» »

Skiro električni

Skiro električni

Temo vidijo: vsi
««
44 / 54
»»

sds ::

Gregor P je izjavil:

sds je izjavil:


Dejansko se sprasujem zakaj za vraga bi kdo sploh kupil el. skiro?

Da se ne preznojiš na poti v službo, kjer moraš sprejemati stranke lepo oblečen.8-)

Razen če imate morda tuš na voljo na delovnem mestu.


Zjutraj se ne preznojis, razen, ce si popolnoma brez kondicije. Ampak to tako ali tako ni mogoce, ker skiro nima nosilnosti, da bi nekoga zavaljenega okrog vozil.
I have no mouth, and I must scream

fikus_ ::

sds: "ni ga treba filat oz. se lahko nafila tudi med voznjo"

Tukaj nekaj ne štima! Katero kolo se polni med vožnjo?
Učite se iz preteklosti, živite v sedanjosti in razmišljajte o prihodnosti.

sds ::

fikus_ je izjavil:

sds: "ni ga treba filat oz. se lahko nafila tudi med voznjo"

Tukaj nekaj ne štima! Katero kolo se polni med vožnjo?


Vsi. Pojes sendvic, toast, sladoled,...
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

aborko ::

Sem podobno razmišljal, še najboljša zadeva je zložljivo el. kolo, z vidika varnosti, uporabnosti ( več stvari lahko gor naložiš), hitrosti, udobja med vožnjo (sediš, nižje težišče, večje gume,...).
Tele 8-10" gume so napravm 16-20" kr problematične za kakšne slabe ceste, robnike. Tudi dosti bolj stabilen si na kolesu se mi zdi, ko zmanjka baterije pač naprej pedaliraš, v hrib lahko pomagaš el. motorju, si hitrejši, porabiš manj baterije, daljši doseg. Minus je velikost in teža zložljivega el. kolesa, ampak zame plusi odtehtajo minuse. PRiznam pa, da obstajajo primeru uporabe, ko je el. skiro primernejši. Btw imam 2x el. kolesa in 2x skiroja m365.

Mare2 ::

sds je izjavil:

fikus_ je izjavil:

sds: "ni ga treba filat oz. se lahko nafila tudi med voznjo"

Tukaj nekaj ne štima! Katero kolo se polni med vožnjo?


Vsi. Pojes sendvic, toast, sladoled,...


Ti si pa res en smeško.

baterija ne izgubljajo kapacitete


A si ti na baterije, ki ne izgubljajo kapacitete? A si ti na pomije pogon?

Noro tole utemeljevanje. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

sds ::

Mare2 je izjavil:

sds je izjavil:

fikus_ je izjavil:

sds: "ni ga treba filat oz. se lahko nafila tudi med voznjo"

Tukaj nekaj ne štima! Katero kolo se polni med vožnjo?


Vsi. Pojes sendvic, toast, sladoled,...


Ti si pa res en smeško.

baterija ne izgubljajo kapacitete


A si ti na baterije, ki ne izgubljajo kapacitete? A si ti na pomije pogon?

Noro tole utemeljevanje. :)


A sem se kje zmotil? Ok, cez 60 let se tudi noge utrudijo, ampak sem videl ze take metuzaleme na biciklu, da bi bilo potrebno se malo vec let. :)

Lahko bi tudi dodal, da je treba popoldne manj casa zgubljati po raznih fitnesih itd. :)

Tisto zgoraj sem dopisal malo za salo ampak dejansko el. skiro nima neke uporabne vrednosti napram kolesu razen, ce bi se ravno vozil v Ljubljano, parkiral nekje zunaj in se potem pripeljal na siht.

Tukaj pride prav majhnost, pa se tu moras potem vseeno zival vlaciti sabo v lokale, trgovine, pisarne itd. kar je ekstra nerodno.

p.s.: pomije niso po mojem okusu, verjetno smatras, to za hrano, jaz pac ne.
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

sds ::

aborko je izjavil:

PRiznam pa, da obstajajo primeru uporabe, ko je el. skiro primernejši.


