» »

"Talenti" na slovenskih cestah

"Talenti" na slovenskih cestah

Temo vidijo: vsi
««
65 / 293
»»

gendale2018 ::

Mesar je izjavil:


gendale2018 je izjavil:

mene bolj zanima kak mojster moraš bit da kr pelješ v nasprotno smer po avtocesti


rukneš dva za pogum pa gremo

jst že za na forum rabim dva :))
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

shadeX ::

Tepli so se zaradi nepravilnega prehitevanja.

https://www.24ur.com/novice/crna-kronik...

Spxy ::

shadeX je izjavil:

Tepli so se zaradi nepravilnega prehitevanja.

https://www.24ur.com/novice/crna-kronik...


VW pa BMW, kakšno presenečenje.

Unknown_001 ::

Spxy je izjavil:

shadeX je izjavil:

Tepli so se zaradi nepravilnega prehitevanja.

https://www.24ur.com/novice/crna-kronik...


VW pa BMW, kakšno presenečenje.


Ljubljančan... kakšno presenečenje.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

RedDrake ::

Mhm.

Včeraj zvečer na cesti Hotedrščica-Logatec je bil en talent v Fiat Puntu, ki je čez polno črto v nepregledne ovinke prehitel vsaj tri osebna vozila in dva polpriklopnika. Enega od tovornjakov v škarje, ravno ko je izza ovinka prišel avtobus.
Sicer nisem zloben, ampak za tega pa res upam, da čimprej konča v rehab centru Soča ali v črni vreči. Zavoljo drugih ljudi, ki jih je spravljal v izredno nevarnost.
Podobno je bil talent, ki je malo pred Sp. Idrijo (splošna smer Tolmin-Logatec) v Octavi-ji prehiteval osebna vozila v naseljih in v ovinkih čez polno črto.

Nekaterim ljudem se očitno mudi umret, ampak mislim, da pri tem res ni treba hitet ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RedDrake ()

scipascapa ::

harvey ::

Včeraj vožnja v nasprotno smer - Gorenjska avtocesta, sicer je potem obrnil v pravo8-O. Kako mu je pa tam uspelo zapeljati na uvozu KRANJ-VZHOD na avtocesto v napačno smer, mi pa ni jasno.

Policisti so takoj po tem, ko so prejeli klic, začeli z zapiranjem uvozov na kritičnem odseku avtoceste ter z aktivnostmi za zagotavljanje varnosti udeležencev in za izsleditev voznika, ki pa na vožnji ni bil dobljen. Policija je voznika kasneje izsledila na podlagi obvestil, natančneje delavca Darsa. Proti njemu še poteka postopek.
vir 24ur.com
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

shadeX ::

Talent se postavi za civilni policijski avto (pred radar). Vmes se neki pizdi (ženi naj bi policist napisal kazen), ta čas pride druga policijska patrulja in tipu lepo dopovejo, da ne kršijo zakona.

Kot omeni policist "nepoznavanje prava škoduje".

Aja, pozabil sem omeniti, da je talent vse to "live" snemal in prenašal na Facebook, celih 20 minut.

Posnetek na voljo na tej povezavi (če ga ne bo prej umaknil).

Kakorkoli, policisti so svoje delo spet opravili korektno, talent pa jo je odnesel brez kazni - samo z opozorilom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Unknown_001 ::

Čez en mesec bom spet po radiu oglaševan kot radarska kontrola, ko bom ustavil kje ob cesti ali na avtobusni.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

gendale2018 ::

shadeX je izjavil:

Talent se postavi za civilni policijski avto (pred radar). Vmes se neki pizdi (ženi naj bi policist napisal kazen), ta čas pride druga policijska patrulja in tipu lepo dopovejo, da ne kršijo zakona.

Kot omeni policist "nepoznavanje prava škoduje".

Aja, pozabil sem omeniti, da je talent vse to "live" snemal in prenašal na Facebook, celih 20 minut.

Posnetek na voljo na tej povezavi (če ga ne bo prej umaknil).

Kakorkoli, policisti so svoje delo spet opravili korektno, talent pa jo je odnesel brez kazni - samo z opozorilom.

jst ga loadam tko da tud če zbriše
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

GupeM ::

Zdj pa še uploadaj, ker ga je zbrisal :D

gendale2018 ::

jst vem samo, da so par mesecev nazaj tuki eni zagovarjali take kot je ta, ki je snemal.. se pravi da lastnoročno kaznujejo druge bedake na cesti
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

SimplyMiha ::

Ah, pa ravno sem imel enega takega pacienta danes... Vidim enega na uvozu, kako se priključuje na avtocesto, pa zapeljem na prehitevalnega da ima prostor. Pol pa lej ga kekca, kako začne pospeševat kot da bi igral Hot Rod. Grem na 135, 140, še kar vztraja ob meni, za mano pa že en tik za ritjo blenda.

