» »

adapter za ps4

adapter za ps4

Lizzy ::

Pozdravljeni.

Dobila sem en starejši monitor, ki ima VGA izhod, kupila sem VGA v HDMI adapter, prilagam sliko, in stvar ne deluje. A bi mi znal kdo povedati zakaj se kljub adapteju ne prenaša signal iz PlayStation 4 na monitor??? Adapter sem kupila danes v big bangu.

Hvala
  • spremenilo: Lizzy ()

Lizzy ::

 slika VGA kabel priklopljen na adapter

slika VGA kabel priklopljen na adapter

MisterM ::

Če si ziher, da si kupila pravi adapter (HDMI na VGA namreč ni enak kot VGA na HDMI), poizkusi najprej zmanjšati ločljivost na PS4. Če še kar ni slike, probaj z drugim VGA kablom, za katerega si ziher, da dela.

Lizzy ::

 ovitek adapterja

ovitek adapterja



pozdravljen,

ko sme bila v trgovini sem lepo razložila prodajalcu, da imam starejši monitor in da rabim tak adapter, da mi bo ta monitor prikazoval vsebino iz PS4. Dal mi je na sliki viden adapter in rekel da ta bi moral biti taprav. Če ni bom ga pa šla zamenjat, če mi je napačnega dal.

Tudi drugi VGA kabel bom kupila, čisto možno da je ta ki je zraven dotrajan. Hvala za nasvete

MisterM ::

Adapter je pravi. Kaj nižanje ločljivosti ne pomaga?

Gatsu ::

Pasivni adapter v tem primeru imo nekako ne more delovat, ker rabiš digital to analog pretvornik. Pol je pa tu še problem HDCP zaščite. Sicer pa ima ja ta monitor kak DVI priklop al kaj?

MisterM ::

Gatsu, HDCP se da na PS4 izklopit. Tale adapter bi moral delovati, če je le ločljivost pravilno nastavljena.

Gatsu ::

Ok ta adapter res deluje ampak skoraj zagotovo rabiš dodatno napajanje preko usb kabla sicer pa kle maš video

Lizzy ::

Pozdravljena.

Gatsu hvala za video, sem pogledala in rešila težavo.

Takole je, sam v vednost če bo še koga drugega zanimalo.

Rabiš hdmi v VGA adapter, tega moraš napajati, ker ps4 preko hdmi kabla ne da dovolj energije, lahko kar preko polnilca za mobitel , in resolucijo treba nastavit, lahko pa tudi ps4 kar na laptop priklopiš, z programom za ps4 remote play, in na usb priklopiš controller, oboje je možno, rešila in deluje mi sedaj na obeh stvareh.

LP

Lizzy ::

...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Lizzy ()

Lizzy ::

...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Lizzy ()

MisterM ::

Nice, sedaj pa le uživaj v špilanju


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HDMI (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5110863 (3428) acookook
»

Kako VGA sub priklopiti na reciever

Oddelek: Zvok in slika
81477 (1397) delfinus
»

GTA V - PS 3 IN XBOX 360 (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
5612980 (12088) opeter
»

pomoč pri povezavi monitorja z računalnikom

Oddelek: Pomoč in nasveti
373435 (3047) Vice
»

LG TV in Lenovo PC

Oddelek: Zvok in slika
251772 (1451) matonson

Več podobnih tem