» »

Skiro električni

Skiro električni

Temo vidijo: vsi
««
45 / 54
»»

kow ::

Misliti je vedno pametno, jasno. Sam skiroja nikoli ne puscam, ne na vlagi, ne na soncu. Obcasno ga moras tudi pregledati. Polnim ga vedno, ko sem doma. Skoraj nikoli cez noc, ko spim. Imam ga na hodniku ob steni, kjer v blizini ni hitro vnetljivih zadev. Dez naceloma ne bi smel biti noben problem, razen ce bos peljal skozi globoke luze: samo zakaj bi?

V teh novicah zgoraj, tudi ne vemo ali so to "normalni" 12-13kg skiroji ali kaksne bolj mocne zadeve. Ne vemo, ce so zagoreli napajalniki,
ne vemo ce so jim menjali firmware itd.

Prenosniki imajo baterije nekje 50wh, pa jih folk daje v torbe, v sleep modih itd.

Morda ne bi bilo slabo, da bi imeli skiroji zamenljive standarizirane baterijske module, ki bi jih lahko servis preverjal, uporabnik odstranil na varno mesto, skladiscil v obdobju neuporabe. Lazje bi tudi prodal skiro, ker bi se baterija enostavno menjala itd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

ales85 ::

kow je izjavil:


Morda ne bi bilo slabo, da bi imeli skiroji zamenljive standarizirane baterijske module, ki bi jih lahko servis preverjal, uporabnik odstranil na varno mesto, skladiscil v obdobju neuporabe. Lazje bi tudi prodal skiro, ker bi se baterija enostavno menjala itd.

Ja kako bodo pa potem prodali toliko novih?

kow ::

Zato pa imamo EU birokracijo, ali pac?

GupeM ::

kow je izjavil:


V teh novicah zgoraj, tudi ne vemo ali so to "normalni" 12-13kg skiroji ali kaksne bolj mocne zadeve. Ne vemo, ce so zagoreli napajalniki,
ne vemo ce so jim menjali firmware itd.

Ja, to sem pozabil omenit. Doma predelane zadeve so tud vprašljive.

kow je izjavil:

Prenosniki imajo baterije nekje 50wh, pa jih folk daje v torbe, v sleep modih itd.

Morda ne bi bilo slabo, da bi imeli skiroji zamenljive standarizirane baterijske module, ki bi jih lahko servis preverjal, uporabnik odstranil na varno mesto, skladiscil v obdobju neuporabe. Lazje bi tudi prodal skiro, ker bi se baterija enostavno menjala itd.

To bi bilo fino.

Kakorkoli, bolj ali manj se strinjava. Vseeno pa to ni ravno telefon, tako da nekaj več previdnosti, v primerjavi s telefoni, zagotovo ni odveč. Več celic, več možnosti za težave. V telefonih je le ena.

hojnikb ::

Ja, ampak v telefonu je bare celica z prakticno nic zascite. Skirji imajo obicajno 18650 metal enclosed celice, katere se _zelo_ tezko vzgejo. Prav potrudit se mors, da jo vzges brez mehanskih posegov.
#brezpodpisa

Netrunner ::

Kateri električni skuter je trenutno best buy oz. ima najboljši price performance v rangu 300-400€ ? Xiaomi Essential, Xiaomi Lenovo m2, ... kaj tretjega?
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

hojnikb ::

pro2, magari rahlo rabljenga. Bolsega za to ceno nebo.
#brezpodpisa

mr_chai ::

Netrunner je izjavil:

Kateri električni skuter je trenutno best buy oz. ima najboljši price performance v rangu 300-400EUR ? Xiaomi Essential, Xiaomi Lenovo m2, ... kaj tretjega?


daš še stotaka pa imaš kugoo m4 pro

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mr_chai ()

BCSman ::

https://www.enaa.com/elektricni-skiroji...

Je to ok za obcasno in nezahtevno uporabo?

hojnikb ::

ne, stegni se do vsaj xiaomi 1s/3
#brezpodpisa

BCSman ::

Xiaomi je 2x drazji...
Bo tale iz enaa crknil/postal neuporaben prej kot v dveh letih?