Sem spregledal... a mi jih lahko nastejes, enega sem zgoraj omenil (se pravi, da ti sluzi kot drugo vozilo, ki ga nalozis v avto) in nisem nasel nic drugega?
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

Mare2 ::

sds je izjavil:

aborko je izjavil:

PRiznam pa, da obstajajo primeru uporabe, ko je el. skiro primernejši.


Sem spregledal... a mi jih lahko nastejes, enega sem zgoraj omenil (se pravi, da ti sluzi kot drugo vozilo, ki ga nalozis v avto) in nisem nasel nic drugega?


Električni skiro zagotovo ni za nekoga, ki živi v nekem majhnem zabačenem selu. Tistih 22 (dvaindvajset) metrov do najbližje gostilne greš itak peš. Seveda, da prideš v drug kraj, rabiš avto, ker se z el. skirojem ni dovoljeno voziti izven naselja. :)

Pozabil si našteti, da z el. skirojem ne moreš pluti po morju. Mimogrede, od kod pa si?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

wcpapir ::

Ima kdo izkušnje s Segway Ninebot Max G30 ?

Zanima me predvsem razlika med oznako g30e ii ki se prodaja pri nas za cca 800
in g30p, ki se prodaja za cca 550eur:
https://www.dhgate.com/product/original...

kow ::

sds je izjavil:

aborko je izjavil:

PRiznam pa, da obstajajo primeru uporabe, ko je el. skiro primernejši.


Sem spregledal... a mi jih lahko nastejes, enega sem zgoraj omenil (se pravi, da ti sluzi kot drugo vozilo, ki ga nalozis v avto) in nisem nasel nic drugega?


S skirojem si hitrejsi kot kolesom. Kolo sem vedno peljal v kolesarnico (blok) in izgubil 5min ze v startu - skiro zasede manj prostora in ga imas v stanovanju. Skiroja tudi ne zaklepam, z njim sem hitrejsi tudi na poti. V principu je edino point-to-point transportno sredstvo.

Se eno sem se domislil: mentalno je lazje klosarju podariti tistih 50c pred trgovino -> poveca tvoje donacije revezem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

mat11 ::

Če ne ve zakaj bi imel skiro, potem ga ne rabi. Nima ga smisla prepričevati.
mat

sds ::

kow je izjavil:

S skirojem si hitrejsi kot kolesom. Kolo sem vedno peljal v kolesarnico (blok) in izgubil 5min ze v startu - skiro zasede manj prostora in ga imas v stanovanju. Skiroja tudi ne zaklepam, z njim sem hitrejsi tudi na poti. V principu je edino point-to-point transportno sredstvo.

Se eno sem se domislil: mentalno je lazje klosarju podariti tistih 50c pred trgovino -> poveca tvoje donacije revezem.


Wtf, hoces reci, da imas skiro, ker nisi sposoben kolesa priklenit? Mislim, to je lazje resljivo, kot, da moras vlacit skiro v stanovanje. Sicer zivim ze nakj desetletij v Ljubljani, pa mi kolesa se niso ukradli, si mogoce iz kaksnega romskega geta?



Glede hitrosti na poti, bi se dalo govoriti. Smo ze videli tudi koga brez zoba zaradi hitrosti in majhnih kolesckov. In redno srecujem take ful hitre, ki drvijo s pes hitrostjo in prazno baterijo. Sicer se lahko s kolesom mirno peljes 30 na uro, samo vecina ljudi ni norih, da bi to pocela po plocnikih, niti s kolesom. Vecinoma gre pa pri hitrem peljanju skirojev samo za tistih 10 metrov, da prehiti kolesarja, potem pa se pelje z enako hitrostjo. Skratka tole so bolj izgovori kot razlogi.

Vedno bolj se mi dozdeva, da je mogoce samo modna muha?
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

sds ::

Mimogrede, tole prav pride, da ti koles ne morejo sneti: https://www.aliexpress.com/item/4000215...
(izberes poljubnega, teh matic je poln internet)

Pa kaj takega tudi prav pride: https://www.aliexpress.com/item/1005004...

Skratka izdelkov proti kraji se pa se. Seveda pa ne smes biti tako neumen, da kolo okrog sedeza priklenes.

mat11 je izjavil:

Če ne ve zakaj bi imel skiro, potem ga ne rabi. Nima ga smisla prepričevati.


