» »

Blur vs dirt 3

Blur vs dirt 3

soldier1337 ::

Torej.. Dirt 3 ali blur... Povjete zakaj, katero in tako naorej ( ne mi govort če mam rr rally dirt 3 če pa bl combat racing pa blur ker to vem). Eno bi si kupil pa nevem kero.. Prosim pomoč

shadeX ::

soldier1337 je izjavil:

Torej .. Dirt 3 ali Blur ... povjete zakaj, katero in tako naorej ( ne mi govort če mam rr rally dirt 3 če pa bl combat racing pa blur ker to vem)....eno bi si kupil pa nevem kero .. prosim pomoč


Dejansko skor nisem razumel kaj hočeš povedati.

Vse je stvar okusa, kaj imaš raje. Dirt 3 je bolj rally verzija, blur je pa bolj ku NFS ( furanje po mestu itd ). Sam bi izbral dirt3.

fr4nc ::

+1 za Dirt 3... grafika je fenomenalna, sam špil je zakon in zelo blizu realnosti itd...

Lp
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

Skyman ::

Boljša fizika avtomobila vec razlicnih nacinov voženj boljša grafika blur mi je kar nekaj prevec arkadno,pa ne mislim s tem da je dirt3 simulacija,je tud arkadna ampak ne toliko kot blur,pac prevec lesena voznja in sama fizika je boljsa pri dirt3

torej glas za DIRT 3

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

TechBeats ::

Blur je apen, enough said.

Aja pa če kopuješ Dirt3 bodi pozoren da je full edition, če ne je isto apen (manjka Shibuya, Monnaco, pa še kašna levela).
AciD TriP

DragonHeart ::

vsekakor dirt3. enostavno je boljši občutek ko voziš avto.

sicer pa najbolje da pred nakupom sprobaš.

Zgodovina sprememb…

soldier1337 ::

Očitno bom kupil Dirt 3 ! :D dirt 2 mi je bila zelo všeč in vrjetno si bom kupil dirt 3 ... hvala vsem :D aja pa kajje apen

TechBeats ::

lol tole :D




Ja Dirt3 je dost boljš, samo kot sem rekel pazi da je full verzija, če ne boš razočaran.
AciD TriP

freesty ::

Ma posamezna igra se dobi ze za 5€. Kup si obe. 10€ bos pa ja mnde nakraspu.

soldier1337 ::

ja in kje nej dobim obe za 10 € ?

Sssaga ::

To zame nista isti segment.

Oba špila sem prešpial, DiRT 3 na volan G25 (čimbolj sim nastavitve, vendar ko enkrat probaš rFactor 2+mode...) in Blur na tipke/XboX 360 gamepad.
Blur ni za volan-NFS pure acrade style in zbije vse zadnje NFS-je.
DiRT 3 ni za tipke oz. si moraš pravilno naštimati deadzone in sentitivity, drugače si mrzel ;)

Oba špila sta tok zakon, da smo jih 6 fural na LAN Party-ju. Dirt 3 preko LAN-a vseh 6 in Blur isto vsi. To je tok zabave, da se ne morš naveličat pa smo špilal tud 5 ur nonstop sam Blur.

Kupi obe, ker sta poceni.

Imam video vseh avtomobilov v Blur-u s posnetim zvokom, kjer pa so bugi- v showroomu, v igri dela lepo. To sm naložu v 5.1 in 1080p, in šele potem dojel, da YT še zdaj ne podpira surround zvoka!


soldier1337 ::

lepo lepo .. ampak vsi omenjate kok je poceni, pa nevem kje vi to gledate cene :D

freesty ::

V BB sem vidu Blur za 5€.

Dirt3 pa se je tut ze na steamu prodajal za 5€. Pa se kode so en cas talal zram vsega, sploh sapphire
, takda se dobijo pocen.

soldier1337 ::

išeč jo za ps3

Išem jo za PS3 ....

Zgodovina sprememb…

puginho ::

Na zavvi je dirt3 complete edition (vsi DLC-ji) za 20 eur, ceneje ne dobiš

soldier1337 ::

sm glih naroču pr zavviju portal 2 in starhawk ... in so mi portal 2 zgubil starhawk pa še ni pršu ..... pa sm naroču to 11 maja
Tko d ne....

Zgodovina sprememb…

puginho ::

To mi ni jasno kak se lahko zgubi. Jaz mam zaenkrat super izkušnje. Vse pride v do 10 dni. Kaj maš kake šumnike v naslovu mogoče?

soldier1337 ::

Nevem.... možno... sej Starhawk nej bi prišel

Sssaga ::

Evo, še en razlog zakaj je Blur boljši, ko je pri tebi doma veliko folka in gamepadov :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sssaga ()

miraldi ::

DiRT 3!
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

opeter ::

Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dirt 3 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10916620 (3198) Buggy
»

PC igre za xbox controller za 2 igralca

Oddelek: Konzole
192212 (1825) m0LN4r
»

WRC World Rally Championship 3

Oddelek: Igre
282375 (1779) skyline
»

Dobra Rally igra?

Oddelek: Igre
474363 (3328) opeter
»

Dirkacina s podpora za joystick

Oddelek: Igre
6930 (837) Ashrack

Več podobnih tem