Ne preostane mi drugega, kot da malo upočasnim, pustim hot roda naprej pa se vrnem na voznega.

Ste nori, da divjate po mokri avtocesti...

Unknown_001 ::

SimplyMiha je izjavil:

Ah, pa ravno sem imel enega takega pacienta danes... Vidim enega na uvozu, kako se priključuje na avtocesto, pa zapeljem na prehitevalnega da ima prostor. Pol pa lej ga kekca, kako začne pospeševat kot da bi igral Hot Rod. Grem na 135, 140, še kar vztraja ob meni, za mano pa že en tik za ritjo blenda.

Ne preostane mi drugega, kot da malo upočasnim, pustim hot roda naprej pa se vrnem na voznega.

Ste nori, da divjate po mokri avtocesti...


Tip ti je ušel... ti bi bil pameten, vozil tempo in videl, če namerava voziti hitreje. Če ti uide, se postaviš zadaj, ne pa da ga probaš prehitet. Pravilno je naredil, da ni delal zastoja za sabo. Edini bedak v tej zgodbi je neučakanc, ki se ti je zalepil za rit, a tisto je pa normalno?

Druga skrajnost je, če je tip prej mencan na voznem in začel oospeševat vštric. Pri vključevanju drugič pač pazi.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

gendale2018 ::

najboljši so taki ki uletijo s 60-70 na avtocesto direkt pred nekoga na voznem pasu in pol rabijo celo večnost da pospešijo čez 100
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

SimplyMiha ::

Ali pa taki, ki nitkajo šivankino uho med avti namesto da bi se vključili na rep kolone...

Unknown_001 ::

@SimplyMiha

Če se ni varno umikat iz prehitevalnega na vozni z neko ugledno varnostno razdaljo med vozili, ti kar vztrajaj. Bognedaj, da bi se kdaj uklonil in se umaknil med dva tovornjaka ki vozita eden za drugim. Ne smeš se pustit spsihirat neučakancu za tabo. Če lahko, pospeši in se umakni ob prvi varni priliki. Do takrat pa vztrajaj in se ne oziraj preveč. Nisi v prekršku. Hujš pizdarija je, da se rineš na silo na voznega in drugim zjebeš varnostno.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

scipascapa ::

tok malo kontrole kot je pri nam, je ni nikjer na svetu....policija in država prelena, da bi pobrala denar.

shadeX ::

Delajo po najboljši močeh, ne morejo pa nadzorovati vsakega ovinka in vsake situacije na deset tisoče aktivnih avtomobilov v danem trenutku.

Ne ga lomit.

Unknown_001 ::

shadeX je izjavil:

Delajo po najboljši močeh, ne morejo pa nadzorovati vsakega ovinka in vsake situacije na deset tisoče aktivnih avtomobilov v danem trenutku.

Ne ga lomit.


Zakaj v šŠici deluje?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

shadeX ::

Deluje kaj?

scipascapa ::

shadex: kamere so ugodne, samo jebeno zakonodajo se spremeni.

Unknown_001 ::

shadeX je izjavil:

Deluje kaj?


Si se kdaj vozil po Švici?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

shadeX ::

Sem. Kaj bi moral opaziti?

Unknown_001 ::

shadeX je izjavil:

Sem. Kaj bi moral opaziti?


Bistveno bolj posrano vozijo zaradi sistema kaznovanja. Čez mejo je drugače.

V Bernu sem bil šokiran da mi je na prehodu za pešce VSAK brez izjeme ustavil. Tudi če za sabo ni imel nikogar.

Pridem nazaj v Slovenijo... Balkan v najslabšem možnem pomenu.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

MisterM ::

Osebno zelo dvomim, da bi višje kazni prispevale k dvigu vozniške kulture. Po Platonu naj bi pameten človek zakone upošteval zato ker ve, da je to dobro in ne zato, ker bi se bal kazni. Sicer pa tudi švicarji niso nobeni angeli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MisterM ()

Unknown_001 ::

MisterM je izjavil:

Osebno zelo dvomim, da bi višje kazni prispevale k dvigu vozniške kulture. Po Platonu naj bi pameten človek zakone upošteval zato ker ve, da je to dobro in ne zato, ker bi se bal kazni. Sicer pa tudi švicarji niso nobeni angeli.