Saj me ne prepricuje, samo rad bi razumel, zakaj za vraga se spravite nabavljati nekaj ultimativno neprakticnega.
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

wcpapir ::

Meni je praktično, ampak res v primeru, da si ga zapeljem nekam.

Uporabljam ga med šihtom, z avtom do LJ potem pa s skirojem do strank. CE je že tako malo in toliko redkejši promet da se skoraj ne splača, ga pa uporabljam zaradi tega, ker se mi ne da vsedati v vroč avto po 5,10x na dan. Enako vzamem ga zraven če peljem avto na servis in se odpeljem domov, če prodam avto, da ne potrebujem prevoza, do pošte če se mi mudi itd.

Doma sem 6km od "večjega" kraja ki ima naziv mesto, mi smo vas ki ima eno trgovino, pošto ter bife. Do tistega mesta me zategne skiro če rabim. Je pa res da je avto hitrejši in varnejši.

Vedno ko grem na skiro se počutim ful ogroženega-ker tudi sem in so vsi ki se vozijo s skirojem...to je edina stvar, ki me tudi odvrača od nakupa dražjega skiroja (3-4k eur) in, da bi se vozil po terenu 10, 15, 20 km daleč. V bistvu bi v vožnji dosti bolj užival, če bi se znebil občutka ogroženosti.

kow ::

sds je izjavil:


Vedno bolj se mi dozdeva, da je mogoce samo modna muha?


Ni. Znam prikleniti kolo. Samo je nepriklenjanje casovno superiorna resitev. Je res tako tezko razumeti...
Vceraj sem s skirojem recimo skocil po liter mleka na bliznji petrol. Ce bi sel s kolesom, bi izgubil 2-5m.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

kuglvinkl ::

kow je izjavil:

sds je izjavil:


Vedno bolj se mi dozdeva, da je mogoce samo modna muha?


Ni. Znam prikleniti kolo. Samo je nepriklenjanje casovno superiorna resitev. Je res tako tezko razumeti...
Vceraj sem s skirojem recimo skocil po liter mleka na bliznji petrol. Ce bi sel s kolesom, bi izgubil 2-5m.


To, da imas skiro v pisarni, je res dbest, v vseh ozirih in pogledih.
Your focus determines your reallity

Ahim ::

kuglvinkl je izjavil:

To, da imas skiro v pisarni, je res dbest, v vseh ozirih in pogledih.

Tocno tako, ampak topli bratci v pajkicah ti bodo povedali, da je bicikel (ki ga itak ne smes parkirati v pisarni :)) ) edina zvelicana stvar ... lahko pecajo somisljenike z njim med pogovorom o wattih, katere porivajo 8-O

predi ::

Ahim je izjavil:

kuglvinkl je izjavil:

To, da imas skiro v pisarni, je res dbest, v vseh ozirih in pogledih.

Tocno tako, ampak topli bratci v pajkicah ti bodo povedali, da je bicikel (ki ga itak ne smes parkirati v pisarni :)) ) edina zvelicana stvar ... lahko pecajo somisljenike z njim med pogovorom o wattih, katere porivajo 8-O

https://www.amzs.si/novice/aktualne-inf...

ManDriver ::

Pa kje so najdli Đorđa Majkla?
--
If all the world is a stage, where is the audience sitting?

Magic1 ::

Smer zavijanja na skiroju se nakaže z nogo in ne s roko! Jao a hočejo, da se folk polomi?!?
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

hojnikb ::

Magic1 je izjavil:

Smer zavijanja na skiroju se nakaže z nogo in ne s roko! Jao a hočejo, da se folk polomi?!?

yep, roko s krmila dat na skiroju je kr mal kamikaza stil. :))
#brezpodpisa

Gregor P ::

To je res poseben manever :D
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

ManDriver ::

Sploh če zavijaš v desno, kjer z isto roko držiš gas... 8-O
--
If all the world is a stage, where is the audience sitting?

