» »

naročnina za nezaposlene

naročnina za nezaposlene

the man ::

zanima me, ali lahko kupim telefon preko naročnine, če nisem zaposlen. Hvala za odgovore.

Miha 333 ::

Odvisno od pogojev prodajalca, tam se pozanimaj.

K0l1br1 ::

Mene niso nič prašali, če sem zaposlen, ženo tudi ne. V septembru letos. Če prav pomnim, me še nikoli ob parih prilikah zadnjih 10+ let ni nihče nič vprašal.

koyotee ::

Za mobitel mogoče ne, za siol pa sigurno.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

the man ::

K0l1br1 je izjavil:

Mene niso nič prašali, če sem zaposlen, ženo tudi ne. V septembru letos. Če prav pomnim, me še nikoli ob parih prilikah zadnjih 10+ let ni nihče nič vprašal.

h katerm ponudniku si pa bil'

the man je izjavil:

K0l1br1 je izjavil:

Mene niso nič prašali, če sem zaposlen, ženo tudi ne. V septembru letos. Če prav pomnim, me še nikoli ob parih prilikah zadnjih 10+ let ni nihče nič vprašal.

h katerm ponudniku si pa bil'

pri

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: the man ()

SumTingWong ::

Neko plačilno sposobnost morajo videti. Če si naročnino podpisal ravnokar, ti še ne bojo prodali mobitela. Če imaš naročnino že več mesecev ali leta in redno plačuješ, ti bodo "z veseljem" prodali.

K0l1br1 ::

the man je izjavil:

h katerm ponudniku si pa bil'

Mobitel prej, Telemach nazadnje.

Heavy ::

Če nisi zaposlen moraš imeti nekoga, ki te bo kril. Ko sem bil študent sem omenil starše, niso pa menda nič ekstra dokumentov rabili.
#TeamFelix

shintaro ::

ni to dobro da tolko odgovorov in vsi krneki..

Pri Telekomu, moreš bit zaposlen, drgač ne gre. (se pa verjetno da s porokom) , plus tega tam sem ene 9 let nazaj vzel sam telefon kot študent. Mogoče če si študent majo kake opcije

Pr Simobilu, če si nov naročnik (cifra stara manj kot 4 mesece), plačaš 150EUR varščine za telefon , ostalo na obroke. varščino ali vrnejo na trr al ti znižajo obroke, kot želiš. Mogoče je varščina nižja za bolj poceni aparate, vsekakor pa je neka varščina če si nov.
Rabiš davčno, dokument, bančno kartico (to mislim da ni obvezno).

Pri Telemachu pa mislim da tudi lahko vsak vzame oz. tudi če nisi zaposlen. Namreč moj prijatelj je pred kratkim vzel naročnino + telefon in ni zaposlen. Nism pa 100% za telemach.

Odgovor torej je : Pri A1/simobil, lahko 100%.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: shintaro ()

Furbo ::

Za mobitel rabiš poroka.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

shintaro ::

Furbo je izjavil:

Za mobitel rabiš poroka.

na A1, ne.

podstrešje ::

Se nikoli me ni nihce tam vprasal ce sem zaposlena ali student ali kaj tretjega.
But your loaded dice won't help you in the end.

Apple ::

Na Telemachu rabiš plačat varščino za nakup telefona na obroke. Ali za vse cenovne range telefonov ali ne, ne vem.
LP, Apple

mojsterleo ::

Na telekomu ne moreš dobiti naročnine brez da si zaposlen oz. Imaš poroka. Bizarnost: če si študent, ti dajo študentski paket brez preverbe prihodkov samo status prineseš.
Na simobilu me nikoli niso nič spraševali.
Itak je dejstvo da te precej hitro odklopijo in sprožijo izterjavo če ne plačuješ redno.

hojnikb ::

vzameš predplačnika in je problem rešen
#brezpodpisa

MIHAc27 ::

mojsterleo je izjavil:

Na telekomu ne moreš dobiti naročnine brez da si zaposlen oz. Imaš poroka. Bizarnost: če si študent, ti dajo študentski paket brez preverbe prihodkov samo status prineseš.
Na simobilu me nikoli niso nič spraševali.
Itak je dejstvo da te precej hitro odklopijo in sprožijo izterjavo če ne plačuješ redno.


Tole ne vem, če bo držalo. Imam strica, ki ima odvzeto poslovno sposobnost (ne more sklepati pogodb). Koliko pogodb je on že sklenil pri Telekomu in co. raje ne bom omenjal, ker je zaradi tega celo romal na sodišče.

Če v eni poslovalnici slučajno težijo, greš pa v drugo. Verjamem da se vseeno da hitro priti do naročnine/telefona tudi če pogoje ne izpolnjuješ.

loveJDM ::

telemach 15€ narocnine plus fon(nizji price range) gre skozi brez zaposlitve kot student preverjeno


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Predplačniški paket

Oddelek: Mobilne tehnologije
184049 (3431) GTX970
»

Kako ustaviti goljufanje Tušmobila? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13637585 (27031) St235
»

Zakaj telekom ni normalen. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7417979 (14636) jusv
»

Sklenitev naročniškega razmerja

Oddelek: Mobilne tehnologije
101990 (1819) Bye
»

Orto smart

Oddelek: Mobilne tehnologije
193023 (2575) Formula 1

Več podobnih tem