Niso angeli ampak vedo pa, da jih lahko zašijejo kjerkoli. Poleg tega plačaš vsako najmanjšo pizdarijo pri postopku. Saj zato pa pravim, da čim pridejo čez mejo se vse lepo konča. Kar pomeni, da je njihov sistem dovolj učinkovit, da tudi z denarjem založene kmetavzarje uspešno bremza.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Unknown_001 ::

Kaj je s folkom narobe da se zadnje čase kar vsred ceste ustavlja?

Danes naletel na 3 genije meddrugim tudi avtošolo.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

facepalm ::

padel telefon iz rok?;)

D3m ::

Črni petek?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Unknown_001 ::

D3m je izjavil:

Črni petek?


Idealen dan za črno kroniko?

Samo što nije 13.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

gendale2018 ::

Unknown_001 je izjavil:

D3m je izjavil:

Črni petek?


Idealen dan za črno kroniko?

Samo što nije 13.

mogoče boš naletel še na 10 takih talentov danes in bo skupaj 13
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

Gr8t ::

Unknown_001 je izjavil:

Kaj je s folkom narobe da se zadnje čase kar vsred ceste ustavlja?

Danes naletel na 3 genije meddrugim tudi avtošolo.

Avtošola itak vedno stoji na cesti, to sem še sredi ovinka uspel prehitet. Ali pa prehitim, potem pa takoj za tem 1km ravnina, pa ga še nisem uspel videt v ogledalu. Sploh danes ko vsi cijazijo, bi sam vse take poslal domov.
Enako avtobusi, danes sem vozil za njim ene pol minute 20km/h (za prehitet je bila polna črta pa tudi ne dovolj preglednosti), pa se še ni dovolj oddaljeval in sem ga takoj spet ujel. To je moral vozit borih 50km/h, resda klanec, ampak vseeno. V koloni se pa sam nikol ne vozim, ali se ustavim ob cesti, zmanjšam če ni nikogar za mano in potem pospešim, prehitevam pa vedno takoj ko je fizično možno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gr8t ()

Unknown_001 ::

Gr8t je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Kaj je s folkom narobe da se zadnje čase kar vsred ceste ustavlja?

Danes naletel na 3 genije meddrugim tudi avtošolo.

Avtošola itak vedno stoji na cesti, to sem še sredi ovinka uspel prehitet.
Enako avtobusi, danes sem vozil za njim ene pol minute 20km/h (za prehitet je bila polna črta pa tudi ne dovolj preglednosti), pa se še ni dovolj oddaljeval in sem ga takoj spet ujel. To je moral vozit borih 50km/h, resda klanec, ampak vseeno. V koloni se pa sam nikol ne vozim, ali se ustavim ob cesti, zmanjšam če ni nikogar za mano in potem pospešim, prehitevam pa vedno takoj ko je fizično možno.


Pa ne na sred regionalke človk božji. Folk voz 90 pol pa stoječa ovira za katero bi pričakoval, da bo vsaj za robom ceste, ne pa vsred voznega pasu.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Gr8t ::

Na take primere sam še nisem naletel, v slep ovinek pa recimo da priletim z največ 80 (tak je ponavadi itak precej zavit, tako da povečini prej 70), ravno na 50 pač ne moreš zmanjševat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gr8t ()

s1m0n ::

Dva dni nazaj nas je nekdo prehitel po levi (nasprotnem pasu) pri zavijanju iz glavne na stransko cesto v križišču :) Kaj vse enim ne uspe, ko nimajo časa... Da mu ni uspelo teh par sekund ostat zadaj :)

shadeX ::

Unknown_001 je izjavil:

Gr8t je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Kaj je s folkom narobe da se zadnje čase kar vsred ceste ustavlja?

Danes naletel na 3 genije meddrugim tudi avtošolo.

Avtošola itak vedno stoji na cesti, to sem še sredi ovinka uspel prehitet.
Enako avtobusi, danes sem vozil za njim ene pol minute 20km/h (za prehitet je bila polna črta pa tudi ne dovolj preglednosti), pa se še ni dovolj oddaljeval in sem ga takoj spet ujel. To je moral vozit borih 50km/h, resda klanec, ampak vseeno. V koloni se pa sam nikol ne vozim, ali se ustavim ob cesti, zmanjšam če ni nikogar za mano in potem pospešim, prehitevam pa vedno takoj ko je fizično možno.


Pa ne na sred regionalke človk božji. Folk voz 90 pol pa stoječa ovira za katero bi pričakoval, da bo vsaj za robom ceste, ne pa vsred voznega pasu.



Sred regionalke? To ni še nič. Eni ustavijo tovornjak kar sred avtoceste čez oba pasa in notri lepo zaspijo!

