» »

Adventni Zagreb - Bo šlo z Euri?

Adventni Zagreb - Bo šlo z Euri?

nooby ::

Torej zanima me, ali je nujno treba imeti njihove Kune ali so tudi Evri ok(za pijačo in jedačo). Gre se pa za eno popoldan/večer.

Lp
i7 9990k | Msi 2080ti |
Crucial 32gb |
Asus Z390 |

kixs ::

Kune!

Dvignes jih lahko na vsakem bankomatu na Hrvaskem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kixs ()

shadeX ::

Kune kune. Letos mi je zmanjkal kun v večjem supermarketu na Hrvaškem in želel plačat z €, pa ni šlo :)

nooby ::

Se mi je zdel, no vprašat no greh :)
i7 9990k | Msi 2080ti |
Crucial 32gb |
Asus Z390 |

jype ::

S karticami se vedno da.

Magic1 ::

Marikje vzamejo €, samo ne vedno po normalnem tečaju.
Magic

Kurzweil ::

Jaz sem skoraj povsod lahko plačeval z €, je pa res da je tečaj zaokrožen oz. drobiž ti vračajo s kunami. Kjer je gužva pa te bo vsak po domače rečeno nekam poslal. Ne vidim razloga, zakaj ne bi dvignil na bankomatu, sicer pa tudi če boš imel gotovino s sabo, ne moreš vzet za en večer toliko preveč, tistih par cekinov pa seveda na bancinski ali v trafiki porabiš, ker kovance ti skoraj nobene menjalnica/banka/pošta ne bo menjavala nazaj v €.

nooby ::

Kje je pa najbolje parkirat?
i7 9990k | Msi 2080ti |
Crucial 32gb |
Asus Z390 |

gusto ::

Jaz sem bil v soboto v Zagrebu, nabito ful, smo iskali parking, vse polno, na koncu parkirali v garažni hiši pri železniški. Cena je bila smešna, se mi zdi da 5 kun na uro. Svetujem da parkiraš tam, je lep sprehod do centra, na poti do tja polno stojnic in dogajanja. Kune dvigneš pa na bankomatu na poti, je čist normalen tečaj.

kixs ::

nooby je izjavil:

Kje je pa najbolje parkirat?


Pri zelezniski postaji. Vendar je vedno polno in za placat.

gruntfürmich ::

nooby je izjavil:

Kje je pa najbolje parkirat?

savski marof (brdovec) in iti z vlakom. ali pa v katerem od nakupovalnih centrov in iti z taxijem. parkirne hiše v centru znajo biti čisto polne in promet čez centralne ulice totalni kaos
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

MIHAc27 ::

Mi bi šli tud pogledat. Kdo priporoča kater Taxi je ok? Pa kje so centri? Blizu sem našel edino Lidl, da ima parking ene 4km stran.

kixs ::

Lahko parkiras tudi v Dobovi in gres do centra Zagreba z vlakom. Zagrebska zel. postaja je cca 500m od centra.

Kurzweil ::

Parkingov je dovolj... evo enih par V Zagrebu sem bil za novo leto že večkrat in prav nikdar ni zmanjkalo prostora v garažnih hišah, še posebej ne tistih, ki so malce dražje. In pa 5 kun na 1 uro je dejansko drago, če imaš tam avto parkiran naprimer 2-3 dni je to naenkrat 60-70€, pa so seveda še precej dražje garažne hiše. Po centru se vozit s taksijem je neumnost, še posebej za novo leto, ker ga boš čakal in se mnogokrat boril z prostega. Po drugi strani so trole ves čas in tam velja nepisano pravilo, ki mi ga vedno servirajo domačini, da se javnega prometa pač ne plača, ker inšpektorjev praktično ni nikoli, pa tudi če se plača je zelo poceni.

Miha 333 ::

Za parking poskusite v parkirni hiši v shopping centru Importanne (Trg Drage Iblera 10).

Glede naslova pa, evrov, niti kartic ne jemljejo v parkirni hiši (vsaj v zgoraj navedeni), v javnih WCjih (vsi javni WCji, tudi v šoping centrih so za plačat, imejte drobiž), niti na stojnicah s hrano in pijačo.

Daniel ::

No ja, to, da se javnega prometa ne plača ker ni kontrole ne bo ravno držalo. Tretjič, ko sem se tam peljal s tramvajem sem že naletel na kontrolorja. Imel celodnevne karte in ni bil problem. Najbolje je v trafiki kupiti NFC vrednostno kartico, pa potem koristis po potrebi. Parkiras nekje na robu pa s tramvajem v mesto.

Miha 333 ::

Varianta je tudi vlak, povratna iz Ljubljane je 18 €, za skupine še manj.
http://www.slo-zeleznice.si/sl/potniki/...

mancini ::

Povsod na Hrvaškem so vedno problemi plačevat z evri

Ok včasih ti uspe, veliko krat pa ne. In v Zagrebu na stojnicah je to NO GO

MIHAc27 ::

Mi smo že nazaj, je blo kar fino.

Parkiral sem pri filharmoniji (to je za glavno želežniško postajo) V Nedeljo in ob praznikih je celo zastonj. Ob 15h je bil parking skoraj prazen, ob 18h ko smo odhajali pa je bil že bolj zaseden.

Tramvaji so pa res vozil, kljub prazniku kar pogosto.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Parkiranje v Mariboru za več dni

Oddelek: Loža
3810874 (1136) Sparkxl
»

FERI - Kje parkirati?

Oddelek: Loža
306393 (2998) seba-beba
»

Parking v ljubljani

Oddelek: Na cesti
285490 (4555) videc
»

Golnik v Ljubljani parkiranje

Oddelek: Na cesti
172592 (2114) fosil
»

Nepravilno parkiranje - napačen naslov na listku (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6111864 (7079) krho

Več podobnih tem