» »

Hidden Network

Hidden Network

mehh ::

Imam težavo, na Windowsu se mi je poleg pravih dveh internetnih povezav pojavil še "Hidden Network". Povezati se v to omrežje ni mogoče saj zahteve SSID podatke. Povezava je sigurno naša saj ob izklopu routerja izgine. (Uporabljam brezžični sprejemnik in oddajalnik od Ruckusa). Poskusila sem se povezati preko ip naslova v router, vendar nastavitve nisem za to našla (lahko da sem kaj spregledala oz. obstaja za to še kakšna druga beseda). Problem je v tem, da mi zaradi te povezave, internetna povezava ne deluje tako kot bi morala- opažam motnje, časovne odskoke... Internet deluje vendar mi poleg povezave piše še IPV4 no internet access...Internet sicer deluje vendar so motnje, prav tako so motnje ob uporabi wifija na telefonu... Skratka imam 10 mb/s vendar še whatsapp klic ne moram opraviti brez reconnectanja...

  • spremenilo: mehh ()

drzni86 ::

to skrito omrežje je od ruckusa... Poveži se s kablom na oddajnik od ruckusa in poglej v nastavitve.

mehh ::

Kaj pa pogledam pod nadstavitve - kako naj bi se zadeva imenovala ?

schlomo ::

mehh ::

Izklopila sem SSID in Wireless z namenom da se znebim Hidden network. Na žalost je izginila Home Connection (povezava katera mi je mogočala dostop do nastavitev routerja)... Ne vem kaj naj naredim... Hidden network je prisoten, prav tako T2..... Prosim za nasvet...

filip007 ::

Ruckus tovarniško resetiraj, sprejemnik in oddajnik, ima dva gumba zadaj enega za kuli drugi je pa navaden, poglej v navodila, kako se to naredi.
Trevor Philips Industries

BorutK-73 ::

Priklopi se na router z kablom.

filip007 ::

Ruckus je za brezžično TV, če komunikator nima fizičnega kabla. Nastavitve v bistvu niso pomembne, ker je vse avtomatično, da se jih pa resetirat.
Trevor Philips Industries

drzni86 ::

filip007 je izjavil:

Ruckus je za brezžično TV, če komunikator nima fizičnega kabla. Nastavitve v bistvu niso pomembne, ker je vse avtomatično, da se jih pa resetirat.


Ruckus je še kaj več kot sam to...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ROUTER in signal (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
518217 (7728) Frenckie
»

AMIS Ruckus Wireless MediaFlex

Oddelek: Omrežja in internet
4914081 (7466) galex4
»

Siol TV brezžično do prenosnika

Oddelek: Omrežja in internet
3110124 (6913) trnvpeti
»

Siolov IPTV preko Wlana

Oddelek: Omrežja in internet
63775 (3433) Zm3-D3n
»

Kakšna povezava za večji in zanesljiv prenos za (Siol/T-2 televizijo)

Oddelek: Omrežja in internet
141961 (1523) Yacksy

Več podobnih tem