» »

MS konferenca

MS konferenca

andrej ::

Vse, ki zelijo na prihajajoco MS konferenco v Portorozu v mesecu Maju (vec podatkov na MS web-u, da ne bo zledalo, kot da gre za reklamo) naj opozorim, da je naval izjemen. To pomeni, da bodo v kratkem koncali s sprejemanjem prijav. Torej, ce zelite na konferenco se prijavite cimprej - najboljse se ta teden, ali pa zacetku naslednjega! Da neboste rekli, da niste vedli ko bo prepozno.8-)
Torej, ta zadeva mogoce ni tako zanimiva za povprecnega Slo-techerja, vendar je tudi veliko obiskovalcev iz rac. podjetij, ki jih bi to lahko zanimalo.

berni ::

btw:
Kotizacije (vse cene vključujejo 19% DDV):
Predprijave (do vključno 20. marca): 45.000 SIT
Polna cena (po 20. marcu): 60.000 SIT
Dnevna vstopnica: 35.000 SIT
Spremljevalna oseba*: 20.000 SIT ;(

IBM forum v Portorožu od 4.-6. aprila je brezplačen!


:)

andrej ::

cene so res kar visoke, vendar ne smes pozabit kaj dobis zato - bistveno vec predavanj in kontakt z ljudmi, ki so experti na svojih podrocjih. Ne smemo pa niti pozabiti na spremljevalne dajavnosti, ki so tradicionalno odlicne:D

luni ::

je kaki zastojn fud?
Artificial Intelligentia

andrej ::

a na NT konferenci? Ja tam je vse vkljuceno v ceno - od 4 kosil, vecerij, predavanj, in cage vsako vecer.

Yohan del Sud ::

a so spremljevalne osebe ženskega spola? :D

andrej ::

gre za spremljevalne dejavnosti in tudi vkljucuje zenske - predvsem mlade, pa veckrat tudi zelo pomankljivo oblecene. Lahko se jim celo priblizaz;)

Ribicija ::

U, a se jih lahko dotakneš?:)

lp

zetko ::

Hmmm.....a se kdo misl it ožent ke? :D:D:D
Living it another way.....

andrej ::

hm, ce si blizu je ze lahko, ce pa si dalec stran od nje pa bolj tezko. Upam, da tvoja Tinka tega ne bere, ker te potem nebi spusla:D

TinkaPinka ::

Hm jaz bi raje imela spremljevalce moškega spola. Tudi pomanjkljivo oblečene. Imajo to tudi tam? >:D
I am easy to please as long as I get my way.

andrej ::

seveda imajo. pa tudi bolj pomankljivo so obleceni, kaj vec pa ti ne vem povedat, ker jih ravno ne gledam...:D

Ribicija ::

Heh, kdo bi gledal moške. Glavno da je hrana, pijača in ženske.
Aja pa baje bo ful cool predavanje na temo WHISTLER server. Andrej a kaj veš o tem?

lp

TinkaPinka ::

Jaz bi z velikim veseljem gledala moške. Tako da lahko jaz rečem: glavno, da je hrana, pijača, in dobri moški s čvrstimi zadnjicami. >:D
I am easy to please as long as I get my way.

Yohan del Sud ::

A bodo kakšne preiskusne CD-je talal za xp?

andrej ::

Ribicija: ja sem vido ja za XP-je. Pride en tip direkt iz Redmonda pa bo mel o Xp-jih, pol pa se en slovenski tip, ki bo mel o whistler serverju. mislim, da bo zlo cool. poglej agendo:)
Johan: Ne morem ti cisto 100% rect ce bojo CD-ji ali ne, vendar mislim, da bodo. Bom se pozanimal. ce ne drugace bom vsaj probal zrihtat nekaj kopij za moje predavanje o whistlerju. ampak obljubit ne morem nic - to je odvisno od MS...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NT Konferenca 2008

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
186276 (4116) Looooooka
»

Playboy

Oddelek: Loža
385110 (3452) bajsibajsi

Informacije o tech tipih

Oddelek: Operacijski sistemi
51027 (823) andrej
»

Whitler (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1097807 (6249) zetko
»

windows me

Oddelek: Programska oprema
481879 (1402) JLP

Več podobnih tem