» »

SETTLERS 4

SETTLERS 4

dejc2 ::

A ma kdo kode za settlerse 4.

SpiDEr8 ::

a so že uriginalni uzun u trgovin????

R0K ::

glih zej enkrat nej bi vn pršl

R0K ::

za kode pa nevem če so že

Freak ::

poglej na jokerjevi spletni strani!

bzagozen ::

Jaz sem jih glih včeri z neta potegnu.
Majo full dobro foro s zoomom. Dela kar na koleščku. 8-O.
www.alkoma.si

Freak ::

na keri strani pa si jih našu?8-O

element ::

Probi it poglodat na avault ali na megagames.:D

frudi ::

a ma kdo iso ali pa vsaj ve, kje se ga da dljat?
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

lonewolf_ ::

Asinor kera stara tema :)


A še igra kdo to? Komaj danes sem zasledil ubisoftov history edition, ki naj bi podpirali tudi 4K in win 10 brez problemov. Je kdo uporabnik omenjenega? Da ruknemo prek neta.
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

Kurzweil ::

Settlers je zakon. Začel sem že tam v 90' od prvega dela pa vse do četrtega dela... miljon ur gameplaya :)) 5. del mi ni sedel, 6. del pa sem igral samo kakšno uro ali dve, je pa slednji izgubil ves čar, ko je postal 3d in tudi gameplay se mi zdi, da je odvzel nekaj svobode. Jaz si bom mogoče celo nabavil ta pack!

Če se pa najde kdo, ki bi to igral, pa se naj javi, jaz sem takoj za akcijo.

Sem pa nekaj časa predrkaval tudi Settlers Online, ki pa me ni pretirano potegnil, čeprav sem ga dolgo igral in sem se ga po nekem čudežu, tako kot še nekaj drugih browser-based "klikalic" rešil in sedaj ne igram več nobene tovrstne igre.

Verjetno so že sedaj delale starejše Settlers igre, če se jih dobi pri GOG (Good old games, ali nekaj podobnega)

lonewolf_ ::

Delali so seveda, z raznimi dodatnimi programi (DxWnd itd.), widescreen fixi... Včeraj potegnem dol in zaženem pa valda ne dela. Potem sva pa skupaj s tech supportom ugotovila, da imam neke dll fajle skorumpirane, ker je na novem admin računu delalo bp. Zgleda se je nekaj sfižlo, ko sem kloniral ssd na novi nvme. Se mi ne da formatirat samo zaradi tega sedaj.

Drugače pa na win 10 History edition deluje 100%, sem šel eno hitro rundo zaj v treh urah pa je sve-tovno hehe. Tudi multiplayer najde igre, kako pa deluje pa še ne vem :)

Včeraj sem jo dobil za 4.5€, danes jo hočem vzeti bratu pa je že 8.99€ ...
R7 5700G + NH-U12P SE2 | Ballistix 2x8Gb 3000MHz
Mortar Titanium | P1 500GB | Exos 3TB | SSD MX500 1TB
beQuiet 700W Gold | Fractal Design Define S

Kurzweil ::

lonewolf_ je izjavil:

Delali so seveda, z raznimi dodatnimi programi (DxWnd itd.), widescreen fixi... Včeraj potegnem dol in zaženem pa valda ne dela. Potem sva pa skupaj s tech supportom ugotovila, da imam neke dll fajle skorumpirane, ker je na novem admin računu delalo bp. Zgleda se je nekaj sfižlo, ko sem kloniral ssd na novi nvme. Se mi ne da formatirat samo zaradi tega sedaj.

Drugače pa na win 10 History edition deluje 100%, sem šel eno hitro rundo zaj v treh urah pa je sve-tovno hehe. Tudi multiplayer najde igre, kako pa deluje pa še ne vem :)

Včeraj sem jo dobil za 4.5€, danes jo hočem vzeti bratu pa je že 8.99€ ...


O katerem delu to govoriš? Mogoče vzamem še jaz :)

Kurzweil ::

edit: aja ups... sorry, je topic o Settlers 4 ;((


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Settlers

Oddelek: Igre
283979 (925) opeter
»

settlers 4

Oddelek: Igre
91067 (483) chucki
»

Prenovljen The Settlers 2 je med nami! (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
826726 (4431) BlackHole
»

Kaksna nova good igra?

Oddelek: Igre
181385 (1174) TomazXXX
»

Kšn dobr špil..

Oddelek: Igre
381631 (1323) SpiDEr8

Več podobnih tem