» »

Kam lahko podam pritožbo za Pošto Slovenije?

Kam lahko podam pritožbo za Pošto Slovenije?

«
1
2

helsing ::

Danes sem prejel pošiljko in sicer tako da mi je poštar pozvonil in paket pustil nad nabiralnikom ne da bi me počakal. Ko sem ga zagledal je bil totalno premočen od dežja. "Saj logično, če pa tako dežuje. To tako pač je, lastniki nam ne namenijo sredstev, da bi bilo drugače", so mi rekli, ko sem še ne odprt paket pripeljal nazaj na pošto. Gospa za pultom mi je rekla, da je največ kaj lahko naredi to, da zadevo odprem in bo naredila zapisnik če bo izdelek poškodovan. Karton paketa je skoraj sam razpadel, embalaža pa je tudi bila mokra. Na srečo je bil izdelek dovolj zavarovan, zato tudi več nisem vztrajal in odšel domov.

Vseeno pa se mi ne zdi okej, da te poštar niti ne počaka potem pa najdeš le moker paket. Tudi to se mi ne zdi v redu, da s kolesi razvažajo pošto v takšnem nalivu. Rahlo nehumano za poštarja in očitno nepraktično. Saj je res logično da dež pride v čisto običajno torbico.. ampak naj si kaj izmislijo. Tokrat se je zadeva sicer izšla ampak se mi vse skupaj ne zdi sprejemljivo.

Lahko zgodbo prijavim na kakšno inšpekcijo?

modelno1 ::

AFAIK nadzor nad Pošto izvaja AKOS.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

St235 ::

Praviloma se takšne stvari najprej prijavi upravniku posamezne pošte (on je namreč objektivno odgovoren za delovanje svoje enote).

shadeX ::

To je verjetno stalna praksa pošte po sloveniji. Jaz večino kitajskih paketov, ki so že plačani, dobim kar pred vrati.

helsing ::

Ne verjamem, da se sploh splača polnit spam predalčka Pošte Slovenije.
Stalna praksa že ampak zelo slaba. Gre za družbo, ki je v državni lasti in praktično brez konkurence. Če bomo tiho bo po mojem vedno slabše.

shadeX ::

Sicer s pošto slovenije, sem imel vedno dobre izkušnje. Edino kar me res moti je to , da mi puščajo že plačane pakete pred vrati in dejansko glede tega ne morem narediti nič, tudi če to povem upravi.

Očitno imajo taka navodila.. ne vem.

jype ::

helsing je izjavil:

praktično brez konkurence.
Ne, ni. Konkurenca je dražja, a je nočeš plačati.

Utk ::

Jaz jim ponavadi po telefonu povem, naj pustijo pred vrati, ker me ni doma. Se nikoli ni nihce ukradel niti poskodoval. Kaj bi bilo drugace ce bi te postar cakal pri vratih s paketom v rokah ali pa nad glavo namesto marele.

modelno1 ::

Če pošiljka ne gre v kaselc in te ni doma, naj napiše obvestilo o prispeli pošiljki in jo greš potem iskat na pošto. Vsaj tako delajo pri nas in to se mi zdi normalno, ne pa da puščajo kar pred vrati ...
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

Magic1 ::

Malo je zoperno s vsemi temi paketi iz Kitajske. Že tako nimajo nič od tega, poleg jim pa še paketi veliko placa zasedejo. Eni bojo rekl, da lahko z avti nepriporočeno pošto raznašajo. Lahko. Lahko pa tudi še ceno nabijejo za 50%. Še vedno bodo cenejši od Dhl-a & co.
Magic

Mare2 ::

Magic1 je izjavil:

Lahko pa tudi še ceno nabijejo za 50%. Še vedno bodo cenejši od Dhl-a & co.


DHL ti pripeljejo iz Kitajske v 3 dneh, pošta pa v enem mesecu. Tu je tudi razlika. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Dr_M ::

Ja, ker PS vozi pakete iz kitajske... :|;((
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

St235 ::

to pravljico bi pa rad videl, kako ti DHL v treh dneh dostavi pošiljko iz kitajske za 50% višjo ceno od pošte. Pri faktorju 10x, se lahko začnemo pogovarjat, pa še ne bomo na treh dneh.
https://www.trackingmore.com/dhl-cn-to-...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

helsing ::

jype je izjavil:

helsing je izjavil:

praktično brez konkurence.
Ne, ni. Konkurenca je dražja, a je nočeš plačati.


