» »

Apple predstavil iPhone X, iPhone 8 in iPhone 8 Plus

««
5 / 18
»»

bambam20 ::

shadeX je izjavil:


Si edini debil, ki ne razumeš, da se vsak posameznik na podlagi svojih potreb (in finančnih zmožnosti*) odloči kaj bo imel.


Ne gre brez žaljivk, a. ;(( Nikomur nič ne vsiljujem , samo ne pisat, da rabiš telefon za jurja.

Očitno samo tebe boli, ker si ne moreš kupit novega BMW za 50 jurjev. ;((

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Manu ()

shadeX ::

Očitno samo tebe boli, ker si ne moreš kupit novega BMW za 50 jurjev.


Imam avto za 200EUR s katerim naredim 50km na mesec, ker uporabljam kolo. Vsak cent, ki gre za avto mi ga je škoda. In ja.. imam telefon za jurja in mi takega denarja sploh ni problema skeširat (za telefon).

Nikomur nič ne vsiljujem , samo ne pisat, da rabiš telefon za jurja.


Še vedno ne razumem kako lahko govoriš ti v mojem imenu?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

MrStein ::

Predlagam centralnemu komiteju, da določi najvišjo ceno za telefon, 250 EUR.
Pika.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

NikolormousB ::

bambam20 je izjavil:

NikolormousB je izjavil:

Za instagram je vseeno :). Drugo, če bi te slike potem tiskal.


Za nekoga, ki živi od instagram fotk niti približno ni vseeno.


To so manjšina. Sem ti lepo napisal, da manjšina ne šteje.

Kaj je tako težko razumeti, da povprečen uporabnik ne potrebuje telefona za jurja in vse postori s telefonom za 200€.

shadeX je izjavil:

Vem.. težko je če si tako drage igrače ne moreš privoščit. Sedaj pa grem snemat 4k video s svojim telefonom :)


Ko jih bo videlo 10 ljudi. Če. Stran vržen čas.


vostok_1 je namignil, da s telefonom za jurja nisi nič bolj produktiven kot s telefonom za jurja. Jaz sem samo dal primer, ko lahko s telefonom za jurja narediš stvari, ki jih s telefonom za 150 sploh ne moreš.

Kaj kdo dejansko rabi je pa njegova stvar.

alexz ::

CoolBits ::

Da je en core pri X hitrejsi kot vseh 8 pri S so pa pozabli napisat

gddr85 ::

dober plakat :))

Furbo ::

A ni Galaxyjev NFC v bistvu 'Any NFC as long as it's not pretty successful Apple pay'?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

VaeVictis ::

Zakaj se NFC sploh uporablja?

Apple Pay, Samsung Pay, Urbana, še kaj?

dotomaz ::

Oseba, ki je naredila plakat ima stare informacije. V iOS 11 lahko NFC uporabljajo tudi 3rd party aplikacije. Pa 6 core cpu je 2x bolj zmogljiv v single thread operacijah kot okta core procesor v samsungu. Tudi multi thread je 50% bolj zmogljiv.

leiito ::

Apple ni za tiste, ki nosijo in kažejo naokrog pamflete s specifikacijami, gre za resne izdelke namenjene delu in zabavi, uporabniška izkušnja je neprimerljiva s čimerkoli drugim. Tisti vonj npr., ko prvič odpreš nov Macbook Pro, zaprem oči in ga vidim.

Ganon ::

leiito je izjavil:

Apple ni za tiste, ki nosijo in kažejo naokrog pamflete s specifikacijami, gre za resne izdelke namenjene delu in zabavi, uporabniška izkušnja je neprimerljiva s čimerkoli drugim. Tisti vonj npr., ko prvič odpreš nov Macbook Pro, zaprem oči in ga vidim.


:)) Si tole pretipkal iz Applovega oglasnega sporočila?

Furbo ::

V glavnem, kot sem že nekajkrat omenil. Droidi vedno priletijo v Apple teme in začnejo dokazovati sami sebi, kako je apple precenjen yada yada yada..

Droid teme pa vedno znova isto, varnostne luknje, isto dragi flagshipi, nikogar ne zanima.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Ganon ::

Furbo je izjavil:

V glavnem, kot sem že nekajkrat omenil. Droidi vedno priletijo v Apple teme in začnejo dokazovati sami sebi, kako je apple precenjen yada yada yada..

