» »

Kje kupiti PS4 (PlayStation 4) igre?

Kje kupiti PS4 (PlayStation 4) igre?

Morenov ::

A kdo pozna podobno stran kot je zavvi.com, kjer se da poceni kupiti igre za PlayStation?

Kje mi priporočate nakup konzole? Slovenija? Čez mejo? Online nakup?

Hvala.

hyuga ::

Morenov je izjavil:

A kdo pozna podobno stran kot je zavvi.com, kjer se da poceni kupiti igre za PlayStation?

Kje mi priporočate nakup konzole? Slovenija? Čez mejo? Online nakup?

Hvala.


jaz bi ti priporočal da ne kupuješ novih iger, ampak rabljene na:

http://dober.si/

pa itak skoraj vedno dobiš skoraj nerabljen plošček.

drugače pa če hočeš kupiti samo KEY najdi najboljšo ponudbo na:

http://www.allkeyshop.com/catalogue/sea...


za konzole pa nevem - kupi kje dobiš najboljšo ponudbo - jaz bi ti priporočal da ti BigBang izenači ceno pa vzami KASKO za 3 leta. Čeprav moja ps3ka dela že sto let brez problemov.

Morenov ::

@tobogan: hvala za linke. Na dober.si sem našel potekle licitacije, so tudi mali oglasi? tole s temi KEYi pa ne razumem za kaj se gre? Piratska scena?? :O

Nermal ::

Jaz sem recimo prejšno leto na 'črni petek' kupil ps4 slim za 200€ na mimovrste, običajno pa ga prodajajo tam okol 300€

Drugače imaš na dober.si pod kategorijo 'Bovsjak' ogromno uporabnikov, ki prodajajo rabljene igre. Pa tud lahko med brskanjem zaslediš nekoga, ki še prodaja kot čist novo.

Tud Big Bang ni neki slaba stran za iskanje PS4 iger. Res da majo cene za nove igre mal vlke, sam pa majo večrat kdaj tud kakšne akcije na določene igre.

Pol pa še imaš Goblin.si in Konzolko.si, tam se poleg iger da dobit konzola še po dokaj ugodni ceni.

hyuga ::

Morenov je izjavil:

@tobogan: hvala za linke. Na dober.si sem našel potekle licitacije, so tudi mali oglasi? tole s temi KEYi pa ne razumem za kaj se gre? Piratska scena?? :O


ni piratska scena. tam recimo dobiš kode včasih 2x cenej kot pa na PSN (playstation network) store. Isto kot če kupuješ igre za origin in steam. drugač pa, piratstvo je že izumrlo (za multiplayer igre) :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Konzola za 7 in 9 letnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6713050 (10547) opeter
»

Slovenske igračarske spletne strani

Oddelek: Igre
51123 (874) ahac
»

Kje se prodaja Gran Turismo 5?

Oddelek: Konzole
382508 (1985) yayo
»

Playstation 3 slim ali xbox 360 elite (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Konzole
32848989 (39257) St235
»

Kje kupujete igre in programe?

Oddelek: Igre
233008 (2086) c00L3r

Več podobnih tem