Ledstorm ::

Zanima me ta 600W elektro skiro naveden Vsett 8, ki dosega, če menjaš baterijo 80/90/100 km dosega, zaklenjen je na 25km/h (gre sicer več). Ima vse blažilce oz. amortizerje, smerokaze, ki je boljši od Xiomi.

A tu me skrbi zdaj, baje se vse konča pri wattih pri zakonodaji 2022.

Zakonodaja 2022 pravi, da se lahko brezizpitneži vozijo le na 250w e-skirojih in omejenih na 25km. V redu, razumem. A 250w ne zmorejo v hribčke in ne dosegajo nad 30 km daljave in to me žalosti. Kar je več od 250w je že moped in izpit za mopede.

Kako je s tem danes? Kako gleda policija na one z več kot 250w?. Xiaomi e-skiroje odsvetujem, ker so prenevarni, svetujem le one z blažilci oz. amortizerji.
Narava je najboljše zdravilo.

kow ::

Nevarnost eskirojev je komplicirana zadeva. Ogromno je odvisno kje se vozis - torej od infrastrukture. Blazilci in amortizerji ti ne bodo veliko pomagali, ce bos vozil kot norec, 35km/h ter poletel 10 metrov po luftu.
Kot vedno, je pametno, preden delamo zakljucke, prebrati kaksno resno raziskavo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Magic1 ::

Ledstorm je izjavil:

Zanima me ta 600W elektro skiro naveden Vsett 8, ki dosega, če menjaš baterijo 80/90/100 km dosega, zaklenjen je na 25km/h (gre sicer več). Ima vse blažilce oz. amortizerje, smerokaze, ki je boljši od Xiomi.

A tu me skrbi zdaj, baje se vse konča pri wattih pri zakonodaji 2022.

Zakonodaja 2022 pravi, da se lahko brezizpitneži vozijo le na 250w e-skirojih in omejenih na 25km. V redu, razumem. A 250w ne zmorejo v hribčke in ne dosegajo nad 30 km daljave in to me žalosti. Kar je več od 250w je že moped in izpit za mopede.

Kako je s tem danes? Kako gleda policija na one z več kot 250w?. Xiaomi e-skiroje odsvetujem, ker so prenevarni, svetujem le one z blažilci oz. amortizerji.

Bravo, torej ne priporočaš skiroje pod 500€, priporočaš pa take nad 800€, ki kot sam praviš sploh niso legalni pri nas...
Magic

Ledstorm ::

Magic1 je izjavil:

Ledstorm je izjavil:

Zanima me ta 600W elektro skiro naveden Vsett 8, ki dosega, če menjaš baterijo 80/90/100 km dosega, zaklenjen je na 25km/h (gre sicer več). Ima vse blažilce oz. amortizerje, smerokaze, ki je boljši od Xiomi.

A tu me skrbi zdaj, baje se vse konča pri wattih pri zakonodaji 2022.

Zakonodaja 2022 pravi, da se lahko brezizpitneži vozijo le na 250w e-skirojih in omejenih na 25km. V redu, razumem. A 250w ne zmorejo v hribčke in ne dosegajo nad 30 km daljave in to me žalosti. Kar je več od 250w je že moped in izpit za mopede.

Kako je s tem danes? Kako gleda policija na one z več kot 250w?. Xiaomi e-skiroje odsvetujem, ker so prenevarni, svetujem le one z blažilci oz. amortizerji.

Bravo, torej ne priporočaš skiroje pod 500€, priporočaš pa take nad 800€, ki kot sam praviš sploh niso legalni pri nas...


