» »

Zakaj mi brskalniki na spl. straneh ne odpirajo vseh povezav?

Zakaj mi brskalniki na spl. straneh ne odpirajo vseh povezav?

odt75 ::

Zanima me zakaj mi noben brskalnik opera, chrome, microsoft edge... ne odpira povezav kot so ikona profila in obvestil na gmailu, na računalniške novice mi ne deluje povezava več novic... Samo klikaš nanjo in se nič ne zgodi drugače stran naloži in imam najhitrejši internet posodobljeno in omogočeno javo, flash player, unity player, shockwave player, silverlight, zdaj še posodobljen windows na 10-ko ponovno zagnan brskalnik in računalnik. Včasih na kakšni povezavi tudi ko kliknem nanjo pokaže belo sliko. To bi res rad popravil ker rabim računalnik ker zdaj delam na počasnejšem ker tistega ne morem uporabljati saj vsaka 3 povezava ali klik nanjo ne deluje. niti se ne morem odjaviti iz gmaila ker tista ikona ne deluje in moram vedno brisati zgodovino. pOZABIL SEM DODATI TUDI BRSKALNIK JE POSODOBLJEN Če kdo ve kako bi rešil to ga res prosim za odgovor.

Stari89 ::

To se sliši, kot da ti Javascript ne bi delal. To je skoraj neverjetno, saj bi ti GMail zatežil še preden bi ti naložil prvo stran.

Na pamet bi ugibal, da se ti med AJAX requeste (klik na ikono profila v GMailu, klik na "več novic") vrine kak antivirus, ki ni dovolj pameten, da bi te spustil naprej. Jaz bi za test začasno ugasnil vse antiviruse ter poskusil še enkrat. Poročaj rezultate!

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Stari89 ()

konspirator ::

Bootaj winse v "safe mode with network support" ali iz live linux sistema (npr porteus, antix, lubuntu, https://slo-tech.com/forum/t594525/p429... ), kjer lahko preveriš delovanje.
Povezan si preko wifi, kabla ?

http://www.speedtest.net/ opraviš ?
--

Zgodovina sprememb…

odt75 ::

Povezan sem z wifi tudi omrežno kartico sem ponastavil in ni krivo omrežje ker še vedno ne deluje. SPEEDTEST JE ping =9, download=28mbps upload=29mbps

Očitno je res javascrit kriv samo nevem točno ker je nastavljen na (dovoli) in ni na nobeni strani blokiran.

Če je res to krivo bi rabil nekoga ki bi razložil kako to popraviti ker nisem najbolj programerski tip
Čudno pa je to da je na vseh brskalnikih enako. IN ne javlja nobene napake enostavno ne odpre in naredi ničesar ko klikaš gor.

Spodaj prilagam link do zaslonskega posnetka ene izmed povezav ki mi ne delujejo ni treba slike prenesti spodaj je slika če poskrolaš in je obkrožena rdeče.



 Posnetek

Posnetek

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: odt75 ()

Stari89 ::

Stari89 je izjavil:

Jaz bi za test začasno ugasnil vse antiviruse ter poskusil še enkrat.

odt75 ::

Fora je v tem da nimam nobenega antivirusnegA programa razen win defender ki pa ni našel nobenih virosov sem pa že poskusil tudi z izklopljenim defender-om

konspirator ::

Kako dela v safe mode ?
Ali pod live linux sejo (da vidiš če je krivec hw ali sw) ?
--


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kater windows na star laptop

Oddelek: Pomoč in nasveti
281785 (1359) MIHAc27
»

Kateri OS postaviti na eno starejšo mašino

Oddelek: Strojna oprema
212261 (1613) Riff
»

Prenosnik povezan s spletom prek Wifi, strani se ne naložijo

Oddelek: Omrežja in internet
365835 (5227) TAA66
»

CPU težava. (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
584278 (3475) m0LN4r
»

Virus ki zahteva 100 eur za odblokirat windowse (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Informacijska varnost
15443001 (25041) BorutK-73

Več podobnih tem