SimplyMiha ::

Spomnim se dogodka, ko sem za ovinkom na regionalki opazil traktor s Creina prikolico, pa spustim plin in začnem upočasnjevati. Korenjaku, ki je vozil tik za mano, to ni bilo všeč in mi je prehitevaje potrobil, nakar izza ovinka na nasprotnem pasu pride kamion, pa korenjak divje pospeši in se vrine predme, nakar malo da se ni zabil v cisterno gnojnice.

Res si bom moral nabavit dash cam...

Zgodovina sprememb…

s1m0n ::

Pri nas je že kakšno leto dashcam :)
Več kot to kar sem prej opisal ter kakšen lep avto (drag, športen) nismo ujeli...
No so kakšna prehitevanje preko polnih črt, na nepreglednih lokacijah... Ampak nič resnega.

louser ::

Pojdi v večernih urah iz Ljubljane proti Mariboru.
Na prehitevalnem cijazi 5 do 10 avtomobilov s 120km/h. Zasučem na desnega, da pogledam kaj za vraga se dogaja.
Opazim da je kilometer desnega pasa prostega.
Ej, jebal bi jim mamicu vsem po vrsti, a sem kulturen voznik in jim raje nisem.

dxx ::

louser je izjavil:

Pojdi v večernih urah iz Ljubljane proti Mariboru.
Na prehitevalnem cijazi 5 do 10 avtomobilov s 120km/h. Zasučem na desnega, da pogledam kaj za vraga se dogaja.
Opazim da je kilometer desnega pasa prostega.
Ej, jebal bi jim mamicu vsem po vrsti, a sem kulturen voznik in jim raje nisem.

Točno to opažam tudi sam. Mirno vozim po voznem mimo teh, tempomat 134kmh...

feryz ::

Če so slučajno trije pasi, ni treba niti razmišljati. Greš na skrajno desnega in se mirno odpelješ mimo njih. Tam zagotovo ni nobenega. Ker ta pas, razen za kamione, ne obstaja.

dxx ::

Kje pa so pri nas trije(vozni) pasovi? Na mogoče par odsekih. Problem pa vedno nastane tam, kjer ni treh pasov.

dxx ::

Problem vedno nastane, ker tisti ki vozi 130kmh po prehitevalnem pasu, se želi iti policaja in ti ne dovoli da ga legalno prehitiš. Pač on vidi samo sebe. Zato vedno zavijem na voznega in ga kot vožnja mimo, prehitim po desni. Ko je možnost se priključim nazaj na prehitevalni pas. To ni navada ampak, kot je povedal uporabnik zgoraj, stalna praksa, ko se pelješ v večerno nočnih urah iz lj. proti mb.. Dejansko si hitreje doma če se voziš 130kmh po voznem pasu, kot če se voziš za kolono 20 vozil na prehitevalnem, vsake toliko časa greš 140kmh, večinoma pa en za drugim cincajo 120kmh.

gendale2018 ::

dxx je izjavil:

Kje pa so pri nas trije(vozni) pasovi? Na mogoče par odsekih. Problem pa vedno nastane tam, kjer ni treh pasov.

ko greš v ljubljano grosuplja maš na tistem klancu tri pasove
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

dxx ::

Ja? Koliko km pa?

gendale2018 ::

ne veliko :(
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

videc ::

dxx je izjavil:

louser je izjavil:

Pojdi v večernih urah iz Ljubljane proti Mariboru.
Na prehitevalnem cijazi 5 do 10 avtomobilov s 120km/h. Zasučem na desnega, da pogledam kaj za vraga se dogaja.
Opazim da je kilometer desnega pasa prostega.
Ej, jebal bi jim mamicu vsem po vrsti, a sem kulturen voznik in jim raje nisem.

Točno to opažam tudi sam. Mirno vozim po voznem mimo teh, tempomat 134kmh...
Kolega, to se ne dogaja samo v nočnih urah, ampak tudi podnevi. V obe smeri.

Invictus ::

To se dogaja vedno, na vseh avtocestah...

Niti ena ni imuna na levo-prehitevalne bedake...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

springfield ::

dxx je izjavil:

Problem vedno nastane, ker tisti ki vozi 130kmh po prehitevalnem pasu, se želi iti policaja in ti ne dovoli da ga legalno prehitiš. Pač on vidi samo sebe. Zato vedno zavijem na voznega in ga kot vožnja mimo, prehitim po desni.

Bravo, si se vecji idiot kot tisti, ki vozi cel cas po prehitevalnem.
««
65 / 293
»»