Netrunner ::

Kateri el. skiro je majhen in lahek, cenovno ugoden ter kolikor toliko kvaliteten? Nosilnost do 100kg, domet in hitrost nista pomembna.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

PeternelG ::

Živjo! Sam imam zdaj en teden Xiaomi mi Essential, ki je izredno praktičen in lahek. Do doma imam tudi nekaj klanca, sicer izgubi malo na hitrosti pa vendar lepo vleče. Imam 77 kg. Mogoče je njegov minus edino domet, z njim naredim cca 12-14 kilometrov. Ampak ni problema, ker dnevno naredim do 5 kilometrov in ga dam filat vsak drugi dan.
Dobil sem ga na slovenski spletni strani za 300€. Ko bom opazil, da je baterija začela šepati, bom naredil nadgradnjo baterija za daljši domet. Overall za ta denar za moje potrebe super zadeva.

aborko ::

Sem včeraj po dolgem času zalaufal original m365, prej gume napumpal, naredil 10km+ krožno pot brez veliko klancev (imam ~80kg), na koncu sem imel še 3 pike od 4ih baterije. Se mi zdi, da ko je hladneje gre kr dosti več baterije. Zelo pomaga, če se konkretno odrineš na začetku in ko v kak klanec upočasni mu pomagaš z odrivanjem. Drugače pa tehta m365 700g več kot Xiaomi mi Essential, za 50% več baterije. Pomoje je vsekakor vredno. Bom pa v kratkem prodajal mojega m365 (vožen vsega ~200km, odlično ohranjen, dodatne 2 nove gume), če koga zanima - ZS.

SmolWhale ::

Predlagam da mične gospodične s skircam smer zavijanja nakažejo z ritko.

Lp

GupeM ::

Vprašanje: ima kdo e-goni S19 pro? Kako se zadeva obnese? Je vredna 520 eur?

predi ::

Magic1 je izjavil:

Smer zavijanja na skiroju se nakaže z nogo in ne s roko! Jao a hočejo, da se folk polomi?!?
To je drugače samo povzetek naše zakonodaje, ki pri spremembi smeri vozil brez utripalk zahteva vodoravno odročeno roko.

Valvoline ::

Kak dober predlog za skiro z sedezem pa da ima vsaj realnih 30km z enim polnenjem?

cordoba ::

https://www.merkur.si/elektricni-skiro-...
Kupil sem tale skiro, včeraj po testni vožnji je super zadeva. Zanima me, se da tak model odkleniti vsaj do 30kmh? Tam pri 25 se ustavi, pa se mi zdi, da bi ima še ful moči...

Netrunner ::

Malo me mine kupiti el. skiro ko prebereš o vžigih baterij. A kdo boljše pozna to problematiko? Je to problem predvsem cenenih neznanih proizvajalcev ali se to pogosto dogaja tudi pri boljših, ali so to bile težave prvih skirojev in sedaj so relativno varni?

Kakorkoli, če bi ga nabavil bi ga imel na balkonu in sem razmišljal, da ne bi bilo slabo imeti kakšne negorljive vreče ali prevleke s katerim bi ga pokril. V primeru vžiga bi bila škoda precej manjša.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Ahim ::

Netrunner je izjavil:

Malo me mine kupiti el. skiro ko prebereš o vžigih baterij. A kdo boljše pozna to problematiko? Je to problem predvsem cenenih neznanih proizvajalcev ali se to pogosto dogaja tudi pri boljših, ali so to bile težave prvih skirojev in sedaj so relativno varni?

Kakorkoli, če bi ga nabavil bi ga imel na balkonu in sem razmišljal, da ne bi bilo slabo imeti kakšne negorljive vreče ali prevleke s katerim bi ga pokril. V primeru vžiga bi bila škoda precej manjša.

Vzigih baterij? Pogosto? Sample size = 1 pri meni, ampak vseeno ...

Gre pac za litijevo baterijo; ce te skrbijo vzigi, potem najbrz tudi mobitela ne uporabljas (dandanes zelo tezko najdes kaksnega z drugacno kemijo baterije)? Pozari zaradi elektricne napeljave so pogostejsi kakor zaradi litijevih baterij, najbrz elektrike tudi ne uproabljas?

