» »

hdmi razdelilec

hdmi razdelilec

Skarje ::

dober dan,
doma imam leptop na katerem je le en hdmi, drugih priključkov za zaslon ni. zanima me kako bi lahko na ta računalnik priključil več dodatnih monitorjev. razmišljal sem o nakupu hdmi razdelilca vendar nisem siguren ali bom potem lahko nastavil da so vsi ekrai razširitveni in ne podvojeni. prosim za pomoč.

freesty ::

Baje se dobi nek USB to HDMI adapter.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Invictus ::

Ne moreš. Simple.

Če imaš DisplayPort, si lahko najdeš monitorje, ki imajo tudi DisplayPort-Out za daisy chain monitorjev.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Stari89 ::

Dodatne video izhode imajo priklopne postaje. Morda za tvoj model laptopa obstaja namenska postaja, ki ni predraga. Alternativa je "univerzalna" postaja, ki se priklopi na USB in ima potrebne izhode. Ponavadi delujejo preko USB 3.0, saj starejše verzije nimajo dovolj pasovne širine za 1080p pri 60Hz. Primer ene izmed cenejših univerzalnih postaj: Link
Edit: o katerem laptopu se gre, morda se kdo spomni še kaj uporabnega s to informacijo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Stari89 ()

nonamer123 ::

Imam HDMI kabel in Samsungov LED tv. Problem je da ne v nastavitvah tega ne zazna. Uporabljam RX 460. Prilagam sliko:


Driverji so posodobljeni.

LP

Kaka ideja?

Zgodovina sprememb…

cebelar33 ::

Pred kratkim je telemach ukinil oddajanje analognega radia preko svojega omrežja. Kot navodilo kako uporabljati radio naprej. mi je poslal tole navodilo:

povezavo med D3 pretvornikom in radijem je potrebno opraviti preko HDMI ali CINCH kabla, kar vam omogoča vaš radio.

Preko analogne povezave radijski programi ne delujejo, saj so bili ukinjeni.

Zanima me kako to izvesti

SaXsIm ::

Audio out na sprejemniku (oz D3 pretvorniku) povežeš v audio in na ojačevalniku (radiu).
SaXsIm

cebelar33 ::

Hvala za pomoč. Dela

nonamer123 ::

UP, še vedno nisem rešil.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nacenejša grafična kartica za 3440x1440 monitor?

Oddelek: Pomoč in nasveti
193295 (2702) pershi
»

CES 2014: AMD-jeva konkurenca Thunderboltu je bivši Lightning Bolt, DockPort

Oddelek: Novice / Matične plošče
158370 (7250) Lonsarg
»

trije monitorji na en računalnik

Oddelek: Zvok in slika
486782 (6034) Janac
»

DisplayPort to DVI-D ali VGA

Oddelek: Strojna oprema
262809 (2231) Janac
»

pretvornik za MAC monitorje na PC

Oddelek: Strojna oprema
172454 (2198) PrimozR

Več podobnih tem