Slučajno namiguješ da je osebni dvig v Angliji konkurenčna opcija? V tej trgovini pač nisem imel druge možnosti kot pa "standard delivery". Tudi če bi jo imel, bi potem plačal več za hitrejšo dostavo in ne za garancijo, da nepoškodovan paket sploh dobim v roke. Slednje bi označil za izsiljevanje.

no comment ::

helsing je izjavil:

Slučajno namiguješ da je osebni dvig v Angliji konkurenčna opcija? V tej trgovini pač nisem imel druge možnosti kot pa "standard delivery". Tudi če bi jo imel, bi potem plačal več za hitrejšo dostavo in ne za garancijo, da nepoškodovan paket sploh dobim v roke. Slednje bi označil za izsiljevanje.

In kako je Pošta Slovenije sedaj kriva, da ti nočejo poslat po drugih kurirjih?

r3dkv1c4 ::

"Saj logično, če pa tako dežuje. To tako pač je, lastniki nam ne namenijo sredstev, da bi bilo drugače",

No ni ravno tako ane...in da meni prinese tak paket, bo tudi zadnji, ki ga bo dostavil.....
....na primernega človeka se obrneš in če ni posluha greš po hierhiji pač višje...izkušnje govorijo, da se pri nekom višjem vedno vse reši skoraj momentalno.....takoj!

Storitev je plačana, opravljena pa ni bila kvalitetno.....to je enako, kot če ni bila opravljena.

Ampak ovce vse požrete.....še pakete nosite nazaj na pošto.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

mmcmmc ::

r3dkv1c4 je izjavil:

"Saj logično, če pa tako dežuje. To tako pač je, lastniki nam ne namenijo sredstev, da bi bilo drugače",

No ni ravno tako ane...in da meni prinese tak paket, bo tudi zadnji, ki ga bo dostavil.....
....na primernega človeka se obrneš in če ni posluha greš po hierhiji pač višje...izkušnje govorijo, da se pri nekom višjem vedno vse reši skoraj momentalno.....takoj!

Storitev je plačana, opravljena pa ni bila kvalitetno.....to je enako, kot če ni bila opravljena.

Ampak ovce vse požrete.....še pakete nosite nazaj na pošto.


Kaj teh pikic je toliko, da bi to kvašenje izpadlo bolj dramatično?

Magic1 ::

Vi se kar repenčite. Bo pošta začela za taka nepriporočena pisma in ne gredo v kaslc (so ubistvu paketi), dodatno računat. Potem bo pa spet jokanje.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

r3dkv1c4 ::

mmcmmc je izjavil:

r3dkv1c4 je izjavil:

"Saj logično, če pa tako dežuje. To tako pač je, lastniki nam ne namenijo sredstev, da bi bilo drugače",

No ni ravno tako ane...in da meni prinese tak paket, bo tudi zadnji, ki ga bo dostavil.....
....na primernega človeka se obrneš in če ni posluha greš po hierhiji pač višje...izkušnje govorijo, da se pri nekom višjem vedno vse reši skoraj momentalno.....takoj!

Storitev je plačana, opravljena pa ni bila kvalitetno.....to je enako, kot če ni bila opravljena.

Ampak ovce vse požrete.....še pakete nosite nazaj na pošto.


Kaj teh pikic je toliko, da bi to kvašenje izpadlo bolj dramatično?

Nimam pojma koliko pikic je tip imel na paketu ampak kot pravi, je karton skoraj razpadel.
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

XIIT ::

jype je izjavil:

helsing je izjavil:

praktično brez konkurence.
Ne, ni. Konkurenca je dražja, a je nočeš plačati.


Sam obstoj konkurence ne pomeni nujno boljše kvalitete.

Enkrat mi je tip z GLS-a pod nabiralnikom pustil za 600€ računalniške robe. Še poklical me ni. Dejansko bi lahko paket odnesel vsak mimoidoči, jaz pa bi se lahko obrisal pod nosom.

tikitoki ::

Sem narocil nekaj z mimovrste in so domenvno dostavili med casom, ko sem bil doma (trdijo, da me ni bilo). Na telefon, ki je bil nveden v mailu, dostavljalec ni bil dosegljiv.
Na sreco je placilo po povzetju in me boli patak. Sam se strinjam, da je taksne odnos poden. Ce se jim ne splaca, pa naj storitev podrazijo do te mere, da bodo stvari lavfale korektno.

