» »

Windows 10 hud problem - sam je šel v preteklost

Windows 10 hud problem - sam je šel v preteklost

levcek84 ::

Torej imam hud problem z Win 10. Naložil sem neke posodobitve in sedaj, ko prižgem računalnik, je tako, kot da bi ga prižgal vsaj eno leto nazaj, če ne več. Na namizju so izginile vse datoteke preteklega časa, tudi Mozilla mi ne deluje, ker mi tudi takrat ni. V uTorrentu, so torrenti od takra, čeprav jih že dolgo ni več na računalniku in so zato vsi rdeči. Ko sem zagnal Chrome, so se odprli zavihki iz tistega časa. Je pa zanimivo, da je še vedno inštalirana zadnja igra, ki sem jo naložil, čeprav ni več bližnjice na namizju, a žal se igra začne od začetka, torej je izginil save game ... System restore ne deluje, češ, da ni obnovitvenih točk, čeprav se mi je le ta naredila vedno, ko sem dal kaj uninstall. Mi lahko kdo pomaga, kako računalnik vrniti nazaj v prihodnost na včerajšnje stanje? Hvala za vsako pomoč!

P.S. Sumim, da je računalnik šel v čas, ko sem namestil SSD disk in takrat nanj vse kloniral iz prejšnjega diska.
  • spremenilo: levcek84 ()

al1976 ::

imas star disk se v sistemu? preveri v biosu s katerega diska se ti zaganja os.

#000000 ::

nabutal ti je tok posodibitev da ti je rač počepnil, povej konfiguracijo ?

Hikari ::

System restore?

levcek84 ::

Hvala! Ja problem je bil, da je iz neznanega razloga bootal iz prejšnjega diska. Sem sedaj rešil zadevo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

virus ki kriptira datoteka - končnica ecc (strani: 1 2 )

Oddelek: Informacijska varnost
5312299 (10374) StratOS
»

Virus ki zahteva 100 eur za odblokirat windowse (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Informacijska varnost
15442898 (24938) BorutK-73
»

odstranjevanje virusov, trojancev? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
579325 (7985) solatko
»

Trojan.Gpcoder.G (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
98198970 (192158) Cold1
»

Samodejno polnjenje diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
181476 (1105) bukev

Več podobnih tem