Droid teme pa vedno znova isto, varnostne luknje, isto dragi flagshipi, nikogar ne zanima.


Telefoni z Androidom, ki imajo daleč največji tržni delež, nikogar ne zanimajo? Isti dragi flagshipi? Vedno znova varnostne luknje? O čem ti sanjaš?

blackbfm ::

Tisti vonj npr., ko prvič odpreš nov Macbook Pro, zaprem oči in ga vidim.


Vsaka nova stvar ima lep vonj, še najcenejša asrock plata

Da bi pa prov orgazme dozivlju ob tem, nevem no nismo več stari 15:))

leiito ::

blackbfm je izjavil:

Tisti vonj npr., ko prvič odpreš nov Macbook Pro, zaprem oči in ga vidim.


Vsaka nova stvar ima lep vonj, še najcenejša asrock plata

Da bi pa prov orgazme dozivlju ob tem, nevem no nismo več stari 15:))


Ne na ta način, Apple našprica ambergris na MBPje in nič na svetu ne diši tako lepo.

Manu ::

Komentarji naj bodo v rangu tehnologije, ne pa v obsojanju ljudi, če kdo uporablja ta ali drug telefon.

Piši o sebi in kaj je tebi pomembno, dobro, všeč, ... ne pa ocenjevat, kaj je dobro za druge.
Sredi spečih in nepazljivih je modrec buden in pazljiv -
po poti gre kot hiter konj, ki je prehitel šibko kljuse.

LeQuack ::

A boljše baterije pa noben noče od proizvajalcev noter dat? Raje zapravljajo denar za 3D emojije razvijat kot za baterijo?
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

pirlo ::

bojsi je izjavil:

Da ne bo debata samo o ceni... Nov čip A11 je menda kar divja zadeva. Celo hitrejši od letošnjih Macbookov.

Ne verjamem v to... to bi bil (pre)velik skok. Glede na review iphona x od mkbhd, se vidi kako vmes zašteka telefon, tako da ne verjamem da je to lahko 3x hitrejši procesor od vseh do sedaj. Ali pa je iOS tako slab, nisem nikoli imel in ne morem sodit.

shadeX ::

LeQuack je izjavil:

A boljše baterije pa noben noče od proizvajalcev noter dat? Raje zapravljajo denar za 3D emojije razvijat kot za baterijo?


Sej je. Baterija novega iPhona bo zdržala 2 uri dlje kot pri iPhonu 7 :D :P

Stipex ::

Js sem izkoristil prihod novega modela na tak način da sem za 590 eur pri Telekomu vzel 6s Plus 128GB :)
Glede na pretekle izkušnje sem pokrit z updejti še naslednji 2 leti + imam headphone jack, katerega sem močno pogrešal pri 7ki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Stipex ()

blackbfm ::

LeQuack je izjavil:

A boljše baterije pa noben noče od proizvajalcev noter dat? Raje zapravljajo denar za 3D emojije razvijat kot za baterijo?


boljša (močnejša) kot je baterija bolj je nevarna če jo razgoni..just saying

neooo ::

aj ze androidarji enkrat kapirajo da nas ki imamo
iphobe spec sploh ne zanima. :) tudi android nas ne zanima!

bambam20 ::

neooo je izjavil:

aj ze androidarji enkrat kapirajo da nas ki imamo
iphobe spec sploh ne zanima. :) tudi android nas ne zanima!


Če bi se jabolčki prenehal hvalit, kaj ma ajfon bi bil začetek.

Furbo ::

Pa če droidi ne bi bili takoj triggered.. v iphone temi.. droidflakes.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Shegevara ::

Furbo je izjavil:

Pa če droidi ne bi bili takoj triggered.. v iphone temi.. droidflakes.


oboje so pač telefoni, ti pa hočeš en pogovorni appartheit ker gre seveda o applu. Pa kaj če je drug OS, na koncu je to telefon in vsak ga lahko pokomentira kakor mu zapaše.
A v Xiaomi temi ali v kakšni drugi tudi utrujajo ostalim, naj spokajo drugam, da bodo imeli mir v skupinskem onaniranju čez njihovo najljubšo znamko cegla za klicanje in prebiranje emailov.