Ales ::

Magic1 je izjavil:

Vi se kar repenčite. Bo pošta začela za taka nepriporočena pisma in ne gredo v kaslc (so ubistvu paketi), dodatno računat. Potem bo pa spet jokanje.

Pismo ima z mednarodnimi konvencijami točno določene mere in ve se, kaj je kaj. Ni kategorije "v bistvu" paket, pa če gre zadeva v nek kaselc ali ne.

Na sploh so z raznimi dostavljalci težave. Ni druge, kot pritoževati se nad storitvijo, ko se kak zajeb zgodi. Ali pa menjati ponudnika, ko ga lahko. Če je nek drug kaj boljši, seveda...

jype ::

XIIT je izjavil:

Enkrat mi je tip z GLS-a pod nabiralnikom pustil za 600€ računalniške robe. Še poklical me ni. Dejansko bi lahko paket odnesel vsak mimoidoči, jaz pa bi se lahko obrisal pod nosom.
Drugič uporabi DHL.

kingsix ::

Meni je tudi že DHL pustil paket pred vrati v AT.
Pustili so ga v petek kar zunaj pred enimi vrati, kjer je vhod za poslovni del. Blizu oz polek so pa tudi gostilne/restavracije, skratka skoz hodi mimo, sploh petki/sobote večer, veliko ljudi. Paket je na srečo v ponedeljek zjutraj še bil tam.

bauci ::

Pri vecini narocil ne mores izbirati dostavne sluzbe. V povprecju so vse enako dobre oz. enako zanic.

Cowboy6 ::

Pri nam je situacija takšna, da smo imeli poštarja, ki je imel profesionalen odnos in čez njega nikoli nismo imeli pripomb in je vestno opravljal svoje delo. Pred kratkim je dal odpoved in šel drugam, verjetno zaradi boljših delovnih pogojev, plače itd. Trenutno imamo poštarje, ki te tikajo, ne pozvonijo, da bi ti predal paket, pišejo datume za nazaj, češ včeraj sem oddal listek, tebe pa ni bilo doma, trobijo pred hišo in čaka da se pojaviš na vratih ter tudi pakete puščajo na dvorišču. Prekipelo pa mi je, ko je na nov poštni nabiralnik (ki ni bil poceni) najprej s kulijem napisal hišno številko, ker pa se ne vidi dobro, je vzel flomaster in še enkrat napisal gor našo hišno številko. Seveda smo ustno že podali pripombe na lokalni pošti. Po eni strani jih razumem, da so slabi pri opravljanju svojega dela, zasledil sem, da so slabe razmere in tudi plače so nizke.

Imajo pa podoben odnos nekateri dostavljalci pri DHL in podobnimi firmami, neprofesionalen odnos, da te tika, da razbija po vratih, češ da ljudje prej slišijo kot zvonec, ti teži, da bo pustil paket na bencinski postaji v sosednjemu kraju, ker je njemu predaleč itd.
Tukaj naj bi bil moj podpis.

slotechar ::

jype je izjavil:

helsing je izjavil:

praktično brez konkurence.
Ne, ni. Konkurenca je dražja, a je nočeš plačati.

A se ne da malo lepse to razlozit. Kot npr. Konkurenca obstaja vendar je drazja. Morda si ne mores ali ne zelis privosciti ali pa se nisi seznanjem z konkurencnimi storitvami.

slotechar je izjavil:

jype je izjavil:

helsing je izjavil:

praktično brez konkurence.
Ne, ni. Konkurenca je dražja, a je nočeš plačati.

A se ne da malo lepse to razlozit. Kot npr. Konkurenca obstaja vendar je drazja. Morda si ne mores ali ne zelis privosciti ali pa se nisi seznanjem z konkurencnimi storitvami. Predlagam to in to storitev itd.

