» »

sledenje.posta.si

sledenje.posta.si

MrStein ::

Napaka
Ni mogoče kvalitetno prikazati podatkov.


OK, pol jih prikaži ne-kvalitetno. :))

A ve kdo, kaj je pesnik, pardon, programer s tem sporočilom napake hotel povedati?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

opeter ::

Verjetno, da je pomankljiv podatek, zato ni mogoče prikazati. Ali pa direktni prevod iz angleščine, ki ni uspel.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

s1m0n ::

Da še v sistemu ni omenjene sledilne cifre ali si jo narobe vnesel in ne obstaja.

MrStein ::

Najverjetneje še ni v sistemu, ker je bilo danes odposlano.
Samo "angleština" je vrhunska.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Tavher ::

Sem jim že zelo dolgo nazaj poslal mail glede tega pa jih briga. Meni osebno vseeno, a strankam ni. To napako javi npr. tudi če iščeš s sledilno številko ki še ni predana na server od Pošte, stranka je pa že dobila mail s sledilno številko.

nightrage ::

Glede na to, da gre za pošto mogoče, da ni mogoče prikazati podatkov kvalificiranega potrdila.

MrStein ::

Kakšnega potrdila?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

nightrage ::

Eh moja napaka.

Zgodovina sprememb…

Miha 333 ::

Včasih se zgodi, da podatki sploh niso pravi, kot da bi pokazalo podatke za neko drugo pošiljko, mogoče večkrat uporabljena ista številka?

Dogodkom bi lahko dodali poleg datuma tudi čas.

Smešna je QR koda na potrdilu, ki te pripelje na stran za sledenje, številko pa moraš še vedno ročno vpisat. V današnjem stoletju bi lahko dobil takoj izpis podatkov za pošiljko.

s1m0n ::

Miha 333 je izjavil:

Včasih se zgodi, da podatki sploh niso pravi, kot da bi pokazalo podatke za neko drugo pošiljko, mogoče večkrat uporabljena ista številka?


Če niso pravi podatki imaš napačno številko! Pri 100+ paketih se mi še niti 1x ni zgodilo, da bi bili kdaj napačni. Se pa verjetno številke tudi kdaj ponovijo ampak to ne v roku mesecev :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s1m0n ()

MrStein ::

Številke se ponovijo, sem že videl. Pa ne vem, če je minilo več kot par mesecev vmes.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Tavher ::

Številke se ponovijo ko stranka porabi svoj nabor. Če ima dodeljen preozek nabor se lahko ponovijo precej prej kot v nekaj mesecih.

Ice-Heki ::

Miha 333 je izjavil:

Smešna je QR koda na potrdilu, ki te pripelje na stran za sledenje, številko pa moraš še vedno ročno vpisat. V današnjem stoletju bi lahko dobil takoj izpis podatkov za pošiljko.


Kdo je pošiljatelj oz. kdo je avtor QR kode?
Pošta Slovenije omogoča direktne linke: slikaš QR in dobiš podatke brez vpisovanja podatkov.

Miha 333 ::

Ice-Heki je izjavil:

Miha 333 je izjavil:

Smešna je QR koda na potrdilu, ki te pripelje na stran za sledenje, številko pa moraš še vedno ročno vpisat. V današnjem stoletju bi lahko dobil takoj izpis podatkov za pošiljko.


Kdo je pošiljatelj oz. kdo je avtor QR kode?
Pošta Slovenije omogoča direktne linke: slikaš QR in dobiš podatke brez vpisovanja podatkov.

Koda je na potrdilu, ki ga dobiš ob oddaji pošiljke. In sicer je QR koda, ki vsebuje splošen URL naslov za sledenje ter črtna koda, ki vsebuje številko pošiljke. Zakaj ne morejo tega združit v eno QR kodo?



Ice-Heki ::

Sorry Miha 333, glede tega pa imaš prav. Sem te narobe razumel.
Na teh listkih pa so stvari natisnjene že prej in je samo navaden (splošen) link.