MrStein ::

Tam noben ne nabija, da Xiaomi v resnici ni ugoden, da ni dober za ta ali oni namen, da je Samsung XY enako dober ali celo boljši itd, itn.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Shegevara ::

MrStein je izjavil:

Tam noben ne nabija, da Xiaomi v resnici ni ugoden, da ni dober za ta ali oni namen, da je Samsung XY enako dober ali celo boljši itd, itn.


zgleda bo že tako držalo :))

todman74 ::

MrStein je izjavil:

Tam noben ne nabija, da Xiaomi v resnici ni ugoden, da ni dober za ta ali oni namen, da je Samsung XY enako dober ali celo boljši itd, itn.


Čist v vsaki temi o telefonih, katere sem odprl, je tekla debata o "za" ali "proti". Samo v tej, pa se vas najde enih 10, ki ne prenesete, da se kritizira vašo priljubljeno igračko.

iPhone je samo zelo drag telefon, ki ni "overall" nič boljši od konkurence in katerega 95% uporabnikov sploh ne potrebuje. Torej, kdor ima visoke dohodke, naj si ga kupi, če si ga želi. Problem pa rata, ker se Apple na veliko hajpa in si ga kupujejo tudi tisti, ki komaj napraskajo skupaj 800+ evrov, katere bi lahko vložili kam drugam ( v kaj bolj smiselnega, glede na njihovo situacijo).

Matev ::

in si ga kupujejo tudi tisti, ki komaj napraskajo skupaj 800+ evrov, katere bi lahko vložili kam drugam ( v kaj bolj smiselnega, glede na njihovo situacijo)


in ti si mesija ki ve kaj ljudje potrebujejo
ane

Furbo ::

todman74 je izjavil:

Problem pa rata, ker se Apple na veliko hajpa in si ga kupujejo tudi tisti, ki komaj napraskajo skupaj 800+ evrov, katere bi lahko vložili kam drugam ( v kaj bolj smiselnega, glede na njihovo situacijo).

Problem je tudi v tem, da socialno ogroženi kadijo, pijejo alko, kupujejo srečke..
..če bi ti isti ljudje kupili samsunga, bi bilo pa ok verjetno?

Kaj se eni toliko sekirate za druge? Vsakič ko je zunaj nov ifon, prilezejo na dan razni svetovalci glede nakupa telefonov.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Egidij88 ::

Ja glej, če kupiš npr. Moto G5 je to podobno dober p/p, kot da si rolaš tobak iz Makedonije. 8-)

todman74 ::

Matev je izjavil:

in si ga kupujejo tudi tisti, ki komaj napraskajo skupaj 800+ evrov, katere bi lahko vložili kam drugam ( v kaj bolj smiselnega, glede na njihovo situacijo)


in ti si mesija ki ve kaj ljudje potrebujejo
ane


Ne nisem noben mesija, mi je pa za razliko od večine ljudi, vsaj malo mar za reveže, oziroma za tiste, ki ne znajo "delat" z denarjem.

Problem je tudi v tem, da socialno ogroženi kadijo, pijejo alko, kupujejo srečke..
..če bi ti isti ljudje kupili samsunga, bi bilo pa ok verjetno?


Se strinjam, je problem, samo kaj dosti tukaj ne morem narediti. Ne vem pa, zakaj si sem Samsunga privlekel...

Matev ::

mi je pa za razliko od večine ljudi, vsaj malo mar za reveže, oziroma za tiste, ki ne znajo "delat" z denarjem.


in kolikšen del od svojega denarja prispevaš zanje

nič????

a tako

vse jasno

leiito ::

todman74 je izjavil:

Matev je izjavil:

in si ga kupujejo tudi tisti, ki komaj napraskajo skupaj 800+ evrov, katere bi lahko vložili kam drugam ( v kaj bolj smiselnega, glede na njihovo situacijo)


in ti si mesija ki ve kaj ljudje potrebujejo
ane


Ne nisem noben mesija, mi je pa za razliko od večine ljudi, vsaj malo mar za reveže, oziroma za tiste, ki ne znajo "delat" z denarjem.

Problem je tudi v tem, da socialno ogroženi kadijo, pijejo alko, kupujejo srečke..
..če bi ti isti ljudje kupili samsunga, bi bilo pa ok verjetno?


Se strinjam, je problem, samo kaj dosti tukaj ne morem narediti. Ne vem pa, zakaj si sem Samsunga privlekel...


Če imaš take travme zaradi revežev, ki si kupujejo nove iPhone, si najbrž res drugačen od večine ljudi.