Zgodovina sprememb…

clothes ::

Tudi naš poštar je puščal pakete izven nabiralnika, ali pa ni pozvonil kadar sem dobil priporočeno pošiljko (za podpisati). Le obvestilo je vrgel v nabiralnik in po pakete sem moral v poslovalnico, kljub temu da sem bil ob času dostave doma.
Večkratna pritožba na okencu pošte ni pomagala, zato sem dal pritožbo na centralno pošto službi za reklamacije. Prišli so preveriti ali imam nabiralnik ustrezno označen, ali dela zvonec in ali so označena vrata. Mojo reklamacijo so smatrali za utemeljeno, dobil sem opravičilo in naknadno dostavo paketa.
Po reklamaciji je bilo nekaj časa bolje, vendar se poštarji v zadnjem času veliko menjavajo in vaskič ko dobimo novega poštarja se zgodba ponovi.

Horejšio ::

Če kupiš prek neta je 1 mesec mogoče vrnit paket. Men iz tujine običajno DHL, pa se včasih vidi, da so vmes tudi nogomet igral z njim.

Ales ::

Horejšio je izjavil:

Če kupiš prek neta je 1 mesec mogoče vrnit paket.
A bejš?? Kr en mesec! Prek kerega neta pa to kupuješ?

leeon ::

St235 je izjavil:

to pravljico bi pa rad videl, kako ti DHL v treh dneh dostavi pošiljko iz kitajske za 50% višjo ceno od pošte. Pri faktorju 10x, se lahko začnemo pogovarjat, pa še ne bomo na treh dneh.
https://www.trackingmore.com/dhl-cn-to-...


naročil sem 13 inch prenosnik iz kitajske. poštnina z DHL je bila 6 eur. za primerjavo, navadna pošta bi prišla 3 eur. torej je bil DHL 100 % dražji, vendar za tiste 3 eur mi je bilo vseeno. paket je prišel po 6 dneh, s tem, da sta bila vmes pri nas 2 praznika (31.10., in 1.11.). če ne bi bilo praznika bi prišlo v 4-5 dneh, ker so me že vmes obvestili da je paket pri njih, zaradi carinjenja

Uporabnix ::

Vedno bolj smiselno se mi zdi kupiti (če to sploh prodajajo), nabiralnik za pakete.Se izogneš tistim listkom, poštnemu ležečemu med dopusti (in iskanjem paketov po poslovalnici).
...veliko lažje kot reševanje problema na Pošti.

Mare2 ::

leeon je izjavil:

St235 je izjavil:

to pravljico bi pa rad videl, kako ti DHL v treh dneh dostavi pošiljko iz kitajske za 50% višjo ceno od pošte. Pri faktorju 10x, se lahko začnemo pogovarjat, pa še ne bomo na treh dneh.
https://www.trackingmore.com/dhl-cn-to-...


naročil sem 13 inch prenosnik iz kitajske. poštnina z DHL je bila 6 eur. za primerjavo, navadna pošta bi prišla 3 eur. torej je bil DHL 100 % dražji, vendar za tiste 3 eur mi je bilo vseeno. paket je prišel po 6 dneh, s tem, da sta bila vmes pri nas 2 praznika (31.10., in 1.11.). če ne bi bilo praznika bi prišlo v 4-5 dneh, ker so me že vmes obvestili da je paket pri njih, zaradi carinjenja


Evo, doslej najhitreje iz Kitajske. DHL Express
Monday, June 13, 2016 1 Shipment picked up HONG KONG - HONG KONG 18:43 1 Piece

Wednesday, June 15, 2016 15 Delivered - Signed for by : LJUBLJANA 13:36 1 Piece (Poklical sem na DHL, in sem prišel dvignit na Brnik)

DHL ti že kak dan pred prispetjem pošiljke pozove, da jim pošlješ pooblastilo za carinjenje in dokazilo o vrednosti blaga.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Magic1 ::

Kitajska je čista lotarija. Jaz sem enkrat dobil v enem tednu pošiljko z free shippingom!!! Gleda se povprečje. In pri pošiljkah iz Kitajske je razlika v ceni kurirja sploh ektremna. Večina ima opcijo zastonj, potem imaš s trackingom, ki je par dolarjev in DHL, ki je večinoma 20-50$. Ni primerjave.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

leeon ::

Mare2 je izjavil:

leeon je izjavil:

