» »

digitalc->resolucija

digitalc->resolucija

jjohny ::

Imam digitalca Olympus Camedia C-4000 ZOOM. Zanima me kako naj nastavim resolucijo, da bo nastavljena kot privzeta?
Privzeto ima po tovarniških nastavitvah sedaj neko ful visoko. Jaz sicer znam nastavit resolucijo, samo potem ko izključim in drugič spet prižgem fotoaparat moram spet nastavljati.
lp, jani

Roadkill ::

RTFM

Jest imam 370UZ, pa si zapomne rasolucijo. Kupi eno 128 ali 256mb kartico pa se ti bi jebalo za resolucijo. :)
Meni jih pri 2048*1536 spravi 170 na 128mb kartico, kar mi je več kot dovolj.

No, drugače pa imaš skoraj gotovo kak mode, ki ti ponuja, da si vse nastavitve nastaviš po želji in jih shraniš. Vsekakor mora obstajati kaka funkcija 'Shrani'.

jjohny ::

Ker sem novopočeni lastnik digitalca, bi še nekaj vprašal. Kupil sem tudi (posebej-neoriginalno) Smart media kartico 128 Mb. V navodilih piše, da v kolikor ni kartica od Olympusa jo je potrebno formatirati. Jaz sem jo samo vstavil in dela (brez formatiranja). Zanima me kaj pridobiš, če kartico formatiraš in ali je to potrebno / priporočljivo.
lp, jani

Roadkill ::

Mah ne.. ti kar formatiraj. Ubistvu priznam, da ne vem, kaj je razlika med 'Erase all' in 'Format', a je slednji hitrejši in ga zato uporabljam. Menda pa ni škodljivo. :)

iskra ::

visoko resolucijo rabiš za razvijanje ... drugače za računalnik pa je dovolj 640*480 ... sicer imam sony p72 in mi shrani use nastavitve tko d ne vem za kaj jih drugi fotoaparati ne bi ... razn če so ful neki štala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Digitalni fotoaparat HP 945

Oddelek: Kaj kupiti
291748 (1407) BlueSky
»

digitalni fotoaparat

Oddelek: Kaj kupiti
172092 (1844) Fizikalko
»

DiGiTaLnI FoTkIć

Oddelek: Kaj kupiti
221516 (1154) Milko

Več podobnih tem