Pa ce te skrbi vzig na balkonu, potem ne vem kaj bi ti pocel z vreco - kaj bo vzig povzrocil so pocene ploscice na balkonu, se rpavi rabis zascito spodaj, ne pa preko (razen ce te skrbi kaj si bodo mislili sosedi ...).

Netrunner ::

Baterija na telefonih je precej manjša in ni to, da se bojim ampak sem raje bolj previden. Baterija od skiroja je večja in močnejša. Ni lepa če se vžge in ne vidim težav pri večji previdnosti.

Negorljiva prevleka se mi zdi dovea ideja, saj zaščitiš ploščice spodaj in preprečiš da gre plamen kamor ne želiš da gre.

Se ti to zdi neumno?
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

hojnikb ::

Netrunner je izjavil:

Baterija na telefonih je precej manjša in ni to, da se bojim ampak sem raje bolj previden. Baterija od skiroja je večja in močnejša. Ni lepa če se vžge in ne vidim težav pri večji previdnosti.

Negorljiva prevleka se mi zdi dovea ideja, saj zaščitiš ploščice spodaj in preprečiš da gre plamen kamor ne želiš da gre.

Se ti to zdi neumno?


Ja, sam telefon mas konstatno v zepu ali v rokah. Če takrat plane baterija, ti naredi precej vecjo zdravstveno skodo (kjub manjsi velikosti) koker skirca, s katere lahk vsak moment skocis dol ;)

Sama od sebe kr tako nebo planala; problem so cungalunga skirce z slabimi zascitami in slabi polnilci, zato pa vidis pol horror storye kok zacne goret.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Mare2 ::

Netrunner je izjavil:

Baterija na telefonih je precej manjša in ni to, da se bojim ampak sem raje bolj previden. Baterija od skiroja je večja in močnejša. Ni lepa če se vžge in ne vidim težav pri večji previdnosti.

Negorljiva prevleka se mi zdi dovea ideja, saj zaščitiš ploščice spodaj in preprečiš da gre plamen kamor ne želiš da gre.

Se ti to zdi neumno?


Skiro na balkonu. Če je jžna sončna stran, morda raje ne. Sploh sedaj poleti. Garaža?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Ahim ::

Netrunner je izjavil:

Se ti to zdi neumno?

Da ne bom uporabil ravno tako krepke besede ... zdi se mi nesmiselno. Ce tlacis litijevo baterijo v razmere, kjer pricakujes da bo prislo do pozara, potem si itak ze startal narobe.

Netrunner ::

hojnikb je izjavil:


Ja, sam telefon mas konstatno v zepu ali v rokah. Če takrat plane baterija, ti naredi precej vecjo zdravstveno skodo (kjub manjsi velikosti) koker skirca, s katere lahk vsak moment skocis dol ;)



Ni lepa če ti telefon zagori v žepu vendar tudi ni lepa če ti pogori stanovanje zaradi skiroja :)

hojnikb je izjavil:

Sama od sebe kr tako nebo planala; problem so cungalunga skirce z slabimi zascitami in slabi polnilci, zato pa vidis pol horror storye kok zacne goret.

Saj nisem paranoičen, vendar previdnost ni odveč saj se ne gre za malo baterijo, katera slahko sprosti precej energije. Fireproof vreče so kul zadeva za take primere.

Mare2 je izjavil:

Skiro na balkonu. Če je jžna sončna stran, morda raje ne. Sploh sedaj poleti. Garaža?

Garaže nimamo pri bloku, balkon gleda na vzhod in drevesa so spredaj, tako da direkt sonca ni nikoli.

Ahim je izjavil:

Da ne bom uporabil ravno tako krepke besede ... zdi se mi nesmiselno. Ce tlacis litijevo baterijo v razmere, kjer pricakujes da bo prislo do pozara, potem si itak ze startal narobe.

Se strinjam, vendar preventiva je bolje kot kurativa. Vsekakor je ne bi obremenjeval in polnil bi jo počasi ko sem doma, venadar vseeno je fajn biti pripravljen za primer da kaj odpove.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

ales85 ::

cordoba je izjavil:

https://www.merkur.si/elektricni-skiro-...
Kupil sem tale skiro, včeraj po testni vožnji je super zadeva. Zanima me, se da tak model odkleniti vsaj do 30kmh? Tam pri 25 se ustavi, pa se mi zdi, da bi ima še ful moči...