St235 je izjavil:

to pravljico bi pa rad videl, kako ti DHL v treh dneh dostavi pošiljko iz kitajske za 50% višjo ceno od pošte. Pri faktorju 10x, se lahko začnemo pogovarjat, pa še ne bomo na treh dneh.
https://www.trackingmore.com/dhl-cn-to-...


naročil sem 13 inch prenosnik iz kitajske. poštnina z DHL je bila 6 eur. za primerjavo, navadna pošta bi prišla 3 eur. torej je bil DHL 100 % dražji, vendar za tiste 3 eur mi je bilo vseeno. paket je prišel po 6 dneh, s tem, da sta bila vmes pri nas 2 praznika (31.10., in 1.11.). če ne bi bilo praznika bi prišlo v 4-5 dneh, ker so me že vmes obvestili da je paket pri njih, zaradi carinjenja


Evo, doslej najhitreje iz Kitajske. DHL Express
Monday, June 13, 2016 1 Shipment picked up HONG KONG - HONG KONG 18:43 1 Piece

Wednesday, June 15, 2016 15 Delivered - Signed for by : LJUBLJANA 13:36 1 Piece (Poklical sem na DHL, in sem prišel dvignit na Brnik)

DHL ti že kak dan pred prispetjem pošiljke pozove, da jim pošlješ pooblastilo za carinjenje in dokazilo o vrednosti blaga.


jaz sem jih takrat poklical po telefonu in preveril, če je paket že v sloveniji in so rekli, da je paket že v sloveniji. torej po 6 dneh (2 praznika vmes) je bil pri nas. pa mislim, da je bilo isto DHL express

c3p0 ::

Magic1 je izjavil:

Vi se kar repenčite. Bo pošta začela za taka nepriporočena pisma in ne gredo v kaslc (so ubistvu paketi), dodatno računat. Potem bo pa spet jokanje.


Pismo je do 2kg, pa je lahko tudi škatla do nekih dimenzij, čisto brez problema. To kaj še gre v kaslc, ni nobeno merilo.

helsing ::

Kot pričakovano, se mi je Pošta preko maila sicer opravičila ampak obrazložitev je bila ista kot osebno na poslovalnici:
"tako pač je, ko dežuje" in niti omembe dejstva, da mi je poštar pobegnil. Očitno lahko pričakujem, da se bo zadeva tako nadaljevala v prihodnje.

Gledam tale AKOS ampak zgleda nimajo nobene namenske možnosti za pritožbe in podobno. Vidim le info mail (info.box@akos-rs.si). Je to to ali obstaja kakšen boljši naslov?

šernk ::

kaj fali info mailu?

je tudi njihov uraden mail za podajo prijave, sem sedaj preveril, potem ti pa že kdorkoli pač zadevo prevzame odgovori.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

no comment ::

leeon je izjavil:


naročil sem 13 inch prenosnik iz kitajske. poštnina z DHL je bila 6 eur. za primerjavo, navadna pošta bi prišla 3 eur. torej je bil DHL 100 % dražji, vendar za tiste 3 eur mi je bilo vseeno. paket je prišel po 6 dneh, s tem, da sta bila vmes pri nas 2 praznika (31.10., in 1.11.). če ne bi bilo praznika bi prišlo v 4-5 dneh, ker so me že vmes obvestili da je paket pri njih, zaradi carinjenja

Potem so te pa odrli pri uvoznem postopku. Zaračunali so ti trikratno tarifo, ki jo ima "monopolist" Carinska pošta. Če bi se pa delal pametnega in hotel, da posredujejo paket Carinski pošti, bi ti pa za to preusmeritev zaračunali trikratnik njihove tarife za uvozni postopek.

Horejšio ::

Ales je izjavil:

Horejšio je izjavil:

Če kupiš prek neta je 1 mesec mogoče vrnit paket.
A bejš?? Kr en mesec! Prek kerega neta pa to kupuješ?


OK 14 dni. 30 dni od odstopa pogodbe, pa mora podjetje vrniti denar v SLO. Ne spremeni pa poante, da imaš možnost vrnit in ga slabo oceniti, česar se precej bojijo.

"Amazon.com and most sellers on Amazon.com offer returns for items within 30 days of receipt of shipment."

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Horejšio ()

MarkoMan ::

Kaj narediti, ce dobis v kaselc listek, da prevzemes posto na posti, na enoti ti pa recejo, da je bil ze vrocen, oz so ga dali v nabiralnik (seveda nemogoce, ker ne gre v blokovski kaselc).

