» »

Kodi -brezplačni tv programi

Kodi -brezplačni tv programi

Samo346 ::

Na spletu sem našel KodiPortable 17.5
Da se naložiti Live TV Serbia addon in imaš kot piše vse tv programe iz exyu vključno s slovenskimi zastonj

Videl sem da obstajajo še tv programi praktično za vse države, torej lahko gledašcel kup tv programov praktično zastonj.

Kako je z legalnostjo tega? Sliši se preveč dobro da bi bilo res
  • zaklenil: Mavrik ()

mlamat ::

Jasno da je nezakonito.

Ne vem pa zakaj bi kdo ki ga ne zanima šport sploh gledal TV, če ravno zato obstajajo drugi plugini...

harmony ::

Na kaksen nacin je to sploh narejeno? Ne razumem ravno tega KODI-ja. Sem ga pred kaksno uro nazaj instaliral.

Recimo ta primer s temi exyu programi. To nekdo strima al kaj?

Nikonja ::

ja ena ali več njih strima to v zamenjavo za dnar, in prav zaradi tega ker ni nekega kvalitetnega serverja je slika večino časa bolj boga, o HD-u lahko samo sanjaš, ker to kaj prodajejo kot HD je en drek, vsaj na 50" TV-u.
Jaz zaenkrat nisem najdel kvalitetnega provajdera za IPTV z kvalitetno HD sliko.

globoko grlo ::

A ta kodi se laufa, oz. a niso bli neki problemi z phoenix pliginom itd? Ga mism zalaufu ze kksn let, pa nism na tekocem. Lahko pa kdo pove kteri plugini so zdej popularni :)
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

harmony ::

globoko grlo je izjavil:

A ta kodi se laufa, oz. a niso bli neki problemi z phoenix pliginom itd? Ga mism zalaufu ze kksn let, pa nism na tekocem. Lahko pa kdo pove kteri plugini so zdej popularni :)

Jaz sem vceraj to zadevo instaliral na raspberi. Men je to krneki. Ura napacna, datum napacen, ceprav je NTP nastavljen. Tipicno Linux...kjer za vsak drek moras guglat. Mi je boljsi windows explorer kot pa ta kobejagi mediateka.

misek ::

harmony je izjavil:

Men je to krneki. Ura napacna, datum napacen, ceprav je NTP nastavljen.
Če bi nastavil še pravi timezone (državo) bi imel pravi čas.
In ne, to ni problem Linux-a ampak oseba med RPi-jem in tipkovnico/daljincem :)

harmony ::

misek je izjavil:

harmony je izjavil:

Men je to krneki. Ura napacna, datum napacen, ceprav je NTP nastavljen.
Če bi nastavil še pravi timezone (državo) bi imel pravi čas.
In ne, to ni problem Linux-a ampak oseba med RPi-jem in tipkovnico/daljincem :)

Aha, no prav, potem pa naprosam, da neumni osebi za tipkovnico razlozis kaj dela narobe. Hvala.
https://ibb.co/huhQxG

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: harmony ()

Mavrik ::

RPi nima vgrajene ure (RTCja) in pač zato imaš vedno čas narobe :) Pač ni primeren hardware za take stvari.
The truth is rarely pure and never simple.

harmony ::

Mavrik je izjavil:

RPi nima vgrajene ure (RTCja) in pač zato imaš vedno čas narobe :) Pač ni primeren hardware za take stvari.

Seveda, zato pa je rpi primeren za vse drugo. Ze leti v kanto, itak sem samo hotel nabrzino stestirat. Bom rajsi kupil en intel nuke in gor ruknil win10 in uzival, ne pa se s temi jajci zajebaval.

misek ::

harmony, kodi si namestil kje? Ker v LibreELEC-u se čas ob bootu lepo nastavi.

harmony ::

misek je izjavil:

harmony, kodi si namestil kje? Ker v LibreELEC-u se čas ob bootu lepo nastavi.

