenheit totalne smeti glede na oceno.:|


To misliš tega https://www.imdb.com/title/tt0360556/

MostWanted je izjavil:

saj je vsak film za pogledat. odvisno je kako ga boš ti vzel.

recimo gola pištola, ali je pilot v letalu, ko mi je foter sredi 90 ko sm bil star 9-10 let dal za gledat se je un režal pasmeju na ves glas js pa tak 8-O ka je smešn

no čez samo leto dni ko je bilo na akanalu sem se jazisto režal.



Dobra filma :)
Saj te parodije so bile dobre pa npr Napihnjenci, Loaded weapon in Top secret z Val Kilmerjem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

FTad ::

Haha, komentar zmaga: "this isn't robin hood. This is Arrow set in medieval times" :)

oo7 ::

Uff kot kaže bo tole flop leta.

Budget 100 mio in v dobrih dveh tednih so napraskali samo 50 mio v box office. Po moje tudi kitasjka ne reši več tega filma če ga bodo psloh predvajali.

oo7 ::

Filmska recenzija: Robin Hood

http://www.rtvslo.si/kultura/ocenjujemo...

oo7 ::

Še en hud flop in kot kaže filma sploh ne bo na Kitajskem.

Production Budget: $100 million
Box office = Worldwide: $73,377,614

BuDi79 ::

oo7 je izjavil:

kot kaže filma sploh ne bo na Kitajskem.
Ojoj.

fireX88 ::

Film slab..kostumi...o my god..
Film se kosa z Mortal Engines, takoj za njima je pa predator..
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Vazelin ::

men se ga niti iz torrentov ne da snet, če sem pošten:))

Bwaze6 ::

Pogledal. Če ga primerjam z Mortal Engines (podoben flop v kinih) je tole neprimerno slabši film - silly zgodba, silly igra, prežvečen materijal...

V precej prizorih sem študiral, če je režiser sploh vedel, kaj hoče z njimi povedati, ali jih je samo skopiral iz drugih filmov, ker so se mu zdeli "cool"?

Po drugi strani sem pa Mortal Engine že skoraj pozabil, od Robina Hooda imam pa še kar boleče čelo od facepalmov - toliko nekih silly preobratov, overactingov in trapastih enovrstičnic so notri nametal, da film definitivno ni dolgočasen, čeprav iz čisto napačnih razlogov...

No, v spominu mi bo ostal že zato, ker sem pred dvema letoma kolovratil po setu v Dubrovniku (šlo je za leseno vas rudarjev) in študiral, kaj za vraga sploh delajo - takrat še nisem vedel, da gre za stiliziran alternate universe.

Izi ::

fireX88 je izjavil:

Film se kosa z Mortal Engines, takoj za njima je pa predator..

Novi Predator je brez dvoma DALEČ slabši od teh dveh.
The Predator je enostavno in popolnoma zanič, tu sploh ni debate, medtem ko sta Robim Hood in Mortal Engines slaba ampak vseeno gledljiva (v domačem kinu) :D

Pri Mortal Engines sem malo zehal, ampak mi ni žal da sem ga pogledal, medtem ko moram priznati, da mi pri Robim Hoodu ni bilo niti trenutek dolgčas. Če ga pogledaš kot Robin Hood je katastrofa, ampak kot akcijski film je pa pravzaprav zelo gledljiv.
Jaz bi tako Mortal Engines kot Robin Hoodu dal oceno nekje slabih 6/10. Oba imata dobro akcijo in slabo zgodbo.

Po moje so hoteli narediti moderni Robin Hood ob tem pa so vsem dobro znano staro zgodbo daleč preveč modernizirali in jo praktično uničili. Ampak kot sem rekel, če se film vzame kot navaden akcijski sci-fi, potem je čisto gledljiv za kakšen vikend večer v domačem naslonjaču.

korenje3 ::

oo7 je izjavil:

Tole z vsako sliko zgleda slabše.

To naj bi bil nothingamski šerif


Tisti, ki je delal kostume za ta film bi moral biti takoj odpuščen, ker tole ni podobno ničemur.


dober barvan leder. notranji šivi iz tanke kevlarske nitke. to je to za srednji vek ;)
i9-12900k; 32GB DDR5-6000 CL36; Nvidia RTX 3080 ti;
Gigabyte Aorus z690 master; Be Quiet Dark Power 12 1000W

bambam20 ::

korenje3 je izjavil:

oo7 je izjavil:

Tole z vsako sliko zgleda slabše.

To naj bi bil nothingamski šerif


Tisti, ki je delal kostume za ta film bi moral biti takoj odpuščen, ker tole ni podobno ničemur.


dober barvan leder. notranji šivi iz tanke kevlarske nitke. to je to za srednji vek ;)



Zadaj modeli s posebnimi samostreli z magacinom. Res, točno takšni so obstajali v srednjem veku in ljudje so bili takole lepi, umiti, čisti.. Še najbolje prikaže bedo tstega obdobja v Game of thrones.

VaeVictis ::

Shit, kakšen drek od filma je to.

IMHO je pa razlog, da film hoče biti kritika na moderni svet z dodanim super herojem.

Prvi prizori so kritika na Afganistan in Irak, še snemano je tako.

Potem je propagiramje socializma, dodami so še ANTIFA-jevci.

Na koncu pa so dodali še preobrazbo Harvey Denta v Two Face iz Nolanovega Batman.

Vmes imaš pa superheroja, še skupaj s črnim mentorjem, in montažo treninga.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mortal Engines (2018) (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9814708 (9442) bambam20
»

Kim Dotcom bo verjetno izročen ZDA

Oddelek: Novice / Tožbe
4514387 (12283) moonpowd
»

Zaprli hekerski forum Darkode in priprli kolovodje, obtožen tudi Slovenec

Oddelek: Novice / Varnost
2012911 (8868) gruntfürmich
»

Nemški filmi

Oddelek: Sedem umetnosti
196431 (6017) mlamat
»

Operacija Robin Hood

Oddelek: Novice / NWO
4512141 (9265) swar

Več podobnih tem