Jaz ne priporočam skiroje, KI NIMAJO BLAŽILCEV. Morajo jih imeti, za dobro otrok, sam sem bil priča, kako je, če se zaletiš samo malo v 5 cm robnik, vrglo me je naprej, pazi zdaj xiaomi je BREZ BLAŽILCEV, AMORTIZERJEV in še 600W. Jaz imam sorodnike daleč in rabim vseeno 600w Vsett 8, le ti imajo dosega 100km. Zaklenjen je pa na 25 km/h. A take je treba registrirati? Hmm
Narava je najboljše zdravilo.

predi ::

Ledstorm je izjavil:

Zakonodaja 2022 pravi, da se lahko brezizpitneži vozijo le na 250w e-skirojih in omejenih na 25km.
E-skiroji niso kolesa pač pa lahka motorna vozila. Za moč motorja pri e-skiroju ni nobene omejitve, pomembna je samo konstrukcijska omejitev hitrosti na 25 km/h (blokada). Pri kolesih s pomožnim motorjem pa je res dodatno še pogoj za največjo trajno nazivno moč 0,25 kW. O tem se lahko prepričaš tudi sam; išči "kolo" in "lahka motorna vozila" v tretjem členu ZPrCP.

Ledstorm ::

Hvala za povezavo in izčrpno razlago, predi. :)

13. »kolo« je enosledno ali dvosledno vozilo, ki ga poganja voznik z lastno močjo ali kolo s pomožnim motorjem, ki je enosledno ali dvosledno vozilo s pedali, opremljeno s pomožnim električnim motorjem z največjo trajno nazivno močjo 0,25 kW, katerega moč se progresivno zmanjšuje in končno prekine, ko vozilo doseže hitrost 25 km/h ali prej, če kolesar preneha poganjati pedala;


Torej so 600W in več W dovoljeni z amortizerji seveda, a z eno omejitvijo, mora biti ZAKLENJEN na 25km/h. Kako se pa dokazuje zaklenjenost prekrškovnim organom?

Kot iskušen e-skirojaš brezamortizerskega xiaomija, bi dodal en nasvet prodajalcem e-skirojev, osredotočite se na samo tiste z amortizerji, le ti rešujejo polome in vse drugo. ;)
Narava je najboljše zdravilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ledstorm ()

Mare2 ::

Ledstorm je izjavil:


Jaz ne priporočam skiroje, KI NIMAJO BLAŽILCEV. Morajo jih imeti, za dobro otrok, sam sem bil priča, kako je, če se zaletiš samo malo v 5 cm robnik, vrglo me je naprej, pazi zdaj xiaomi je BREZ BLAŽILCEV, AMORTIZERJEV in še 600W. Jaz imam sorodnike daleč in rabim vseeno 600w Vsett 8, le ti imajo dosega 100km. Zaklenjen je pa na 25 km/h. A take je treba registrirati? Hmm


Daš link, kje priporočaš nakup?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

predi ::

Ledstorm je izjavil:

Kako se pa dokazuje zaklenjenost prekrškovnim organom?
Izredni tehnični pregled.

Ledstorm ::

Mare2 je izjavil:

Ledstorm je izjavil:


Jaz ne priporočam skiroje, KI NIMAJO BLAŽILCEV. Morajo jih imeti, za dobro otrok, sam sem bil priča, kako je, če se zaletiš samo malo v 5 cm robnik, vrglo me je naprej, pazi zdaj xiaomi je BREZ BLAŽILCEV, AMORTIZERJEV in še 600W. Jaz imam sorodnike daleč in rabim vseeno 600w Vsett 8, le ti imajo dosega 100km. Zaklenjen je pa na 25 km/h. A take je treba registrirati? Hmm


Daš link, kje priporočaš nakup?


