» »

mašinca oz. priprava, ki koplje oz reže kanal za el inštalacijo v omet ?

mašinca oz. priprava, ki koplje oz reže kanal za el inštalacijo v omet ?

#000000 ::

Imam problem, treba je zamenjat komplet hišno EL inštalacijo, sedanja ima pač samo NIČENJE, če hočem zadevo zavarovat mor biti tudi OZEMLJENA, hiša je ravno kupljena, grajena leta 1960, problem je ker moram sam poštemat vse kanale za elektriko na novo, nakar pride štormar ki ima firmo in bo potegnil kable in izdal račun ter seveda certifikat.
Ravno sva s kolegom razgljablja kako to najhitrejš narest ?

In je omenil da obstajaja neka on pravi "grickalica" ki dejansko koplje kanal po steni v omet ??

Jest to prvič slišim, res pa da nisem štromar, pa me zanima ali kaj takega res obstaja ?

Pa seveda da ni TOP shop varijanta :)
  • spremenilo: #000000 ()

#000000 ::

zgleda bo pomojem na ta princip

mailer ::

Obtaja tudi verzija z dvema rezilkama, ki jima lahko nastaviš širino in globino reza vmez pa samo potolčeš s hiltijem. Uporabi zaščitno masko in industrijski sesalec, če ima naprava omogočen priklop nanj.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

#000000 ::

UFF super, imaš kak link do te zadeve ?

Hvala in LP

edit: aja hilti bi bolj kot ne bil priporočljiv, gre za mirno naselje, in ne pri nas, zadeva je v Belgiji, tam so pa malo bolj občutljivi na štemanje kot naši.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

Furbo ::

i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

#000000 ::

ma kok je to kaj cenovno ?

mailer ::

Spodaj je link z dvojno rezilko:
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

#000000 ::

To je v bistvu to, še da najdem dosti močnega da seka v opeko in ne modularca, ker vse tam je narejeno z opeke, ter kak beton bi tud naletu, ampak da dela kanal kot na prvem posnetku to je super, štartaš od 10 zjutri in nehaš ob 17 uri, nič ne štemaš, ker te bo kdo hotu ubit, če delaš kasneje, se prav ene par dni in si fertik.

fikus_ ::

Tudi te zadeve so zelo glasne! Reši te samo hitro opravljeno delo.

https://www.google.si/search?q=rezalnik...

Tako da se k delu spravita dva, en reže, drugi pa s pnevmatskim kl. štema utor.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fikus_ ()

#000000 ::

Ja itak mi je jasno da se prenaša, peč cela ulica vrstnig hiš, normalno da vsej dve tri bajte na vsako stran ropota, se pač držijo skup.



Ma najbolj mi je všeč ta prva na mojem ytube linku, ki dejansko dela kanal (ne samo reže) in ni potrebno štemat še z hiltijem, to bi blo najbolj.

Ne smem pa tam razbijat sob nedelja odpade itak, lagko samo zagrabiva s kolegom od cca 10 zjutraj do mraka to je ob cca 17 uri, tako da dva trikrat bi kr šlo čez. morbit celo samo dvakrat.


mal bom še poiskal če ima kdo to na proddaj na bg ebayu, da ne bo poštnina ne vem kaka, ostalo mi je pa dokaj jasno, še sesalc in maske pa smo skor pobedl.


Hvala in LP

bauci ::

Nekaj podobnega ima Makita. Lahko najemes za 35€ na dan. Poglej na masinca.si.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri varilni aparat - začetnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13941590 (4060) Motion
»

Varilni aparat (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9113702 (7156) recmajkemi
»

varilni aparat - kaj kupit? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7924706 (18016) gruntfürmich

Čiščenje računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
282274 (2008) dzinks63
»

Rezkalnik za les

Oddelek: Loža
204817 (4113) fikus_

Več podobnih tem