Machete ::

Ve kdo če se da tracking PS potegniti samo iz računa storitve in ali lahko naprintajo črtno kodo za potrdilo, za dan nazaj?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

MrStein ::

A komu dela mobilna verzija strani sledenje.posta.si?
Meni kaže 4 točke menija in nobeno ne reagira, na tablici.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Slooki ::

Pritisni na besedilo pa bo šlo :)

MrStein je izjavil:

A komu dela mobilna verzija strani sledenje.posta.si?
Meni kaže 4 točke menija in nobeno ne reagira, na tablici.


Pritisni na besedilo pa bo šlo :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Slooki ()

MrStein ::

Se nič ne zgodi. Sem pa divje tapkal naokoli in sem uspel priti na RFID iskanje. Dvakrat.

Enkrat pa na m.posta.si za katero javi, da ne obstaja. :P
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Dimnik ::

Meni včeraj in danes deluje normalno....sem sledil en paket

MrStein ::

S tablico?
Kam si tapnil?
Je delalo iz prve?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

MrStein ::

Aha, zdaj sem skužil. Stran ima nek glup CSS in tap na link ne da nobenga feedbacka. Se pa začne nalagati, ampak pri počasni povezavi se več sekund vidno ne zgodi nič.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Dimnik ::

Očitno se bo čakanje na pakete podaljšalo..

https://sobotainfo.com/novica/slovenija...

starfotr ::

Miha 333 je izjavil:

Ice-Heki je izjavil:

Miha 333 je izjavil:

Smešna je QR koda na potrdilu, ki te pripelje na stran za sledenje, številko pa moraš še vedno ročno vpisat. V današnjem stoletju bi lahko dobil takoj izpis podatkov za pošiljko.


Kdo je pošiljatelj oz. kdo je avtor QR kode?
Pošta Slovenije omogoča direktne linke: slikaš QR in dobiš podatke brez vpisovanja podatkov.

Koda je na potrdilu, ki ga dobiš ob oddaji pošiljke. In sicer je QR koda, ki vsebuje splošen URL naslov za sledenje ter črtna koda, ki vsebuje številko pošiljke. Zakaj ne morejo tega združit v eno QR kodo?






Odgovor pošte:
Idejo, da bi zraven obstoječe črtne bar kode na nalepke izpisovali tudi QR kodo za lažje sledenje (brez vpisovanja številke), smo že proučevali, ko smo uvajali QR kodo na potrdila o oddaji pošiljk. Težava je v tem, da smo pri izpisovanju nalepk omejeni s prostorom ter količino (obveznih) podatkov, ki morajo biti na njej izpisani, prav tako pa zaradi tehničnih omejitev ni možno povečati velikosti nalepke.

Redorange ::

Jah lahko bi pa tudi počasi zamenjali OCR z QR.
Hvalijo se, da se modernizirajo.

mm&r ::

Hm, koliko časa pa tole že ne dela,, a to je aktualna stran (asp.net error page, no ssl) al majo novo stran?
 sledenje.posta.si

sledenje.posta.si

MrStein ::

mm&r je izjavil:

Hm, koliko časa pa tole že ne dela,, a to je aktualna stran (asp.net error page, no ssl) al majo novo stran?
 sledenje.posta.si

sledenje.posta.si


Meni kaže isto.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

aborko ::

Zakaj bi sploh to uporabljal pa se zajebaval z captcho naše pošte vsakič, če z npr. 17track ni problemov?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: aborko ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zastoj pošiljk iz Kitajske?

Oddelek: Loža
283902 (2670) Samael
»

Pošiljanje na Irsko

Oddelek: Loža
212087 (1745) Leprechaun
»

Tracking pošiljke

Oddelek: Loža
205393 (4921) koyotee
»

Čas dostave - pošta (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5115559 (14500) darkolord
»

ebay - track number

Oddelek: Pomoč in nasveti
155857 (5383) mihec87

Več podobnih tem