Priporočam vsak nakup bilokakšne znamke skiroja od onih brezkrtačnih do varnejših 600-800W (Godzila :)) Dualtroni so malo preveč nevarni zame, te ne), samo da imajo amortizerje, ker tisti brezamortizerski te vržejo v grob za vsako malenkost, teh ne bi smeli od danes ne več prodajati. ;((
Narava je najboljše zdravilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ledstorm ()

Netrunner ::

Ledstorm je izjavil:

... ker tisti brezamortizerski te vržejo v grob za vsako malenkost, teh ne bi smeli od danes ne več prodajati. ;((


A to misliš za one močnejše dražje verzije ali vse na splošno? Sem se peljal z xiaomi essential po mestu in nisem zasledil težav ker nima vzmetenja. Res je da sem šel ene 15km/h max vendar pregled pred sabo imaš dober tako da težko te nekaj preseneti.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Ledstorm ::

Netrunner je izjavil:

Ledstorm je izjavil:

... ker tisti brezamortizerski te vržejo v grob za vsako malenkost, teh ne bi smeli od danes ne več prodajati. ;((


A to misliš za one močnejše dražje verzije ali vse na splošno? Sem se peljal z xiaomi essential po mestu in nisem zasledil težav ker nima vzmetenja. Res je da sem šel ene 15km/h max vendar pregled pred sabo imaš dober tako da težko te nekaj preseneti.


Vse na splošno, dražje in dostopne poceni verzije, tudi ta otroški. Brezamortizerske eskiroje ne priporočam ni začetnikom. Ti so dobri le kratkotrajno šolsko učenje in za po negrbinastem ravnem asfaltu, za kaj drugo odsanjajte.

O preseneti pa te še kako, tudi če si že tako pazljiv in orlovidski, te že globoka luknja, ležeči policaj, robnik, tnk fijuuu naprej in boh varji, če nisi imel čelade slučajno preseneti.

Zato so amortizerji, da ublažijo vse prehode čez grbine. Kar poglejte kako to gre, na Youtube so testi skirojev s suspensioni (amortizerji, blažilci) in njih razlike z brez teh, razlika v vožnji je očitna, bolj udobna in varnejša. :)
Narava je najboljše zdravilo.

Magic1 ::

To je res čudno, da te 5cm robnik nepripravljenega vrže na 20cm gumi. Tudi amortizer ti ne bo pomagal, če bo robnik že malo več kot 5cm! Seveda so amortizirani boljši, so večji, težji, robustnejši in hkrati mnogo dražji. Prav tako, kot so lahko varnejši, so lahko tudi nevarnejši, saj so močnejši in boš vedno na 25km/h (ali še več, ker se jih da enostavno odklenit). Če greš v nabavo 1000€+, ne boš kupoval skiroja, temveč boš e-kolo.
Magic

aborko ::

Točno tako. Tudi pri meni bo naslednji nakup zložljivo 20" e-kolo z nekaj prestavami, da lahko v kak hrib pomagaš in gre zadeva gor ene 2x hitreje, daljši doseg in se na kolesu še malo razgibaš, seveda če to želiš. Bi pa imel nekaj, da se odklene in gre ene 40km/h, teh 25-30km/h je na kakih daljših ravninah prav dolgčas na skiroju, čeprav kaj več pa s temi 8-10" gumami tako ni pametno...

Ledstorm ::

Električna kolesa no vsaj tista, ki jih jaz poznam nimajo knofa za avtomatsko vožnjo, le pedelec torej z nogo akiviraš motor. Xiaomi Qicycle ga nima, le pedelec. In ja vsa električna kolesa, tudi najdražja gredo 25 km/h. Zakaj drage kupovat, če gre enako kot skiro? Pri ekolesu sediš, pri skiroju stojiš in si daješ veter v laseh pri 13km/h, pri enih paše stoje vožnja, drugim sede. Pri kolesu stabilneje prevoziš teman predor, pri skiroju komaj, če ni dovolj svetel ali nima amortizerjev. Ekolesa so zame predaga, eskiroji pa so mi dostopni.
Narava je najboljše zdravilo.

aborko ::