Skoči z mosta s skirojem, pa boš imel več kot 25 km/h.

kow ::

Ce pades pri 30km/h, se bos razbil, da ti bo celo zivljenje zal. Ce ti je vseeno, pa je drugi protiargument, da bos prehitro unicil baterije. Skoda metati denar v ogenj.

Gregor P ::

Je kar nekaj konkretnih lukenj tudi na kolesarskih stezah, tako da res ne bi priporočal voziti hitreje od 25 km/h. Za večje hitrosti je potem veliko boljše kolo itn.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

hojnikb ::

Ni lepa če ti telefon zagori v žepu vendar tudi ni lepa če ti pogori stanovanje zaradi skiroja :)

tudi zarad telefona ti lahko zgori ;)
#brezpodpisa

GupeM ::

Manj verjetno. Telefon imaš ponavadi pri sebi in če se karkoli zgodi, lahko takoj ukrepaš. Skiro, parkiran tam v enem kotu pa lahko neopazno razširi požar, dokler ni že prepozno. Poleg tega skiro ostaja sam v stanovanju, medtem ko je telefon večinoma s tabo na terenu.

Skiro ti lahko zažge tudi avto, pa ne samo poleti, tudi kadar je primerno hladno da ga imaš v prtljažniku. Telefon zelo malo verjetno, ker ga imaš pri sebi.

kow ::

Lahko. Si pa že kdaj slišal za tak primer v sloveniji? Kadarkoli berem novico o zažganem avtomobilu v slo - je skoraj vedno nekdo za las ušel smrti, ker se je prevrnil ipd. - avto pa vžgal.

Magic1 ::

Tablice, slušalke,... vse to imaš vedno pri sebi? Verjetno visi večino časa kje na kavču, kjer pa ne rabiš ravno kresa, da začne goret...
Magic

kow ::

Lahko teoretiziramo, ampak je to res praktičen primer? Kje so novice o teh skiro požarih? Pa ne iz indonezije, kjer so standardi povsem drugačni.
Kakšna iz Srednje Evrope?

Magic1 ::

Li-Ion baterije imaš sedaj praktično povsod in ne gori glih kaj pogosto. Še največkrat se zgodi s kakšnim DIY ekolesom, ko domači mosjtri čarajo.
Magic

OrkAA ::

V Sloveniji je bil ~3 tedne nazaj primer v Ljubljani na Rudniku. Baje je skiro zagorel med polnjenjem v garaži, požar pa se je kasneje razširil na celo hišo.

https://www.dnevnik.si/1042989381

OrkAA ::

Izgleda je pred kratkim en primer tudi iz Celja - https://twitter.com/CeleFTW/status/1533...

Prav tako v Ormožu - https://www.radio-ptuj.si/podravje-na-m...

Jebemti, tega je več kot sem mislil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OrkAA ()

GupeM ::

Seveda zadeve niso pogoste. Vseeno pa ti zadeva da misliti. Tudi pri telefonu in drugih baterijah. Večinoma jih polnim tako, da jih imam "na očeh." Medtem ko sta skiro in električno kolo ponavadi na bolj oddaljeni lokaciji, ala garaža, balkon, terasa ...

Se strinjam, ni treba bit paranoičen glede tega, sploh če kupiš kakšno bolj uveljavljeno znamko. Previdnost pa vseeno ni odveč.

Pa še to: Telefona in tablice načeloma ne puščaš na soncu ali na vlagi, da bi poškodoval baterijo. Medtem ko skiro in el. kolo včasih lahko zapeljeta čez lužo, te ujame dež, ... Plus veliko večja baterija ... Vsekakor je drugače.
««
44 / 54
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Elektricni skiro (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9513317 (1796) DamijanD
»

Hitrost skiroja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
818198 (5850) c3p0
»

Električni skuter/skiro .... (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7825194 (5023) sds
»

Začela se je doba Xiaomija (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
7613955 (8369) dore2

Električni skiro- lahek, zložljiv, zmogljiv

Oddelek: Na cesti
186807 (6115) bluefish

Več podobnih tem