Forum » Kaj kupiti » Iščem uro
Iščem uro
pwn3rrr ::
Na bolhi dobiš praktično nerabljene za tako ceno, tudi v tujini bi se jo dalo dobiti precej ugodno... osebno bi se držal Garmina, škoda denarja za raznorazne crape za par 10€, razen če jo boš uporabljal izključno kot "modni" dodatek.
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | GarminOddelek: Kaj kupiti | 1686 (1162) | Pe-Ro |
| » | Katera navigacija Garmin 760 ali Navigon 7110 (strani: 1 2 )Oddelek: Kaj kupiti | 21501 (12347) | madmitch |
| » | nakup navigacijske napraveOddelek: Kaj kupiti | 9191 (7697) | gti85kw |
| » | zaračunavanje uporabe gps-aOddelek: Mobilne tehnologije | 3896 (2628) | blackbfm |
| » | Navigacija na prenosnikuOddelek: Pomoč in nasveti | 4907 (4396) | cesy |