Večino se da odblokirat ane, tako skiroje in e-kolesa. Samo pri e-kolesu še lahko malo fejkaš, da goniš na polno in greš 40, pri skiroju pač ne. Da ne govorimo da 40 na skiroju s tistimi malimi gumami je pač preveč. Sam imam kit na zložljivem poniju s 20" gumami, imam tudi gas, ne rabim gonit, gre na 13S (52V) 40+km/h. Še kr ok, a je še vedno star pony, zaradi slabih zavor kar nevarno. Baterija je 10Ah (520Wh). Vse skupaj je precej DIY, stari pony kvaliteta, brez prestav. Bi pa imel nekaj kvalitetnejšega, s prestavami, alu, z nekje enako baterijo do jurja ali po možnosti kej manj. Imam tudi 28" kolo na 14S, tisto pa je stabilno, ok zavore in gre če pomagaš cca 45km/h odklenjen. Spet lahko fejkaš, da na polno goniš, če je panika, pa pač skritem meniju v parih sekundah omejiš pomoč. Predvsem pa voziš po pameti.

m3k ::

 ejga model

ejga model



Na družbenem omrežju Tiktok je zakrožil posnetek moškega, ki se z električnim skirojem pelje po obvoznici. Na policiji o primeru niso bili obveščeni, a pravijo, da se takšni posnetki vse pogosteje pojavljajo na družbenih omrežjih...
[N1info.si]

Mare2 ::

Ledstorm je izjavil:

Vsett 8,


Ta je s polno pnevmatiko. A obstoja kaj takega z normalno gumo?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Ledstorm ::

Te vsettove so 8.5 in 8 palčne. Če so za Xiaomi skiroje, so tudi za te. To poglej po servisih koles. Sicer pa, imam Qicycle in Xiaomi skiro pro 2, originalne sem zamenjal s polnimi, ker se mi ne da vedno pumpat. In povem, da je še slabše s temi na skiroju, ker še nima amortizerja. Ravno blažilec bi elegantno omehčal užitek vožnje, tudi s takimi gumami. Zato razmišljam o tem Vsett 8, če ga bom vzel, na papirju ima doseg ufff.
Narava je najboljše zdravilo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ledstorm ()

d4vid ::

Če hočem jutri kupit nekaj, kaj bi bilo vredu?
Ima Merkur kaj solidnega ali pa kaka druga trgovina?
Kako se obnesejo Xplore skiroji?
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

cordoba ::

Jst sem kupil v merkurju 2 skiroja in je top za vozit. Ima velika kolesa, napihljive zracnice, dovolj moci. Sam imam 115kg, punca 70, pa sva enako hitra, ne zgublja moci. Vzel sem ta model...
https://www.merkur.si/elektricni-skiro-...

fikus_ ::

Kakšen je doseg oz. velikost baterije?

Našel na Intersportovi strani
"36 V / 7.5 Ah Lithium"
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fikus_ ()

Gregor P ::

... in deklariran domet 25 km.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Netrunner ::

Ti skiroji zgledajo praktični za hitro skočit do kakšne trgovine, ni mi pa jasno kako jih lahko zavaruješ da ti ne ukradejo?

Kaj ga zakleneš kot klasično kolo? skozi kaj pa vtakneš ključavnico ?
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Gregor P ::

Jaz skozi kolut zadnje zavore. Je sicer več rešitev na trgu. Moja je taka, da ne more glih vsak, ki ima 5 minut časa odpeljat oz. odnesti skiroja. Nikakor pa ni to takšna zaščita, da ne bi kdo lahko na hitro precvikal s kleščami oz. če se kdo zares spravi na to tanko zajlo (torej ne moreš pustiti nekje skiro za dlje časa s to zaščito).

The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

kuglvinkl ::

Ve kdo za kaksen servis v Ljubljani oz sploh kjerkoli za Xiaomi? Ko dodam "plin", se ne zgodi nic, ceprav je napolnjen.

Thnx!
Your focus determines your reallity

GupeM ::

Pokliči servis Žare, pa vprašaj. Vem da popravlja tudi e-skiroje nekaj. Kako podrobno jih popravlja, pa ne vem. Je pa tip tak, preprost. Po domače, bi rekli :)

Gregor P ::

Sam poznam še bolj "domačega" v Stegnah Elektro Robert Tošnjak sp; sicer sem ga k njemu peljal skiro bolj šraufat in za težka fizična dela (menjava gum), ampak kot mi je znano tudi popravlja skiroje.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

hojnikb ::

kuglvinkl je izjavil:

Ve kdo za kaksen servis v Ljubljani oz sploh kjerkoli za Xiaomi? Ko dodam "plin", se ne zgodi nic, ceprav je napolnjen.