Odkod ta poklicanost soditi kako naj drugi ljudje živijo svoja življenja? Par takih potem ustanovi civilnodružbeno gibanje in next thing you know bom moral na socialno službo po njihovo soglasje, da si lahko s svojim denarjem kupim telefon.

todman74 ::

Matev je izjavil:

mi je pa za razliko od večine ljudi, vsaj malo mar za reveže, oziroma za tiste, ki ne znajo "delat" z denarjem.


in kolikšen del od svojega denarja prispevaš zanje

nič????

a tako

vse jasno


Ne me basat, a ti to resno? A si domišljaš, da me poznaš?

Čist tko za info...precej denarja sem že prispeval za reveže in pa marsikomu tud kaj zastonj naredil.

xxxul ::

todman74 je izjavil:

Matev je izjavil:

in si ga kupujejo tudi tisti, ki komaj napraskajo skupaj 800+ evrov, katere bi lahko vložili kam drugam ( v kaj bolj smiselnega, glede na njihovo situacijo)


in ti si mesija ki ve kaj ljudje potrebujejo
ane


Ne nisem noben mesija, mi je pa za razliko od večine ljudi, vsaj malo mar za reveže, oziroma za tiste, ki ne znajo "delat" z denarjem.

se pravi po tvoje se apple ne sme oglaševati etc, ker je slab za reveže?!
svašta, tolk se pa že zlo dolg nism nasmeju :))

todman74 ::

xxxul je izjavil:

se pravi po tvoje se apple ne sme oglaševati etc, ker je slab za reveže?!
svašta, tolk se pa že zlo dolg nism nasmeju :))


Drugič se vsaj toliko potrudi, pa preber za kaj se gre....tle ni problem Apple, ampak njegovi verniki, ki hajpajo vse njihove produkte do onemoglosti.

Matev ::

mi je pa za razliko od večine ljudi, vsaj malo mar za reveže, oziroma za tiste, ki ne znajo "delat" z denarjem.


todman

a ti to resno???

tle ni problem Apple, ampak njegovi verniki, ki hajpajo vse njihove produkte do onemoglosti.


kaj je zdej problem

apple, reveži, ldje ki imajo preveč denarja

jaz mislim da si ti problem

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matev ()

leiito ::

Problem še ni tak problem, večji je, ko začnejo borci za socialno pravičnost iskati rešitve, ker grejo vedno v smer omejevanja svobode in osebne odgovornosti.

Podoben primer so varčevalci v CHF, kjer je Ribičič v člankunza Delo povsem resno razlagal, da so banke vedele kaj se bo zgodilo in zato skovale mračno zaroto, kjer so med drugim ubogim ljudem vsiljevali kredite v frankih. In te krivice je treba zdaj popraviti za nazaj, vsem, tudi tistim, ki so kredit že vrnili, vsem po istem kopitu, ne glede na to, kdo, kdaj in zakaj je vzel kredit.

todman74 ::

Matev je izjavil:

jaz mislim da si ti problem


Vau, a kar na osebni nivo.....si kar predstavljam, kako moraš trpeti, ko kdo kritizira tvoj omiljen Apple. Si že pobožal kaj danes svojega Macbooka?

Matev ::

Vau, a kar na osebni nivo.....


ja
ker drugega ne razumeš

sicer pa s teboj se boasti je res kot na tisti sliki...

Furbo ::

todman74 je izjavil:

Drugič se vsaj toliko potrudi, pa preber za kaj se gre....tle ni problem Apple, ampak njegovi verniki, ki hajpajo vse njihove produkte do onemoglosti.

Daj mi pokaži enega Apple vernika, ki v tej temi hypa Apple do onemoglosti.

Samo eni droidflakes ste takoj triggered, ko se omeni apple in takoj 1000 argumentov proti nakupu, ko sploh ni noben rekel, da ga bo kupil ali neki.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

xxxul ::

todman74 je izjavil:

xxxul je izjavil:

se pravi po tvoje se apple ne sme oglaševati etc, ker je slab za reveže?!
svašta, tolk se pa že zlo dolg nism nasmeju :))


Drugič se vsaj toliko potrudi, pa preber za kaj se gre....tle ni problem Apple, ampak njegovi verniki, ki hajpajo vse njihove produkte do onemoglosti.