Kako mislis kje? Downlodal noobs instaliral LibreELEC, nastavil cas,nastavil ntp streznike in nic.

misek ::

Nimam RPija da bi preveril ampak sem prepričan da nekaj stotisočim RPi uporabnikom z LibreELEC deluje tako kot mora. Ampak pri vsaki stvari se najde kdo, ki ima probleme. Tokrat si to pač ti :)

shintaro ::

Samo346 je izjavil:

Na spletu sem našel KodiPortable 17.5
Da se naložiti Live TV Serbia addon in imaš kot piše vse tv programe iz exyu vključno s slovenskimi zastonj

Videl sem da obstajajo še tv programi praktično za vse države, torej lahko gledašcel kup tv programov praktično zastonj.

Kako je z legalnostjo tega? Sliši se preveč dobro da bi bilo res

v Italiji visoke kazni za tako početje. (oz. za Sky in ostale plačljive, kar ni ravno isto kot to)

d4vid ::

harmony je izjavil:

misek je izjavil:

harmony, kodi si namestil kje? Ker v LibreELEC-u se čas ob bootu lepo nastavi.

Kako mislis kje? Downlodal noobs instaliral LibreELEC, nastavil cas,nastavil ntp streznike in nic.


Meni čas, datum dela na rpi brez nastavljanja NTP strežnikov...
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

harmony ::

Mah sem ze vse pospravu se mi ne da jajcat se s tem. Ze narocen Intel NUC Kit NUC7I3BNH. Potem samo se winse gor in zadeva bo redi to go.

misek ::

harmony, in kako upravljaš Windows-e? Tipkovnica, miška, daljinec, ...? In s čim predvajaš?

-valvoline- ::

A kdo ima mogoce kodi green balkan build na android boxu? TV programov kolk ces, lepo dela vse iz SLO, HR, BIH, SR itn filmskih programov skor vse kar obstaja sportnih tudi vse,redni autoupdate. Uporabljam na prenosniku ter stacionarcu, dela top, nabavil bi enga android boxa pa ne vem ce se da to nalozit na androidu. Vem da kodi dela na android, zanima me ce obstaja green balkan build za boxe.
Ce koga zanima, komplet navodilo za pc:

Zgodovina sprememb…

TOP ::

harmony je izjavil:

Mah sem ze vse pospravu se mi ne da jajcat se s tem. Ze narocen Intel NUC Kit NUC7I3BNH. Potem samo se winse gor in zadeva bo redi to go.

Bo treba še kaj gor,dat samo od sebe,tudi tam ne bo delalo.Uf še bo jajcanja.

gddr85 ::

-valvoline- je izjavil:

A kdo ima mogoce kodi green balkan build na android boxu? TV programov kolk ces, lepo dela vse iz SLO, HR, BIH, SR itn filmskih programov skor vse kar obstaja sportnih tudi vse,redni autoupdate. Uporabljam na prenosniku ter stacionarcu, dela top, nabavil bi enga android boxa pa ne vem ce se da to nalozit na androidu. Vem da kodi dela na android, zanima me ce obstaja green balkan build za boxe.
Ce koga zanima, komplet navodilo za pc:

sej software za android je podobna stvar, sicer pa sprobaš na kakem android telefonu/tablici, bi moralo enako delat..

Samson ::

Dela na android tv boxu.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

chrush ::

Zanimivo, da je ta debata tukaj dovoljena. Ko sem nekoč omenil cardsharing na dreamboxu sem bil vsaj taka baraba kot Kangler
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

gddr85 ::

a ni EU rekla, da je streamanje dovoljeno? :P

Heisenberg ::

a obstaja tudi Kodi v večji ločljivosti? HD?

gddr85 ::

sej nima to veze s samim kodijem, ampak v kakšni kvaliteti se oddajajo streami oz. addons

Mavrik ::

chrush je izjavil:

Zanimivo, da je ta debata tukaj dovoljena. Ko sem nekoč omenil cardsharing na dreamboxu sem bil vsaj taka baraba kot Kangler


V bistvu ni. :)
The truth is rarely pure and never simple.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

RTV 4D na Kodi ali Samsung TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
6514461 (2182) ales74
»

Kaj kupiti za Media Player? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14233727 (23092) sasoe
»

Medijski predvajalnik z podporo 3TB+ diski

Oddelek: Kaj kupiti
111452 (1072) misek
»

Kodi podnapisi

Oddelek: Pomoč in nasveti
134552 (3471) ufek
»

poceni predvajalnik za mkv 1080p

Oddelek: Zvok in slika
233359 (2689) Daniel

Več podobnih tem