Thnx!

ti izpise kako napako?
#brezpodpisa

kuglvinkl ::

A na appu? Hm... sem ruknu dol app,k mi je stal 2 leti.

Kater app se splaca?
Your focus determines your reallity

hojnikb ::

poskus z original xiaomi appom.
#brezpodpisa

kuglvinkl ::

Mkay
Your focus determines your reallity

Ahim ::

Gregor P je izjavil:

Sam poznam še bolj "domačega" v Stegnah Elektro Robert Tošnjak sp; sicer sem ga k njemu peljal skiro bolj šraufat in za težka fizična dela (menjava gum), ampak kot mi je znano tudi popravlja skiroje.

Si bil pri menjavi gum zadovoljen?

Jaz razmisljam da bi pri svojem napihljive zamenjal za polne, ker sem pred kratkim unicil pumpo in sem itak do grla sit sraufanja tistega butastega adaptercka na sprednje kolo ... ce ga nikoli vec ne bo se vedno preveckrat :)) Zato iscem kaksnega serviserja, ki to obvlada ...

draski ::

jaz sem ravno pri Robertu menjal obe napihljivi gumi za polni (honeycomb) in sem bil zelo zadovoljen

aborko ::

Ka pa tolk pumpate? Jst sm mogoč 2x napumpal v 2 letih. Res da je adapter zraven, ampak gre pa brez problema tudi brez adapterja napumpati, probajte....

Gregor P ::

Jaz sem bil takrat zadovoljen. Sicer pa polnim gume s kompresorjem oz. samo še zadnjo, ker sem prednjo (sam) zamenjal s semi polno (tisto z luknjicami vmes).
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

cordoba ::

Na koliko barov pa kaj napumpate 10ko gumo? Pa a se pogosto dogaja, da zadeva poči oz preluknja?

Ahim ::

aborko je izjavil:

Ka pa tolk pumpate? Jst sm mogoč 2x napumpal v 2 letih. Res da je adapter zraven, ampak gre pa brez problema tudi brez adapterja napumpati, probajte....

Kaj pa vem - mozno da sem prebil zracnico? Ne bom vedel, dokler je ne sname(m) dol. Je pa tako ze od novega. in se mi ne da vec zafrkavat s tem ... je pa stevilo pumpanj blizje 10 in vec kakor 2, kar je priblizno 10 prevec za moj okus :))

GupeM ::

Si preveril ventilček? Pri meni je bil samo ventilček za zategnit. Pri novem je bil slabo zategnjen in je počasi puščalo.

Na ventilček daj malo milnice, pa boš videl če so kje mehurčki.

Ahim ::

GupeM je izjavil:

Si preveril ventilček? Pri meni je bil samo ventilček za zategnit. Pri novem je bil slabo zategnjen in je počasi puščalo.

Na ventilček daj malo milnice, pa boš videl če so kje mehurčki.

Nisem, priznam, cisto mozno ... ampak kot receno, medtem sem unicil neko staro pumpo, s katero je bilo se najbolj udobno filat tisto sprednje kolo, na benciski s kompresorjem je pa vsakic taka muka tisto sranje privijat in odvijat, da bi namesto nove pumpe raje placal za polne gumepa se komplikacij znebim za vedno.
««
45 / 54
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Elektricni skiro (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9513277 (1756) DamijanD
»

Hitrost skiroja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
818190 (5842) c3p0
»

Električni skuter/skiro .... (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7825185 (5014) sds
»

Začela se je doba Xiaomija (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
7613939 (8353) dore2

Električni skiro- lahek, zložljiv, zmogljiv

Oddelek: Na cesti
186799 (6107) bluefish

Več podobnih tem