Apple oglasujejo tako Apple kot firma, kot tudi Apple fani.... ki jih pa ti ocitno ne mearas ker - bogi revezi se zapufajo da si to lohk kupjo?! in to je problem izkljucno pri Apple proizvodih ki si jih izpostavil, drugje ocitno tega ni (ko ti je nekdo omenil Samsung)?!
priznam, neizmerno se zabavam ko to berem ROFL

MrStein ::

todman74 je izjavil:

MrStein je izjavil:

Tam noben ne nabija, da Xiaomi v resnici ni ugoden, da ni dober za ta ali oni namen, da je Samsung XY enako dober ali celo boljši itd, itn.


Čist v vsaki temi o telefonih, katere sem odprl, je tekla debata o "za" ali "proti". Samo v tej, pa se vas najde enih 10, ki ne prenesete, da se kritizira vašo priljubljeno igračko.

Prosim citat mojega takega sporočila.

todman74 je izjavil:


iPhone je samo zelo drag telefon, ki ni "overall" nič boljši od konkurence

Je čisto enake cene kot primerljivi izdelki konkurence. Smo že mimogrede milijonkrat raziskali in potrdili. (beri: ne bomo še enkrat, vsaj jaz ne. Believe whatever you want to believe.)

todman74 je izjavil:


Ne nisem noben mesija, mi je pa za razliko od večine ljudi, vsaj malo mar za reveže, oziroma za tiste, ki ne znajo "delat" z denarjem.

In kaj ima to veze s to temo?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

todman74 ::

Matev je izjavil:

Vau, a kar na osebni nivo.....


ja
ker drugega ne razumeš

sicer pa s teboj se boasti je res kot na tisti sliki...


Ne rabim kaj drugega razumet...tisto, kar sem napisal, za tistim "stojim". Apple, kot znamka se mi je zamerila zaradi nekih fanatičnih uporabnikov, ki mislijo kaj so, če uporabljajo iPhone in potem na vse pretege prepričujejo druge, kako je to superiorna naprava. Če bi bili vsi uporabniki takšni kot so moji znanci in žlahtniki, ne bi imel nobenih problemov. Nobeden od njih, me niti ne poskuša prepričat, kako je to must have naprava in da s kakšnim Samsungom ne bi mogli preživet. Kupili so si ga, ker so rabli telefon, jim je bil všeč in so si ga lahko brez problema privoščili.

Edini, ki mi je do sedaj utemeljil, zakaj rabi določeno znamko telefona, je en znanec, ki ima firmo, kjer se ukvarjajo z izdelavo pisarniškega pohištva. Sedaj uporablja Microsoftov telefon, ampak blazno pogreša BBja, ki je bil po njegovem mnenju daleč najboljši telefon za takšne uporabnike, kot je on.

MrStein ::

1.) Nihče te ne prepričuje, da je must have naprava.
2.) Stojiš za tem kar si rekel? Čakam na citat.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

todman74 ::

Furbo je izjavil:

Daj mi pokaži enega Apple vernika, ki v tej temi hypa Apple do onemoglosti.


Ti in še en par drugih, ki se pojavljate v vsaki temi o Applu in označujete vse ostale, ki napišejo kakšno konstruktivno kritiko, za Apple haterje, droidaše pa še kaj. Daj mi povej, zakaj čutiš potrebo, da se pojaviš v vsaki temi in na vse pretege braniš svojo znamko? Ti jaz povem, ker si zaljubljen v svoj telefon in stavim, da tudi vse svoje znance prepričuješ, kako je oh in sploh....

MrStein ::

Še vedno čakam, da postojiš za svojimi trditvami.

Hecno, vedno en uleti, ki ne stoji za svojimi besedami. Le kaj jim gre...
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

todman74 ::

MrStein je izjavil:

Stojiš za tem kar si rekel? Čakam na citat.


Ne bom podpiral tvoje lenobe, preberi si sploh za kaj se gre.
««
5 / 18
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dva tedna po prepovedi prodaje na Kitajskem Apple še vedno prodaja iPhone

Oddelek: Novice / Tožbe
76505 (2893) oiwedfhjweif
»

Apple predstavil nove iPhone, uro Watch 4 in iOS 4 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
42790542 (76410) MrStein
»

Apple predstavil iPhone X, iPhone 8 in iPhone 8 Plus (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
888202574 (167322) shadeX
»

Apple iPhone 8

Oddelek: Mobilne tehnologije
203179 (2093) Machete
»

Applove novosti: Smart Watch, iPhone 6 in iPhone 6 Plus, Apple Pay in iOS 8 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
22795479 (84577) amacar

Več podobnih tem