» »

'sound developer' za igro(e)

'sound developer' za igro(e)

shintaro ::

Sm najdel en oglas (oz. frend mi ga je pokazal) , kjer iščejo človeka k bi naredu/editiral komplete vse zvoke za igro oz. igre...
Slovenska firma, plačilo 25.000€ letno ...

Me zanima, če ma kdo izkušnje tukaj s tem?

Kako poteka in katere programe rabiš za to.. Namreč čeprav obvladam audio , mislim da temu ne bi bil kos, tko da sploh nevem če bi odgovoru da sem sposoben.

Potrebovali bi komplet zvokov za moba mobilno igro (podobno temle: ter editanje oz. spreminjanje posnetih zvokov ljudi: npr: na ta način.


V tujini je to delo težko dobit...

Editanje in spreminjanje posnetih zvokov ljudi, to bi znal.
Komplet zvoki, se pravi zvoki pošasti in tako dalje, to mislim da nevem kako bi jim ustregel. Oz. bi znal ampak me zanima kako se to profesionalno dela, ne nek ghetto varjanta (snemat nek growl in ga editirat recimo)

še 1x, ma kdo izkušnje oz. ve kej več povedat , ker ne bom rekel da vem in da pol dejansko rabim sto let za naredit.

pa 25k € na leto se mi zdi precej
  • predlagal izbris: dxx ()

smacker ::

Za 25k najbrž ne iščejo juniorja, ampak nekoga z izkušnjami. Če te področje zanima, jim piši ali bi te bili pripravljeni sprejet in učit - seveda za znanju primerno plačilo.

Heavy ::

shintaro je izjavil:

Slovenska firma, plačilo 25.000€ letno ...


Zootfly? Plača je bruto ali neto? :))
#TeamFelix

NikolormousB ::

mislim da temu ne bi bil kos, tko da sploh nevem če bi odgovoru da sem sposoben.


Naj firma presodi, če si primeren za njih ali ne. Pošlji prijavo in se poskusi dogovoriti za sestanek.

Nimam sicer pojma o tem področju, ampak glede na to, da že zdaj razmišljaš o tem, kako posneti določene zvoke, si IMHO na dobri poti.

Tisto malo kar sem bil zraven pri montiranju kakšnih promocijskih video posnetkov, se je precej uporabljalo stock audio, ki ga se je potem predelal. Primer: kupiš rjovenje leva na stock audio in za poeditiraš to te mere, da se sliši kot zmaj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Blur vs dirt 3

Oddelek: Konzole
201434 (1028) opeter
»

sosedje - preglasna glasba (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5310140 (7662) boogie_xlr
»

Ozvočenje v avtu - subwoofer da ali ne?

Oddelek: Zvok in slika
264626 (4209) AndrewSmith
»

Katero graf. kartico za 25.000 sit (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
564504 (3669) Jaffa
»

kateri 5.1 zvočni sistem

Oddelek: Kaj kupiti
232292 (1620) jest10

Več podobnih tem