Kako je mozno da sem dobil listek za prevzem poste, posta pa ze predana? na posti pravijo da se tudi to dogaja (????) Predvidevam da ga je postar pozabil na kaselcih in so ga ukradli.

Ko kličem na posto, pravijo, da ne morem reklamirati mednarodne posiljke in da lahko samo posilatelj.

Je imel kdo podobno izkusnjo?
vsak zacetek in zacetnik je tezek

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MarkoMan ()

Dr_M ::

Na posti prosi, da ti pokazejo podpis o prevzeti posiljki.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

MarkoMan ::

Pravijo, da je bila posiljka brez podpisa ... kar mi je cudno, glede na to, da je bil DEUTSCHE POST - DHL PAKEt

p.s. seveda so me na dolgo prepricevali, da sem ga ze dobil, da naj preverim ce je res ta posta, bla bla ... po pregovarjanju, da sem 100 posto, so rekli naj se mal pocakam
vsak zacetek in zacetnik je tezek

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MarkoMan ()

Pac-Man ::

Imaš sledenje?
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

2dark ::

MarkoMan je izjavil:

Pravijo, da je bila posiljka brez podpisa ... kar mi je cudno, glede na to, da je bil DEUTSCHE POST - DHL PAKEt

p.s. seveda so me na dolgo prepricevali, da sem ga ze dobil, da naj preverim ce je res ta posta, bla bla ... po pregovarjanju, da sem 100 posto, so rekli naj se mal pocakam


Od kdaj DHL pakete dostavlja pošta slovenije?

St235 ::

od takrat ko ljudje ne ločijo med DHL Deutch post ter DHL ekspress in podobno.

Očitno je šlo za navadno pošiljko (torej brez sledenja in podpisa). Pr itakih pošiljkah poštar napiše listek, če je naprimer prevelika za nabiralnik. Če tako pošiljko kdo prevzame kasneje na pošti potem podpis je, če pa bi se zgodilo kar opisuješ (poštar pozaibl paket na nanabiralnikih) pa podpisa nikjer ni zahtevanega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

darkolord ::

V določenih primerih (ne vem pa na pamet, mislim da so manjše pošiljke, pa možno da moraš dati soglasje za to), pismonoša lahko priporočene pošiljke vloži direkt v nabiralnik brez podpisa.

Proof:

Lonsarg ::

Dajte drugič ko vam kdo paket 100€+ vrže brez podpisa se naredit naumne da ga niste dobil. Bodisi bo nasrkal poštar/pošta ker ni delal po pravilih bodisi bo nasrkal prodajalec, če je res tako neumen da brez sledenja da paket večje vrednosti.

Edino tako da nekoga boli se pol to neha.

gooo ::

Najbolj bedno je, ko vrže pred vrata. Namesto, da bi vrgel v lepo označen paketomat, par cm proč.

_Denny_ ::

2dark je izjavil:

Od kdaj DHL pakete dostavlja pošta slovenije?

St235 je izjavil:

od takrat ko ljudje ne ločijo med DHL Deutch post ter DHL ekspress in podobno.


Pogodbeno dostavljajo tudi Express, če živiš v kateri od "DHL remote area" poštnih številk. Slovenija ni samo LJ z bližnjo okolico.

To sem kar tako brez podpisa dobil direktno v nabiralnik...je prav lep občutek, ko zunaj dežuje in vidiš ~700€ ram napol gledati ven iz nabiralnika.
Asrock X670E Taichi, Ryzen 9 7950X3D + NH-D14, 96GB Corsair DDR5-6400 CL32
RTX 2070S 8GB, 2TB Kingston KC3000, 2TB ADATA SX8200 Pro, 4TB Micron 5200
Seasonic Focus Plus 850W, Corsair Air 540, Logitech Z-2300, Samsung UE65H6400
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pošta Slovenije - šalabajzerji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8815647 (5718) dice7
»

Sledenje pošiljke

Oddelek: Loža
466965 (3699) profii
»

DHL in dostava Pošte Slovenije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9545198 (16039) uporabnik50
»

Pošta slovenije je "hitra" (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10622352 (12788) kixs
»

Pošta mi izgubila 2 paketa :( (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8529458 (23485) darkolord

Več podobnih tem